Nic
  orientacnibeh.cz   Béďa | ORIS  
Nic
Logo vco-ob.cz
OB LOB
MTBO PRE
Nic
  Novinky | ŽACTVO | Závody | Výsledky | Hodnocení | E-mail | Inf | Registrace | SI | Oddíly | Mapy | ZHL | Foto | WWW | Archiv
Nic
Starší novinky

Starší novinky: 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000

21.12.09 Předsednictvo Vč oblasti přeje všem závodníkům veselé vánoce a v novém roce mnoho zdraví, štěstí a spokojenosti.
20.12.09 ZHL 2009/2010 - průběžné výsledky - stav po 4.kole
20.12.09 4.závod ZHL - PHK - Hradec Králové - OB (20.12.09) - oficiální výsledky, mezičasy
19.12.09 4.závod ZHL - PHK - Hradec Klálové - OB (20.12.09) - rozpis závodu, pokyny, startovní listina, stránka závodu
16.12.09 Zapiště si do kalendáře: Valná hromada Východočeské oblasti se bude konat v pátek 5. února 2010 odpoledne v Hradci Králové.
14.12.09 3.závod ZHL - AR20 - Jičín - OB (13.12.09) - oficiální výsledky
07.12.09 !!! Údaje pro společný rozpis (jarní část 2010) zasílejte do 20.01.2010 na adresu: lubomir.machacek#centrum.cz.
06.12.09 2.závod ZHL - CHC - Velká Veranda - kros (06.12.09) - oficiální výsledky
04.12.09 3.závod ZHL - AR20 - Jičín - OB (13.12.09) - stránka závodu
04.12.09 Startovní listina na 2.závod ZHL - CHC - Velká veranda - kros (06.12.09),
stránka závodu

29.11.09 1.závod ZHL - SHK - Dubinka - kros (29.11.09) - oficiální výsledky
28.11.09 1.závod ZHL - SHK - Dubinka - kros (29.11.09) - stránka závodu
28.11.09 Východočeskou oblast bude zastupovat na shromáždění sekce OB a valné hromadě ČSOB, které se konají v sobotu 12.12.2009 v Praze, šest delegátů: Jiří Doucha, Karel Haas, Petr Klimpl, Václav Krmaš, Lubomír Macháček a Jan Netuka. Případné náměty, které by se měly projednat, směřujte na jejich adresy.
18.11.09 Prosím o nominaci delegátů na Shromáždění sekce OB a VH ČSOB, které se koná 12.12.2009 v Praze. Vč oblast může reprezentovat 6 delegátů.
Seznam nominovaných delegátů mi prosím pošlete (na lubomir.machacek#centrum.cz) spolu s e-mailovými adresami nominovaných delegátů do 20.11.2009

10.11.09 Školení rozhodčích 3. třídy proběhne v polovině února (13.- 14.02.2010) v Hradci Králové. Požadavky na účastníky jsou: minimální stáří 18 let, předchozí (jakákoliv) praxe při pořádání závodů v OB, přihlášky 30.11.2009 u Honzy Netuky.
Kvalifikace R3 je nyní nutnou podmínkou pro stavitele tratí a hlavního rozhodčího na závodech Vč. poháru.

06.11.09 Zveřejněn kalendář 15.ročníku ZHL 2009/2010
01.11.09 Seznam závodníků, kteří získali licenci OB v roce 2009 (platí pro rok 2010)
01.11.09 Oblastní mistrovství družstev Vč oblasti 2009 - konečné výsledky - dorost, dospělí a veteráni, konečné výsledky - žactvo
01.11.09 Soutěže Vč oblasti - konečné výsledky - dorost, dospělí a veteráni, konečné výsledky - žactvo - podzim
01.11.09 16.kolo VčP - SJC - Ostružno (01.11.09) - oficiální výsledky, mezičasy

31.10.09 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 15.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 6.kole-žactvo
31.10.09 15.kolo VčP - LTU - Radvanice (31.10.09) - oficiální výsledky, mezičasy
30.10.09 Školení rozhodčích 3. třídy proběhne v polovině února (13. - 14. 2. 2010) v Hradci Králové. Požadavky na účastníky jsou: minimální stáří 18 let, předchozí (jakákoliv) praxe při pořádání závodů v OB, přihlášky 30. 11. 2009 u Honzy Netuky.
Kvalifikace R3 je nyní nutnou podmínkou pro stavitele tratí a hlavního rozhodčího na závodech Vč. poháru.

30.10.09 Startovní listina na 16. kolo VčP (01.11.09) - SJC (dle kategorií, dle oddílů), délky tratí, pokyny,
Odkaz na stránku závodu

30.10.09 Startovní listina na 15. kolo VčP (31.10.09) - LTU (dle kategorií, dle oddílů), délky tratí, pokyny,
Odkaz na stránku závodu

27.10.09 Kalendář závodů Vč oblasti na rok 2010.
24.10.09 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 14.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 5.kole-žactvo
24.10.09 14.kolo VčP - DOB - Dobruška (24.10.09) - oficiální výsledky, mezičasy
23.10.09 16. kolo VčP (01.11.09) - SJC
UPOZORNĚNÍ:Závod je proti původnímu rozpisu z technických důvodů přeložen z Letovisdka Sklář na chatu HOMOLE !
Odkaz na stránku závodu

23.10.09 Startovní listina na 14. (dříve 15.) kolo VčP (24.10.09) - DOB (dle kategorií, dle oddílů), délky tratí, pokyny,
UPOZORNĚNÍ:Závod se přesouvá do Dobrušky, centrum na sportovním stadionu!
Odkaz na stránku závodu

21.10.09 UPOZORNĚNÍ:Zrušený závod 17.10.2009 - LTU se uskuteční 31.10.2009, viz upravený rozpis. Termín přihlášek je 25.10.2009.
16.10.09 UPOZORNĚNÍ: Z důvodu sněhové kalamity se ruší 14.kolo VčP (17.10.09) - LTU !!!
V současné době se jedná o náhradním termínu, který by mohl být 31.10.2009.

12.10.09 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 13.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 4.kole-žactvo
11.10.09 13.kolo VčP - SNA - Běluň (11.10.09) - oficiální výsledky, mezičasy
11.10.09 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 12.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 3.kole-žactvo
11.10.09 12.kolo VčP - SHK - Nový Hradec Králové (10.10.09) - oficiální výsledky, mezičasy
07.10.09 Startovní listina na 12. kolo VčP (10.10.09) - SHK (dle kategorií, dle oddílů), délky tratí, pokyny,
Odkaz na stránku závodu

07.10.09 Startovní listina na 13. kolo VčP (11.10.09) - SNA (dle kategorií, dle oddílů), délky tratí, pokyny,
Odkaz na stránku závodu

02.10.09 Na stránce http://shk-ob.cz/poradani.php najdete délky tratí a pokyny s mapkou pro 12.kolo VČP 2009, který pořádá SHK v sobotu 10.10. s centrem na Biřičce na mapě Nový Hradec Králové. Přihlášky posunuty přes obhaná do soboty 3.10. Potom už jen dodatečné přihlášky emailem, dle našich možností.

30.09.09 UPOZORNĚNÍ: MČR družstev žákovských výběrů v roce 2009: Dle sdělení pořadatele ze dne 30.09.2009 je ubytování na Skláři ve vlastních spacích pytlích. Takže všichni nominovaní si vezmou spacák! Marcela Kubíčková.
27.09.09 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 11.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 2.kole-žactvo
26.09.09 11.kolo VčP - NPA - Borovnička (26.09.09) - oficiální výsledky, mezičasy
22.09.09 Startovní listina na 11. kolo VčP (26.09.09) - NPA (dle kategorií, dle oddílů), délky tratí, pokyny,
Odkaz na stránku závodu

13.09.09 Nominační list na MČR družstev žákovských výběrů v roce 2009 - Ostružno 03.-04.10.2009
13.09.09 10.kolo VčP - TYN - Křivice (05.09.09) - fotky ze závodu
07.09.09 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 10.kole-dorost, dospělí a veteráni
05.09.09 10.kolo VčP - TYN - Křivice (05.09.09) - oficiální výsledky, mezičasy
04.09.09 Aktualizovaná startovní listina na 10. kolo VčP (05.09.09) - TYN (dle kategorií, dle oddílů), délky tratí, pokyny

27.08.09 UPOZORNĚNÍ: Před vyhlášením výsledků 10.kola VčP (05.09. TYN) bude provedeno vyhlášení Východočeského poháru žactva - jaro 2009 !!
21.08.09 Pozvánka na soustředění talentovaného žactva východočeské oblasti 2009 - Týniště nad Orlicí 05.09.-06.09.2009
12.08.09 Společný rozpis soutěží Vč oblasti v OB pro rok 2009 - podzim - aktualizace způsobu přihlášení na 15.kolo VčP
05.08.09 Společný rozpis soutěží Vč oblasti v OB pro rok 2009 - podzim - aktualizace datumu 16.kola VčP (správně má být neděle 01.11.2009)

10.07.09 Východočeská oblast vypisuje výběrové řízení na pořadatelé závodů Vč. soutěží v roce 2010.

28.06.09 Soutěže Vč oblasti - konečné výsledky - žactvo-jaro 2009,
výsledky po 9.kole - dorost, dospělí a veteráni

28.06.09 9.kolo VčP - KUN - Pastviny (27.06.09) - oficiální výsledky, mezičasy
25.06.09 Startovní listina na 9. kolo VčP (27.06.09) - KUN (dle kategorií, dle oddílů), délky tratí, pokyny,
Odkaz na stránku závodu

14.06.09 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 8.kole
14.06.09 8.kolo VčP - JIL - Martinice v Krkonoších (13.06.09) - oficiální výsledky, mezičasy
11.06.09 Startovní listina na 8. kolo VčP (13.06.09) - JIL (dle kategorií, dle oddílů), pokyny,
Odkaz na stránku závodu

10.06.09 Soustředění talentovaného žactva Vč oblasti: V neděli k obědu zajištěn pro účastníky soustředění talentované mládeže svačinový balíček.
02.06.09 Pozvánka na soustředění talentovaného žactva východočeské oblasti 2009 - Studenec 13.06.-14.06.2009

30.05.09 Seznam závodníků, kteří si vybojovali právo startu na MČR 2009 z oblastních mistrovství:
sprint - D16: Kulhavá Šárka (SRK), D18: Jebavá Lucie (VRL), H16: Dvořáček Radek (VAM), H18: Stulík Matěj (SHK);
krátká trať - D16: Havlíčková Nikola (JIL), D18: Kopecká Eliška (KUN), D20: Bednářová Michaela (VAM), D21: Chaloupská Pavlína (PHK), H16: Divecký František (SHK), H18: Zajíček Radim (SRK), H21: Kříž Libor (LPU).

30.05.09 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 7.kole
31.05.09 Oblastní mistrovství a veteraniáda ve sprintu, 7.kolo VčP - VAM - Vamberk (30.05.09) - oficiální výsledky, mezičasy
31.05.09 Oblastní mistrovství a veteraniáda na krátké trati, 6.kolo VčP - VAM - Vamberk (30.05.09) - oficiální výsledky, mezičasy
26.05.09 Startovní listina na Oblastní mistrovství a veteraniádu na krátké trati + 6.kolo VčP (30.05.09) - VAM (dle kategorií, dle oddílů),
Startovní listina na Oblastní mistrovství a veteraniádu ve sprintu + 7.kolo VčP (30.05.09) - VAM (dle kategorií, dle oddílů),
délky tratí, pokyny
Odkaz na stránku závodu

24.05.09 Oblastní mistrovství a veteraniáda štafet - ASU - Moravská Třebová (24.05.09) - oficiální výsledky, mezičasy
20.05.09 Oblastní mistrovství a veteraniáda štafet (24.05.09) - ASU - stránku závodu
08.05.09 !!! Údaje pro společný rozpis (podzimní část 2009) zasílejte do 20.06.2009 na adresu: lubomir.machacek#centrum.cz.
02.05.09 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 5.kole
02.05.09 Oblastní mistrovství a veteraniáda na klasické trati, 5.kolo VčP - CET+KSU - Mezilesí (01.05.09) - oficiální výsledky, mezičasy

29.04.09 Startovní listina na 5. kolo VčP - Oblastní mistrovství a veteraniáda na klasické trati (01.05.09) - CET+KSU (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
Odkaz na stránku závodu

29.04.09 4.kolo VčP - SRK - Zdobnice (25.04.09) - fotky ze závodu
25.04.09 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 4.kole
25.04.09 4.kolo VčP - SRK - Zdobnice (25.04.09) - oficiální výsledky, mezičasy
22.04.09 Startovní listina na 4. kolo VčP (25.04.09) - SRK (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
Odkaz na stránku závodu

19.04.09 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 3.kole
19.04.09 3.kolo VčP - STH - Studenec (18.04.09) - oficiální výsledky, mezičasy
16.04.09 Startovní listina na 3. kolo VčP (18.04.09) - STH (dle kategorií, dle oddílů), pokyny
Odkaz na stránku závodu

06.04.09 Testování talentovaného žactva Východočeské oblasti, Hradec Králové (04.04-05.04.2009) - výsledky
05.04.09 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 2.kole
04.04.09 2.kolo VčP - LPU - Vysoké Chvojno (04.04.09) - oficiální výsledky, mezičasy
01.04.09 Startovní listina na 2. kolo VčP (04.04.09) - LPU (dle kategorií, dle oddílů), délky tratí, pokyny
Odkaz na stránku závodu

31.03.09 Postupy z 1. kola Vč. poháru si můžete zakreslit na stránce http://www.obpostupy.cz (najdete tam i bližší informace pro pořadatele i závodníky). Předpokládáme, že tuto stránku využijí i další pořadatelé závodů Vč. poháru.
30.03.09 Soupisky družstev žactva pro Mistrovství Vč. oblasti v OB 2009
29.03.09 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 1.kole
29.03.09 Hodnocení kvality závodů Vč. oblasti: V roce 2009 můžete na stránkách http://lpu.cz/vcoblast/ hodnotit závody Východočeského poháru. Přidělujte pořadatelům známky podle toho, jak uspěli v pěti úlohách (stavba tratí, mapa, prostor závodu, shromaždiště, organizace závodu), u každé můžete připsat i slovní komentář. Průměrné známky a komentáře k závodu na stránkách ihned vidíte. Hodnotit může každý!
28.03.09 1.kolo VčP - VOD - Voděrady (28.03.09) - oficiální výsledky, mezičasy
27.03.09 Startovní listina na 1. kolo VčP (28.03.09) - VOD (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
Odkaz na stránku závodu

21.03.09 ZHL 2008/2009 - konečné výsledky
21.03.09 9.závod ZHL - PHK - Jarní kohár - OB (21.03.09) - oficiální výsledky, mezičasy
21.03.09 Soutěžní komise Vč. oblasti upozorňuje všechny oddíly a kluby, že mají zaslat podle Soutěžního řádu Vč. oblasti do 28.03. soupisky družstev žactva pro Mistrovství Vč. oblasti žákovských družstev.
19.03.09 9.závod ZHL - PHK - Dachova - OB (21.03.09) - rozpis, startovní listina, stránka závodu
04.03.09 Zkontrolujte si své údaje - registrace on line včetně licencí.
03.03.09 Pozvánka na testování talentovaného žactva Východočeské oblasti 2009 - HK 04.04.-05.04.2009
03.03.09 Ve Vč oblasti je k 04.03.2009 zaregistrováno 1372 závodníku.
01.03.09 ZHL 2008/2009 - průběžné výsledky - stav po 8.kole
01.03.09 8.závod ZHL - LPU - Pardubice - Kunětická hora - kros (01.03.09) - oficiální výsledky

26.02.09 Výsledky výběrové řízení na trenéra talentovaného žactva Vč oblasti
25.02.09 8.závod ZHL - LPU - Pardubice - Kunětická hora - kros (01.03.09) - rozpis, stránka závodu
10.02.09 Zápis z Valné hromady Východočeské oblasti ČSOB konané dne 06.02.2009 - HK
09.02.09 ZHL 2008/2009 - průběžné výsledky - stav po 7.kole
09.02.09 7.závod ZHL - SHK - Hradec Králové - OB (08.02.09) - oficiální výsledky
07.02.09 Výběrové řízení na trenéra talentovaného žactva Vč oblasti
07.02.09 Pokyny k závodním registracím na rok 2009
Další informace naleznete na http://registrace.orientacnibeh.cz/

07.02.09 Soutěžní řád Vč oblasti pro rok 2009,
Společný rozpis soutěží Vč oblasti v OB pro rok 2009 - jaro,
Některé zásady pro stavbu tratí závodů Vč oblasti v roce 2009,
Informace o pronajímání Sportidentu - SJC

04.02.09 7.závod ZHL - SHK - Hradec Králové - OB (08.02.09) - stránka závodu

24.01.09 Valná hromada Východočeské oblasti se uskuteční v pátek 6.února 2009 v Hradci Králové, Hala TJ Slavia Orlická kotlina, třída Víta Nejedlého 1216, malá zasedačka od 16.00 hodin. Parkování u haly je placené. Na programu bude hospodaření oblasti 2008, rozpočet na rok 2009, úpravy soutěží na rok 2009 a volba trenéra talentované mládeže.
Zveme zástupce z každého oddílu.

24.01.09 ZHL 2008/2009 - průběžné výsledky - stav po 6.kole
24.01.09 6.závod ZHL - LPU - Pardubice - Vinice - kros (24.01.09) - oficiální výsledky
24.01.09 !!! Údaje pro společný rozpis (jarní část 2009) zasílejte do 25.01.2009 na adresu: lubomir.machacek#centrum.cz.
23.01.09 6.závod ZHL - LPU - Pardubice - Vinice - kros (24.01.09) - rozpis, stránka závodu
11.01.09 5.závod ZHL - LPU - Pardubice - OB (11.01.09) - oficiální výsledky
09.01.09 5.závod ZHL - LPU - Pardubice, ZŠ Dubina - OB (11.01.09) - pokyny, startovní listina, stránka závodu
01.01.09 Valná hromada Východočeské oblasti se uskuteční v pátek 06.února 2009 v Hradci Králové. Pozvánky budou rozeslány e-mailem.

Nic
  Novinky | ŽACTVO | Závody | Výsledky | Hodnocení | E-mail | Inf | Registrace | SI | Oddíly | Mapy | ZHL | Foto | WWW | Archiv
Nic
Z důvodu šíření SPAMů (nevyžádaných e-mailů) byly všechny znaky '@' na těchto stránkách nahrazeny znakem '#'.
Připomínky a tipy posílejte na webmaster#vco-ob.cz
© vco-ob.cz 2000-2017 - Všechna práva vyhrazena