Nic
  orientacnibeh.cz   Béďa | ORIS  
Nic
Logo vco-ob.cz
OB LOB
MTBO PRE
Nic
  Novinky | ŽACTVO | Závody | Výsledky | Hodnocení | E-mail | Inf | Registrace | SI | Oddíly | Mapy | ZHL | Foto | WWW | Archiv
Nic
Starší novinky

Starší novinky: 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000

23.12.15 Předsednictvo Vč oblasti Vám přeje pěkné vánoce a v roce 2016 správný směr nejen mezi červenobílými lampiony !
20.12.15 ZHL 2015/2016 - průběžné výsledky
20.12.15 4.závod ZHL - PHK - Vánoční sprint - OB (20.12.15) - oficiální výsledky
18.12.15 4.závod ZHL - PHK - Vánoční sprint - OB (20.12.15) - startovní listina, pokyny
stránka závodu

13.12.15 3.závod ZHL - LPU - O-sprint Karlova Koruna - OB (13.12.15) - oficiální výsledky
12.12.15 3.závod ZHL - LPU - O-sprint Karlova Koruna - OB (13.12.15) - startovní listina
stránka závodu

10.12.15 !!! Údaje pro společný rozpis (jarní část 2016) zasílejte do 15.01.2016 na adresu: lubomir.machacek#centrum.cz.
09.12.15 Ve čtvrtek 10.12.15 ve 12:50 bude na ČT sport odvysílána reportáž z letošní MCVV, opakování v pondělí 14.12. v 10:30.
Od 10.12. bude možno pořad přehrát na http://www.ceskatelevize.cz/porady/10103510226-sport-v-regionech/215471290030056-mala-cena-velke-verandy-chocen/

06.12.15 2.závod ZHL - CHC - Velká veranda - kros (06.12.15) - oficiální výsledky, více na stránce závodu
04.12.15 2.závod ZHL - CHC - Velká veranda - kros (06.12.15) - startovní listina
stránka závodu

29.11.15 1.závod ZHL - SHK - Dubinka - kros (29.11.15) - oficiální výsledky
25.11.15 1.závod ZHL - SHK - Dubinka - kros (29.11.15) - stránka závodu
14.11.15 Kalendář závodů 20.ročníku Zimní hradubické ligy 2015/2016
14.11.15 A-tým žákovského výběru Vč. oblasti obhájil ve Vracově titul na M ČR oblastních výběrů žactva - Deník 13.11.2015.
08.11.15 Mistrovství Vč. oblasti družstev 2015 - konečné výsledky - dorost, dospělí a veteráni, konečné výsledky - žactvo
08.11.15 Soutěže Vč oblasti - konečné výsledky - dorost, dospělí a veteráni, konečné výsledky - žactvo - podzim
07.11.15 16. kolo VčP (07.11.15) - PHK - Běleč nad Orlicí - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů

04.11.15 V sobotu po závodě VČP v Bělči nad Orlicí proběhne vyhlášení Východočeského poháru žactva - podzim 2015 a vyhlášení Oblastního mistrovství žákovských družstev 2015.
04.11.15 16. kolo VčP (07.11.15) - PHK - Běleč nad Orlicí - pokyny, parametry tratí, startovní listiny
02.11.15 V průběhu závodu Vč. poháru v Hluboké se sešli zástupci klubů z Vč. oblasti. Byl projednán kalendář oblastních závodů na rok 2016 (příloha), delegáti na shromáždění sekce OB (Macháček, Zitka, Klimpl, Netuka, Vik, Špicar).
01.11.15 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 15.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 6.kole-žactvo
01.11.15 15. kolo VčP (01.11.15) - CHC - Sruby - Hluboká - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů
Štáb Východočeské televize V1 navštívil závody na Hluboké. Na reportáž se můžete podívat zde (6:45).

29.10.15 15. kolo VčP (01.11.15) - CHC - Sruby - Hluboká - pokyny, parametry tratí, startovní listiny
24.10.15 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 14.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 5.kole-žactvo
24.10.15 14. kolo VčP (24.10.15) - LTU - Rudník - Leopoldov - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů

23.10.15 V průběhu závodu Vč. poháru ve Srubech-Hluboké (01.11.2015) se sejdou zástupci klubů z Vč. oblasti, aby projednali kalendář oblastních závodů na rok 2016, delegáty na shromáždění sekce OB.
22.10.15 14. kolo VčP (24.10.15) - LTU - Rudník - Leopoldov - pokyny, parametry tratí, startovní listiny
17.10.15 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 13.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 4.kole-žactvo
17.10.15 13. kolo VčP (17.10.15) - SJC - Češov - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů

14.10.15 13. kolo VčP (17.10.15) - SJC - Češov - pokyny, parametry tratí, startovní listiny
12.10.15 A-tým žákovského výběru Vč. oblasti obhájil ve Vracově titul na M ČR oblastních výběrů žactva. Štafeta v sestavě Ondřej Paleček, Tereza Kosová, Hubert Waněk, Kateřina Koberová, Anna Karlová, Jakub Chaloupský, Anna Kochová a Ondřej Metelka běžela na všech úsecích výborně a s přehledem vyhrála. Béčko obsadilo pěkné 4. místo, céčko bylo 11. a déčko 16. Výběr vedly Marcela Kubíčková a Iva Mádlová.
10.10.15 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 12.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 3.kole-žactvo
10.10.15 12. kolo VčP (10.10.15) - KUO - Žampach - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů

08.10.15 12. kolo VčP (10.10.15) - KUO - Žampach - pokyny, parametry tratí, startovní listiny
07.10.15 V ORISU jsou již zadané soupisky družstev na MČR žákovských výběrů. Vyzýváme nominované žáky, aby si zkontrolovali zde zadané číslo čipu, protože jeho změna (pokud nebude provedena včas) je zpoplatněna částkou 50,--Kč. Vzhledem k častým změnám čipů při akcích žákovského výběru je nutné tomu věnovat tu chvíli a čip si v soupisce zkontrolovat.
05.10.15 Pozvánka na neděli 8.11.2015. Po posledním oblastním závodě si můžete vyzkoušet atmosféru MČR v Horském orientačním běhu, který pořádá OOB Vamberk s centrem závodu v Potštejně. Jsou připraveny dvě kratší tratě P12 a P17 s možností účasti na jedné etapě. Startují dvojice závodníků na speciální turistické mapě v měřítku 1:30 000, e=10m, vodovzdorně upravené.
Více informací na stránkách závodu http://hrob2015.sivensport.cz.

03.10.15 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 11.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 2.kole-žactvo
03.10.15 11. kolo VčP (03.10.15) - ZAM - Pastviny - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů

01.10.15 11. kolo VčP (03.10.15) - ZAM - Pastviny - pokyny, parametry tratí, startovní listiny

21.09.15 Nominační list na MČR oblastních žákovských výběrů 2015 - Vracov 10.10.-11.10.2015
19.09.15 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 10.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 1.kole-žactvo
19.09.15 10. kolo VčP (19.09.15) - VRL - Strážné - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů

16.09.15 Vč. oblast vypsala výběrové řízení na pořadatele závodů Vč. poháru v roce 2016. Podrobnosti jsou zde. Přihlášky byly do 15.09.2015 u Lubomíra Macháčka, zatím se moc přihlášek nesešlo - volné termíny jsou 7.5., 21.5., 28.5., 11.6., 29.10., 28.10. a 5.11. Termín přihlášek se posunuje do 30.09.2015 - hlaste se!
16.09.15 10. kolo VčP (19.09.15) - VRL - Strážné - pokyny, parametry tratí, startovní listiny
15.09.15 V sobotu po závodě VČP ve Strážném proběhne vyhlášení Východočeského poháru jaro pro žactvo a vyhlášení Oblastního mistrovství štafet v kategorii žactvo.
14.09.15 Na soustředění žákovského výběru v Řásné se ztratil čip Ivy Kubíčkové ZAM, č. 1398976. Pokud tento čip omylem některé dítě přivezlo domů, nechť jej předá majitelce na závodu krajského žebříčku.
14.09.15 Oblastní mistrovství a veteraniáda - štafet (12.09.15) - SJI - Řásná - oficiální výsledky
12.09.15 Školení rozhodčích 3. třídy proběhne v polovině února (13.-14.02.2016) v Hradci Králové. Požadavky na účastníky jsou: minimální stáří 18 let, předchozí (jakákoliv) praxe při pořádání závodů v OB, přihlášky u Honzy Netuky.
Kvalifikace R3 je nutnou podmínkou pro stavitele tratí a hlavního rozhodčího na závodech Vč. poháru.

12.08.15 Východočeská oblast vypisuje výběrové řízení na pořadatelé závodů Vč. soutěží v roce 2016.
12.08.15 Společný rozpis soutěží Vč oblasti v OB pro rok 2015 - podzim

27.06.15 Soutěže Vč oblasti - konečné výsledky - žactvo-jaro 2015,
výsledky po 9.kole - dorost, dospělí a veteráni

27.06.15 9. kolo VčP (27.06.15) - LPU - Obec Ostřetín, Vysoká u Holic - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů

24.06.15 9. kolo VčP (27.06.15) - LPU - Obec Ostřetín, Vysoká u Holic - pokyny, parametry tratí, startovní listiny
13.06.15 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 8.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 8.kole-žactvo
13.06.15 8. kolo VčP - Oblastní mistrovství a veteraniáda na klasické trati (13.06.15) - HOR - Šárovcova Lhota - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů

10.06.15 8. kolo VčP - Oblastní mistrovství a veteraniáda na klasické trati (13.06.15) - HOR - Šárovcova Lhota - pokyny, parametry tratí, startovní listiny

27.05.15 !!! Údaje pro společný rozpis (podzimní část 2015) zasílejte do 20.06.2015 na adresu: lubomir.machacek#centrum.cz.
23.05.15 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 7.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 7.kole-žactvo
23.05.15 7. kolo VčP (23.05.15) - TYN - Zdelov - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů

19.05.15 7. kolo VčP (23.05.15) - TYN - Zdelov - pokyny, parametry tratí, startovní listiny
08.05.15 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 6.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 6.kole-žactvo
08.05.15 6. kolo VčP - Oblastní mistrovství a veteraniáda na krátké trati (08.05.15) - NPA - Horní Javoří - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů

06.05.15 6. kolo VčP - Oblastní mistrovství a veteraniáda na krátké trati (08.05.15) - NPA - Horní Javoří - pokyny, parametry tratí, startovní listiny
03.05.15 OK Lokomotiva Pardubice oznamuje změnu místa konání 9. kola Východočeského poháru (sobota 27. června 2015): Z technických důvodů se místo přesunuje z původně plánovaných Kameniček (v Železných horách) do obce Vysoká u Holic.

25.04.15 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 5.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 5.kole-žactvo
25.04.15 5. kolo VčP (25.04.15) - VAM - Polom - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů

22.04.15 5. kolo VčP (25.04.15) - VAM - Polom - pokyny, parametry tratí, startovní listiny
18.04.15 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 4.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 4.kole-žactvo
18.04.15 4. kolo VčP - Oblastní mistrovství a veteraniáda ve sprintu (18.04.15) - SRK - Rychnov nad Kněžnou - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů

18.04.15 3. kolo VčP (18.04.15) - SRK - Hradisko - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů

17.04.15 Shromaždiště účastníků nominačního závodu na ODM pro Královéhradecký kraj - zde.
16.04.15 4. kolo VčP - Oblastní mistrovství a veteraniáda ve sprintu (18.04.15) - SRK - Rychnov nad Kněžnou - pokyny, parametry tratí, startovní listiny
15.04.15 3. kolo VčP (18.04.15) - SRK - Hradisko - pokyny, parametry tratí, startovní listiny
11.04.15 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 2.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 2.kole-žactvo
11.04.15 2. kolo VčP (11.04.15) - SNA - Dolní Radechová - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů

08.04.15 2. kolo VčP (11.04.15) - SNA - Dolní Radechová - pokyny, parametry tratí, startovní listiny

30.03.15 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 1.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 1.kole-žactvo
30.03.15 1. kolo VčP (28.03.15) - SHK - Oseček - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů

23.03.15 1. kolo VčP (28.03.15) - SHK - Oseček - stránka závodu
21.03.15 ZHL 2014/2015 - konečné výsledky
22.03.15 9.závod ZHL - PHK - Jarní pohár - OB (21.03.15) - oficiální výsledky, mezičasy
06.03.15 8.závod ZHL - LPU - Kuňka kros - kros (08.03.15) - rozpis
stránka závodu

01.03.15 7.závod ZHL - PHK - Brutus kros - kros (01.03.15) - oficiální výsledky, mezičasy

27.02.15 7.závod ZHL - PHK - Brutus kros - kros (01.03.15) - startovní listina, rozpis
stránka závodu

08.02.15 ZHL 2014/2015 - průběžné výsledky
08.02.15 6.závod ZHL - SHK - kratší klasická trať - OB (08.02.15) - oficiální výsledky, mezičasy
08.02.15 Dokumenty ke stažení vhodné pro přípravu dětí k OB. Jedná se o mapové testy.
07.02.15 6.závod ZHL - SHK - kratší klasická trať - OB (08.02.15) - startovní listina, pokyny
stránka závodu

27.01.15 Zápis ze Shromáždění Východočeské oblasti sekce orientačního běhu ČSOS konané dne 23.01.2015 - HK
24.01.15 Společný rozpis soutěží Vč oblasti v OB pro rok 2015 - jaro
24.01.15 Soutěžní řád Vč oblasti pro rok 2015
24.01.15 Shromáždění Východočeské oblasti sekce orientačního běhu ČSOS proběhlo v pátek v Hradci Králové. Na programu bylo hodnocení oblastních soutěží a závodů v roce 2014, příprava soutěží 2015 (soutěžní řád - minimální úpravy proti loňsku, společný rozpis - vklady zůstaly na stejné úrovni jako v roce 2014), příprava hodnocení kvality závodů roce 2015 (hodnocení nebude otevřené, kluby dostanou přístupová práva pro hodnocení), práce s talentovaným žactvem v roce 2014 a plán na rok 2015, mapy v oblasti (v roce 2014 bylo vydáno 48 map, změna v přidělování čísel map, budou krajští kartografové), čerpání financí 2014 a rozpočet na rok 2015 a bod různé.
(Zdroj: Béďa)

18.01.15 Shromáždění Východočeské oblasti orientačního běhu ČSOS se bude konat v pátek 23.01.2015 od 16:00 v Hradci Králové (Královéhradecké krajské sdružení ČUS, U Koruny 292, viz mapka, foto budovy).
Počtech delegátů - LPU má 4 delegáty, PHK 3, SHK 2, ostatní po jednom - na každých započatých 100 registrací je jeden delegát.

18.01.15 ZHL 2014/2015 - průběžné výsledky
18.01.15 5.závod ZHL - LPU - Vinice kros - kros (18.01.15) - oficiální výsledky
15.01.15 5.závod ZHL - LPU - Vinice kros - kros (18.01.15) - stránka závodu
11.01.15 ZHL 2014/2015 - průběžné výsledky
11.01.15 4.závod ZHL - LPU - Městský sprint - OB (11.01.15) - oficiální výsledky
09.01.15 4.závod ZHL - LPU - Městský sprint - OB (11.01.15) - startovní listina, pokyny
stránka závodu

Nic
  Novinky | ŽACTVO | Závody | Výsledky | Hodnocení | E-mail | Inf | Registrace | SI | Oddíly | Mapy | ZHL | Foto | WWW | Archiv
Nic
Z důvodu šíření SPAMů (nevyžádaných e-mailů) byly všechny znaky '@' na těchto stránkách nahrazeny znakem '#'.
Připomínky a tipy posílejte na webmaster#vco-ob.cz
© vco-ob.cz 2000-2017 - Všechna práva vyhrazena