Nic
  orientacnibeh.cz   Béďa | ORIS  
Nic
Logo vco-ob.cz
OB LOB
MTBO PRE
Nic
  Novinky | ŽACTVO | Závody | Výsledky | Hodnocení | E-mail | Inf | Registrace | SI | Oddíly | Mapy | ZHL | Foto | WWW | Archiv
Nic
Starší novinky

Starší novinky: 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000

25.12.00 ZHL - Průběžné výsledky po 4.kole
25.12.00 4.závod ZHL(OB) - PHK - Vánoční sprint (23.12.00) - výsledky
22.12.00 Přeji všem navštěvníkům této webové stránky veselé Vánoce a šťastné vykročení do nového tisíciletí.
20.12.00 V sobotu 23.12.se běží 4.závod ZHL Vánoční sprint (PHK)
11.12.00 3.závod ZHL(OB) - LPU - Sprint na zavodišti (10.12.00) - výsledky
11.12.00 Zhodnocení digitálního kompasu Outback (Miloš Broulík)
07.12.00 V neděli 10.12.se běží 3.závod ZHL Sprint na závodišti-pokyny
03.12.00 2.závod ZHL - CHC - Velká Veranda (03.12.00) - výsledky
03.12.00 Pár postřehu ze zasedání mapové rady (11.listopadu, Brada u Jičína)

27.11.00 1.závod ZHL - SHK - Dubinka (25.11.00) - výsledky
21.11.00 V sobotu 25.11.se běží 1.závod ZHL Klokan kros
17.11.00 Do ARCHIVU byly přesunuty výsledky soutěží Vč oblasti v roce 2000
17.11.00 Seznam licencí pro rok 2001
16.11.00 SI čipy jsou opět na skladě (cena 650 Kč) - informace podá Ladislav Hrubý
15.11.00 RANKING aktuální výsledky (k 30.11.2000)
08.11.00 Rozpis na GON CUP 2000 (25.11.00)
07.11.00 Plánovaná soustředění talentovaného žactva v roce 2001
07.11.00 Konečné výsledky soutěží Vč oblasti - Mistrovství družstev dorostu, dospělých a veteránů
06.11.00 Konečné výsledky soutěží Vč oblasti - žactvo-podzim 2000, dorost, dospělí a veteráni, Mistrovství družstev žactva
06.11.00 14.kolo VčP - LPU - Rabštejnská Lhota (04.11.00) - oficiální výsledky + mezičasy
02.11.00 Zimní hradubická liga 00-01 - Rozpis na Třebešského ptáčka-sprint.
01.11.00 Zimní hradubická liga 00-01 - Upravené termíny.

30.10.00 14.kolo VčP - LPU - Rabštejnská Lhota (04.11.00) (pokyny, popisy, st.listina dle kategorií, st.listina dle oddílů)
26.10.00 V Potštejně se v sobotu (28.10.00) běží Vamberk CUP. Informace podá Karel Rykala, tel.0445/544 561, 0603/519 126. Pro elitní kategorie je připravena finanční odměna.
26.10.00 Oddíl SRK pořádá školení trenérů třetí třídy. Určeno pro začínající trenéry se žactvem. Uskuteční se ve dnech 24.-26.11.2000 poblíž Rychnova. Zájemci z východočeské oblasti nechť se hlásí o podrobnější informace u zástupce SRK Libora Filipa (tel. d. 0445 21417, e-mail: libor.filip#gecapital.com).
25.10.00 Trutnovské Parakrmelce - DKo - Trutnov - Startovní listina
25.10.00 14.kolo VčP - LPU - Rabštejnská Lhota (04.11.00) (oficiální stránka)
25.10.00 SPORTident Manager V.9.6 - verze z 20.10.2000
24.10.00 Seznam požadavků na dotaci za mapy v roce 2000
23.10.00 Rodinné štafety 2000 - Karlos,Kipli - Vrbatův Kostelec (22.10.00) - oficiální výsledky
23.10.00 13.kolo VčP - JIL - Horní Branná (21.10.00) - oficiální výsledky + mezičasy
21.10.00 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 13. kole VčP
21.10.00 MČR železničářů v OB - CHC - Choceň (21.10.00) (výsledky)
19.10.00 13.kolo VčP - JIL - Horní Branná (21.10.00) (pokyny, délky tratí)
18.10.00 MČR železničářů v OB - CHC - Choceň (21.10.00) (startovka, pokyny, tratě)
18.10.00 Dne 02.12.2000 je do Prahy svolána valná hromada ČSOB. Východočeská oblast má zastoupení 5 delegáty. Žádáme oddíly, aby zájemce (jméno + adresa) o účast na VH nahlásili Ivě Mádlové na e-mail: madlova#dpmhk.cz nebo telefon zam. 049/481261 do 4.11.
Zastoupení oddílů by mělo být asi následující: HK, JC, JIL, LPU, předseda, (náhradníci SNA, SRK,LTU,VRL).

18.10.00 Předběžný kalendář termínů pro "Zimní hradubickou ligu 00-01".
18.10.00 Žádosti o příspěvek (od oblasti) na mapu zasílejte p. Broulíkovi společně s mapou a hlášenkou.
18.10.00 Předběžný kalendář závodů Vč. oblasti na rok 2001
17.10.00 13.kolo VčP - JIL - Horní Branná (21.10.00) (st.listina dle kategorií, st.listina dle oddílů)
17.10.00 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 12. kole VčP
16.10.00 12.kolo VčP - HOR - Ostroměř (14.10.00) - oficiální výsledky + mezičasy
13.10.00 POZOR: Doplněna startovní listina 12.kolo VčP - HOR - Ostroměř (14.10.00) (pokyny, popisy, st.listina dle kategorií, st.listina dle oddílů)
09.10.00 11.kolo VčP - NPA - Nová Paka (07.10.00) - oficiální výsledky + mezičasy
09.10.00 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 11. kole VčP
04.10.00 11.kolo VčP - NPA - Nová Paka (07.10.00) (pokyny, popisy, st.listina dle kategorií, st.listina dle oddílů)
04.10.00 13.kolo VčP - JIL - Horní Branná (21.10.00) - doplněn (upřesněn) rozpis
02.10.00 Upozornění: Kategorie H21A pro podzimní VčP neexistuje.

28.09.00 Upozornění pro pořádající oddíly: Nezapomínejte odvádět svazu Vč oblasti peníze za nežákovské kategorie a za zapůjčené čipy.
28.09.00 Upozornění: Stále nejsou obsazeny termíny závodů v roce 2001 (5.5., 26.5., 16.6., 28.9.). Zájemci hlaste se Rybičkovi.
28.09.00 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 10. kole VčP
28.09.00 10.kolo VčP - ZAM+KUN - Studené (28.09.00) - oficiální výsledky + mezičasy
26.09.00 10.kolo VčP - ZAM+KUN - Studené (28.09.00) (popisy)
26.09.00 Startovní listina na 10.kolo VčP - ZAM+KUN (dle kategorií, dle oddílů)
25.09.00 10.kolo VčP - ZAM+KUN - Studené (28.09.00) (pokyny)
25.09.00 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 9. kole VčP
25.09.00 Žactvo Východních Čech vyhrálo mistrovský titul !!! (Beďa)
23.09.00 9.kolo VčP - CET - Přívrat (23.09.00) - oficiální výsledky + mezičasy
21.09.00 OPRAVA !!! 9.kolo VčP - CET - Přívrat (23.09.00) Oprava vzdálenosti na Start = 1200m (Opravené pokyny)
20.09.00 Trutnovské Parakrmelce - DKo - Trutnov (27.-29.10.00)
20.09.00 9.kolo VčP - CET - Přívrat (23.09.00) (pokyny)
19.09.00 9.kolo VčP - CET - Přívrat (23.09.00) (popisy)
19.09.00 Startovní listina na 9.kolo VčP - CET (dle kategorií, dle oddílů)
18.09.00 Konečné výsledky dlouhodobých soutěží naleznete na této stránce ve sloupku ČSOB
14.09.00 Pro vyhledávání v celém internetu používejte vyhledávací box Altavisty na pravé straně těchto stránek
11.09.00 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 8. kole VčP
11.09.00 8.kolo VčP - PHK - Biřička (09.09.00) - oficiální výsledky + mezičasy
11.09.00 Vítám Vás na nové adrese Východočeských stránek orientačního běhu.
09.09.00 Změna shromaždiště 9.kola VčP - CET - Přívrat-Presy (23.09.00)
08.09.00 Rozpis Mistrovství ČR zelezničářu v OB (CHC, 20.-21.10., Choceň)
08.09.00 8.kolo VčP - PHK - Biřička (09.09.00) (pokyny, popisy)
07.09.00 Sosnoviny jsou na nové adrese
07.09.00 Startovní listina na 8.kolo VčP - PHK (dle kategorií, dle oddílů)
03.09.00 Rozpis RODINNÝCH ŠTAFET 2000 (LPU, 22.10., Vrbatův Kostelec)
03.09.00 odkaz na výsledky Ceny východních Čech (LPU+KOS, 1.-3.9., Kostelecká Lhota)

11.08.00 21:00 hod. - spuštění nového designu Vč stránek. Veškeré připomínky a náměty zasílejte na adresu lubomir.machacek#centrum.cz
11.08.00 seznam postupujících závodníků z Vč oblasti na M ČR 2000
09.08.00 seznam postupujících na M ČR 2000
08.08.00 5 dnů OB Jičín - SJC - Zebín (02.-06.08.00) - výsledky na stránce SJC
07.08.00 ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ VČ. POHÁRU: Termín konání 10.kola Vč. poháru (pořadatel KUN + ZAM) se mění ze soboty 30.09.2000 na čtvrtek 28.09. 2000 (zákonem č.245/2000 Sb. byl tento den vyhlášen státním svátkem ČR a dnem pracovního klidu). Ostatní údaje rozpisu se nemění.

26.07.00 Grand Prix POLART - VAM+KOS - Potštejn (21.-23.07.00) - oficiální výsledky
24.07.00 Mistrovství světa juniorů (Milovy 09.-15.07.2000) - několik fotek
17.07.00 Do zkušebního provozu byl spuštěn nový design WWW stránek Vč oblasti. Veškeré připomínky a náměty zasílejte na adresu lubomir.machacek#centrum.cz
16.07.00 Obrovským sportovním i pořadatelským úspěchem skončilo na Vysočině Mistrovství světa juniorů - bližší informace přinášejí Perníkovy postřehy, Béďoviny, Sosnoviny a konečně stránka JWOC2000
11.07.00 Jiří Kazda (SJC) se stal na klasické trati Mistrem světa juniorů - JWOC2000

27.06.00 Oblastní mistrovství a veteraniáda - štafet - SHK - Divec (25.06.00) - oficiální výsledky + mezičasy
27.06.00 Oblastní mistrovství a veteraniáda - SHK - Nové Kocbeře (24.06.00) - oficiální výsledky + mezičasy
25.06.00 Mistrovství ČR na klasické trati - TZL (30.09.00) - seznam postupujících
25.06.00 Společný rozpis soutěží Vč. oblasti v OB pro r. 2000 - podzim
24.06.00 Východočeský pohár žactva - jaro 2000 - konečné výsledky
21.06.00 Startovní listina na Mistrovství Vč oblasti - SHK (dle kategorií, dle oddílů)
19.06.00 Příští víkend se oba závody poběží se SPORTidentem (jednotlivci i štafety)
16.06.00 1. ČPŠ, Česká liga klubů - Diadora cup - SHK - Choustníkovo Hradiště (10.06.00) - výsledky
14.06.00 O víkendu se běží poslední jarní dvojzávod celostátních žebříčků - Béďoviny
12.06.00 2. ČPŠ, Česká liga klubů - Diadora cup - PHK - Vysoká n. L (11.06.00) - výsledky
06.06.00 Právě jsem vykonal státní závěrečnou zkoušku na ZČU-FEL v Plzni - Lubomír Macháček
05.06.00 Zápis z předsednictva Vč oblasti - SNA (27.05.00)
01.06.00 Mistrovství Vč oblasti - štafet - SHK (25.06.00) - upřesnění shromaždiště

30.05.00 Mistrovství Vč oblasti - SHK (24.06.00) - seznam postupujících
29.05.00 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 7. kole VčP
29.05.00 7.kolo VčP - SNA - Libňatov (27.05.00) - oficiální výsledky + mezičasy
26.05.00 GRAND PRIX POLART - VAM+KOS (21.-23.07.00) - rozpis
24.05.00 Startovní listina na 7.kolo VčP - SNA (dle kategorií, dle oddílů)
23.05.00 2.ŽB Čechy - NPA - Nová Paka (21.05.00) - výsledky + mezičasy
21.05.00 1.ŽB Čechy - LPU - Horní Jelení (20.05.00) - výsledky + mezičasy
16.05.00 2.ŽB Čechy - NPA (21.05.00) - startovní listina
16.05.00 1.ŽB Čechy - LPU (20.05.00) - startovní listina, pokyny
14.05.00 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 6. kole VčP
14.05.00 6.kolo VčP - SJC - Petkovy (13.05.00) - oficiální výsledky + mezičasy
10.05.00 Startovní listina na 6.kolo VčP - SJC (dle oddílů)
09.05.00 5.ročník Velké ceny Lipovky - VAM - Lipovka (06.05.00) - oficiální výsledky
09.05.00 6.kolo VčP - SJC (13.05.00) - zkontrolujte si přihlášené závodníky
04.05.00 Soutěže Vč oblasti - Opravené výsledky po 5. kole VčP
03.05.00 1.kolo Poháru štafet - SHK (10.06.00) - rozpis
02.05.00 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 5. kole VčP
02.05.00 5.kolo VčP - KOS - Sklenářka (29.05.00) - oficiální výsledky + mezičasy
02.05.00 Oddíly VČo - doplněny adresy oddílů
02.05.00 2.kolo Poháru štafet - PHK (11.06.00) - rozpis

26.04.00 5.kolo VčP - KOS (29.04.00) - pro každého budou připraveny popisy kontrol
26.04.00 Startovní listina na 5.kolo VčP - KOS (dle kategorií, dle oddílů)
21.04.00 2.závod žebříčku B - Čechy - NPA (21.05.00) - rozpis
20.04.00 6.kolo VčP - SJC (13.05.00) - oficiální stránka (rozpis)
19.04.00 Upřesnění shromaždiště 6.kola VčP - SJC (13.05.00)  -PETKOVY-10 km na jihozápad od Sobotky
17.04.00 Změna emailové adresy Lubomíra Macháčka na: lubomir.machacek#centrum.cz
17.04.00 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 4. kole VčP
17.04.00 4.kolo VčP - STH - Studenec u Horek (15.04.00) - oficiální výsledky + mezičasy
17.04.00 5 dnů OB 2000 - SJC (02.-06.08.) - rozpis
13.04.00 Startovní listina na 4.kolo VčP - STH (dle kategorií, dle oddílů)
11.04.00 4.kolo VčP - STH (15.04.00) - délky tratí a sledy kontrol
10.04.00 3.kolo VčP - SRK - Slatina n. Zdobnicí (08.04.00) - oficiální výsledky + mezičasy
10.04.00 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 3. kole VčP
07.04.00 Oprava emailové adresy na 4.kolo VčP - STH (junek#seznam.cz)
05.04.00 Startovní listina na 3.kolo VčP - SRK (dle kategorií, dle oddílů)
05.04.00 3.kolo VčP - SRK (08.04.00) - délky tratí a sledy kontrol
03.04.00 2.kolo VčP - VAM - Vamberk, hřiště (01.04.00) - oficiální výsledky
02.04.00 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 2. kole VčP
02.04.00 Soupisky družstev do "Mistrovství Východočeské oblasti družstev žactva 2000"
01.04.00 V oblasti vznikla nová WWW stránka: Zuzančina stránka - aneb co se děje očima dcery Nejvyššího

31.03.00 Startovní listina na 2.kolo VčP - VAM (dle kategorií, dle oddílů)
30.03.00 V sobotu se poprvé poběží ve Vč oblasti se SPORTidentem, bližší informace přináší Béďa
29.03.00 Konečné výsledky ZHL 99/00
29.03.00 Píchač SPORTident - Běleč nad Orlicí (25.03.00) - výsledky - vyhlášení vítězů a předání cen proběhne při závodě 01.04.2000 ve Vamberku
27.03.00 Poslední termín k odevzdání soupisek do Mistrovství družstev žactva je 01.04.2000 ve Vamberku
27.03.00 1.kolo VčP - SHK - Běleč nad Orlicí (25.03.00) - výsledky
24.03.00 Striptýz na BOTASu - z nezávislých dobře informovaných zdrojů jsem se dozvěděl, že bude probíhat každý večer striptýz. Máme se na co těšit.
23.03.00 SPORTident Manager V.9.52 - verze z 22.3.2000
22.03.00 Startovní listina na 1.kolo VčP - SHK (dle kategorií, dle oddílů)
22.03.00 Bohužel jsem ještě neobdržel startovní listinu na 1.kolo VčP - SHK, které se koná v sobotu
21.03.00 Při 1.kole VčP (SHK 25.03.00) bude probíhat závod o PÍCHAČe SI, ceny také budou
20.03.00 V neděli se na Bradech konal seminář věnovaný SPORTidentu
20.03.00 Jarní Pohár - štafety (19.03.00) - PHK - výsledky
18.03.00 10.kolo ZHL - OB - PHK - Jarní Pohár (18.03.00) - výsledky
16.03.00 Byla ukončena registrace - pro rok  2000 je registrováno 6292 závodníků, 5793 bez HD10
16.03.00 SPORTident je v Jičíně - první distribuce karet na Jarním poháru (PHK) v sobotu 18.03.00
15.03.00 V neděli 19.3. se na Bradech koná seminář SPORTident - sraz do 10:00 hod.
15.03.00 O víkendu 18.-19.3. se v HK běží Jarní pohár
15.03.00 Odkaz na rozpis Ceny východních Čech (LPU, 1.-3.9., Kostelecká Lhota)
14.03.00 Odkaz na rozpis 1. ŽB Čechy (LPU, 20.05., Horní Jelení)
14.03.00 Nová stránka reprezentačního družstva juniorů u nového šéftrenéra juniorské reprezentace
14.03.00 Nová stránka Brněnské oblasti
12.03.00 Registrovaní závodníci ve Vč oblasti k 15.03.2000
07.03.00 Pravidla pro závody v orientačním běhu platná od 15.03.2000 - pravob00.zip
07.03.00 Do 10.03.2000 je možné se přihlásit na Mistrovství OK99 HK - (18.-19.03.00)
03.03.00 BOTAS Vysočina Cup 2000 - rozpis
03.03.00 Chcete si vydělat přijímáním reklamních E-MAILů, klikněte na tento odkaz ( Emailiáda...) a dozvíte se více.
02.03.00 Ve Východočeské oblasti je k dnešnímu dni zaregistrováno 1147 závodníků. Z toho 732 závodníků má zaregistrovánu SI - kartu. Registraci zatím neposlal oddíl TJ Loko Trutnov (LTU).
02.03.00 Blíží se první závody. Pořádajícím oddílům Vč oblasti, které nemají možnost uveřejnit rozpis, startovku a výsledky na INTERNETU nabízím prostor na těchto stránkách.

29.02.00 Oproti původnímu plánovanému termínu 11.3.2000 se seminář SPORTident překládá na neděli 19.3.2000. Důvodem je týdenní opoždění dodavky materiálu SI z Německa. Sraz na Bradech do 10:00 hod.
29.02.00 !!! Pozor !!! Stránka Východočeské oblasti OB má novou adresu :http://www.vco-ob.cz
26.02.00 9.kolo ZHL - OB - LPU (26.02.00) - výsledky
23.02.00 Na stránce SPORTident ® přibyly informace o současném stavu přidělených čipů (k 23.02.2000)
22.02.00 V sobotu 26.02. se v písníku Světlá běží další kolo ZHL-OB - klasika (LPU)
22.02.00 SPORTident ® - Užitečné informace, Software, odkazy na další stránky
22.02.00 Pokyny pro soutěžní registrace OB 2000
18.02.00 !!! Pozor na změnu obsahu přihlášek (+ kód SI)
17.02.00 Připravuji stránku věnovanou SPORTidentu (už brzy na těchto stránkách)
17.02.00 Wawel cup 2000 (30.06. - 02.07.2000) - bližší informace na http://www.wawel-ol.krakow.pl
17.02.00 Soutěžní řád soutěží Vč. oblasti
14.02.00 8.kolo ZHL - kros - SHK - Klokan kros (13.02.00) - výsledky
14.02.00 7.kolo ZHL - kros - PHK - Brutus kros (05.02.00) - výsledky
14.02.00 Rozpis 1.rankingového závodu v roce 2000 10. a 11. kolo ZHL (PHK)
14.02.00 Informace pro kartografy Vč. oblasti přináší Mapová stránka
02.02.00 Vyhodnocení úrovně a kvality soutěží Vč. oblasti za rok 1999
02.02.00 Společný rozpis soutěží Vč. oblasti v OB pro rok 2000 - jaro
02.02.00 ve Vč. oblasti již letos na jaře - Valná hromada odsouhlasila zavedení SPORTidentu

Nic
  Novinky | ŽACTVO | Závody | Výsledky | Hodnocení | E-mail | Inf | Registrace | SI | Oddíly | Mapy | ZHL | Foto | WWW | Archiv
Nic
Z důvodu šíření SPAMů (nevyžádaných e-mailů) byly všechny znaky '@' na těchto stránkách nahrazeny znakem '#'.
Připomínky a tipy posílejte na webmaster#vco-ob.cz
© vco-ob.cz 2000-2017 - Všechna práva vyhrazena