Nic
  orientacnibeh.cz   Béďa | ORIS  
Nic
Logo vco-ob.cz
OB LOB
MTBO PRE
Nic
  Novinky | ŽACTVO | Závody | Výsledky | Hodnocení | E-mail | Inf | Registrace | SI | Oddíly | Mapy | ZHL | Foto | WWW | Archiv
Nic
Starší novinky

Starší novinky: 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000

22.12.13 ZHL 2013/2014 - průběžné výsledky
22.12.13 3.závod ZHL - PHK - Univerzita Hradec Králové - OB (22.12.13) - oficiální výsledky
20.12.13 Předsednictvo Vč oblasti Vám přeje pěkné vánoce a v roce 2014 správný směr nejen mezi červenobílými lampiony !
20.12.13 3.závod ZHL - PHK - Univerzita Hradec Králové - OB (22.12.13) - startovní listina, pokyny
stránka závodu

16.12.13 Nominovaní závodníci na ZODM v LOB 2014: Kralovehradecký kraj, Pardubický kraj
09.12.13 2.závod ZHL - CHC - Velká veranda - kros (01.12.13) - video ze závodu
07.12.13 Zlatonedělní sprint - SRK - Rychnov nad Kněžnou, Kolowratský zámek - OB (22.12.13) - stránka závodu
07.12.13 Nominační závod na ZODM Kralovehradeckého a Pardubického kraje.
Seznam dětí: Kralovehradecký kraj, Pardubický kraj

05.12.13 ZHL 2013/2014 - průběžné výsledky
01.12.13 2.závod ZHL - CHC - Velká veranda - kros (01.12.13) - oficiální výsledky, více na stránce závodu

29.11.13 2.závod ZHL - CHC - Velká veranda - kros (01.12.13) - startovní listina
stránka závodu

24.11.13 1.závod ZHL - SHK - Dubinka - kros (24.11.13) - oficiální výsledky
22.11.13 17. kolo VčP (02.11.13) - CHC - Dvořisko - video ze závodu
19.11.13 1.závod ZHL - SHK - Dubinka - kros (24.11.13) - stránka závodu
11.11.13 Licence získané na rok 2014 najdete v IS ORIS, v menu „licence k datu“ (zadat Licence k 2014-01-01)
03.11.13 17. kolo VčP (02.11.13) - CHC - Dvořisko - fotky ze závodu
02.11.13 Oblastní mistrovství družstev Vč oblasti 2013 - konečné výsledky - dorost, dospělí a veteráni, konečné výsledky - žactvo
02.11.13 Soutěže Vč oblasti - konečné výsledky - dorost, dospělí a veteráni, konečné výsledky - žactvo - podzim
02.11.13 V sobotu v Dvořisku proběhla schůzka zástupců klubů Vč. oblasti. Byli odsouhlaseni delegáti za Vč oblast na Shromáždění sekce OB (Macháček, Zitka, Klimpl, Netuka, Krmaš, Vik), byl schválen doplněný kalendář závodů Vč. oblasti na rok 2014 - zde.
02.11.13 17. kolo VčP (02.11.13) - CHC - Dvořisko - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu

31.10.13 17. kolo VčP (02.11.13) - CHC - Dvořisko - startovní listiny (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
stránka závodu

28.10.13 UPOZORNĚNÍ: Před vyhlášením výsledků 17. kola VčP (02.11.13) proběhne schůzka zástupců oddílů Vč oblasti.
Na programu bude odsouhlasení delegátů (za Vč oblast) na Shromáždění sekce OB a na Valnou hromadu ČSOS.
Dalším bodem bude kalendář závodů VčP na rok 2014.

28.10.13 Před vyhlášením výsledků 17.kola VčP (02.11.13 CHC) bude provedeno vyhlášení Východočeského poháru žactva - podzim 2013 !!
27.10.13 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 16.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 6.kole-žactvo
27.10.13 16. kolo VčP (26.10.13) - JIL - Koupaliště Pecka - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu

23.10.13 16. kolo VčP (26.10.13) - JIL - Koupaliště Pecka - startovní listina, pokyny
stránka závodu

19.10.13 Video manuál s komentářem vysvětlí, co je to orientační běh. Seznámí ho od úplného začátku s obecnými informacemi, se základními pojmy, jako jsou mapa, buzola, sportident čip, ale také napoví budoucím závodníkům, jak se zúčastnit jednotlivých závodů, kde najít informace týkající se jednotlivých závodů. Díky tomuto materiálu se potencionální orientační běžec dozví, jak takový závod vypadá od A až po Z.
Více na http://www.zelenysport.net.

19.10.13 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 15.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 5.kole-žactvo
19.10.13 15. kolo VčP (19.10.13) - SNA - Louka v obci Kramolna - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu

16.10.13 15. kolo VčP (19.10.13) - SNA - Louka v obci Kramolna - startovní listiny (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
stránka závodu

13.10.13 Kalendář závodů Vč oblasti na rok 2014. Ještě jsou volné termíny !
Nejsou přihlášeny následující oddíly: JIL, CET.

12.10.13 Prosím o nominaci delegátů na Shromáždění sekce OB a VH ČSOS, která se koná 07.12.2013 v Praze. Vč oblast může reprezentovat 6 delegátů.
Seznam nominovaných delegátů mi prosím pošlete (na lubomir.machacek#centrum.cz) spolu s e-mailovými adresami nominovaných delegátů do 31.10.2013

12.10.13 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 14.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 4.kole-žactvo
12.10.13 14. kolo VčP (12.10.13) - NPA - Horní Nová Ves - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu

09.10.13 14. kolo VčP (12.10.13) - NPA - Horní Nová Ves - startovní listiny (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
stránka závodu

07.10.13 13. kolo VčP (06.10.13) - LTU - Bernartice - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu

06.10.13 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 13.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 3.kole-žactvo
05.10.13 12. kolo VčP (05.10.13) - ZAM - České Petrovice - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu

05.10.13 Další ročník Zimní hradubické ligy 2013/2014 zná svůj předběžný program:
24.11. Klokan kros (SHK),
01.12. Malá cena Velké verandy (CHC),
22.12. Vánoční sprint (PHK),
12.01. Městský sprint (LPU),
26.01. Vinice kros (LPU),
23.02. OB (SHK),
02.03. Kuňka kros (LPU),
09.03. Brutus kros (PHK),
22.03. Jarní pohár (PHK).

05.10.13 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 12.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 2.kole-žactvo
03.10.13 13. kolo VčP (06.10.13) - LTU - Bernartice - startovní listiny (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
stránka závodu

02.10.13 12. kolo VčP (05.10.13) - ZAM - České Petrovice - startovní listina, pokyny, délky tratí
stránka závodu

30.09.13 Výběr žactva Vč. oblasti byl opět nejlepší na Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva v Jablonci nad Nisou. Áčko v sestavě Šimon Chvátil, Nikola Thýnová, Michal Švadlena, Tereza Kosová, Anna Kochová, Ondřej Metelka, Anna Kopecká a Tomáš Křivda s přehledem vyhrálo, béčko doběhlo na 6. místě, céčko na 9. místě a déčko bylo patnácté (z 26 týmů).
29.09.13 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 11.kole
29.09.13 11. kolo VčP (28.09.13) - KOU - Červená u Letohradu - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu

26.09.13 UPOZORNĚNÍ: Před vyhlášením výsledků 11.kola VčP (28.09. KUO) bude provedeno vyhlášení Východočeského poháru žactva - jaro 2013 !!
26.09.13 11. kolo VčP (28.09.13) - KOU - Červená u Letohradu - startovní listiny (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
stránka závodu

09.09.13 Oblastní mistrovství a veteraniáda - štafet (07.09.13) - SRK - Hradisko - oficiální výsledky
01.09.13 Východočeská oblast vypisuje výběrové řízení na pořadatelé závodů Vč. soutěží v roce 2014. Pod odkazem jsou aktualizované termíny pro podzimní část 2014.
01.09.13 Oblastní mistrovství a veteraniáda - štafet (07.09.13) - SRK - Hradisko
stránka závodu

06.07.13 Společný rozpis soutěží Vč oblasti v OB pro rok 2013 - podzim

21.06.13 Kde se bude běhat VčP na podzim v roce 2013:
07.09. SRK - Hradisko - Oblastního mistrovství a veteraniády - štafet
28.09. KUO - Červená u Letohradu
05.10. ZAM - České Petrovice
06.10. LTU - Bernartice, lokalita Rybníček
12.10. NPA - Horní Nová Ves
19.10. SNA - Louka v obci Kramolna
26.10. JIL - Koupaliště Dolní Kalná
02.11. CHC - Dvořisko

09.06.13 Soutěže Vč oblasti - konečné výsledky - žactvo-jaro 2013,
výsledky po 10.kole - dorost, dospělí a veteráni

09.06.13 10. kolo VčP - Oblastní mistrovství a veteraniáda na klasické trati (08.06.13) - VRL - U Kapliček (mezi obcemi Lánov a Černý důl) - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu

06.06.13 10. kolo VčP - Oblastní mistrovství a veteraniáda na klasické trati (08.06.13) - VRL - U Kapliček (mezi obcemi Lánov a Černý důl) - startovní listiny (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
stránka závodu
Během závodu VČP 8.6. ve Vrchlabí je možnost přispět vyplavené rodině z Rudníka libovolnou částkou. S konkrétním osudem budete seznámeni na místě. Hotovost předá po závodě Pavel Petržela přímo rodině.Děkujeme.

26.05.13 Výběr žactva Vč. oblasti se o víkendu zúčastnil dvou závodů Vyzývacího poháru v OB v Karlově Studánce a ve Vrbně pod Pradědem (do Vyzývacího poháru se sice počítaly i sobotní dopolední štafety, ale naše žactvo dalo přednost závodu Vč. poháru na Monaku). Žactvo oblasti opět prokázalo svou dominanci a jasně vyhrálo. Ve sprintu byla v D12 Kosová druhá, v D14 obsadily Chaloupská a Kopecká 2. a 3. místo, v H12 byl Švadlena druhý a v H14 vyhrál Křivda a Chvátil byl třetí. Ve štafetách obsadily štafety v D12 2. a 3. místo, v D14 štafeta vyhrála, stejně jako v H14, kluci v H12 skončili třetí.
(Zdroj: Béďa)

25.05.13 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 9.kole
25.05.13 9. kolo VčP (25.05.13) - LPU - Slatiňany (Monako) - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu

21.05.13 !!! Údaje pro společný rozpis (podzimní část 2013) zasílejte do 20.06.2013 na adresu: lubomir.machacek#centrum.cz.
21.05.13 9. kolo VčP (25.05.13) - LPU - Slatiňany (Monako) - startovní listiny (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
stránka závodu

18.05.13 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 8.kole
18.05.13 8. kolo VčP (18.05.13) - DOB - Nové Město nad Metují - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu

17.05.13 8. kolo VčP (18.05.13) - DOB - Nové Město nad Metují - startovní listina, pokyny, délky tratí
stránka závodu

11.05.13 7. kolo VčP (04.05.13) - TYN - Zdelov - fotky ze závodu
06.05.13 Na stránce žactva zveřejněna nominace na ODM 2013 a nominace na jarní soustředění.
04.05.13 6. kolo VčP (01.05.13) - SRK - Letovisko Studánka - fotky ze závodu
04.05.13 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 7.kole
04.05.13 7. kolo VčP (04.05.13) - TYN - Zdelov - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu

01.05.13 7. kolo VčP (04.05.13) - TYN - Zdelov - startovní listina, pokyny, délky tratí
stránka závodu

01.05.13 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 6.kole
01.05.13 6. kolo VčP (01.05.13) - SRK - Letovisko Studánka - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu

29.04.13 6. kolo VčP (01.05.13) - SRK - Letovisko Studánka - startovní listina (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
stránka závodu

27.04.13 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 5.kole
27.04.13 5. kolo VčP (27.04.13) - VAM - Vrbice - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu

25.04.13 5. kolo VčP (27.04.13) - VAM - Vrbice - startovní listina (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
stránka závodu

20.04.13 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 4.kole
20.04.13 4. kolo VčP (20.04.13) - SJC - Ostružno - oficiální výsledky a mezičasy nově na ORIS.
Hodnocení závodu

17.04.13 4. kolo VčP (20.04.13) - SJC - Ostružno - startovní listina (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
stránka závodu

14.04.13 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 3.kole
13.04.13 3. kolo VčP - Oblastní mistrovství a veteraniáda ve sprintu (13.04.13) - BRU - Broumov - oficiální výsledky a mezičasy nově na ORIS.
hodnocení závodu,

13.04.13 2. kolo VčP - Oblastní mistrovství a veteraniáda na krátké trati (13.04.13) - BRU - Broumov - oficiální výsledky a mezičasy nově na ORIS.
hodnocení závodu,

12.04.13 6. kolo VčP (01.05.13) - SRK - Studánka - změna adresy pro výjimečné přihlášky
11.04.13 3. kolo VčP - Oblastní mistrovství a veteraniáda ve sprintu (13.04.13) - BRU - Broumov - startovní listina (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
stránka závodu

11.04.13 2. kolo VčP - Oblastní mistrovství a veteraniáda na krátké trati (13.04.13) - BRU - Broumov - startovní listina (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
stránka závodu

08.04.13 Kategorie H20 a D20 jsou na oblastních mistrovstvích na krátké trati a ve sprintu vypsány, ale nejsou v seznamu kategorií v ORIS. Pro účely oblastního mistrovství (a pro účely postupu na M ČR) budou vyhodnoceni junioři a juniorky z pořadí v kategorii H21A resp. D21A.
07.04.13 UPOZORNĚNÍ: 9.kolo VčP - 25.05.2013 - LPU - Monako - Start 000 již v 09:30. Prezentace od 08:15 do 09:00.
07.04.13 Na stránku Talentovaného žactva byly umístěny fotky z krosu, který se konal 07.04.2013 v Hradci Králové.
07.04.13 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 1.kole
07.04.13 Také letos můžete hodnotit kvalitu závodů ve Vč. oblasti - zde.
06.04.13 1. kolo VčP (06.04.13) - SHK - Hradec Králové - oficiální výsledky a mezičasy nově na ORIS.
Fotky ze závodu

04.04.13 1. kolo VčP (06.04.13) - SHK - Hradec Králové - startovní listina (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
stránka závodu

20.03.13 ZHL 2012/2013 - konečné výsledky
11.03.13 Založena podstránka Talentovaného žactva. Odkaz Žactvo v horním menu.
03.03.13 8.závod ZHL - LPU - Kuňka kros - kros (03.03.13) - oficiální výsledky
02.03.13 Do ČSOS byl přijat nový klub - DDM Kostelec nad Orlicí (Královehradecký kraj, Východočeská oblast sekce OB), dostal zkratku KOR.
02.03.13 Kluby ve Východočeské oblasti zaregistrovaly rekordní počet 1470 závodníků (tradičně jsme nejpočetnější oblastí). Nejvíce závodníků vede LPU (272), následují PHK (205) a SHK (123), dále pak SRK (89), SJC (88), VRL (81), STH (78), CHC (55), VAM (54), JIL (50), DOB (41), ZAM (41), CET (40), BRU (37), NPA (36), LTU (34), SNA (31), TYN (30), KUO (24), HOR (22), HOS (11), KUN (11), ALB (9), BRM (6) a PPU (2) - celkem tedy 25 klubů.

28.02.13 8.závod ZHL - LPU - Kuňka kros - kros (03.03.13) - stránka závodu
10.02.13 7.závod ZHL - LPU - Vinice kros - kros (10.02.13) - oficiální výsledky
06.02.13 7.závod ZHL - LPU - Vinice kros - kros (10.02.13) - stránka závodu

25.01.13 Soutěžní řád Vč oblasti pro rok 2013,
Společný rozpis soutěží Vč oblasti v OB pro rok 2013 - jaro

21.01.13 Zápis ze Shromáždění Východočeské oblasti sekce orientačního běhu ČSOS konané dne 18.01.2013 - HK
16.01.13 6.závod ZHL - CHC - Noční krátká trať - OB (18.01.13) - oficiální výsledky
16.01.13 Shromáždění Východočeské oblasti se konalo v pátek v Hradci Králové. Na úvod proběhlo hodnocení sezóny 2012, následovala příprava soutěží Vč. oblasti na rok 2013 (úprava výše vkladů na 50 Kč pro žactvo a 80 Kč pro ostatní, v soutěži družstev žactva nebudou třeba soupisky, oblastní veteraniáda štafet je rozšířena o D165 a H180, v konečných výsledcích Vč. poháru budou uvedeni všichni, kteří bodovali, budou vypisovány tréninkové tratě T, možnost vypisování tratí D21U a H21U - tratě s upravenou mapou, hodnocení závodů bude pokračovat jako doposud, dohodnut nejdřívější termín přihlášek - 6 dnů před závodem, obvykle neděle večer). Dále se shromáždění zabývalo výsledky práce s talentovanou mládeží v roce 2012 a plány v této oblasti v roce 2013 (výběr žactva opět povedou Marcela Kubíčková a Iva Mádlová), Iva Mádlová podrobně probralo finance roku 2012 a rozpočet 2013. Petr Klimpl pak seznámil s informačním systémem ORIS včetně praktických ukázek registrace, přihlášek na závody, atd. Na závěr byla krátká diskuze - byl dán úkol klubům poslal předsedovi oblasti počty zájemců o školení T3 a R3. Celé shromáždění trvalo něco málo nad hodinu.
(Zdroj: Béďa)

15.01.13 6.závod ZHL - CHC - Noční krátká trať - OB (18.01.13) - startovní listina, pokyny
stránka závodu

15.01.13 Kde se bude běhat VčP v roce 2013:
06.04. SHK - Hradec Králové, Šatnový objekt SHK
13.04. BRU - DDM Ulita Broumov
20.04. SJC - Chata Homole – odbočení mezi Hlásnou Lhotou a Ostružnem
27.04. VAM - Vrbice
01.05. SRK - Studánka
04.05. TYN - Zdelov
18.05. DOB - Nové Město nad Metují
25.05. LPU - Slatiňany
08.06. VRL - U Kapliček (na konci obce Lánov)

13.01.13 Shromáždění Východočeské oblasti bude v pátek 18.01.2013 od 16:00 v Hradci Králové (hala TJ Slavia Orlická kotlina, třída Víta Nejedlého 1216, malá zasedačka).
Počtech delegátů - LPU a PHK mají 3 delegáty, SHK 2, ostatní po jednom - na každých započatých 100 registrací je jeden delegát.

13.01.13 5.závod ZHL - SHK - Trochu kratší o-klasika - OB (13.01.13) - oficiální výsledky
12.01.13 5.závod ZHL - SHK - Trochu kratší o-klasika - OB (13.01.13) - startovní listina, pokyny
stránka závodu

Nic
  Novinky | ŽACTVO | Závody | Výsledky | Hodnocení | E-mail | Inf | Registrace | SI | Oddíly | Mapy | ZHL | Foto | WWW | Archiv
Nic
Z důvodu šíření SPAMů (nevyžádaných e-mailů) byly všechny znaky '@' na těchto stránkách nahrazeny znakem '#'.
Připomínky a tipy posílejte na webmaster#vco-ob.cz
© vco-ob.cz 2000-2017 - Všechna práva vyhrazena