Nic
  orientacnibeh.cz   Béďa | ORIS  
Nic
Logo vco-ob.cz
OB LOB
MTBO PRE
Nic
  Novinky | ŽACTVO | Závody | Výsledky | Hodnocení | E-mail | Inf | Registrace | SI | Oddíly | Mapy | ZHL | Foto | WWW | Archiv
Nic
Starší novinky

Starší novinky: 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000

27.12.01 ZHL - Průběžné výsledky po 4.kole
26.12.01 4.kolo ZHL - PHK - Vánoční sprint (23.12.01) - výsledky
22.12.01 Pokyny a startovní listina na 4. kolo ZHL - PHK 23.12.01 (dle kategorií),
16.12.01 Předsednictvo Vč oblasti přeje všem závodníkům veselé vánoce a v novém roce mnoho zdraví, štěstí a spokojenosti.
12.12.01 V neděli 23.12.01 se běží 4.závod ZHL - rozpis
11.12.01 Fotky z Valné hromady ČSOB - Praha (08.12.01)
10.12.01 3.kolo ZHL - SHK - Hradecká Jarmilka (09.12.01) - fotky ze závodu
10.12.01 ZHL - Průběžné výsledky po 3.kole
10.12.01 V Praze se 08.12.2001 sešla Valná hromade ČSOB. Více se dočtete na Béďovinách
10.12.01 3.kolo ZHL - SHK - Hradecká Jarmilka (09.12.01) - výsledky
04.12.01 V neděli 09.12.01 se běží 3.závod ZHL - rozpis
04.12.01 56.Mikulášský běh - SJC (02.12.01) - výsledky
02.12.01 2.závod ZHL - CHC - Velká veranda (02.12.01) - výsledky

29.11.01 Startovní listina na 2. kolo ZHL - CHC 02.12.01 (dle kategorií)
24.11.01 V neděli 02.12.01 se běží 2.závod ZHL Malá cena Velké verandy
24.11.01 1.závod ZHL - SHK - Dubinka (24.11.01) - výsledky
23.11.01 Východočeská oblast připravila pro oddíly oblasti archivní CD za rok 2001, kde najdou vše, co se událo v oblasti v tomto roce (výsledky všech závodů v oblasti včetně mezičasů, celkové výsledky oblastních soutěží a mnoho dalších informací). CD bude distribuováno poprvé na Klokan krosu tuto sobotu. Distribuci bude provádět Luboš Macháček.
20.11.01 V sobotu 24.11.se běží 1.závod ZHL Klokan kros
18.11.01 (Seč, 17.11.01) Nejlepším sportovcem roku 2001 se stal Michal Jedlička. V soutěži juniorů se na druhém místě umístila Dana Brožková (SJC) a v dorostu si Veronika Krčálová (LPU) odnesla první místo.
18.11.01 Zaktualizována mapová stránka. Pár postřehů ze zasedání mapové rady (10.11.01, Brada u Jičína)
14.11.01 Konečné hodnocení Vč poháru 2001 i s komentářem k jednotlivým závodům.
08.11.01 Delegáti Vč. oblasti na valnou hromadu ČSOB (Praha 8. 12.): Lubomír Macháček (CHC), Petr Klimpl (LPU), Jan Netuka (SHK), Ladislav Hrubý (SJC), Petr Junek ml. (JIL)
06.11.01 Zaktualizována mapová stránka. Doplněn seznam oddílů, kteří žádají o příspěvek na mapu.
05.11.01 14. kolo VčP - SRK - Sedloňov (03.11.01) - oficiální výsledky, mezičasy
04.11.01 Seznam závodníků, kteří získali licenci OB v roce 2001 (platí pro rok 2002)
04.11.01 Mistrovství družstev Vč oblasti - konečné výsledky - dorost, dospělí a veteráni, konečné výsledky - žactvo
03.11.01 Soutěže Vč oblasti - konečné výsledky - dorost, dospělí a veteráni, konečné výsledky - žactvo - podzim

31.10.01 14. kolo VčP - SRK - Sedloňov (03.11.01) (pokyny, popisy)
30.10.01 Startovní listina na 14. kolo VčP - SRK (dle kategorií, dle oddílů)
30.10.01 13. kolo VčP - LTU - Trutnov (27.10.01) - oficiální výsledky, mezičasy
28.10.01 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 13. kole - dorost, dospělí a veteráni, po 6. kole - žactvo
27.10.01 Předběžný kalendář termínů pro "Zimní hradubickou ligu 01-02".
25.10.01 13. kolo VčP - LTU - Trutnov (27.10.01) (pokyny, délky tratí)
23.10.01 Startovní listina na 13. kolo VčP - LTU (dle kategorií, dle oddílů)
22.10.01 Rodinné štafety 2001 - Karlos,Kipli - Horní Bradlo (21.10.01) - oficiální výsledky
21.10.01 12. kolo VčP - JIL - Mříčná (20.10.01) - oficiální výsledky, mezičasy
21.10.01 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 12. kole - dorost, dospělí a veteráni, po 5. kole - žactvo
20.10.01 Mistrovstvý ČR železničářů v OB - CHC - Potštejn (20.10.01) - oficiální výsledky, fotky
18.10.01 Zápis ze schůze předsednictva Východočeské oblasti OB konané dne 13.10.2001 - CET
18.10.01 12. kolo VčP - JIL - Mříčná (20.10.01) (pokyny)
15.10.01 12. kolo VčP - JIL - Mříčná (20.10.01) (délky tratí)
15.10.01 11. kolo VčP - CET - Přívrat (13.10.01) - oficiální výsledky, mezičasy
15.10.01 Startovní listina na 12. kolo VčP - JIL (dle kategorií, dle oddílů)
13.10.01 Předsednictvo Vč oblasti odsouhlasilo pořadatele závodů Vč poháru na rok 2002 - termíny závodů na rok 2002
13.10.01 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 11. kole - dorost, dospělí a veteráni, po 4. kole - žactvo
11.10.01 11. kolo VčP - CET - Přívrat (13.10.01) (pokyny)
10.10.01 Startovní listina na 11. kolo VčP - CET (dle kategorií, dle oddílů)
08.10.01 Od 12. kola Vč poháru, které pořádá 20.10. OK Jilemnice v Mříčné bude ve Vč oblasti vypsána kategorie H21A.
08.10.01 Marcela a Radek Kubíčkovi - Poděkování oddílům
08.10.01 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 10. kole VčP
08.10.01 10. kolo VčP - SNA - Sedloňov v O.h. (07.10.01) - oficiální výsledky, mezičasy
07.10.01 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 9. kole VčP
06.10.01 9. kolo VčP - VAM - Vrbice (06.10.01) - oficiální výsledky, mezičasy
05.10.01 10. kolo VčP - SNA - Sedloňov v O.h. (07.10.01) (pokyny)
05.10.01 Startovní listina na 10. kolo VčP - VAM (dle kategorií, dle oddílů)
02.10.01 9. kolo VčP - VAM - Vrbice (06.10.01) (pokyny)
02.10.01 Startovní listina na 9. kolo VčP - VAM (dle kategorií, dle oddílů)
02.10.01 Ve Vč oblasti vznikly nové informační stránky pod jménem PAKOVINY

30.09.01 Žactvo Východočeské oblasti (Beneš, Doležalová, O.Henych, Mádlová, Jirčáková, Kubát, Hermanová, Holas) získalo mistrovský titul na M ČR oblastních družstev žactva. GRATULUJEME !!! Béčko bylo osmé, déčko 13. a céčko 18. (zdroj: Béďa)
Výsledky se objeví na stránce pořadatele.

29.09.01 8. kolo VčP - KUN - Rokytnice v O.h. - Hanička (28.09.01) - oficiální výsledky, mezičasy
28.09.01 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 8. kole VčP
26.09.01 8. kolo VčP - KUN - Hanička (28.09.01) (pokyny)
26.09.01 Startovní listina na 8. kolo VčP - KUN (dle kategorií, dle oddílů)
23.09.01 15:20 MČR a Veteraniáda ČR v OB na klasické trati - finále - PHK - Chvaleč (23.09.2001)

D16 (4,7km  90m 16k)        H16 ( 6,3km 180m 16k)
 1.Krčálová Veronika  (LPU)  1.Holas Ondřej       (TUR)
 2.Procházková Zuzana (SJC)  2.Skýva Jan          (PGP)
 3.Spurná Martina     (SLP)  3.Rajnošek Zdeněk    (VRB)

D18 (5,9km 170m 15k)        H18 ( 7,7km 300m 20k)
 1.Przyczková Michaela(TRI)  1.Dlabaja Tomáš      (TZL)
 2.Rufferova Iva      (PHK)  2.Bouchal Jiří       (VPM)
 3.Škodová Petra      (CHC)  3.Štěrba Zbyněk      (LPU)

D20 (6,5km 220m 17k)        H20 ( 9,3km 320m 23k)
 1.Klechová Vendula   (TBM)  1.Vodička Jan        (SJC)
 2.Stehnová Zuzana    (DKP)  2.Kovář Miroslav     (DKP)
 3.Waldová Lucie      (DKP)  3.Mrázek Jan         (DKP)

D21 (8,0km 290m 22k)        H21 (13,2km 530m 30k)
 1.Pekárková Eva      (TZL)  1.Jedlička Michal    (DLI)
 2.Navrátilová Iva    (PHK)  2.Horáček Michal     (VLI)
 3.Juřeníková Eva     (TBM)  3.Zřídkaveselý Libor (ZBM)
Oficiální výsledky, mezičasy (sobota, neděle)

23.09.01 MČR a Veteraniáda ČR v OB na klasické trati - kvalifikace - PHK - Chvaleč (22.09.2001) - výsledky
20.09.01 MČR a Veteraniáda ČR v OB na klasické trati - PHK - Chvaleč (22.-23.09.2001) - parametry tratí a popisy
18.09.01 MČR a Veteraniáda ČR v OB na klasické trati - PHK - Chvaleč (22.-23.09.2001) - Zajímavé postřehy od stavitelů tratí. Kvalifikace (Jíra Strnad) a finále (Radek Novotný).
17.09.01 Startovní listina na Mistrovství ČR a Veteraniáda ČR v orientačním běhu na klasické trati - PHK - Chvaleč (22.-23.09.2001) - dle kategorií, dle oddílů
17.09.01 Trutnovské Parakrmelce - DKo - Trutnov (27.-28.10.2001)
14.09.01 Oprava ve Společném rozpise - 9.kolo VčP - VAM (06.10.01) mapa Kapraď sever.
12.09.01 Jaký máte názor na nový design Vč stránek ? Hlasujte prosím v anketě na těchto stránkách.
12.09.01 Seznam zájemců o pořádání závodů Vč poháru v roce 2002. V kalendáři závodů Vč oblasti na rok 2002 je volných posledních 4 termínů.
10.09.01 Byl zveřejněn seznam štafet postupujících na M ČR štafet
10.09.01 17:20
Zítra 11.09.2001 oslaví doména vco-ob.cz jeden rok existence. Dárkem pro všechny návštěvníky je nový design Vč stránek. (V následujících dnech budou probíhat úpravy podstránek)
Děkuji všem návštěvníkům stránek a doufam, že se i nadále na stránky Vč oblasti ČSOB budete rádi vracet. Webmaster

10.09.01 Diadora Cup - Český pohár štafet - SJC - Bradlecká Lhota (08.09.-09.09.01) - 3.kolo - oficiální výsledky, 4.kolo - oficiální výsledky, 3.kolo mezičasy, 4.kolo mezičasy
04.09.01 Pozor na změnu termínu 13.kola Vč poháru (LTU)!!! Závod se bude konat v sobotu 27.10.2001.
04.09.01 Bylo doplněno hodnocení jarní části Vč poháru i s komentářem k jednotlivým závodům.
03.09.01 Rozpis RODINNÝCH ŠTAFET 2001 (LPU, 21.10.01, rekreačně sportovní areál "Tesla Vršov"; cca 1km SZ od Horního Bradla)
03.09.01 Cena východních Čech 2001 - PHK - Dachova (31.08.-02.09.01) - oficiální výsledky, mezičasy E1, E2, E3

29.08.01 Mistrovství ČR a Veteraniáda ČR v orientačním běhu na klasické trati - PHK - Chvaleč (22.-23.09.2001) - rozpis
28.08.01 Mistrovství ČR železničářů v OB - CHC - Potštejn (19.-20.10.2001) - rozpis
28.08.01 Startovní listina na Cenu Východních Čech 2001 - PHK - Dachova (31.08.-02.09.2001) - dle kategorií, dle oddílů
27.08.01 Jičínské skalní sprinty - SJC - Valečov (25.-26.08.01) - několik fotek
27.08.01 Jičínské skalní sprinty - SJC - Valečov (25.-26.08.01) - oficiální výsledky
22.08.01 Jičínské skalní sprinty - SJC - Valečov (25.-26.08.01) - startovní listina, pokyny
22.08.01 Třídenní závody - SJC - Markoušovice (17.-19.08.01) - oficiální výsledky, mezičasy
19.08.01 Termíny závodů Vč poháru na rok 2002.
Zájemci o pořádání Vč poháru v roce 2002, nahlaste do konce září termín pořádání a místo závodu na adresu: lubomir.machacek#centrum.cz. Prosím o uvedení i náhradního termínů, pro případ obsazení vybraného termínu.

17.08.01 Třídenní závody - SJC - Markoušovice (17.-19.08.01) - startovní listina, pokyny
14.08.01 Bohemia 2001 - Celkové výsledky, výsledky jednotlivých etap s mezičasy
06.08.01 Poslední informace o WOC2001 přínáší na stránkách Vč oblasti Petr Klimpl (06.08.01 - 8:40).
04.08.01 Aktuální informace přímo z Tampere (WOC2001) přínáší na stránkách Vč oblasti Petr Klimpl.
04.08.01 WOC2001, 04.08.2001 - Krátká trať - finále (Oficiální výsledky, mezičasy)
03.08.01 Aktuální informace z WOC2001 - Tampere se můžete dočíst i na http://www.orienteering.cz.
03.08.01 WOC2001, 03.08.2001 - Krátká trať - kvalifikace (Oficiální výsledky, mezičasy)
02.08.01 WOC2001, 02.08.2001 - Štafety (Oficiální výsledky, mezičasy, mezičasy)

31.07.01 WOC2001, 31.07.2001 - Klasická trať - finále (Oficiální výsledky, mezičasy)
30.07.01 WOC2001, 30.07.2001 - Klasická trať - kvalifikace (Oficiální výsledky, mezičasy)
29.07.01 WOC2001, 29.07.2001 - Sprint (Oficiální výsledky, mezičasy)
28.07.01 Aktuální informace přímo z Tampere (WOC2001) přínáší na stránkách Vč oblasti Petr Klimpl.
28.07.01 Byly vydány výsledky Rankingu HSH k 31.07.2001. Výsledky najdete na stránce Radima Kheila.
27.07.01 Do podzimního Společného rozpisu byla omylem zařazena kategorie H21A. Opravený Společný rozpis
26.07.01 Bohemia 2001 - startovní listina
26.07.01 SPORTident Manager V.9.62 - verze z 19.06.2001
24.07.01 BOTAS Vysočina Cup 2001 - celkové výsledky
16.07.01 Grand Prix Vamberk 2001 - oficiální výsledky
16.07.01 Sledujte stránky Juniorského mistrovství světa (JWOC2001).
Krátká trať: 3.místo Michal Smola
Klasická trať: Mistryní světa se stala Dana Brožková, 4. Michaela Przyczkova; 3. místo Michal Smola
Štafeta juniorů obhájila mistrovský titul (Mrázek, Vlach, Smola), juniorky (Brožková, Rufferová, Dočkalová) skončily na druhém místě

12.07.01 Grand Prix Vamberk - startovní listina
09.07.01 Evropské utkání dorostu (Seč 22.-24.06.01) - několik fotek

27.06.01 Oblastní mistrovství a veteraniáda štafet - LPU - Horní Bradlo (24.06.01) - oficiální výsledky, mezičasy
25.06.01 Východočeský pohár žactva - jaro 2001 - konečné výsledky
24.06.01 Evropské utkání dorostu 2001 - štafety - oficiální výsledky
23.06.01 Oblastní mistrovství a veteraniáda na klasické trati - LPU - Rváčov (23.06.01) - oficiální výsledky, mezičasy
23.06.01 Evropské utkání dorostu 2001 - klasická trať - oficiální výsledky
22.06.01 Evropské utkání dorostu 2001 - startovní listina klasické trati
22.06.01 Dnes v 17:43 bylo zahájeno Evropské utkání dorostu 2001
20.06.01 Délky tratí Mistrovství a veteraniády Vč. oblasti - jednotlivci, štafety
19.06.01 Společný rozpis soutěží Vč. oblasti v OB pro rok 2001 - podzim
18.06.01 7. kolo VčP - VRL - Malé Svatoňovice (16.06.01) - oficiální výsledky, mezičasy
18.06.01 Startovní listina na Mistrovství a veteraniádu Vč. oblasti štafet - LPU (dle kategorií)
18.06.01 Startovní listina na Mistrovství a veteraniádu Vč. oblasti jednotlivců - LPU (dle kategorií, dle oddílů)
16.06.01 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 7. kole VčP
16.06.01 7. kolo VčP - VRL - Malé Svatoňovice (16.06.01) - neoficiální výsledky
13.06.01 7. kolo VčP - VRL - Malé Svatoňovice (16.06.01) (pokyny)
13.06.01 Startovní listina na 7. kolo VčP - VRL (dle kategorií, dle oddílů)
10.06.01 Oddíly pořádající Vč pohár v podzimní části zašlete do 20.06.01 podklady pro Společný rozpis na adresu lubomir.machacek#centrum.cz
10.06.01 Mistrovství ČR železničářů v OB - CHC - Potštejn (19.-20.10.2001) - oficiální stránka
09.06.01 Doplněn odkaz na stránku Oblastního mistrovství jednotlivců a štafet 2001 a na stránku Evropského utkání dorostu 2001 - LPU - Seč, Rváčov, Horní bradlo (22.-24.06.01)
09.06.01 Přidáno hodnocení 5.kola VčP - PHK (05.05.01)
04.06.01 6. kolo žebříčku B Čechy - klasická trať - SHK - Rohoznice-Polšť (03.06.01) - oficiální výsledky, mezičasy
02.06.01 5. kolo žebříčku B Čechy - zkrácená trať - VAM - Polom (02.06.01) - oficiální výsledky, mezičasy

29.05.01 Žebříček B (Čechy) - klasická trať - SHK - Rohoznice (03.06.01) (pokyny, popisy), startovní listina (dle kategorií, dle oddílů)
29.05.01 Žebříček B (Čechy) - zkrácená trať - VAM - Polom (02.06.01) (pokyny, popisy), startovní listina (dle kategorií, dle oddílů)
28.05.01 Mistrovství Vč oblasti - LPU (23.06.01) - seznam postupujících
27.05.01 6. kolo VčP - SJC - Hřídelec (26.05.01) - oficiální výsledky, mezičasy
26.05.01 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 6. kole VčP
24.05.01 Jarní soustředění žákovského výběru Vč oblasti ve Svratouchu 05.05.-08.05.2001 - výsledky tréninků
24.05.01 Olympiáda škol v OB 2001 - regionální kolo - STH (22.05.01) - oficiální výsledky
23.05.01 6. kolo VčP - SJC - Hřídelec (26.05.01) (pokyny)
23.05.01 Startovní listina na 6. kolo VčP - SJC (dle kategorií, dle oddílů)
22.05.01 6. kolo VčP - SJC - Hřídelec (26.05.01) - upřesnění příjezdu !!!
21.05.01 Kozel Cup, ŽA, ŽB (Čechy) - krátká trať - SRK (20.05.01) - oficiální výsledky
21.05.01 Kozel Cup, ŽA, ŽB (Čechy) - klasická trať - SNA (19.05.01) - oficiální výsledky, mezičasy
15.05.01 Startovní listina na Kozel Cup, ŽA, ŽB (Čechy) - krátká trať - SRK
14.05.01 Startovní listina na Kozel Cup, ŽA, ŽB (Čechy) - klasická trať - SNA (dle kategorií, dle oddílů)
14.05.01 Kozel Cup, ŽA, ŽB (Čechy) - klasická trať - SNA (19.05.01) - pokyny
10.05.01 PWT Champion´s week (Pardubice 08.05.01) - několik fotek
10.05.01 Odkaz na rozpisy: 3 dny OB (SJC, 17.-19.08., Markoušovice) a Jičínské skalní sprinty (SJC, 25.-26.08., Valečov)
06.05.01 V Pardubicích se 08.05.01 běží PWT Champion´s week.
06.05.01 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 5. kole VčP
06.05.01 5. kolo VčP - PHK - Nesytá (05.05.01) - oficiální výsledky, mezičasy
03.05.01 Změna e-mailové adresy pro zaslání příhlášek na 7.kolo VčP - VRL (16.06.01)
02.05.01 5. kolo VčP - PHK - Nesytá (05.05.01) (pokyny, popisy)
02.05.01 Startovní listina na 5. kolo VčP - PHK (dle kategorií, dle oddílů)

30.04.01 Olympiáda škol v OB 2001 - regionální kolo - STH (22.05.01) - rozpis
27.04.01 Žebříček B (Čechy) - zkrácená trať - VAM (02.06.01) - rozpis
24.04.01 Nominační list na jarní soustředění žákovského výběru Vč oblasti ve Svratouchu 05.05.-08.05.2001
24.04.01 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 4. kole VčP
21.04.01 4. kolo VčP - NPA - Stará Paka (21.04.01) - oficiální výsledky, mezičasy
19.04.01 Doplnění dalších informací k jednotlivým závodům. Datový soubor pro program OOrg a mapa závodu.
19.04.01 Upozornění na změnu struktury kódu SI v přihlašovacích formulářích.
18.04.01 Startovní listina na 4. kolo VčP - NPA (dle kategorií, dle oddílů)
17.04.01 Cena východních Čech 01 - PHK (30.08.-02.09.) - rozpis
17.04.01 Kozel Cup, ŽA, ŽB (Čechy) - krátká trať - SRK (20.05.01) - rozpis
17.04.01 Kozel Cup, ŽA, ŽB (Čechy) - klasická trať - SNA (19.05.01) - rozpis
12.04.01 4. kolo VčP - NPA - Stará Paka (21.04.01) (pokyny, popisy)
09.04.01 Do menu byl přídán odkaz Hodnocení na stránku informující o průběhu hodnocení závodů Vč oblasti.
08.04.01 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 3. kole VčP
08.04.01 3. kolo VčP - KOS - Kostelecká Lhota (07.04.01) - oficiální výsledky, mezičasy
05.04.01 1. kolo VčP - DOB - Mělčany u Dobrušky (24.03.01) - fotodokumentace
04.04.01 Startovní listina na 3. kolo VčP - KOS (dle kategorií, dle oddílů)
03.04.01 3. kolo VčP - KOS - Kostelecká Lhota (07.04.01) (pokyny, popisy)
03.04.01 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 2. kole VčP
01.04.01 Jarní soustředění žactva Vč oblasti - Svratouch (05.05. - 08.05.2001)
01.04.01 Soupisky družstev do "Mistrovství Východočeské oblasti družstev žactva 2001"
01.04.01 2. kolo VčP - SHK - Nové Kocbeře (31.03.01) - oficiální výsledky, mezičasy

30.03.01 Švédsko (04.-16.07.2001) - treninkový pobyt - třídenní závody.
29.03.01 Aktualizován seznam registrovaných závodníků ve Vč oblasti.
28.03.01 4. Žebříček B (Čechy) - klasická trať - SHK (03.06.01) - rozpis
27.03.01 Do 24.03.01 dorazily soupisky družstev pouze od SHK, SRK a LPU. Poslední termín odevzdání je tento týden mailem (resp. příští sobotu na závodech SHK). (Petr Klimpl)
27.03.01 Předepsaný formát přihlášek dodržují pouze tři oddíly (SJC, LPU a CHC). Ukázka elektronické přihlášky na závody Vč poháru.
27.03.01 2. kolo VčP - SHK - Nové Kocbeře (31.03.01) (pokyny, popisy)
27.03.01 Startovní listina na 2. kolo VčP - SHK (dle kategorií, dle oddílů)
25.03.01 1. kolo VčP - DOB - Mělčany u Dobrušky (24.03.01) - oficiální výsledky + mezičasy
20.03.01 ZHL 2000/2001 - Konečné výsledky
20.03.01 Startovní listina na 1.kolo VčP - DOB (dle kategorií, dle oddílů)
20.03.01 10.závod ZHL (OB) - PHK - Jarní pohár - dlouhá trať (17.03.01) - výsledky
15.03.01 Startovní listina na 10.závod ZHL (OB) - PHK - Jarní pohár - dlouhá trať (17.03.01) - (dle kategorií)
13.03.01 1.kolo VčP - DOB - Mělčany u Dobrušky (24.03.00) (popisy)
05.03.01 Ve Vč oblasti je k 05.03.2001 zaregistrováno 1234 závodníků. Z toho 1050 závodníků má zaregistrovánu SI-kartu.
05.03.01 ZHL - Průběžné výsledky po 9.kole
05.03.01 10.závod ZHL (OB) - PHK - Jarní pohár - dlouhá trať (17.03.01) - Ofic. stránka
04.03.01 9.závod ZHL (OB) - SHK - klasická trať (04.03.01) - výsledky
03.03.01 Ve Vč oblasti již jsou zaregistrovány všechny oddíly.
03.03.01 V neděli 04.03. se běží 9.závod ZHL Klasická trať (SHK). Startovní listina se nachází zde.
02.03.01 28.02.01 byl poslední termín k zaslání soutěžní registrace. Registraci jsem zatím nedostal od oddílu PPU. LM
02.03.01 Do menu byl přídán odkaz Vč E-mail na stránku informující o e-mailových adresách ve Vč oblasti.

26.02.01 V neděli 04.03. se běží 9.závod ZHL Klasická trať (SHK)
21.02.01 Rozběhla se registrace na rok 2001. Seznam závodníků žádajících registraci na rok 2001 zašlete do 28.02. na adresu Lubomíra Macháčka.
21.02.01 Pár informací pro kartografy ve Vč oblasti
19.02.01 8.závod ZHL (OB) - LPU - zkrácená trať (18.02.01) - výsledky
16.02.01 Zápis z Valné hromady Východočeské oblasti OB konané dne 9.2.2001 - HK
15.02.01 V neděli 18.02.se běží 8.závod ZHL (OB) zkrácená trať (LPU). Bližší informace podává Béďa. Startovní listinu naleznete zde.
(parametry tratí: HE 5,7 km/18 kontrol, H a DE 4,3 km/14 kontrol, HK a D 3,1 km/11 kontrol, DK 2,5 km/9 kontrol)

12.02.01 Oddíly ve Vč oblasti mají svoji vlastni e-mailovou adresu (zkr_oddílu#vco-ob.cz). Pro zaslání e-mailu všem oddílům ve Vč oblasti používejte adresu oddily#vco-ob.cz. Konfiguraci a nastavení přesměrování provádí LM.
12.02.01 7.závod ZHL (kros) - PHK - Brůtus kros (11.02.01) - výsledky
12.02.01 V Hradci Králové proběhla v pátek 09.02. Valná hromada Vč oblasti.
05.02.01 SPORTident Manager V.9.61 - verze z 05.02.2001
05.02.01 Valná hromada Vč oblasti OB je přichystána na 09.02. do Hradce Králové.
05.02.01 V neděli 11.02. se běží 7.závod ZHL Brůtus kros (PHK)

31.01.01 Společný rozpis soutěží Vč. oblasti v OB pro rok 2001 - jaro
31.01.01 ZHL - Průběžné výsledky po 6.kole
29.01.01 6.závod ZHL (OB) - SHK - Třebešský ptáček (28.01.01) - výsledky
26.01.01 Návrh systému hodnocení kvality a úrovně závodů v OB soutěží Vč oblasti
15.01.01 1.a 2.závod LOB - JIL - Horní Mísečky (13.-14.01.01) - výsledky
13.01.01 Pokyny pro soutěžní registrace OB 2001
13.01.01 Přidělené dotace na mapu k 21.12.2000
13.01.01 5.závod ZHL(kros) - LPU - Kuňka kros (07.01.01) - výsledky
12.01.2001 !!! Údaje pro společný rozpis (jarní část) zasílejte do 31.01.2001 na adresu: lubomir.machacek#centrum.cz
03.01.2001 V neděli 07.01.se běží 5.závod ZHL Kuňka kros (LPU)

Nic
  Novinky | ŽACTVO | Závody | Výsledky | Hodnocení | E-mail | Inf | Registrace | SI | Oddíly | Mapy | ZHL | Foto | WWW | Archiv
Nic
Z důvodu šíření SPAMů (nevyžádaných e-mailů) byly všechny znaky '@' na těchto stránkách nahrazeny znakem '#'.
Připomínky a tipy posílejte na webmaster#vco-ob.cz
© vco-ob.cz 2000-2017 - Všechna práva vyhrazena