Nic
  orientacnibeh.cz   Béďa | ORIS  
Nic
Logo vco-ob.cz
OB LOB
MTBO PRE
Nic
  Novinky | ŽACTVO | Závody | Výsledky | Hodnocení | E-mail | Inf | Registrace | SI | Oddíly | Mapy | ZHL | Foto | WWW | Archiv
Nic
Starší novinky

Starší novinky: 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000

26.12.05 !!! Údaje pro společný rozpis (jarní část 2006) zasílejte do 25.01.2006 na adresu: lubomir.machacek#centrum.cz.
24.12.05 Předsednictvo Vč oblasti přeje všem závodníkům veselé vánoce a v novém roce mnoho zdraví, štěstí a spokojenosti.
18.12.05 3.závod ZHL - PHK - HK - OB (18.12.05) - oficiální výsledky
13.12.05 3.závod ZHL - PHK - Vánoční sprint - OB (18.12.05) - rozpis závodu
10.12.05 Shromáždění sekce OB rozšířilo počet členů ve vedení sekce OB. Do vedení sekce OB byli vedle Petra Klimpla zvoleni kandidáti Vč oblasti Evžen Malý (JIL) a Tomáš Kalenský (SJC).
Valná hromada ČSOB schválila Jana Kolína (JIL) do revizní skupiny ČSOB.

04.12.05 2.závod ZHL - CHC - Velká veranda - Choceň - kros (04.12.05) - oficiální výsledky
02.12.05 Oblastní kartograf prosí oddíly o zaslání žádostí o příspěvek na mapu za rok 2005.
Žádosti posílejte na adresy: mapy@vco-ob.cz a madlova@dpmhk.cz

28.11.05 Prezentace o stavbě tratí ze školení R3 v Hradci Králové je ke stažení na http://www.shk-ob.cz/dokumenty/stavba_trati.pps
26.11.05 1.závod ZHL - SHK - Dubinka - kros (26.11.05) - oficiální výsledky a mezičasy
25.11.05 Konečné hodnocení Vč poháru 2005 i s komentářem k jednotlivým závodům.
25.11.05 Kalendář závodů Vč oblasti na rok 2006 + plánovaná soustředění talentovaného žactva v roce 2006.
18.11.05 1.závod ZHL - SHK - Dubinka - kros (26.11.05) - rozpis závodu
2.závod ZHL - CHC - Velká veranda - Choceň - kros (04.12.05) - rozpis závodu
3.závod ZHL - PHK - Vánoční sprint - OB (18.12.05) - rozpis závodu

16.11.05 Zveřejněn kalendář 11.ročníku ZHL 2005/2006
09.11.05 Pokyny školení R3 se seznamem přihlášených
06.11.05 Seznam závodníků, kteří získali licenci OB v roce 2005 (platí pro rok 2006)
05.11.05 Oblastní mistrovství družstev Vč oblasti 2005 - konečné výsledky - dorost, dospělí a veteráni, konečné výsledky - žactvo
05.11.05 Soutěže Vč oblasti - konečné výsledky - dorost, dospělí a veteráni, konečné výsledky - žactvo - podzim
04.11.05 Startovní listina na 14. kolo VčP (05.11.05) - SJC (dle kategorií), pokyny, délky tratí

27.10.05 14. kolo VčP (05.11.05) - SJC - UPOZORNĚNÍ, změna shromaždiště na Podhorní Újezd - parkurové cvičiště. Sledujte stránky závodu
22.10.05 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 13.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 6.kole-žactvo
22.10.05 13.kolo VčP - VRL - Svatá Kateřina (22.10.05) - oficiální výsledky, mezičasy
18.10.05 Startovní listina na 13.kolo VčP (22.10.05) - VRL (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
16.10.05 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 12.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 5.kole-žactvo
15.10.05 12.kolo VčP - JIL - Dolní Kalná (15.10.05) - oficiální výsledky, mezičasy
14.10.05 Školení R3 se uskuteční v Hradci Králové od pátečního podvečera 25.11. do nedělního odpoledne 27.11. Program školení bude pamatovat na ty, kteří se budou chtít v sobotu dopoledne zúčastnit tradičního Klokankrosu pořádaného SHK. Ostatní upřesňující informace (místo ubytování, program, strava, cena...) budou rozeslány po jednání zástupců oddílů VčO - patrně na přelomu října a listopadu. Honza Netuka
12.10.05 Šéf Vč. oblasti Lubomír Macháček svolal poradu zástupců oddílů Vč. oblasti, která se uskuteční při 13. kole Vč. poháru 22. 10. v Autokempu Svatá Kateřina. Na programu bude kalendář 2006, zvolení delegátů na shromazdeni sekce OB (6) a na VH ČSOB (5), návrh kandidátů do vedení sekce OB a školeni R3.
11.10.05 Startovní listina na 12. kolo VčP (15.10.05) - JIL (dle kategorií, dle oddílů), délky tratí
08.10.05 11.kolo VčP - NPA - Brtev (08.10.05) - oficiální výsledky, mezičasy
05.10.05 Startovní listina na 11. kolo VčP (08.10.05) - NPA (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
01.10.05 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 10.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 3.kole-žactvo
01.10.05 10.kolo VčP - LTU - Horní Žďár-Výšinka (01.10.05) - oficiální výsledky, mezičasy

27.09.05 Stále jsou volné termíny na pořádání Vč poháru v roce 2006, jedná se o termíny:
OM 27.-28.05.

29.09.05 Startovní listina na 10. kolo VčP (01.10.05) - LTU (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
29.09.05 MČR žákovských výběrů v roce 2005 – Chvaleč - zhodnocení žactva Vč oblasti
29.09.05 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 9.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 2.kole-žactvo
29.09.05 Bude v oblasti školení rozhodčích 3. třídy? To záleží na požadavků jednotlivých klubů (všichni pořadatelé oblastních závodů by měli dodržovat ustanovení předpisu Systém rozhodčích ČSOB pro závody v OB, kde se mimo jiné říká, že hlavní rozhodčí na závodech oblastních soutěží by měl mít alespoň kvalifikaci R3). Honza Netuka se dal do zajišťování školení a proto žádá do 10. října o sdělení předběžné jmenovité přihlášky zájemců (minimální věk uchazeče 18 let a požadavkem je alespoň minimální předchozí praxe při pořádání závodů v OB). Školení se závěrečnou zkouškou by proběhlo o jednom víkendu v listopadu či prosinci.
28.09.05 9.kolo VčP - KUN - Pěčín (28.09.05) - oficiální výsledky, mezičasy
27.09.05 A-družstvo Vč. oblasti vyhrálo M ČR oblastních výběrů žactva 2005 - mistrovský titul vybojovali: Jan Petržela (LTU), Zuzana Kubátová (VRL), Oldřich Kos (LPU), Aneta Pohlová (SRK), Adam Chloupek (SJC), Michaela Chmelařová (SHK) a David Procházka (LPU). Béčko (Kamenický, Říčařová, Grundmann, Novotná, Procházková, Smutný, Kosová, Chmelař)skončilo třetí, céčko páté a déčko obsadilo 12. pozici.
Opět skvělý úspěch našeho žactva pod vedením manželů Kubíčkových a dalších trenérů jednotlivých oddílů. Gratulujeme.

27.09.05 Rodinné štafety 2005 - LPU 23.10.2005 - oficiální stránka
25.09.05 Startovní listina na 9. kolo VčP (28.09.05) - KUN (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
17.09.05 Oddíl KUN (TJ Sokol Kunvald) zprovoznil své nové Webové stránky na adrese http://jakubecjaroslav.sweb.cz/
15.09.05 Nominační list na MČR družstev žákovských výběrů v roce 2005 - Chvaleč 24.-25.09.2005
15.09.05 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 8.kole
11.09.05 Mapové soustředění talentovaného žáctva Východočeské oblasti - Trutnov (10.-11.09.05)
11.09.05 8.kolo VčP - DOB - Šediviny (11.09.05) - oficiální výsledky, mezičasy
10.09.05 Zaktualizována startovní listina na 8. kolo VčP (11.09.05) - DOB (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
06.09.05 Oddíl HOS (TJ Tatran Hostinné) zprovoznil své nové Webové stránky na adrese http://www.dragonet.cz/obhos
06.09.05 Navrhované termíny závodů Vč poháru na rok 2006.
Zájemci o pořádání Vč poháru v roce 2006, nahlaste do 15.09. termín pořádání a místo závodu na adresu: lubomir.machacek#centrum.cz.

31.08.05 UPOZORNĚNÍ: Před vyhlášením výsledků 8.kola VčP (11.09. DOB) bude provedeno vyhlášení Východočeského poháru žactva - jaro 2005 !!
24.08.05 Pozvánka na podzimní mapové soustředění talentovaného žactva východočeské oblasti v roce 2005 - Trutnov, 10.-11.09.2005

19.07.05 UPOZORNĚNÍ: 8.kolo VčP-DOB se přesouvá ze soboty na neděli 11.09.2005
Společný rozpis soutěží Vč oblasti v OB pro rok 2005 - podzim

30.06.05 Oprava výsledků kategorie H21C: 7.kolo VčP - VAM - Česká Rybná (25.06.05) - oficiální výsledky, mezičasy
26.06.05 Soutěže Vč oblasti - konečné výsledky - žactvo-jaro 2005,
výsledky po 7.kole - dorost, dospělí a veteráni

25.06.05 Podklady pro Společný rozpis - podzim 2005 jsou kompletní. Již brzy se dozvíte podrobné informace.
22.06.05 Startovní listina na 7. kolo VčP (25.06.05) - VAM (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
09.06.05 Do hodnocení kvality jarní části závodů Vč.oblasti roku 2005 chybí hodnocení od těchto oddílů (klubů) OB: ALB, CET, HOR, HOS, CHC, KOS, KUN, LTU, PHK, SJC, STH, VAM, VRL. Prosím o zaslání hodnocení jarních závodů nebo alespoň o sdělení, že se hodnocení kvality závodů nechcete zůčastnit.
Díky za spolupráci.
Jarda Kalibán - NPA
jaroslav.kaliban@qscomp.cz

08.06.05 Změna adresy pro zasílání přihlášek na 7.kolo VčP (VAM - 25.06.2005). Nová adresa je karel.rykala@worldonline.cz

24.05.05 Oblastní mistrovství a veteraniáda - SJC - Svatá Kateřina (21.05.-22.05.05) - oficiální výsledky - klasika, mezičasy - klasika
oficiální výsledky - štafety, mezičasy - štafety

21.05.05 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 7.kole - žactvo
20.05.05 Startovní listina na Otevřené oblastní mistrovství a veteraniáda na klasické trati (21.05.05) - ALB (dle kategorií, dle oddílů), pokyny
Aktuální informace naleznete na http://objicin.tpc.cz/jicin/index.php

19.05.05 Oprava výsledků H16C - 6.kolo VčP - ALB - Albrechtice nad Orlicí (14.05.05) - oficiální výsledky, mezičasy
17.05.05 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 6.kole
12.05.05 Startovní listina na 6. kolo VčP (14.05.05) - ALB (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí

09.05.05 Velká cena Lipovky - VAM - Lipovka (07.05.05) - oficiální výsledky
05.05.05 Mistrovství Vč oblasti - SJC (21.05.05) - seznam postupujících
02.05.05 Pozvánka na jarní mapové soustředění talentovaného žactva východočeské oblasti v roce 2005 - Albrechtice nad Orlicí, Hradec Králové 14.-15.05.2005
01.05.05 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 5.kole
01.05.05 5.kolo VčP - SNA - Odolov (30.04.05) - oficiální výsledky, mezičasy

27.04.05 Startovní listina na 5. kolo VčP (30.04.05) - SNA (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
23.04.05 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 4.kole
23.04.05 4.kolo VčP - LPU - Krásné (23.04.05) - oficiální výsledky, mezičasy
22.04.05 Testování talentovaného žactva Východočeské oblasti, Hradec Králové (09.-10.04.2005) - výsledky
19.04.05 Startovní listina na 4. kolo VčP (23.04.05) - LPU (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
16.04.05 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 3.kole
16.04.05 3.kolo VčP - SRK - Javornice (16.04.05) - oficiální výsledky, mezičasy
14.04.05 Startovní listina na 3. kolo VčP (16.04.05) - SRK (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
10.04.05 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 2.kole
09.04.05 2.kolo VčP - PHK - Kobylice (09.04.05) - oficiální výsledky, mezičasy
08.04.05 Žádám hodnotitele závodů Vč.oblasti v OB pro rok 2005 z jednotlivých oddílů, aby mi dali o sobě vědět s oznámením své e-mailové adresy (zatím tak učinil pouze LPU a SNA) na adresu: jaroslav.kaliban#qscomp.cz a zároveň zaslali hodnocení 1.závodu pořádaného SHK 2.4.05.
06.04.05 Startovní listina na 2. kolo VčP (09.04.05) - PHK (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
05.04.05 Předsednictvo Vč. oblasti rozhodlo na základě protokolu 1. kola Vč. poháru a po prostudování dalších podkladů, že v kategorii D12C se nebudou výsledky tohoto závodu započítat do Východočeské poháru. Do jarní části Vč. poháru se budou v této kategorii hodnotit 4 nejlepší výsledky ze 7 závodů.
05.04.05 1.kolo VčP - SHK - Nový Hradec Králové (02.04.05) - opravené oficiální výsledky, mezičasy
04.04.05 Soupisky družstev do "Mistrovství Východočeské oblasti družstev žactva 2005"

31.03.05 Soutěžní komise Vč. oblasti upozorňuje všechny oddíly a kluby, že mají zaslat podle Soutěžního řádu Vč. oblasti do 2. dubna soupisky družstev žactva pro Mistrovství Vč. oblasti žákovských družstev.
31.03.05 Startovní listina na 1. kolo VčP (02.04.05) - SHK (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
30.03.05 Upozornění na změnu adresy pro posílání přihlášek na 3.kolo VčP (16.04.2005).
23.03.05 Upozorňuji pořadatele Vč poháru na bod č.12 "Všeobecná ustanovení" Soutěžního řádu Vč oblasti. Tento bod je od roku 2005 doplněn o body 12.6 a 12.7.. Webmáster
10.03.05 ZHL 2004/2005 - konečné výsledky
09.03.05 Oblastní kartograf prosí o pomoc při hledání chybějících map ve Vč archivu
09.03.05 Zimní hradubickou ligu 2004/2005 vyhrála stejně jako loni pardubická Marta Vlčovská, druhá skončila Petra Novotná (PHK) a třetí David Hepner (SHK).
08.03.05 8.závod ZHL - PHK - Brutus kros - kros (06.03.05) - oficiální výsledky
08.03.05 Ve Vč oblasti je k 08.03.2005 zaregistrováno 1250 závodníku.
04.03.05 8.závod ZHL - PHK - Brutus kros - kros (06.03.05) - rozpis závodu
01.03.05 Upozorňuji oddíly, že v pondělí 28.02.2005 končí termín registrace OB na rok 2005!!

27.02.05 7.závod ZHL - LPU - Kuňka kros - kros (27.02.05) - oficiální výsledky
23.02.05 Pozvánka na jarní mapové soustředění žákovského výběru východočeské oblasti v roce 2005 - HK 09.-10.04.2005
07.02.05 Zápis z Valné hromady Východočeské oblasti OB konané dne 04.02.2005 - HK
07.02.05 6.závod ZHL - SHK - Josefovská zkrácená - OB (06.02.05) - oficiální výsledky
04.02.05 Dne 04.02.2005 zasedala v Hradci Králové Valná hromada Vč oblasti. VH projednala společný rozpis soutěží Vč oblasti v OB pro jaro 2005, soutěžní řád, rozpočet na rok 2005, příspěvky na mapu za rok 2004, schválila delegáty na připravovanou volební VH ČSOB, a navrhla kandidáty na volné pozice v P-ČSOB.
Soutěžní řád Vč oblasti pro rok 2005,
Společný rozpis soutěží Vč oblasti v OB pro rok 2005 - jaro (formát DOC)

29.01.05 5.závod ZHL - PHK - Librantická desítka - kros (30.01.05)
!!! pro nepříznivé klimatické podmínky se tento závod ruší !!!

23.01.05 Informace o registraci OB na sezónu 2005
19.01.05 Do Vč. oblasti vstoupil nový oddíl s názvem Sokol Burdych (BRM).
03.02.05 V pátek 4.2.2005 se od 16.00 hod. v Hradci Králové koná valná hromada Vč oblasti. Místo konání je stejné jako loni (areál Dopravního podniku, hotel Kondic, zasedací místnost). Dopravní podnik se nachází na Slezském předměstí, Pouchovská 153.
Prosíme o účast zástupce z každého oddílu.
Hlavní náplní vedle přípravy soutěží ve Vč oblasti bude návrh kandidátů do předsednictva ČSOB. Rozmyslete si kandidáty !!!

17.01.05 !!! Údaje pro společný rozpis (jarní část 2005) zasílejte do 25.01.2005 na adresu: lubomir.machacek#centrum.cz.
17.01.05 4.závod ZHL - LPU - Kros na Vinici - Pardubice-Vinice - kros (16.01.05) - oficiální výsledky
10.01.05 Aktualizována Evidence map

Nic
  Novinky | ŽACTVO | Závody | Výsledky | Hodnocení | E-mail | Inf | Registrace | SI | Oddíly | Mapy | ZHL | Foto | WWW | Archiv
Nic
Z důvodu šíření SPAMů (nevyžádaných e-mailů) byly všechny znaky '@' na těchto stránkách nahrazeny znakem '#'.
Připomínky a tipy posílejte na webmaster#vco-ob.cz
© vco-ob.cz 2000-2017 - Všechna práva vyhrazena