Nic
  orientacnibeh.cz   Béďa | ORIS  
Nic
Logo vco-ob.cz
OB LOB
MTBO PRE
Nic
  Novinky | ŽACTVO | Závody | Výsledky | Hodnocení | E-mail | Inf | Registrace | SI | Oddíly | Mapy | ZHL | Foto | WWW | Archiv
Nic
Starší novinky

Starší novinky: 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000

25.12.02 ZHL - Průběžné výsledky po 4.kole
23.12.02 V neděli 19.01. se běží 6.závod ZHL Kuňka kros - rozpis
23.12.02 4.závod ZHL - PHK - Vánoční sprint (22.12.02) - výsledky
19.12.02 Východočeská oblast připravila pro oddíly oblasti archivní CD za rok 2002, kde najdou vše, co se událo v oblasti v tomto roce (výsledky všech závodů v oblasti včetně mezičasů, celkové výsledky oblastních soutěží a mnoho dalších informací). CD bude distribuováno po novém roce na závodech ZHL, případně poštou či na VH oblasti. Distribuci bude provádět Luboš Macháček.
18.12.02 Předsednictvo Vč oblasti přeje všem závodníkům veselé vánoce a v novém roce mnoho zdraví, štěstí a spokojenosti.
17.12.02 V neděli 12.01.se běží 5.závod ZHL klasika - rozpis
14.12.02 3.závod ZHL - LPU - Předvánoční sprint (14.12.02) - výsledky
13.12.02 Vytvořen archiv z výsledků závodů Vč poháru v roce 2002
12.12.02 V neděli 22.12.se běží 4.závod ZHL Vánoční sprint - rozpis
10.12.02 Pozvánka na Štěpánský výběh na Chlum, čtvrtek 26.12. Chata Vyhlídka - Vamberk
09.12.02 V sobotu 14.12. se běží 3.závod ZHL Předvánoční sprint
01.12.02 2.závod ZHL - CHC - Malá cena Velké verandy (01.12.02) - výsledky

28.11.02 2.závod ZHL - CHC - Malá cena Velké verandy (01.12.02) - startovní listina.
25.11.02 V neděli 01.12. se běží 2.závod ZHL Malá cena Velké verandy
25.11.02 1.závod ZHL - SHK - Dubinka (24.11.02) - výsledky
21.11.02 V neděli 24.11.se běží 1.závod ZHL Klokan kros
19.11.02 Konečné hodnocení Vč poháru 2002 i s komentářem k jednotlivým závodům.
16.11.02 Vyhlášení nejlepších orientačních sportovců ČR 2002 - (13.11.02) - 55 fotek
16.11.02 Meeting Orientamento Venezia 2002 - (09.-10.11.02) - 84 fotek
12.11.02 Žádám hodnotitele, kteří ještě neodevzdali hodnocení 13.a 14.závodu (JIL a LPU) Vč.oblasti, aby tak učinili do 15.11.02, kdy hodnocení hodnocení podzimních závodů uzavírám. Jarda Kalibán
12.11.02 Zaktualizován kalendář závodů VčP na rok 2003, obsazen i poslední volný termín+drobné změny !!
11.11.02 Seznam závodníků, kteří získali licenci OB v roce 2002 (platí pro rok 2003)
08.11.02 Dne 07.12.2002 se v Praze koná VH ČSOB. Vč oblast má možnost na VH vyslat 5 delegátů. Oddíly nahláste zástupce na VH do 18.11.2002 na adresu: lubomir.machacek#centrum.cz
03.11.02 Mistrovství družstev Vč oblasti 2002 - konečné výsledky - dorost, dospělí a veteráni, konečné výsledky - žactvo
02.11.02 Soutěže Vč oblasti - konečné výsledky - dorost, dospělí a veteráni, konečné výsledky - žactvo - podzim
02.11.02 14. kolo VčP - LPU - Slatiňany (02.11.02) - oficiální výsledky, mezičasy
01.11.02 2. kolo ZHL - CHC - Malá cena Velké verandy (01.12.02) - rozpis zavodu

31.10.02 Hodnocení po 12.kole VčP - VAM (19.10.02)
30.10.02 1. kolo ZHL - SHK - Klokan kros (24.11.02) - rozpis zavodu
29.10.02 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 13.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 6.kole-žactvo
26.10.02 13. kolo VčP - JIL - Martinice (26.10.02) - oficiální výsledky, mezičasy
25.10.02 14. kolo VčP - LPU - 02.11.02 - pokyny, popisy, startovní listina (dle kategorií, dle oddílů)
24.10.02 Zveřejněn kalendář závodů ZHL na sezónu 2002/2003
24.10.02 13. kolo VčP - JIL - 26.10.02 - pokyny
22.10.02 Kalendář závodů Vč. poháru na rok 2003.
22.10.02 Startovní listina na 13. kolo VčP - JIL - 26.10.02 (dle kategorií, dle oddílů),
délky tratí

20.10.02 Rodinné štafety 2002 - Karlos,Kipli - Zderaz (20.10.02) - oficiální výsledky
20.10.02 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 12.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 5.kole-žactvo
20.10.02 12. kolo VčP - VAM - Lhoty u Potštejna (19.10.02) - oficiální výsledky, mezičasy
Pozorně si přečtěte protokol za závodu !!!

17.10.02 Doplněná startovní listina na 12. kolo VčP o délky tratí - VAM - 12.10.02 (dle kategorií)
16.10.02 Startovní listina na 12. kolo VčP - VAM - 12.10.02 (dle kategorií, dle oddílů)
15.10.02 Rád bych zveřejnil hodnocení již uskutečněných podzimních závodů Vč.oblasti, ale zatím nemám moc podkladů.
Závod TYN ze 7.9. zatím hodnotilo pouze 8 hodnotitelů, závod NPA ze 6.10. pouze 5 hodnotitelů. Žádám závodníky, kteří hodnotí za své oddíly, aby mi co nejdříve poslali hodnocení již uskutečněných závodů TYN, NPA, SJC a VRL. Pokud jste ztratili kontakt na mě, pak je to e-mailová adresa: Jaroslav.kaliban#qscomp.cz
Díky za spolupráci. Jarda Kalibán

14.10.02 Předběžný kalendář závodů Vč. poháru na rok 2003: 22.3. ZAM, 29.3. SHK, 5.4. PHK, 12.4. SRK, 26.4. NPA, 1.5. DOB, 10.5. SJC, 21.6. VAM (oblastní mistrovství klasika), 22.6. VAM (oblastní mistrovství štafety), 6.9. KUN, 27.9. LTU, 4.10. VAM, 11.10. SNA, 18.10. JIL, 25.10. ???, 1.11. LPU.
Na volný termín 25.10. bude jednáno s těmi oddíly, které zatím nic nepořádají - CET, VRL, TYN, KOS, HOS.

14.10.02 Stále je volný termín Vč poháru 25.10.2003.
Zájemci o pořádání, hlaste se na adresu: lubomir.machacek#centrum.cz.

13.10.02 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 11.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 4.kole-žactvo
13.10.02 11. kolo VčP - VRL - Markoušovice (13.10.02) - oficiální výsledky, mezičasy
12.10.02 10. kolo VčP - SJC - Markoušovice (12.10.02) - oficiální výsledky, mezičasy
12.10.02 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 10.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 3.kole-žactvo
12.10.02 Oddíl TJ Loko Trutnov ma nové WWW stránky
12.10.02 12. kolo VčP - VAM - 19.10.02 - pokyny
12.10.02 Mistrovství ČR železničářů v OB - CHC - Brada (11.10.02) - oficiální výsledky
10.10.02 NOB - SJC - 12.10.02 - pokyny
10.10.02 11. kolo VčP - VRL - 13.10.02 - pokyny, délky tratí
09.10.02 Startovní listina na 11. kolo VčP - VRL - 13.10.02 (dle kategorií, dle oddílů)
09.10.02 Startovní listina na 10. kolo VčP - SJC - 12.10.02 (dle kategorií, dle oddílů)
09.10.02 10. kolo VčP - SJC - 12.10.02 - délky tratí
07.10.02 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 9.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 2.kole-žactvo
07.10.02 Prosba
Při dnešním 9.závodě Vč.oblasti v Horní Nové Vsi se závodníkovi z Liberce na shromaždišti ztratil batoh, ve kterém měl kromě věcí na převlečení i veškeré doklady a klíče od auta. Prosíme toho, kdo ho omylem odvezl, aby se neprodleně spojil s jeho majitelem Karlem Kolářem na telefon č.:485134724 nebo na mobil č.: 607 187757, popřípadě s námi jako pořadateli na telefon 493723388 (Kalibán od 16 hod.), 493765443 (Kalibán od 6 do 16 hod).
Děkujeme za pochopení.

07.10.02 9. kolo VčP - NPA - Horní Nová Ves (06.10.02) - oficiální výsledky, mezičasy
02.10.02 Poděkování za letošní "boje" na MČR družstev žákovských výběrů
02.10.02 Startovní listina na 9. kolo VčP - NPA - 06.10.02 (dle kategorií)
01.10.02 9. kolo VčP - NPA - 06.10.02 - pokyny, délky tratí

30.09.02 Continental Cup, Silva Cup, Žebříček A, Žebříček B-Čechy - PGP - Zvůle (28.-29.09.02) - 39 fotek ze soboty, 114 fotek z neděle
30.09.02 Upozornění:
- 10.kolo VčP(12.10.) se běží na mapě s měřítkem 1:5000 !!!
- V noci z 12.10. na 13.10. pořádá SJC NOB v Markoušovicích.
- Z 10.kola VčP(12.10.) na 11.kolo VčP(13.10.) je možno přespat v tělocvičně v Markoušovicích.
Další informace podá Láďa Hrubý

23.09.02 Na M ČR oblastních výběrů žactva si áčko (Špicar, Machútová, Kubát, Chmelařová, Müllerová, T. Henych, Jirčáková, Panchártek) Vč. oblasti doběhlo pro 2. místo těsně za vítězným družstvem Hanácké oblasti. Béčko skončilo na 4. místě, céčko bylo 9. a déčko 14. (Béďa)
21.09.02 Mistrovství ČR na klasické trati - SSU - Ostružná (14.-15.09.02) - 129 fotek ze semifinále, 75 fotek z finále
19.09.02 Termíny závodů Vč poháru na rok 2003.
Došlo ke změně termínu 6.kola z 3.5. na 1.5. (čtvrtek). Zájemci o pořádání Vč poháru v roce 2003, nahlaste do konce září termín pořádání a místo závodu na adresu: lubomir.machacek#centrum.cz.

12.09.02 Soustředění žákovského výběru - Týniště nad Orlicí (07.-08.09.02) - výsledky
09.09.02 Soustředění žákovského výběru - Týniště nad Orlicí (07.-08.09.02) - fotky
09.09.02 Nominace Vč oblasti na MČR družstev žákovských výběrů v roce 2002
07.09.02 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 8.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 1.kole-žactvo
07.09.02 8. kolo VčP - TYN - písník Světlá (07.09.02) - oficiální výsledky, mezičasy
07.09.02 8. kolo VčP - TYN - písník Světlá (07.09.02) - fotky ze závodu
06.09.02 Cena východních Čech 2002 - LPU - Horní Bradlo (30.08.-01.09.02) - fotky ze závodu
05.09.02 9. kolo VčP - NPA - 06.10.02 - upravený rozpis
04.09.02 8. kolo VčP - TYN - 07.09.02 - délky tratí
04.09.02 Startovní listina na 8. kolo VčP - TYN - 07.09.02 (dle kategorií, dle oddílů)
02.09.02 Rodinné štafety 2002 - LPU (20.10) - stránka závodu, rozpis
02.09.02 Cena východních Čech 2002 - LPU (30.08.-01.09.02) - oficiální výsledky

28.08.02 8. kolo VčP - TYN - písník Světlá (07.09.02) - pokyny
26.08.02 Cena východních Čech 2002 - LPU (30.08.-01.09.02) - startovní listina
25.08.02 Termíny závodů Vč poháru na rok 2003.
Zájemci o pořádání Vč poháru v roce 2003, nahlaste do konce září termín pořádání a místo závodu na adresu: lubomir.machacek#centrum.cz.

22.08.02 Cena východních Čech 2002 - LPU (30.08.-01.09.02) - pokyny a délky tratí
13.08.02 5 dnů OB - SJC (31.07.-04.08.02) - oficiální výsledky

18.07.02 BOTAS Vysočina Cup 2002 - CHT (19.-21.07.02) - startovní listina E1 a E2
16.07.02 Grand Prix Vamberk 2002, 3-denní závody - VAM (12.-14.07.02) - celkové výsledky, výsledky jednotlivých etap a mezičasy
15.07.02 Hodnocení po jarní části
09.07.02 Grand Prix Vamberk 2002, 3-denní závody - VAM (12.-14.07.02) - startovní listina
08.07.02 Závora 2002, 3-denní závody - PHK (05.-07.07.02) - výsledky
03.07.02 Závora 2002, 3-denní závody - PHK (05.-07.07.02) - startovní listiny

26.06.02 POZOR: Byly sníženy ceny startovného na Grand Prix Vamberk 2002 - VAM (12.-14.07.02)
25.06.02 Smutná zpráva přišla z Hradce Králové: V neděli zemřel po delší nemoci dlouholetý předseda Východočeského OB a jeden ze zakladatelů OB v Hradci Králové Milan Smatek ve věku 73 let. Čest jeho památce.
Poslední rozloučení s ním bude dne 27.6. 2002 v 13,15 v obřadní síni v Hradci Králové - Kuklenách.

24.06.02 Oblastní mistrovství a veteraniáda štafet - SJC+LTU - Markoušovice (23.06.2002)- oficiální výsledky, mezičasy
24.06.02 Oblastní mistrovství a veteraniáda na klasické trati - SJC+LTU - Markoušovice (22.06.2002)- oficiální výsledky, mezičasy
23.06.02 Východočeský pohár žactva - jaro 2002 - konečné výsledky
19.06.02 Oblastní mistrovství a veteraniáda na klasické trati a štafet - SJC+LTU - Markoušovice (22.-23.06.02) - (vzdálenosti, délky tratí, startovka dle kategorií, startovka dle oddílů) - stránka závodu
18.06.02 Společný rozpis soutěží Vč. oblasti v OB pro rok 2002 - podzim
17.06.02 7.závod CC, 9.závod SC, 6.závod ŽA - OSN+PZR - Sklené (16.06.02) - fotky ze závodu
17.06.02 6.závod CC, 8.závod SC, 5.závod ŽA - OSN+PZR - Sklené (15.06.02) - fotky ze závodu
16.06.02 Podklady pro Společný rozpis zatím nedodaly oddíly: SJC, VRL, VAM. Podklady zašlete na adresu lubomir.machacek#centrum.cz
13.06.02 Nominační závod pro Juniorské Mistrovství světa (07.-14.07.2002 - Španělsko) - fotky ze závodu
13.06.02 Oddíly pořádající Vč pohár v podzimní části zašlete do 14.06.02 podklady pro Společný rozpis na adresu lubomir.machacek#centrum.cz
12.06.02 Na Juniorské Mistrovství světa (07.-14.07.2002 - Španělsko) je z 12 nominovaných 8 závodníku z Vč oblasti: Martina Dočkalová (LPU), Veronika Běhounová (PHK), Jana Panchártková (PHK), Iva Rufferová (PHK), Jan Vodička (SJC), Jaroslav Krčál (LPU), Zbyněk Štěrba (LPU), Petr Zvěřina (PHK)
12.06.02 Mistrovství Vč oblasti - SJC+LTU (22.06.02):
Oblastní mistrovství na klasické trati se vypisuje v kategoriích:
D,H 12C,14C,16C,18C,20C,21C.
Oblastní veteraniáda na klasické trati se vypisuje v kategoriích:
D35C,D40C,D45C,D50C,H35C,H40C,H45C,H50C,H55C a H60C.
Pořadatel prosí oddíly, které přihlásily závodníky do jiných kategorií než mohou startovat, aby do neděle 16.06.02 poslaly upravenou přihlášku, která bude obsahovat vypsané kategorie.
Pro závodníky, kteří nemají právo startu na MVč jsou vypsány kategorie K3 (3km), K4 (4,5km), K7 (7km). Nenominovaní závodníci nebudou přihlášeni.

11.06.02 7. kolo VčP - SRK - Dobřany (08.06.02) - oficiální výsledky, mezičasy
11.06.02 Hodnocení po 6.kole VčP - DOB (11.05.02)
10.06.02 7. kolo VčP - SRK - Dobřany (08.06.02) - Dobřanský dovětek + další fotky
10.06.02 Mapové soustředění žákovského výběru východočeské oblasti v roce 2002 - Dobřany (08.-09.06.02)
09.06.02 Mistrovství Vč oblasti - SJC+LTU (22.06.02) - seznam postupujících
09.06.02 7. kolo VčP - SRK - Dobřany (08.06.02) - fotky ze závodu
09.06.02 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 7. kole VčP
07.06.02 Olympiáda škol v OB 2002 - celostátní finále - PHK - Hradec Králové (05.06.02) - oficiální výsledky, mezičasy, výsledky družstev základních škol, výsledky družstev středních škol
04.06.02 Startovní listina na 7. kolo VčP - SRK - 08.06.02 (dle kategorií, dle oddílů)
Pozor !!: došlo k přelosování kategorie D21A.

02.06.02 Olympiáda škol v OB 2002 - celostátní finále - PHK - Hradec Králové (05.06.02) - pokyny
02.06.02 4.závod ŽB-Čechy - LPU - Nasavrky (02.06.02) - fotky ze závodu
02.06.02 4.závod ŽB-Čechy - LPU - Nasavrky (02.06.02) - oficiální výsledky s mezičasy
01.06.02 3.závod ŽB-Čechy - CHT - Zderaz (01.06.02) - fotky ze závodu

27.05.02 7. kolo VčP - SRK - Dobřany (08.06.02) - (pokyny, délky tratí) - stránka závodu
26.05.02 Mistrovství ČR na krátké trati - NPA - Dolní Javoří (25.05.02) - 147 fotek ze závodu
25.05.02 Mistrovství ČR na krátké trati - NPA - Dolní Javoří (25.05.02) - oficiální výsledky i s mezičasy
25.05.02 Mistrovství ČR na krátké trati - NPA - Dolní Javoří (25.05.02) - neoficiální výsledky - semifinále, veteraniáda, finále
24.05.02 4.závod žebříčku B-Čechu a HSH-rankingu - LPU - Nasavrky (02.06.02) - st. listiny oddílů, st. listiny kategorií, pokyny, délky tratí
24.05.02 Pozvánka na mapové soustředění žákovského výběru východočeské oblasti v roce 2002 - Dobřany 08.-09.06.2002
21.05.02 Český pohár štafet, Česká liga klubů, DIADORA CUP - JIL - Borovnička (26.05.02) - stránka závodu i se startovní listinou
21.05.02 Mistrovství ČR na krátké trati - NPA - Dolní Javoří (25.05.02) - startovní listiny
20.05.02 1. a 2. CC - Doksy - SJC+DOK (18.-19.05.02) - oficiální výsledky
16.05.02 Olympiáda škol v OB 2002 - celostátní finále - PHK - HK (05.06.02) - rozpis závodu (ve formátu DOC)
15.05.02 6. kolo VčP - DOB - Dobré (11.05.02) - fotky ze závodu
13.05.02 Informace pro zájemce o SI čip. Láďa Hrubý obdržel další dodávku čipu, čeká na Vaše objednávky.
12.05.02 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 6. kole VčP
11.05.02 6. kolo VčP - DOB - Dobré (11.05.02) - oficiální výsledky, mezičasy
10.05.02 Grand prix Vamberk 2002 - VAM - 12.-14.07.02 - rozpis závodu
10.05.02 Doplněná startovní listina na 6. kolo VčP - DOB - 11.05.02 (dle kategorií, dle oddílů).
10.05.02 6.ročník Velké ceny Lipovky - VAM - Lipovka (07.05.00) - oficiální výsledky
06.05.02 Výsledky z jarního testování žactva 13.-14.04.2002 - zatím pouze ve formátu DOC
03.05.02 Ranking k 30.4.2002
02.05.02 Odkaz na stránky závodů, které pořádá Sportcentrum Jičín
01.05.02 Prosíme všechny, kteří ještě neobdrželi potvrzení o přijetí přihlášky na 6. kolo VČP (DOB, 11.5.), aby ji poslali ještě jednou na adresu tomas.vanat#centrum.cz, nebo dob#advantaseeds.cz. Pravděpodobně máte starý společný rozpis, kde je v této adrese překlep, a přestože na to byly všechny oddíly upozorněny mailem, poslali jste přihlášku na špatnou adresu.
KOB Dobruška

30.04.02 Hodnocení po 4.kole VčP - SNA (20.04.02)
28.04.02 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 5. kole VčP
28.04.02 6. kolo VčP - DOB - Dobré (11.05.02) (pokyny, délky tratí) - stránka závodu
28.04.02 5. kolo VčP - KUN - Kunvald - Záhory (27.04.02) - oficiální výsledky, mezičasy
Byly opraveny výsledky v kategorii DH10N.

25.04.02 Opravená startovní listina na 5. kolo VčP - KUN - 27.04.02 (dle kategorií, dle oddílů).
U několika kategorií došlo na konci startovního pole k posunu o 1-2 pozice dozadu. Prosím o kontrolu.

24.04.02 5. kolo VčP - KUN - 27.04.02 (seznam nesrovnalostí v registračních číslech v přihláškách).
23.04.02 Hodnocení po 3.kole VčP - PHK (13.04.02)
23.04.02 Na přechodnou dobu bylo zrušeno přesměrování adresy oddily#vco-ob.cz na oddílové e-mailové adresy, důvodem je šíření virů prostřednictvím této adresy. Adresa bude obnovena za tyden 29.04.2002.
22.04.02 5. kolo VčP - KUN - Kunvald - Záhory (27.04.02) (pokyny, délky tratí)
21.04.02 4. kolo VčP - SNA - Babí u Náchoda (20.04.02) - fotky ze závodu
21.04.02 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 4. kole VčP
21.04.02 4. kolo VčP - SNA - Babí u Náchoda (20.04.02) - oficiální výsledky, mezičasy
16.04.02 4. kolo VčP - SNA - 20.04.02 (seznam nesrovnalostí v registračních číslech v přihláškách).
16.04.02 Startovní listina na 4. kolo VčP - SNA - 20.04.02 (dle kategorií, dle oddílů)
16.04.02 4. kolo VčP - SNA - Babí u Náchoda (20.04.02) (pokyny)
13.04.02 3. kolo VčP - PHK - Dachovy (13.04.02) - fotky ze závodu
13.04.02 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 3. kole VčP
13.04.02 3. kolo VčP - PHK - Dachovy (13.04.02) - oficiální výsledky, mezičasy
12.04.02 Pavel Běhoun (PHK) dává dohromady autobus na MČR na DT (Bedřichov, 27.04.02). Zájemci hlaste se na behoun#cmzrb.cz
11.04.02 Nabídka letních táborů OB: LPU pořádá o letních prázdninách 2 tábory OB pro děti a má ještě několik míst volných.
- Budislav 21.-28.07. (cena 1300 Kč, ubytování v chatkách, celodenní stravování)
- Mlýnek 09.-18.08. (cena 1300 Kč, ubytování v chatkách, celodenní stravování)
Bližší informace dostanete u Petra Klimpla, tam směřujte přihlášky.

10.04.02 3. kolo VčP - PHK - Dachovy (13.04.02) (pokyny)
10.04.02 Hodnocení 1.kola VčP - CET (23.03.02)
09.04.02 3. kolo VčP - PHK - Dachovy (13.04.02) (délky tratí)
09.04.02 Startovní listina na 3. kolo VčP - PHK - 13.04.02 (dle kategorií, dle oddílů)
09.04.02 2. kolo VčP - SHK - Boháňka (06.04.02) - oficiální výsledky, mezičasy - byly provedeny drobné úpravy
09.04.02 Ranking k 31.3.2002
09.04.02 Mistrovství ČR na krátké trati - NPA - Dolní Javoří (25.05.02) - stránka závodu
06.04.02 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 2. kole VčP
06.04.02 Láďa Hrubý (SJC) dává dohromady autobus na MČR v NOB (Brno, 20.04.02). Návrat by byl ihned po závodě. Zájemci hlaste se na 0604/177288 nebo na sjc#objicin.tpc.cz
04.04.02 Soupisky družstev do "Mistrovství Východočeské oblasti družstev žactva 2002"
04.04.02 Startovní listina na 2. kolo VčP - SHK (dle kategorií, dle oddílů) - aktualizovaná
02.04.02 Olympiáda škol v orientačním běhu 2002 - STH - Studenec (25. 04.02) (rozpis závodu)

31.03.02 Informace o hodnocení závodů Vč.oblasti v OB v roce 2002
28.03.02 2. kolo VčP - SHK - Bohaňka (06.04.02) (pokyny, popisy)
26.03.02 1. kolo VčP - CET - Řetová (23.03.02) - oficiální výsledky, mezičasy
20.03.02 1. kolo VčP (Memoriál Josefa Stolína) - CET - Řetová (23.03.02) (pokyny)
20.03.02 Startovní listina na 1. kolo VčP - CET (dle kategorií, dle oddílů)
19.03.02 ZHL - Konečné výsledky
16.03.02 10.kolo ZHL - PHK - Jarní pohár (16.03.02) - výsledky, mezičasy
15.03.02 V soboru 16.03.02 se běží poslední kolo ZHL - stránka závodu, délky tratí, startovní listina
14.03.02 Pozvánka na jarní testování žactva východočeské oblasti v roce 2002 - Hradec Králové 13. - 14.04.2002
12.03.02 Podmínky pronajímání Sportidentu pro rok 2002
09.03.02 Byl spuštěn nový svazový informační systém, který běží na adrese www.orientacnibeh.cz. RIPE (Rada informatiky, propagace a evidence) připravila pod vedením Luboše Macháčka a Petra Junka nový o-portál.
07.03.02 Ve Vč oblasti je k 07.03.2002 zaregistrováno 1329 závodníků.
03.03.02 ZHL - Průběžné výsledky před posledním závodem
03.03.02 9.kolo ZHL - LPU (03.03.02) - výsledky
02.03.02 Ukázka elektronické přihlášky na závody Vč poháru.
01.03.02 V neděli 03.03.02 se běží 9.závod ZHL - rozpis, stránka závodu, startovní listina, délky tratí

27.02.02 Zápis z Valné hromady Východočeské oblasti OB konané dne 15.02.2002 - HK
24.02.02 ZHL - Průběžné výsledky po 8.kole
24.02.02 8.kolo ZHL - PHK (24.02.02) - výsledky
21.02.02 Jarní pohár - DT + štafety - PHK (16.-17.03.2002) - stránka závodu
21.02.02 V neděli 03.03.02 se běží 9.závod ZHL - rozpis, stránka závodu
18.02.02 Mistrovství České republiky v lyžařském orientačním běhu na klasické trati, 7. – 8. závod Mistrovství České republiky družstev dorostu a dospělých, 6. – 7. závod Poháru Elity a žebříčku A, B - JIL (16.-17.02.02) - oficiální výsledky
16.02.02 Informace o možnosti studia na SG Jilemnice (zaměř. OB) lze najít na webových stránkách http://www.geocities.com/okjil/jil/dopis_sg.htm
15.02.02 Proběhla Valná hromada Východočeské oblasti ČSOB. Na pořadu byla především příprava sezóny 2002 ve Vč. oblasti (zvýšení vkladů na 30 Kč resp. 20 Kč pro žactvo, zavedení tratí pro D21A, změna příspěvků pro oddíly na oblastní mistrovství). Dále byl projednán rozpočet 2002, hovořilo se o talentované mládeži, o SportIdentu, o mapách, o hodnocení kvality závodů (bude se pokračovat, šéfem skupiny bude nadále Jarda Kalibán), o vztahu oblast a kraje, atd. A kde se budou na jaře běhat Vč. poháry?
Na podzim došlo k výměně pořadatelů - 19.10. pořádá VAM, 26.10. JIL. (Béďa)

15.02.02 Společný rozpis soutěží Vč. oblasti v OB pro rok 2002 - jaro,
Soutěžní řád Vč. oblasti

13.02.02 Zveme zástupce oddílů na valnou hromadu Vč. oblasti orientačního běhu konanou v pátek 15.02.2002 v 16.00 hod v budově VČE v HK - jídlena, proti hlavnímu nádraží (vchod bude označen, parkování v okolí).
Prosíme o účast člena z každého oddílu.

13.02.02 O víkendu se jedou dva letos poslední závody v LOB - v sobotu M ČR na klasice, v neděli poslední závod Poháru elity a žebříčka A. Jede se na Mísečkách, pořadatelem je JIL. Na stránce závodu je rozpis, startovka a další podrobnosti, daleko více informací se dozvíte u Čuníka (příprava startovky, mapy, tratě, sněhová pokrývka, atd.).
11.02.02 ZHL - Průběžné výsledky po 7.kole
10.02.02 7.kolo ZHL - LPU (10.02.02) - výsledky
04.02.02 V neděli 10.02.02 se běží 7.závod ZHL - stránka závodu, seznam přihlášených
03.02.02 6.kolo ZHL - SHK (27.01.02) - výsledky

17.01.02 Zájemci o CD s daty, tratěmi a mapami závodů 2001 a s Orienteering Organiserem jako prohlížečem (97 závodů, 66 map - všechna M ČR, 5 závodů Kozel Cupu, 7 závodů žebříčku B Čechy, 2 závody žebříčku B Morava, vícedenní závody Velikonoce DKP, Bečov EKP, Český ráj TUR, West Cup NEJ, GPS, oblastní závody: především Praha, Vysočina, Západní Čechy, zčásti Východní Čechy, Brno, Ještědská oblast a Mistrovství světa z Tampere včetně všech postupů z klasiky) se mohou zaregistrovat na http://orienteering.wz.cz. Cena CD 42,-Kč (medium +poštovné). Termín 1.zaslání 28.1., pak 11.2. Poté je možno CD objednat spolu s 1.číslem časopisu OB, které bude rozesíláno začátkem března.
15.01.02 Rada informatiky, propagace a evidence ČSOB shání pro nově zřizovaný server SPRÁVCE SERVERU.
15.01.02 V neděli 27.01.02 se běží 6.závod ZHL - doplněný rozpis
13.01.02 5.kolo ZHL - LPU - Kuňka Kros (13.01.02) - výsledky
12.01.02 Pokyny pro soutěžní registrace v OB na rok 2002
12.01.02 Adresa www.orientacnibeh.cz oficiálních stránek ČSOB již funguje. Zatím je přesměrována na stránky u Vládi Hory. Na oficiálních stránkách ČSOB se intenzivně pracuje.
12.01.02 Zveme zástupce oddílů na valnou hromadu Vč. oblasti orientačního běhu konanou v pátek 15.02.2002 v 16.00 hod v budově VČE v HK - jídlena, proti hlavnímu nádraží (vchod bude označen, parkování v okolí).
Prosíme o účast člena z každého oddílu.

12.01.02 !!! Údaje pro společný rozpis (jarní část) zasílejte do 09.02.2002 na adresu: lubomir.machacek#centrum.cz
10.01.02 V neděli 13.01.02 se běží 5.závod ZHL (Kuňka kros) - rozpis

Nic
  Novinky | ŽACTVO | Závody | Výsledky | Hodnocení | E-mail | Inf | Registrace | SI | Oddíly | Mapy | ZHL | Foto | WWW | Archiv
Nic
Z důvodu šíření SPAMů (nevyžádaných e-mailů) byly všechny znaky '@' na těchto stránkách nahrazeny znakem '#'.
Připomínky a tipy posílejte na webmaster#vco-ob.cz
© vco-ob.cz 2000-2017 - Všechna práva vyhrazena