Nic
  orientacnibeh.cz   Béďa | ORIS  
Nic
Logo vco-ob.cz
OB LOB
MTBO PRE
Nic
  Novinky | ŽACTVO | Závody | Výsledky | Hodnocení | E-mail | Inf | Registrace | SI | Oddíly | Mapy | ZHL | Foto | WWW | Archiv
Nic
Nic
Dokumenty
Orientační běh ???
Kalendář - rok 2017
Zápis ze Shomáždění klubů - 27.01.17
Dohláška - pro Vč pohár
Soutěžní řád Vč obl.
Zásady pro stavbu tratí
Společný rozpis
- jaro 2017
Nic
Nadcházející závod
10.kolo VčP
NPA (24.06.17)
Nic
Poslední závod
9.kolo VčP
LTU (27.05.17)
výsledky
Nic
Výsledky
dlouhodobé soutěže
VčP 2016
Žactvo - podzim 2016
Žactvo - jaro 2016
VčP 2015
Žactvo - podzim 2015
Žactvo - jaro 2015
VčP 2014
Žactvo - podzim 2014
Žactvo - jaro 2014
Nic
Závody
2017
2016
2015 2014
2013 2012
2011 2010
2009 2008
2007 2006
2005 2004
2003 2002
2001 2000
Nic
Informace

[Východočeská oblast sekce orientačního běhu ČSOS]
Nic
NOVINKY

NOVÉ 27.05.17
Soutěže Vč oblasti - výsledky dorost, dospělí, veteráni a žactvo
Mistrovství Východočeské oblasti družstev žactva - výsledky po 9.kole
NOVÉ 27.05.17
9. kolo VčP - Obl. mistrovství a veteraniáda - klasická trať (27.05.17) - LTU - Trutnov, Horní Staré Město, ZŠ Mládežnická - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
21.05.17
Žactvo Vč. oblasti obhájilo o víkendu vítězství ve Vyzývacím poháru žactva, který se běžel v javornickém výběžku. V sobotu dopoledne se běžel v Javorníku sprint, v sobotu odpoledne a v neděli pak v Bílé Vodě závody štafet. Naše žactvo bylo jasně první (před Západočeskou oblastí a Ještědskou oblastí). Na stupních vítězů jsme v jednotlivých kategoriích viděli: sprint - Michaela Metelková (3. v D12), Anna Karlová (vítězka v D14), Tereza Fejfarová (3. v D14) a Daniel Šeps (druhý v H12). Ve štafetách v sobotu byly na stupních vítězů za 1. a 3. místo dvě štafety v D12 (Markéta Štefanová, Markéta Mrskočová a Michaela Metelková resp. Magdaléna Chrástová, Alžběta Neumannová a Zuzana Morávková), Také v D14 uspěly dvě štafety, skončily na prvních dvou místech ve složení Kateřina Koberová, Martina Thýnová a Anna Karlová resp. Bára Pušová, Adéla Randáková a Tereza Fejfarová. Vyhráli i kluci v H14 (Hubert Waněk, Matyáš Štregl a Jakub Chaloupský). V nedělních štafetách opět vyhrála děvčata v D12 (Michaela Metelková, Markéta Štefanová a Markéta Mrskočová) i v D14 (Anna Karlová, Tereza Fejfarová a Kateřina Koberová).
(Zdroj: Béďa)
- fotky od Petra Klimpla
21.05.17
9. kolo VčP - Obl. mistrovství a veteraniáda - klasická trať (27.05.17) - LTU - Trutnov, Horní Staré Město, ZŠ Mládežnická - stránka závodu
08.05.17
Soutěže Vč oblasti - výsledky dorost, dospělí, veteráni a žactvo
Mistrovství Východočeské oblasti družstev žactva - výsledky po 8.kole
08.05.17
8. kolo VčP - Obl. mistrovství a veteraniáda - krátká trať (08.05.17) - DOB - Jánské Lázně, dolní stanice lanovky - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů
03.05.17
8. kolo VčP - Obl. mistrovství a veteraniáda - krátká trať (08.05.17) - DOB - Jánské Lázně, dolní stanice lanovky - stránka závodu
22.04.17
Soutěže Vč oblasti - výsledky dorost, dospělí, veteráni a žactvo
Mistrovství Východočeské oblasti družstev žactva - výsledky po 7.kole
22.04.17
7. kolo VčP - Obl. mistrovství a veteraniáda - sprint (22.04.17) - KUO - Ústí nad Orlicí - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů
22.04.17
6. kolo VčP (22.04.17) - ZAM - Mistrovice - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů
16.04.17
7. kolo VčP - Obl. mistrovství a veteraniáda - sprint (22.04.17) - KUO - Ústí nad Orlicí - stránka závodu
16.04.17
6. kolo VčP (22.04.17) - ZAM - Mistrovice - stránka závodu
08.04.17
Soutěže Vč oblasti - výsledky dorost, dospělí, veteráni a žactvo
Mistrovství Východočeské oblasti družstev žactva - výsledky po 5.kole
08.04.17
5. kolo VčP (08.04.17) - STH - Kamenský Dvůr - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů
04.04.17
5. kolo VčP (08.04.17) - STH - Kamenský Dvůr - stránka závodu
01.04.17
Soutěže Vč oblasti - výsledky dorost, dospělí, veteráni a žactvo
Mistrovství Východočeské oblasti družstev žactva - výsledky po 4.kole
01.04.17
4. kolo VčP (01.04.17) - VAM, KOR - Kostelec nad Orlicí - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů
01.04.17
3. kolo VčP (01.04.17) - SRK - Slatina nad Zdobnicí, louka u lesa - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů
29.03.17
4. kolo VčP (01.04.17) - VAM, KOR - Kostelec nad Orlicí - stránka závodu
29.03.17
3. kolo VčP (01.04.17) - SRK - Slatina nad Zdobnicí, louka u lesa - stránka závodu
27.03.17
Testování talentovaného žactva Východočeské oblasti, Hradec Králové (25.03.-26.03.2017):
- výsledky - tělocvična
- výsledky - mezičasy
- fotky od Lenky Křivdové
- fotky z krosu od Petra Klimpla
25.03.17
Soutěže Vč oblasti - výsledky dorost a dospělí, veteráni, výsledky žactvo
Mistrovství Východočeské oblasti družstev žactva - výsledky po 2.kole
25.03.17
2. kolo VčP (25.03.17) - LPU - Veská - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů
23.03.17
2. kolo VčP (25.03.17) - LPU - Veská - stránka závodu
23.03.17
1. kolo VčP (19.03.17) - PHK - Újezd u Přelouče - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů
11.03.17
1. kolo VčP (19.03.17) - PHK - Újezd u Přelouče - stránka závodu
06.03.17
9.závod ZHL - LPU - Kuňka kros - kros (05.03.17) - oficiální výsledky
03.03.17
9.závod ZHL - LPU - Kuňka kros - kros (05.03.17) - stránka závodu
27.02.17
Pozvánka na testování výběru talentovaného žactva Východočeské oblasti 2017
 Starší novinky
Nic
Poslední aktualizace:
27.05.2017 18:45
Další OBWeby
[OB - oficiální stránka orientačního běhu]
Nic
[Jak to vidí Béďa - nejaktuálnější informace z ČSOB a Východních Čech]
Nic
Nic
Královéhradecký kraj
Nic
[Statistiky přístupů na WWW stránky]
Nic
Nic
  Novinky | ŽACTVO | Závody | Výsledky | Hodnocení | E-mail | Inf | Registrace | SI | Oddíly | Mapy | ZHL | Foto | WWW | Archiv
Nic
Z důvodu šíření SPAMů (nevyžádaných e-mailů) byly všechny znaky '@' na těchto stránkách nahrazeny znakem '#'.
Připomínky a tipy posílejte na webmaster#vco-ob.cz
© vco-ob.cz 2000-2016 - Všechna práva vyhrazena