Nic
  orientacnibeh.cz   Béďa | ORIS  
Nic
Logo vco-ob.cz
OB LOB
MTBO PRE
Nic
  Novinky | ŽACTVO | Závody | Výsledky | Hodnocení | E-mail | Inf | Registrace | SI | Oddíly | Mapy | ZHL | Foto | WWW | Archiv
Nic
Starší novinky

Starší novinky: 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000

31.12.11 2.závod ZHL - CHC - Velká veranda - kros (04.12.11) - video za závodu
18.12.11 ZHL 2011/2012 - průběžné výsledky
18.12.11 3.závod ZHL - PHK - Hradec Králové - OB (18.12.11) - oficiální výsledky, mezičasy
16.12.11 3.závod ZHL - PHK - Hradec Králové - OB (18.12.11) - startovní listina, pokyny
stránka závodu

16.12.11 Předsednictvo Vč oblasti Vám přeje pěkné vánoce a v roce 2012 správný směr nejen mezi červenobílými lampiony !
05.12.11 Školení rozhodčích 3. třídy nakonec bude, do konce listopadu se dohlásil dostatečný počet zájemců. Školení proběhne o víkendu 11. - 12. 2. 2012 v Hradci králové, gestorem je Honza Netuka.
04.12.11 2.závod ZHL - CHC - Velká veranda - kros (04.12.11) - oficiální výsledky, mezičasy
02.12.11 2.závod ZHL - CHC - Velká veranda - kros (04.12.11) - startovní listina
stránka závodu

27.11.11 1.závod ZHL - SHK - Dubinka - kros (27.11.11) - oficiální výsledky
26.11.11 1.závod ZHL - SHK - Dubinka - kros (27.11.11) - startovní listina
21.11.11 1.závod ZHL - SHK - Dubinka - kros (27.11.11) - stránka závodu
03.11.11 Seznam závodníků, kteří získali licenci OB v roce 2011 (platí pro rok 2012). (registrace, výpis nebo zaslání souboru registrovaných závodníků, vypsat klub a v tabulce je sloupec Lic 2012)

30.10.11 Oblastní mistrovství družstev Vč oblasti 2011 - konečné výsledky - dorost, dospělí a veteráni, konečné výsledky - žactvo
30.10.11 Soutěže Vč oblasti - konečné výsledky - dorost, dospělí a veteráni, konečné výsledky - žactvo - podzim
30.10.11 16. kolo VčP - SJC - Lužany u Jičína (30.10.11) - oficiální výsledky, mezičasy
28.10.11 16. kolo VčP (30.10.11) - SJC - Lužany u Jičína - stránka závodu
25.10.11 Zveřejněn kalendář 17.ročníku ZHL 2011/2012
22.10.11 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 15.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 6.kole-žactvo
22.10.11 15. kolo VčP - ASU - Zdoňov (22.10.11) - oficiální výsledky, mezičasy
19.10.11 15. kolo VčP (22.10.11) - ASU - Zdoňov - (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
stránka závodu

17.10.11 Zápis ze Shromáždění klubů Východočeské oblasti sekce orienatčního běhu ČSOS konané dne 15.10.2011 - HK
16.10.11 11. kolo VčP - CHC - Újezd u Chocně (28.09.11) - video za závodu
15.10.11 Shromáždění klubů Vč. oblasti se uskutečnilo v sobotu v průběhu závodu Vč. poháru na Stříbrném rybníku. Na schůzi bylo zvoleno předsednictvo oblasti (Lubomír Macháček - předseda, Iva Mádlová, Petr Klimpl a Jaroslav Kalibán), byli zvoleni delegáti na shromáždění sekce OB 10.12.2011 (Macháček, Krmaš, Zitka, Klimpl, Netuka, Langr), byla vzata na vědomí rezignace Petra Samka na trenéra výběru žactva Vč. oblasti a byl projednán kalendář závodů Vč. oblasti na rok 2012. Další Shromáždění klubů Vč. oblasti bude v pátek 03.02.2012 v Hradci Králové.
15.10.11 Kalendář závodů Vč oblasti na rok 2012.
15.10.11 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 14.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 5.kole-žactvo
15.10.11 14. kolo VčP - PHK - Stříbrný rybník (15.10.11) - oficiální výsledky, mezičasy
14.10.11 M ČR oblastních výběrů žactva 2011 - fotky ze závodu.
13.10.11 14. kolo VčP (15.10.11) - PHK - Stříbrný rybník - (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
stránka závodu

10.10.11 Východočeskou oblast reprezentovaly v neděli na M ČR oblastních výběrů žactva 2011 ve Stříteži u Mohelnice 4 týmy. Výborně zaběhlo áčko, které ve složení Růžička, Zemánková, Křivda, Waňková, Větříčková, Fencl, Novotná a Netuka obhájilo titul a zaslouženě po velmi dobrém výkonu většiny členů vyhrálo. Skvělé je i 4. místo C-družstva a sedmé místo D-družstva, naopak se nedařilo béčku, které obsadilo až 10. místo (startovalo 23. týmů).
Akci podpořil Královéhradecký kraj.

08.10.11 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 13.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 4.kole-žactvo
08.10.11 Shromáždění klubů Vč. oblasti se uskuteční v sobotu 15.10.2011 v průběhu závodu Vč. poháru na Stříbrném rybníku (PHK). Na programu bude volba předsednictva oblasti, volba delegátů na shromáždění sekce 10.12.2011 a projednání kalendáře závodů Vč. oblasti na rok 2012. Každý klub má vyslat jednoho zástupce.
08.10.11 13. kolo VčP - STH - Borovnička (08.10.11) - oficiální výsledky, mezičasy
06.10.11 13. kolo VčP (08.10.11) - STH - Borovnička - (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
stránka závodu

02.10.11 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 12.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 3.kole-žactvo
02.10.11 12. kolo VčP - SNA - Zábrodí (01.10.11) - oficiální výsledky, mezičasy
01.10.11 11. kolo VčP - CHC - Újezd u Chocně (28.09.11) - fotky ze závodu

29.09.11 12. kolo VčP (01.10.11) - SNA - Zábrodí - (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
stránka závodu

28.09.11 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 11.kole-dorost, dospělí a veteráni, po 2.kole-žactvo
28.09.11 11. kolo VčP - CHC - Újezd u Chocně (28.09.11) - oficiální výsledky, mezičasy, možnost zakreslení postupů, grafická analýza mezičasů, hodnocení závodu
26.09.11 11. kolo VčP (28.09.11) - CHC - Újezd u Chocně - (dle kategorií, dle oddílů), video-upoutávka, pokyny, délky tratí
stránka závodu

19.09.11 Pozvánka na M ČR oblastních výběrů žactva Východočeské oblasti 2011 - Střítež 08.10.-09.10.2011
11.09.11 Prosím o nominaci delegátů na Shromáždění sekce OB a VH ČSOS, která se koná 10.12.2011 v Praze. Vč oblast může reprezentovat 6 delegátů.
Seznam nominovaných delegátů mi prosím pošlete (na lubomir.machacek#centrum.cz) spolu s e-mailovými adresami nominovaných delegátů do 31.10.2011

07.09.11 10. kolo VčP - ZAM - České Petrovice (03.09.11) - fotky ze závodu
05.09.11 Hodnoťte kvalitu oblastních závodů (VčP) - můžete hodnotit sobotní závod v Českých Petrovicích
03.09.11 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 10.kole-dorost, dospělí a veteráni
03.09.11 10. kolo VčP - ZAM - České Petrovice (03.09.11) - oficiální výsledky, mezičasy
01.09.11 10. kolo VčP (03.09.11) - ZAM - České Petrovice (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
stránka závodu

29.08.11 UPOZORNĚNÍ: Před vyhlášením výsledků 10.kola VčP (03.09. ZAM) bude provedeno vyhlášení Východočeského poháru žactva - jaro 2011 !!
15.08.11 Východočeská oblast vypisuje výběrové řízení na pořadatelé závodů Vč. soutěží v roce 2012.
11.08.11 Pozvánka na podzimní soustředění talentovaného žactva Východočeské oblasti 2011 - Jaroměř 10.09.-11.09.2011
03.08.11 Společný rozpis soutěží Vč oblasti v OB pro rok 2011 - podzim

19.06.11 Soutěže Vč oblasti - konečné výsledky - žactvo-jaro 2011,
výsledky po 9.kole - dorost, dospělí a veteráni

18.06.11 9. kolo VčP - LPU - Klokočov (18.06.11) - oficiální výsledky, mezičasy
17.06.11 !!! Údaje pro společný rozpis (podzimní část 2011) zasílejte do 17.06.2011 na adresu: lubomir.machacek#centrum.cz.
14.06.11 9. kolo VčP (18.06.11) - LPU - Klokočov (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
stránka závodu

28.05.11 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 8.kole
28.05.11 Oblastní mistrovství a veteraniáda na klasické trati - 8. kolo VčP - JIL - Pecka (28.05.11) - oficiální výsledky, mezičasy
26.05.11 Oblastní mistrovství a veteraniáda na klasické trati - 8. kolo VčP (28.05.11) - JIL - Pecka (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
stránka závodu

23.05.11 Oblastní mistrovství a veteraniáda - štafety - CHT - Zdislav (21.05.11) - oficiální výsledky, mezičasy
23.05.11 V sobotu se ve Zdislavi při Českém poháru štafet konalo i oblastní mistrovství štafet. Medailisté oblastního mistrovství - D14: 1. SHK, 2. PHK; D18: 1. PHK, 2. LPU, 3. PHK; D21: 1. SJC, 2. LPU, 3. SHK; DH12: 1. SJC, 2. CHC, 3. LPU; H14: 1. SHK, 2. PHK, 3. SJC; H18: 1. LPU, 2. LPU, 3. PHK; H21: 1. SHK, 2. PHK, 3. SJC. Vítězové veteraniády - D105: CHC; D135: JIL; H135: 1. VAM; H165: 1. VRL; H180: 1. JIL
17.05.11 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 7.kole
15.05.11 7. kolo VčP - NPA - Lázně Bělohrad – Horní Nová Ves (15.05.11) - oficiální výsledky, mezičasy
15.05.11 Pardubický kraj - Provedena nominace na letní olympiádu dětí:
D12 (roč. 98-99) Veronika Chaloupková (CHC), Anna Kopecká (KUN)
H12 (roč. 98-99) Jonáš Fencl (LPU), Matěj Borský (LPU)
D14 (roč. 96-97) Eliška Kulhavá (LPU), Simona Chládková (LPU)
H14 (roč. 96-97) Martin Kaplan (LPU), Jakub Lesák (ZAM)

11.05.11 Královehradecký kraj - Provedena nominace na letní olympiádu dětí:
D12 (roč. 98-99) Martina Waňková (VRL), Barbora Chaloupská (PHK)
H12 (roč. 98-99) Tomáš Křivda (CHC), Daniel Vandas (SRK)
D14 (roč. 96-97) Petra Hančová (VRL), Klára Novotná (PHK)
H14 (roč. 96-97) Vojta Netuka (SHK), Adam Růžička (PHK)

11.05.11 7. kolo VčP (15.05.11) - NPA - Lázně Bělohrad – Horní Nová Ves (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
stránka závodu

01.05.11 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 6.kole
01.05.11 Oblastní mistrovství a veteraniáda ve sprintu - 6. kolo VčP - LTU - Jánské Lázně (30.04.11) - oficiální výsledky, mezičasy
01.05.11 Oblastní mistrovství na krátké trati - 5. kolo VčP - LTU - Trutnov (30.04.11) - oficiální výsledky, mezičasy

29.04.11 Startovní listina na Oblastní mistrovství a veteraniáda ve sprintu - 6. kolo VčP (30.04.11) - LTU - Jánské Lázně (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
stránka závodu

29.04.11 Startovní listina na Oblastní mistrovství a veteraniáda na krátké trati - 5. kolo VčP (30.04.11) - LTU - Trutnov (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
stránka závodu

21.04.11 Pozvánka na soustředění talentovaného žactva Východočeské oblasti 2011 - Pardubice 21.05.-22.05.2011
17.04.11 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 4.kole
17.04.11 4. kolo VčP - SRK - Vyhnanice (16.04.11) - fotky ze závodu
17.04.11 4. kolo VčP - SRK - Vyhnanice (16.04.11) - oficiální výsledky, mezičasy
14.04.11 4. kolo VčP (16.04.11) - SRK - Vyhnanice (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
stránka závodu

12.04.11 3. kolo VčP - DOB+ALB - Chábory (09.04.11) - oficiální výsledky, mezičasy
11.04.11 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 3.kole
06.04.11 3. kolo VčP (09.04.11) - DOB+ALB - Chábory, nora u Kajetána (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
stránka závodu

06.04.11 UPOZORNĚNÍ: Změna shromaždiště 4.kola VčP (16.04.2011 SRK) - nově Vyhnanice u Voděrad
03.04.11 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 2.kole
03.04.11 2. kolo VčP - CHT - Vyhnánov (02.04.11) - oficiální výsledky
01.04.11 Testování talentovaného žactva Východočeské oblasti, Hradec Králové (26.03-27.03.2011) - výsledky tělocvična, kros

31.03.11 2. kolo VčP (02.04.11) - CHT - Vyhnánov (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
stránka závodu

27.03.11 Soutěže Vč oblasti - výsledky po 1.kole
27.03.11 Soupisky družstev žactva pro Mistrovství Vč. oblasti v OB 2011
27.03.11 1. kolo VčP - SHK - Hradec Králové (26.03.11) - oficiální výsledky, mezičasy
26.03.11 Také letos můžete hodnotit kvalitu závodů ve Vč. oblasti - zde. Ale než začněte hodnotit, čtěte pozorně tři novinky hodnocení: 1. Jiný slovní význam známek stupnice - pozor: "1" je nově "nadstandard", "2" je bez nedostatků, tzn. "normál". 2. U každého kritéria se nejlepší a nejhorší známka škrtá. 3. Známku 4 a 5 je nutné doplnit slovním komentářem.
23.03.11 1. kolo VčP (26.03.11) - SHK - Hradec Králové (dle kategorií, dle oddílů), pokyny, délky tratí
stránka závodu

19.03.11 ZHL 2010/2011 - konečné výsledky
19.03.11 10.závod ZHL - PHK - Stříbrný rybník (HK) - OB (19.03.11) - oficiální výsledky, mezičasy
12.03.11 9.závod ZHL - LPU - Roudnička (HK) - střední kros (12.03.11) - oficiální výsledky
11.03.11 Pozvánka na testování talentovaného žactva Východočeské oblasti 2011 - HK 26.03.-27.03.2011
09.03.11 9.závod ZHL - PHK - Roudnička (HK) - střední kros (12.03.11 - změna termínu) - rozpis
06.03.11 8.závod ZHL - LPU - Kunětická hora - dlouhý kros (06.03.11) - oficiální výsledky
02.03.11 8.závod ZHL - LPU - Kunětická hora - dlouhý kros (06.03.11) - stránka závodu, rozpis

26.02.11 7.závod ZHL - SHK - Hradec Králové - OB (26.02.11) - oficiální výsledky
21.02.11 7.závod ZHL - SHK - Hradec Králové - OB (26.02.11) - stránka závodu, rozpis, délky tratí

31.01.11 Zápis z Valné hromady Východočeské oblasti sekce orienatčního běhu ČSOS konané dne 28.01.2011 - HK
28.01.11 Soutěžní řád Vč oblasti pro rok 2011,
Společný rozpis soutěží Vč oblasti v OB pro rok 2011 - jaro,
Některé zásady pro stavbu tratí závodů Vč oblasti v roce 2011

28.01.11 Valná hromada Vč. oblasti sekce OB se sešla v pátek v Hradci Králové. Bylo provedeno vyhodnocení sezóny 2010 (pořádání závodů, hodnocení kvality závodů, průběh soutěží, školení R a T), bylo schváleno hospodaření oblasti v roce 2010 a rozpočet na rok 2011, byla vyhodnocena příprava družstva žactva v roce 2010 a projednána příprava žáků v roce 2011 (soustředění, účast na závodech). Následovalo schválení, že bude opět probíhat hodnocení kvality obdobným způsobem i v roce 2011 (malé změny budou zveřejněny na stránkách hodnocení). Byly projednány drobné změny SŘ (vklady zvyšeny na 50 Kč za žactvo a 70 Kč ostatní, na oblastním mistrovství štafet bude nově vypsána kategorie DH12, byl upraven směrný čas vítěze v H21C na klasice na 70 minut, jako oblastní mistrovství bude vypsáno H21A a D21A nikoli H21C a D21C). Dále byl projednán společný rozpis Vč. poháru, registrace OB, revize e-mailů, příspěvky na mapy, atd.
28.01.11 Kde se bude běhat VčP v roce 2011:
26.03. SHK - Hradec Králové, parkoviště u Lesního hřbitova
02.04. CHT - Vyhnánov (okr. Chrudim, 1 km V od obce Včelákov)
09.04. DOB + ALB - Chábory, nora u Kajetána
16.04. SRK - Nová Ves (mezi Bolehoští a Voděrady)
30.04. LTU - Trutnov - Bojiště
30.04. LTU - Janské Lázně (10 km od Trutnova) fotbalové hřiště
15.05. NPA - Horní Nová Ves
21.05. CHT - Zdislav, Luže
28.05. JIL - Pecka/Borovnice-Popluže
18.06. LPU - Klokočov

23.01.11 Valná hromada Východočeské oblasti se uskuteční v pátek 28.ledna 2011 v Hradci Králové, Hala TJ Slavia Orlická kotlina, třída Víta Nejedlého 1216, malá zasedačka od 16:00 hodin. Na programu bude hospodaření oblasti 2010, rozpočet na rok 2011 a úpravy soutěží na rok 2011.
Nutná účast zástupce z každého oddílu.

23.01.11 ZHL 2010/2011 - průběžné výsledky
23.01.11 6.závod ZHL - LPU - Pardubice - Vinice kros (22.01.11) - oficiální výsledky,
20.01.11 6.závod ZHL - LPU - Pardubice - Vinice kros (22.01.11) - stránka závodu, rozpis
20.01.11 !!! Údaje pro společný rozpis (jarní část 2011) zasílejte do 20.01.2011 na adresu: lubomir.machacek#centrum.cz.
09.01.11 5.závod ZHL - LPU - Pardubice - OB (09.01.11) - oficiální výsledky,
08.01.11 5.závod ZHL - LPU - Pardubice - OB (09.01.11) - stránka závodu, rozpis startovní listina, pokyny

Nic
  Novinky | ŽACTVO | Závody | Výsledky | Hodnocení | E-mail | Inf | Registrace | SI | Oddíly | Mapy | ZHL | Foto | WWW | Archiv
Nic
Z důvodu šíření SPAMů (nevyžádaných e-mailů) byly všechny znaky '@' na těchto stránkách nahrazeny znakem '#'.
Připomínky a tipy posílejte na webmaster#vco-ob.cz
© vco-ob.cz 2000-2017 - Všechna práva vyhrazena