Nic
  orientacnibeh.cz   Béďa | ORIS  
Nic
Logo vco-ob.cz
OB LOB
MTBO PRE
Nic
  Novinky | ŽACTVO | Závody | Výsledky | Hodnocení | E-mail | Inf | Registrace | SI | Oddíly | Mapy | ZHL | Foto | WWW | Archiv
Nic
New Balance Cup Valečov 2001 - Boseň - SJC (25.-26.08.01)

Použití fotografií pouze s uvedením zdroje !!

Zuzana Stehnová - nejlepší mezi ženami Radovan Novotný - nejlepší mezi muži
D21A, H21A: 1.Stehnová Zuzana (DKP),Novotný Radovan (PHK), 2.Kuncova Jana (SRK),Henych Petr (OKP), 3.Ptáčková Veronika (TBM),Kučera Jan (VSP) D21A: 1.Stehnová Zuzana (DKP), 2.Kuncova Jana (SRK), 3.Ptáčková Veronika (TBM) D21A, H21A: 1.Stehnová Zuzana (DKP),Novotný Radovan (PHK), 2.Kuncova Jana (SRK),Henych Petr (OKP), 3.Ptáčková Veronika (TBM),Kučera Jan (VSP)
D10: 1.Jelínková Šárka (PGP), 2.Vobořilová Anna (SJC), 3.Křečková Lenka (ZPV) D10N: 1.Balcarová Mirka (PHK), 2.Grohová Lucka (SJC), 3.Holasová Hana (SJC) D12: 1.Linderová Eliška (PHK), 2.Kettnerová Dana (HCE), 3.Kaizlerová Markéta (SJC) D14: 1.Bochenková Ivana (EKP), 2.Machútová Lucie (PHK), 3.Špicarová Michaela (SJC) D16: 1.Panchartková Jana (PHK), 2.Hrušková Lenka (OSN), 3.Smutná Pavla (VAM) D18: 1.Lamichová Kateřina (PHK), 2.Zlesáková Daniela (JIL), 3.Roudná Jana (LPU)
D21B: 1.Hanušová Eliška (HOS), 2.Abelová Ivana (STB), 3.Grohová Jana (SJC) D35: 1.Smolková Alena (FSP), 2.Vrabcová Jindra (SCP), 3.Hejnalová Hana (KRP) D40: 1.Běhounová Jiřina (PHK), 2.Víchová Ladislava (LPU), 3.Janská Iva (KIM) D45: 1.Jiranová Alena (PHK), 2.Mrázková Ivana (DKP), 3.Fejlková Alice (SHK) D50: 2.Stehnová Hana (DKP)
H10N: 1.Holinka Lukáš (PTE), 2.Kalousek Vojtěch (DKP), 3.Schuster Marek (HAV) H12: 1.Henych Tomáš (JIL), 2.Henych Ondřej (JIL), 3.Henych Ondřej (JIL) H14: 1.Holas Štěpán (SJC), 2.Buchalcev Jan (DKP), 3.Rajnošek Matěj (OJI) H16: 1.Henych Martin (JIL), 2.Vlach Martin (DKP), 3.Drobník Lukáš (SJC) H18: 1.Erlebach Michal (JIL), 2.Vrabec Ondřej (SCP), 3.Šlajs Tomáš (CHC) H21B: 1.Izdný Pavel (SJI), 2.Horák Pavel (FSP), 3.Vřešťál Jan
H35: 1.Vitzthum Peter (. D), 2.Křeček Miroslav (ZPV), 3.Kolář Rudolf (ABR) H40: 1.Řehák Pavel (SJC), 2.Vykysalý Miroslav (PHK), 3.Běhoun Pavel (PHK) H45: 1.Erlebach Josef (LTU), 2.Farář Václav (LPU), Klimpl Petr (LPU) H50: 1.Bílek Vratislav (SJC), 2.Pilgr Bohuslav (CET), 3.Jelínek Martin (PGP) H55: 3.Procházka Zdenko (DKP) H60: 2.Vřešťál Jan (xxx), 3.Úlehla Zdeněk (BOR)
H70: 1.Vykysalý František (PHK), 2.Hanuš Karel (HOS)
Libor Zřídkaveselý - poslední metry závodu Zuzana Klimplová - ražení sběrné kontroly David Komín - ražení sběrné kontroly Petra Škodová - ražení sběrné kontroly Lubomír Macháček - jeden z nejrychlejších doběhů Martin Janda - po dobře odběhnutém závodě
Pohled na hrad Valečov Pohled na kemp New Balance Cup Valečov 2001 Odpočinek po 2.etapě - Zuzka Klimplová

Foto pro vco-ob.cz: Lubomír Macháček, vco-ob.cz

Nic
  Novinky | ŽACTVO | Závody | Výsledky | Hodnocení | E-mail | Inf | Registrace | SI | Oddíly | Mapy | ZHL | Foto | WWW | Archiv
Nic
Z důvodu šíření SPAMů (nevyžádaných e-mailů) byly všechny znaky '@' na těchto stránkách nahrazeny znakem '#'.
Připomínky a tipy posílejte na webmaster#vco-ob.cz
© vco-ob.cz 2000-2017 - Všechna práva vyhrazena