Nic
  orientacnibeh.cz   Béďa | ORIS  
Nic
Logo vco-ob.cz
OB LOB
MTBO PRE
Nic
  Novinky | ŽACTVO | Závody | Výsledky | Hodnocení | E-mail | Inf | Registrace | SI | Oddíly | Mapy | ZHL | Foto | WWW | Archiv
Nic
EVIDENCE MAP

Základní informace, seznam map a úplná databáze ke stažení jsou vystaveny na Internetu na http://centre-o.shocart.cz/m-archiv.htm. Data jsou pravidelně aktualizována. Seznam s možností kombinovaného výběru podle mapy ČR a podle základních údajů je na http://eso.vse.cz/~xsajm02.
Databázi si lze též bezplatně objednat u Zdeňka Lenharta (zlenhart#mzm.cz)

Soukromý archiv pana Kuchaře (kontakt kucharj#seznam.cz) pracuje na technickém zdokonalování komunikačních schopností. Pravidelné informace zveřejňuje p. Kuchař v časopisu Orientační běh.

Východočeský archiv má za cíl shromažďovat a dokumentovat mapovou historii naší oblasti. V současné době jej řídí oblastní kartograf Josef Doležal (kontakt mapy#vco-ob.cz).

Stále se však nedaří ani v jednom z archívů docílit kompletnosti, a to zejména pro neexistující evidenci map od prvopočátku OB (vlivy komunistického prostředí) a v současnosti pro nekázeň některých subjektů (viz níže).

SEZNAM PŘIDĚLENÝCH EVIDENČNÍCH ČÍSEL V ROCE 2014

14-06-01-P Dubina                LPU 4
14-06-02-Z Zástava               LPU 10
14-06-03-Z Blanická stráň        LPU 10
14-06-04-E Černý potok           LPU 10
14-06-05-E Opatovský les         LPU 10
14-06-06-V Rozkoš                SJC 15
14-06-07-Z Borkovník             PHK 15
14-06-08-E Korejtek              PHK 10
14-06-09-Z Zdelov 2014           TYN 10
14-06-10-P Na ostrově            CHC 4
14-06-11-Z Na Špičáku            SRK 10
14-06-12-P Javorka               KUO 4
14-06-13-V Železnice             SJC 2,5
14-06-14-V Střelnice             SJC 2,5
14-06-15-Z Červený potok III     ZAM 10
14-06-16-Z Zámecký les           SJC 10
14-06-17-Z Zámecký les           SJC 15
14-06-18-Z Hnědé skály           VRL 7,5
14-06-19-Z Švédský vrch          SNA 10
14-06-20-Z Potštejn 2014         VAM 4
14-06-21-Z U Ámose               VAM 10
14-06-22-Z Modlivý důl           VAM 10
14-06-23-Z Homolka               VAM 7,5
14-06-24-E Hořický chlum         SHK 10
14-06-25-P Město Smiřice         SHK 4
14-06-25-P Město Smiřice         SHK 4 (výřez mapy)
14-06-26-V Labské louky          SHK 10
14-06-27-Z Valečov I             SJC 7,5
14-06-28-Z Valečov II            SJC 5
14-06-29-Z Valečov III           SJC 4
14-06-30-Z Závora střed          PHK 10
14-06-31-Z Kolčarka              PHK 10
14-06-32-Z Kolčarka východ       PHK 10
14-06-33-Z Kolčarka sever        PHK 10
14-06-34-Z Závora sever          PHK 10     
14-06-35-P Hostinné              LTU 4
14-06-36-V Pohádková zahrada     SJC 1,5
14-06-37-V Slunečný rybník       KUO 10
14-06-38-M Netopíří              JIL 15
14-06-39-M Holubí i Jelení       JIL 15
14-06-40-Z Malá opička – Dolní Javoří NPA 10
14-06-41-Z Janovičky             BRU 10
14-06-42-V Lesopark Včelný       SRK 10
14-06-43-Z Halín                 DOB 15
14-06-44-Z Halín 2               DOB 10
14-06-45-Z Biřička jih           PHK 10
14-06-46-V Kerhartice            KUO 5
14-06-47-P Podzámčí              PHK 4 *   

SEZNAM PŘIDĚLENÝCH EVIDENČNÍCH ČÍSEL V ROCE 2013

13-06-01-V Vánoce                SJC 10                                                              
13-06-03-V Valdice               SJC 4                                                       
13-06-04-E Rachvala              SJC 10                                                      
13-06-05-Z U kapliček            VRL 10                                                      
13-06-06-Z Borkovník             PHK 15                                                      
13-06-08-Z Nový Hradec Králové   SHK 10                                                      
13-06-08-Z Nový Hradec Králové   SHK 10     
13-06-09-V Nový Hradec Králové   SHK 10                                                      
13-06-10-Z Dvorský les           BRU 10                                                      
13-06-11-P Broumov 1             BRU 4                                                       
13-06-12-Z Zdelov 2013           TYN 10                                                      
13-06-13-Z Zdelov 2013-1         TYN 10                                                      
13-06-14-Z Pod Studánkou         SRK 10                                                              
13-06-15-P Chrudim               LPU 4                                                               
13-06-16-Z Tři soutěsky          DOB 10                                                      
13-06-17-Z Dvě soutěsky          DOB 10                                                      
13-06-18-E Model Long            KSOS 15                                                      
13-06-19-E WARM-UP LONG          KSOS 15                                                              
13-06-20-E Švedský vrch          KSOS 15                                                      
13-06-21-E Model Middle          KSOS 10                                                      
13-06-22-E WARM-UP MIDDLE Q      KSOS 10                                                      
13-06-23-E WARM-UP MIDDLE F      KSOS 10                                                      
13-06-24-E Závora střed          KSOS 10                                                      
13-06-25-E Závora jih            KSOS 10                                                      
13-06-26-P Černigov              KSOS 4                                                       
13-06-27-P Model Sprint          KSOS 4                                                       
13-06-28-P WARM-UP SPRINT        KSOS 4                                                               
13-06-29-P Hradec Králové        KSOS 4                                                       
13-06-30-E Model Relay           KSOS 10                                                      
13-06-31-E WARM-UP RELAY         KSOS 10                                                              
13-06-32-E Koliba                KSOS 10                                                      
13-06-33-E Stříbrný rybník       KSOS 10                                                      
13-06-34-E Kolčarka              KSOS 15                                                      
13-06-35-E Kolčarka              KSOS 10                                                      
13-06-36-E Lesní hřbitov         KSOS 10                                                      
13-06-37-E Závora sever          KSOS 10                                                      
13-06-38-E Čertovy skrýše        KSOS 10                                                      
13-06-39-P Hradec Králové        KSOS 4                                                       
13-06-40-E Koliba                KSOS 10                                                      
13-06-41-Z Plesný západ          LPU 10                                                      
13-06-42 Z Plesný východ         LPU 10                                                      
13-06-43-P Salón republiky       KSOS 5                                                               
13-06-44-P Masarykáč             KSOS 4                                                       
13-06-45-P Zázvorka              DOB 5                                                       
13-06-46-Z Sfinga                DOB 10                                                      
13-06-47-Z Orel                  DOB 10                                                      
13-06-48-Z Soutěska              DOB 10                                                      
13-06-49-P Výrov                 DOB 5                                                       
13-06-50-Z Kameníček             DOB 10                                                      
13-06-51-Z Červený potok II      ZAM 10                                                      
13-06-53-P Sídliště              SJC 5                                               
13-06-53-P Přivýšina             SJC 5                                                       
13-06-54-P Rychnov n. Kn.        SRK 4                                                       
13-06-55-E Hradisko              SRK 10                                                      
13-06-56-E Sv. Anna              SRK 10                                                      
13-06-57-Z Popílek               SNA 10                                                      
13-06-58-P Trať                  DOB 5                                                       
13-06-59-Z Medvědí doupě         LTU 10                                                              
13-06-60-P Bezděk                DOB 5                                                       
           U Tiché Orlice        KUO 4 (mapa vytištěna bez čísla)

SEZNAM PŘIDĚLENÝCH EVIDENČNÍCH ČÍSEL V ROCE 2012

12-06-01-V Rosnička 2012         LPU 10
12-06-02-T Golf club             DOB 5
12-06-03-Z Červený potok         DOB 10
12-06-04-Z Novopleský les        SHK 10
12-06-05-P Smiřice               SHK 4
12-06-06-Z Monako                LPU 10
12-06-07-E Plesný                LPU 15
12-06-08-E Plesný 10             LPU 10
12-06-09-E Nasavrky              LPU 10
12-06-10-V Albertinum            ZAM 4
12-06-11-Z Stříbrný potok –západ PHK 15
12-06-12-E Malinův můstek        PHK 10
12-06-13-E Chvalečský les        SHK 15
12-06-14-E Chvalečský les        SHK 10
12-06-15-E Chvalečský les        SHK 10      
12-06-16-Z Podhájí               SNA 10
12-06-17-Z U potoka              DOB 7,5
12-06-18-Z Velešov               DOB 7,5
12-06-19-Z Dlouhý les            LTU 10
12-06-20-P Permoník              LTU 5
12-06-21-Z Vrbická studánka      VAM 10
12-06-22-P Doudleby              VAM 5
12-06-23-Z Rosnička              LPU 10 
12-06-24-M Hradecká placka       PHK 20
12-06-25-M Marokánka             PHK 15
12-06-26-Z Potštejn              VAM 7,5
12-06-27-P Na Zámečku            VAM 2 
12-06-28-Z Bradlo                LPU 10
12-06-29-Z Polom                 LPU 10
12-06-30-Z Brada - jih           SJC
12-06-31-Z Brada - sever         SJC
12-06-32-Z Prachov               SJC
12-06-33-E Dobrošov              SHK 15
12-06-34-E Chvalečský les        KSOS 10
12-06-35-E Závora hranice        SHK 10
12-06-37-E Biřička               SHK 10
12-06-38-P Kutná Hora            SHK 4
12-06-39-P Jaroměř               SHK 4
12-06-40-Z Orlička II            ZAM 10
12-06-41-Z Malá opička           NPA 7,5
12-06-42-V Nový Hradec Králové   SHK 10
12-06-43-V Byšť – Pahorek        SHK 10
12-06-44-V Býšť - ZŠ Eduarda Nápravníka SHK 2
12-06-45-Z Formanka              CHC 10
12-06-46 Z Dubinka               PHK 10
12-06-47-Z Brada 2012            SJC   
12-06-48-Z Holubí vrch – Lázně   STH 10
12-06-49-V Choltice              LPU 5
12-06-50-V Dukla                 LPU 4
12-06-51-V Andrlův chlum         KUO 10        

SEZNAM PŘIDĚLENÝCH EVIDENČNÍCH ČÍSEL V ROCE 2011

11-06-01-Z Nový Hradec Králové   SHK 10
11-06-02-V Nový Hradec Králové   SHK 10
11-06-03-E Novopleský les        SHK 10
11-06-04-P Jaroměř               SHK  4
11-06-05-P Ideon                 LPU  4 
11-06-06-V Svítkov               LPU  5 
11-06-07-E Újezd                 LPU 10 
11-06-08-V Čtyřka                SJC 15 
11-06-09-V Dvojka                SJC 15
11-06-10-V Stadion               SJC  5
11-06-11-E Zámecký les           SJC 15 
11-06-12-E Pařez                 SJC 10 
11-06-13-Z Stříbrný potok        PHK 15
11-06-14-V Doudleby              VAM  5
11-06-15-E Stříbrný potok        PHK 10
11-06-16-Z Nora                  DOB 10
11-06-17-Z Adam                  DOB 10
11-06-18-Z Bochniak              DOB 10
11-06-19-Z Letohrad              DOB  4
11-06-20-Z Stará kaple           DOB 10
11-06-21-T Tvrz Adam             DOB  5
11-06-22-Z Kašparova chata       DOB 10
11-06-23-P Alarm!                DOB 4
11-06-24-E Zobák                 DOB 10
11-06-25-V Studánka              LPU 7,5 
11-06-26-M Monaco Grand Prix     XPU 10 
11-06-27-Z Klabalák              SRK 10 
11-06-28-E Holubí vrch           STH 15 
11-06-29-E Malá opička           NPA 10 
11-06-30-V Rosnička Svitavy      LPU 10
11-06-31-Z Studánka              PHK 10
11-06-32-Z Výšinka               PHK 10
11-06-33-Z Studánka              PHK 10
11-06-34-Z Orlička               ZAM 10
11-06-35-V Zelená louka          LTU 4 
11-06-36-M Kyrill                XPU 15
11-06-37-M Mořské pobřeží        XPU 15
11-06-38-Z Růženka               SNA 10 
11-06-39-Z Písák                 CHC 10
11-06-40-Z Holubí vrch - Klimš   STH 10
11-06-41-Z Lužany - jih          SJC 10
        

SEZNAM PŘIDĚLENÝCH EVIDENČNÍCH ČÍSEL V ROCE 2010

10-06-01-L Ferra                 VRL 15
10-06-02-L Ferra desítka         VRL 10
10-06-03-Z Veská 2010            LPU 10
10-06-04-Z Křivina 2             TYN 10 
10-06-05-P Katovna sever         LPU  5
10-06-06-E Roudný                LPU 15
10-06-07-E Roudný 10             LPU 10
10-06-08-E Biřička jih           PHK 15
10-06-09-E Biřička jih           PHK 10
10-06-10-Z Svatá Kateřina 2010   STH 10
10-06-11-Z Na zámku              DOB  4
10-06-12-Z Opočno                DOB  4
10-06-13-Z Pod Křivinou          DOB  5
10-06-14-Z Na Nivách             LTU  4 
10-06-15-Z Valečov - východ      SJC  5 
10-06-16-Z Valečov - sever       SJC  5
10-06-17-Z Jeskyňková            SJC  3
10-06-18-Z Špica                 SJC 10
10-06-19-Z Podol                 LPU 10
10-06-20-Z U letadla             LPU 10
10-06-21-Z Velká Karolína        PSK 10
10-06-22-Z Hradčany              PSK  4
10-06-23-Z Letiště               PSK  4
10-06-24-Z Ve skalách            PSK  3
10-06-25-Z Hrubý styl            PSK  3
10-06-26-Z Ruská tajga           PSK 10
10-06-27-P Jánské Lázně          LTU  4
10-06-28-Z Peklo                 LTU  5
10-06-29-E Kazabrud SZ           JIL 10
10-06-30-E Kazabrud JV           JIL 10
10-06-31-V Orlická niva          SHK 10
10-06-32-V ZŠ Štefánikova, HK´   SHK  3
10-06-33-Z Jedlinka              CHC 10
10-06-34-V Jednička              SJC 2,5 
10-06-35-V Trojka                SJC  3 
10-03-36-Z Bradlo                VRL 7,5
10-03-37-V Hradčany 3 

        

SEZNAM PŘIDĚLENÝCH EVIDENČNÍCH ČÍSEL V ROCE 2009

09-06-01-Z Voděrady              VOD  5
09-06-02-L Na Horce              STH 10
09-06-03-L Custodius             STH 10
09-06-04-E Běluňka               SHK 15
09-06-05-E Harcov                SHK 10
09-06-06-V Voděradský háj        VOD 10
09-06-07-Z Soví doly             PHK 15
09-06-08-E Soví doly             PHK 10
09-06-09-Z Mirošovské stěny      DOB 10
09-06-10-Z Adršpašské skalní město DOB 10
09-06-11-P Kutná Hora            LPU  4
09-06-12-E Katovna - západ       LPU 10
09-06-13-E Katovna - východ      LPU 10
09-06-14-Z Mirošovské stěny 2    DOB 10
09-06-15-Z U Hřbitova            JIL 10
09-06-16-Z Křivina               TYN 10             
09-06-17-Z Pod Křivinou          TYN 10
09-06-18-Z Nový Hradec Králové   SHK 10
09-06-19-V Orlická Kotlina       SHK  5
09-06-20-Z Barchoviny            PHK   
09-06-21-Z Liščí hora            PHK   
09-06-22-Z Vyhnánov              PHK   
09-06-23-V Houmless              LPU  5
09-06-24-E Řáholec - Sklář       SJC 10
09-06-25-E Řáholec - Homole      SJC 10
09-06-26-Z Řáholec 2009          SJC 10
09-06-27-Z Dvorský les           BRU 7,5
        

SEZNAM PŘIDĚLENÝCH EVIDENČNÍCH ČÍSEL V ROCE 2008

08-06-01-L Nad Národním domem    DOB 10
08-06-02-L Ošerov                DOB 15
08-06-03-V Sezemice              LPU  3
08-06-04-V Gigasport             SHK  5
08-06-05-Z Bradlo                VRL 10
08-06-06-V Studánka 08           LPU 10
08-06-07-Z Brada 08              SJC 10
08-06-08-Z Bělečský potok-sever  PHK 15
08-06-09-E Běleč                 PHK 10
08-06-10-V Nový Hradec Králové   SHK 10
08-06-11-Z Včelí zahrádka        SRK 10
08-06-12-Z Biřička 15            PHK 15 
08-06-13-Z Biřička 10            PHK 10 
08-06-14-E Hůra                  LPU 10
08-06-15-E Slatiňany             LPU  5 
08-06-16-V Rudník - Terezín      LTU  5
08-06-17-Z Na Chlumu             DOB 10 
08-06-18-Z Na zámku              DOB  5 
08-06-19-Z Na Švamberku          DOB  5
08-06-20-P Špitál Jilemnice      JIL  4
08-06-21-Z Stříbrňák CVČ E1      LPU 10
08-06-22-Z Stříbrňák E2          LPU 10 
08-06-23-Z Biřička E3            LPU 10 
08-06-24-M Branské obdélníky     JIL 15
08-06-25-M Maňasovské tečky      JIL 15
08-06-26-Z Vyhlídka              VAM 10
08-06-27-Z Rybná                 VAM 10
08-06-28-Z Obora                 VAM  5
08-06-29-Z Valečov E1, E5        SJC  5
08-06-30-Z Skalka                SJC  5 
08-06-31-Z Smrkovec E3, E4       SJC  5 
08-06-32-Z Studené               ZAM 15 
08-06-33-E Šajtava 15            SRK 15
08-06-34-Z E1 - Svatá Kateřina   STH 10
08-06-35-Z E2 - Svatá Kateřina   STH 7,5
08-06-36-Z E3 - Svatá Kateřina   STH  5
08-06-37-Z E4 - Bradlo           STH 10
08-06-38-Z E5 - Bradlo           STH 10
08-06-39-Z Hluboký               LPU 10
08-06-40-E Yperit                NPA 10
08-06-41-E Vrchlabí              VRL  5
08-06-42-E Šajtava 10            SRK 10
08-06-43-Z Zámeček 10 Zámeček 15 SRK 10
08-06-44-E Šturmův kopec         STH 10
08-06-45-E Barchoviny            PHK 10
        

SEZNAM PŘIDĚLENÝCH EVIDENČNÍCH ČÍSEL V ROCE 2007

07-06-01-Z Labe 2007            LPU  5
07-06-02-Z Podol                LPU 10
07-06-03-M Psí kuchyně I        XPU 15
07-06-04-E Za barákem           NPA 10
07-06-05-Z Střelnice 007        PHK 15
07-06-06-E Bělečský potok       PHK 10
07-06-07-Z Kuňka 07             LPU  6
07-06-08-M Psí kuchyně II       XPU 15
07-06-09-Z Zabuš                DOB 10
07-06-10-Z Óda na radost        DOB  5
07-06-11-Z Pod Špičákem         DOB  5
07-06-12-Z Špičák               DOB 10
07-06-13-Z Ostaš                DOB 10
07-06-14-Z Vajglova stráň       SRK 10
07-06-15-E Labák                SJC 10
07-06-16-E Těžká totalita       VRL 15
07-06-17-E Kamenec              SHK 15
07-06-18-E Liškárna             SHK 10
07-06-19-Z Liščí hora 07        PHK 10
07-06-20-Z Vyhnánov 07          PHK 10
07-06-21-M Pustiny              PHK 15
07-06-22-M Kamenný vrch         PHK 15
07-06-23-Z Černíkovická Homole  SRK 10
07-06-24-V Velká Poustka        STH  3
07-06-25-V Čeřovka              SJC  3
07-06-26-Z Custodius            STH 7,5
07-06-27-V První mapa           SRK
07-06-28-Z Brada II             SJC 7,5
        

SEZNAM PŘIDĚLENÝCH EVIDENČNÍCH ČÍSEL V ROCE 2006

06-06-01-L Smejkalova bouda     JIL 10
06-06-02-V Svítkov              LPU  5   
06-06-03-V Studánka 06          LPU  7,5 
06-06-04-E Ouliště              SHK 10
06-06-05-Z Slavia               SHK  5
06-06-06-Z Mírov                VAM 10
06-06-07-Z Koryta               VAM  5
06-06-08-V Dobruška             DOB  7,5
06-06-09-E Dobrošov             SNA 10   
06-06-10-Z Dehetník             SHK 10
06-06-11-V Gigasport            SHK 1,6
06-06-12-E Rabštejn             LPU 15
06-06-13-Z Janov 2006           LPU 15
06-06-14-Z Kozlov               LPU 15   
06-06-15-Z E1-Hradčany          PSK  4
06-06-16-Z E2-Ve skalách        PSK  3
06-06-17-Z E3-Oltářík           PSK 10
06-06-18-Z E4-Borný             PSK 10
06-06-19-Z E5-Karolína          PSK 10
06-06-20-Z Vejsplachy           VRL  7,5
06-06-21-Z Smrkovec             SJC  5   
06-06-22-Z Bojiště              LTU 10
06-06-23-Z Gablenz              LTU  7,5
06-06-24-E Liščí hora           PHK 10
06-06-25-E Vyhnánov             PHK 10
revize 06  Čihadlo              SRK 10  - revidovaná mapa 04-06-23-Z
revize 06  Brada                SJC 7,5 - revidovaná mapa 99-06-08-V
        

SEZNAM PŘIDĚLENÝCH EVIDENČNÍCH ČÍSEL V ROCE 2005

05-06-01-L Tobogán - maxi       JIL 10
05-06-02-L Tobogán - mini       JIL 10
05-06-03-L Kryblické lány       LTU 15
05-06-04-L Chmelnice            LTU 10
05-06-05-Z Hořící kráva         DOB 10
05-06-06-Z Cihelna              DOB  5
05-06-07-Z Švamberk             DOB  5
05-06-08-Z Lhotáček             PHK 15
05-06-09-E Michnovka            PHK 15
05-06-10-E Celestýn             SHK 10
05-06-11-E Žába                 SHK 10
05-06-12-Z Háječek              SHK  5
05-06-13-Z Suchá                KUN 15
05-06-14-Z Suté břehy           ALB 15
05-06-15-Z Čertova zahrádka     PHK  5
05-06-16-E Omega                JIL 10
05-06-17-E Strakov              LPU 15
05-06-18-E Strakov 10           LPU 10
05-06-19-E Janov                LPU 15
05-06-20-E Janov 10             LPU 10
           CHVALEČ              SHK 10
        

SEZNAM PŘIDĚLENÝCH EVIDENČNÍCH ČÍSEL V ROCE 2004

04-06-01-Z Dubinka              SHK 15
04-06-02-E Josefov              SHK  5
04-06-03-Z Počáply              LPU 10
04-06-04-Z Vojice               SJC 10
04-06-05-Z Kobylka              PHK 15
04-06-06-E Prase(k)             PHK 15
04-06-07-E Javorné              LPU 10
04-06-08-E Opička               NPA 10
04-06-09-M Biřička sever MTBO   PHK 15
04-06-10-M Biřička jih MTBO     PHK 15
04-06-11-Z Eldorádo             VAM  5
04-06-12-E Čertovy Hrady II     PHK 10
04-06-13-E Malý Sovinec         JIL 10
04-06-14-E Čertovy Skrýše       PHK 10
04-06-15-Z Krásné               LPU 10
04-06-16-Z Roudný 2004          LPU 10
04-06-17-E Svatá Kateřina VI    SJC  5
04-06-18-E Svatá Kateřina II    SJC  7,5
04-06-19-E Svatá Kateřina III   SJC  5
04-06-20-E Svatá Kateřina I     SJC 15
04-06-20-E Svatá Kateřina IV    SJC 10
04-06-21-E Svatá Kateřina V     SJC 10
04-06-23-Z Čihadlo              SRK 10
        

*)... neodevzdány mapy do Vč. archivu.

Rozlišení druhu mapy podle Směrnice pro tvorbu map 1997:
E mapa pro mezinárodní a ČSOB závody
Z mapa pro oblastní a nižší závody
V mapa výuková, pro náborové závody ap.
L mapa LOB
M mapa pro MTBO
T mapa pro závod po stezkách
P mapa pro sprint

Připravil: Josef Doležal

Nic
  Novinky | ŽACTVO | Závody | Výsledky | Hodnocení | E-mail | Inf | Registrace | SI | Oddíly | Mapy | ZHL | Foto | WWW | Archiv
Nic
Z důvodu šíření SPAMů (nevyžádaných e-mailů) byly všechny znaky '@' na těchto stránkách nahrazeny znakem '#'.
Připomínky a tipy posílejte na webmaster#vco-ob.cz
© vco-ob.cz 2000-2017 - Všechna práva vyhrazena