Východočeská oblast sekce orientačního běhu ČSOS

Zimní hradubická liga 2018/2019
Průběžné výsledky


 1.Kros 25.11.18 SHK  (Hradec Králové)
 2.Kros 02.12.18 CHC  (Choceň)
 3.OB   22.12.18 PHK  (Hradec Králové)
 4.OB   06.01.19 LPU  (Pardubice)


Poř.	Jméno		Klub	Celkem 	1.	2.	3.	4.	5.	6.	7.	8.	9.
 1. Fenclová Marta	LPU	54	12	12	15	15
 2. Losman Petr		PHK	38	15	3	8	12
 3. Křivda Tomáš	CHC	30	0	15	15	0
 3. Metelková Táňa	PHK	30	15	15	0	0
 5. Kulhavá Šárka	LPU	26	10	4	12	0
 6. Zvěřinová Martina	LPU	24	6	6	0	12
 7. Semrád Ladislav	CHC	22	0	10	12	0
 8. Paleček Ondřej	LPU	18	0	3	0	15
 9. Martanová Lea	VLI	16	0	0	6	10
10. Roudný Martin	LPU	15	0	5	10	0
11. Horová Pavla	LPU	14	8	6	0	0
11. Kopecká Anna	LPU	14	6	8	0	0
13. Hepner David	SHK	13	12	1	0	0
14. Kutlu Orhan		LPU	12	8	0	4	0
14. Záveský Filip	LPU	12	0	12	0	0
16. Gebrt Jan		SHK	11	5	6	0	0
16. Zvěřina Petr	LPU	11	10	1	0	0
18. Fátor Jan		DOB	10	4	0	0	6
18. Kosová Denisa	PHK	10	0	10	0	0
18. Peterová Jana	LPU	10	0	0	10	0
18. Thýnová Nikola	SHK	10	1	0	1	8
18. Grumdmann Vojtěch	CHC	10	0	0	0	10
23. Holečková Petra	SHK	9	0	0	4	5
23. Štichhauer Daniel	LPU	9	0	1	4	4
25. Kamenický Jeroným	OSN	8	0	8	0	0
25. Koberová Kateřina	LPU	8	5	3	0	0
25. Porkert Jan		SHK	8	0	0	3	5
25. Semrádová Jana	CHC	8	0	0	8	0
25. Tichý Radomír	SHK	8	0	0	0	8
30. Doucha Jiří		SNA	7	5	0	0	2
30. Kulhavá Eliška	LPU	7	4	3	0	0
30. Raková Petra	SHK	7	0	0	2	5
33. Brožková Tereza	KUO	6	0	2	0	4
33. Metelková Michaela	PHK	6	2	0	4	0
33. Novotný Tomáš	PHK	6	0	0	6	0
33. Rusin Jan		LPU	6	6	0	0	0
37. Fencl Jonáš		LPU	5	0	5	0	0
37. Haas Filip		LPU	5	2	0	0	3
37. Havrdová Renata	SJC	5	0	0	5	0
37. Kettner Lukáš	KAM	5	0	0	5	0
37. Mazurek Agnieszka	CHC	5	0	5	0	0
37. Morávková Zuzana	SRK	5	0	0	3	2
37. Pokorná Anežka	KUO	5	3	2	0	0
37. Roudný Václav	LPU	5	0	0	5	0
37. Thýnová Martina	PHK	5	0	1	4	0
37. Zlámalová Nikola	SJC	5	0	0	5	0
37. Martanová Elin	VLI	5	0	0	0	5
37. Veverka Tomáš	VAM	5	0	0	0	5
49. Hepnerová Martina	SHK	4	4	0	0	0
49. Karlová Anna	JIL	4	0	4	0	0
49. Kurzyp Stanislaw	CHC	4	0	4	0	0
49. Mrskoč Marek	LPU	4	4	0	0	0
49. Petrová Daniela	LPU	4	0	0	1	3
49. Vacek Vojtěch	SJI	4	0	4	0	0
49. Brožková Lucie	KUO	4	0	0	0	4
49. Martan Jiří		VLI	4	0	0	0	4
57. Fejfarová Tereza	LPU	3	1	0	0	2
57. Havrdová Sheila	SJC	3	0	1	2	0
57. Lán Filip		SHK	3	3	0	0	0
57. Remeš Petr		SHK	3	0	0	3	0
57. Svoboda Ondřej	SHK	3	3	0	0	0
57. Vodičková Johana	LPU	3	3	0	0	0
57. Vávrová Vanda	HOR	3	0	0	0	3
57. Kříž Libor		LPU	3	0	0	0	3
65. Bolehovský Daniel	VSP	2	0	0	2	0
65. Ciesiółka Katarzyna	CHC	2	0	2	0	0
65. Hejl Jakub		DKP	2	0	2	0	0
65. Chaloupský Jakub	PHK	2	0	2	0	0
65. Jelínek František	PHK	2	0	0	2	0
65. Křivda Martin	CHC	2	0	0	2	0
65. Křivdová Lenka	CHC	2	2	0	0	0
65. Lánová Michaela	SHK	2	2	0	0	0
65. Metelka Tomáš	PHK	2	0	2	0	0
65. Rusin Vojtěch	BRU	2	2	0	0	0
65. Šabatka Zdeněk	PHK	2	2	0	0	0
65. Teplá Karolína	SHK	2	0	0	2	0
65. Švíglerová Pavla	LPU	2	0	0	0	2
65. Filip Filip		SHK	2	0	0	0	2
65. Bolech Filip	LPU	2	0	0	0	2
80. Chmelař Lukáš	XHK	1	0	0	1	0
80. Koblížek Kamil	KUO	1	1	0	0	0
80. Koláček Martin	PHK	1	1	0	0	0
80. Krpata Michal	LPU	1	0	0	1	0
80. Malinová Apoléna	SHK	1	0	1	0	0
80. Pipková Karolína	LPU	1	0	0	1	0
80. Podlešáková Monika	PHK	1	1	0	0	0
80. Štichhauer Adam	LPU	1	0	0	1	0
80. Vodička Oldřich	LPU	1	1	0	0	0
80. Kroniková Štěpánka	SHK	1	0	0	0	1
80. Hrnčířová Magda	STH	1	0	0	0	1
80. Klimplová Lenka	LPU	1	0	0	0	1
80. Zitka Adam		LPU	1	0	0	0	1
80. Pokorný David	SRK	1	0	0	0	1
80. Morávek Martin	SRK	1	0	0	0	1

Připomínky k výsledkům posílejte na petr.klimpl#seznam.cz
(c) 2019 Lubomír Macháček