Východočeská oblast ČSOB

11. kolo Východočeského poháru
Oficiální výsledky kategorií s mezičasy


Datum:         Sobota 13.10.2001
Tech.provedení:TJ Lokomotiva Česká Třebová (CET)
Místo:         Přívrat – lyžařský  vlek
Mapa:          Okrouhlice, 1:15 000, E=5m, stav III. - VI. 2000
Funkcionáři:   Ředitel závodu:  Bohuslav Pilgr
               Hlavní rozhodčí: Luděk Pilgr
               Stavitel tratí:  Jan Rybička

D10C,D10N,D12C,D12D,D14C,D14D,
H10C,H10N,H12C,H12D,H14C,H14D,

D16C,D18C,D21C,D21D,D35C,D35D,D45C,D50C,
H16C,H18C,H21C,H21D,H35C,H35D,H45C,H45D,H55C,H60C,

kategorie D10C ( 2100 m,  0 m, 7 k)
                                           K 1       K 2       K 3       K 4       K 5       K 6       K 7       cíl
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vízková Ivona              22.11   2.43/ 2   5.21/ 1   8.03/ 1  11.14/ 1  15.11/ 1  16.37/ 1  21.45/ 1  22.11/ 1
    SHK9153 C TJ Slavia Hradec Králo   2.43/ 2   2.38/ 3   2.42/ 4   3.11/ 4   3.57/ 4   1.26/ 9   5.08/ 8   0.26/ 2

 2. Teplá Karolína             22.51   2.46/ 3   5.36/ 2   8.36/ 3  11.41/ 3  16.16/ 2  17.33/ 2  22.25/ 2  22.51/ 2
    SHK9251 C TJ Slavia Hradec Králo   2.46/ 3   2.50/ 4   3.00/ 9   3.05/ 3   4.35/ 6   1.17/ 6   4.52/ 7   0.26/ 2

 3. Kosová Denisa              23.47   3.50/ 7   6.24/ 4   8.32/ 2  11.25/ 2  17.22/ 4  18.38/ 4  23.20/ 3  23.47/ 3
    SRK9151 C SOOB Spartak Rychnov n   3.50/ 7   2.34/ 2   2.08/ 2   2.53/ 1   5.57/11   1.16/ 5   4.42/ 6   0.27/ 5

 3. Kubátová Zuzka             23.47   2.19/ 1   9.15/ 9  11.18/ 6  14.12/ 5  17.42/ 5  18.46/ 5  23.25/ 4  23.47/ 3
    VRL9151 C TJ Spartak Vrchlabí      2.19/ 1   6.56/12   2.03/ 1   2.54/ 2   3.30/ 2   1.04/ 1   4.39/ 4   0.22/ 1

 5. Novotná Terezka            24.10   3.00/ 5   5.53/ 3   8.43/ 4  12.52/ 4  16.16/ 2  17.57/ 3  23.42/ 5  24.10/ 5
    PHK9255 C OK 99 Hradec Králové     3.00/ 5   2.53/ 5   2.50/ 8   4.09/12   3.24/ 1   1.41/12   5.45/12   0.28/ 7

 6. Lamichová Martina          26.30   4.59/11   8.26/ 7  11.10/ 5  14.21/ 6  20.09/ 6  21.20/ 6  26.01/ 6  26.30/ 6
    PHK9152 C OK 99 Hradec Králové     4.59/11   3.27/ 6   2.44/ 6   3.11/ 4   5.48/ 9   1.11/ 3   4.41/ 5   0.29/ 9

 7. Kociánová Iveta            28.11   8.28/14  12.18/12  14.54/ 9  18.43/ 9  22.32/ 7  23.56/ 7  27.45/ 7  28.11/ 7
    SHK9252 C TJ Slavia Hradec Králo   8.28/14   3.50/ 7   2.36/ 3   3.49/ 8   3.49/ 3   1.24/ 7   3.49/ 1   0.26/ 2

 8. Široká Monika              30.38  10.54/15  13.25/15  16.07/10  19.19/10  23.21/10  25.00/10  30.10/ 8  30.38/ 8
    SHK9152 C TJ Slavia Hradec Králo  10.54/15   2.31/ 1   2.42/ 4   3.12/ 6   4.02/ 5   1.39/11   5.10/ 9   0.28/ 7

 9. Balcarová Mirka            31.01   4.44/10   8.42/ 8  12.26/ 7  17.19/ 7  23.08/ 9  24.49/ 9  30.30/ 9  31.01/ 9
    PHK9151 C OK 99 Hradec Králové     4.44/10   3.58/ 8   3.44/11   4.53/14   5.49/10   1.41/12   5.41/11   0.31/13

10. Vobořilová Anna            31.08   4.24/ 9  11.26/11  14.13/ 8  18.13/ 8  22.50/ 8  24.04/ 8  30.41/10  31.08/10
    SJC9151 C Sportcentrum Jičín       4.24/ 9   7.02/13   2.47/ 7   4.00/10   4.37/ 7   1.14/ 4   6.37/13   0.27/ 5

11. Rebeková Pavla             34.15   3.25/ 6   7.24/ 5  17.17/12  21.20/12  27.06/12  28.30/12  33.43/11  34.15/11
    LPU9151 C TJ Loko Pardubice        3.25/ 6   3.59/ 9   9.53/12   4.03/11   5.46/ 8   1.24/ 7   5.13/10   0.32/14

12. Barešová Kateřina          38.52   5.19/13  12.45/14  16.08/11  20.00/11  26.41/11  28.27/11  38.22/12  38.52/12
    SHK9154 C TJ Slavia Hradec Králo   5.19/13   7.26/15   3.23/10   3.52/ 9   6.41/12   1.46/14   9.55/15   0.30/11

13. Procházková Olga           52.08   4.59/11  12.23/13  22.23/13  34.39/13  41.28/13  43.03/13  51.33/13  52.08/13
    SJC9152 C Sportcentrum Jičín       4.59/11   7.24/14  10.00/13  12.16/15   6.49/13   1.35/10   8.30/14   0.35/15

14. Špačková Lucie             53.01   4.14/ 8   8.23/ 6  32.11/14  36.51/14  44.33/14  47.57/14  52.32/14  53.01/14
    ALB9151 C ZŠ Albrechtice           4.14/ 8   4.09/10  23.48/14   4.40/13   7.42/14   3.24/15   4.35/ 3   0.29/ 9

15. Říčařová Žaneta            58.19   2.58/ 4   9.28/10  37.16/15  40.39/15  52.14/15  53.23/15  57.49/15  58.19/15
    SRK9152 C SOOB Spartak Rychnov n   2.58/ 4   6.30/11  27.48/15   3.23/ 7  11.35/15   1.09/ 2   4.26/ 2   0.30/11

kategorie D10N ( 2200 m,  0 m, 6 k)
                                            K 1        K 2        K 3        K 4        K 5        K 6        cíl
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Reslová Hana               23.11    6.25/10    8.01/ 6    9.37/ 3   11.08/ 2   18.18/ 1   22.39/ 1   23.11/ 1
    SRK     C SOOB Spartak Rychnov n    6.25/10    1.36/ 5    1.36/ 3    1.31/ 3    7.10/ 2    4.21/ 5    0.32/10

 2. Matušová Dominika          23.25    6.18/ 8    7.45/ 4    9.38/ 4   11.10/ 3   18.49/ 2   22.54/ 2   23.25/ 2
    SJC9251 C Sportcentrum Jičín        6.18/ 8    1.27/ 2    1.53/ 9    1.32/ 4    7.39/ 4    4.05/ 3    0.31/ 8

 3. Fundová Eliška             24.01    5.52/ 4    7.21/ 2    9.31/ 2   11.25/ 5   19.19/ 3   23.23/ 3   24.01/ 3
    SHK9351 C TJ Slavia Hradec Králo    5.52/ 4    1.29/ 4    2.10/14    1.54/11    7.54/ 5    4.04/ 2    0.38/15

 4. Fixová Tereza              24.18    5.51/ 3    7.06/ 1    8.32/ 1   10.08/ 1   19.29/ 4   23.51/ 4   24.18/ 4
    JIL9151 C OK Jilemnice              5.51/ 3    1.15/ 1    1.26/ 1    1.36/ 6    9.21/10    4.22/ 6    0.27/ 2

 5. Peremská Dana              26.06    6.19/ 9    8.22/ 8   10.10/ 7   11.51/ 7   20.49/ 6   25.31/ 5   26.06/ 5
    SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov n    6.19/ 9    2.03/ 9    1.48/ 5    1.41/ 9    8.58/ 9    4.42/ 9    0.35/13

 6. Knapová Lenka              27.23    7.21/13    9.33/11   11.29/10   13.07/ 9   22.30/ 7   26.53/ 6   27.23/ 6
    LPU9351 C TJ Loko Pardubice         7.21/13    2.12/13    1.56/10    1.38/ 7    9.23/11    4.23/ 7    0.30/ 6

 7. Vágnerová Dominika         28.15    5.58/ 5    8.13/ 7   13.20/13   14.53/13   22.55/ 8   27.47/ 7   28.15/ 7
    DOB9251 C KOB Dobruška              5.58/ 5    2.15/14    5.07/23    1.33/ 5    8.02/ 6    4.52/10    0.28/ 3

 8. Černá Aneta                28.43    5.39/ 2    7.42/ 3    9.55/ 6   11.20/ 4   19.57/ 5   28.14/ 8   28.43/ 8
    ALB9152 C ZŠ Albrechtice            5.39/ 2    2.03/ 9    2.13/15    1.25/ 2    8.37/ 7    8.17/21    0.29/ 5

 9. Novotná Pavla              28.54   13.45/21   15.13/20   16.58/19   18.22/18   24.16/12   28.28/ 9   28.54/ 9
    PHK9251 C OK 99 Hradec Králové     13.45/21    1.28/ 3    1.45/ 4    1.24/ 1    5.54/ 1    4.12/ 4    0.26/ 1

10. Jablonská Dominika         29.56    6.00/ 6    8.25/ 9   10.54/ 8   12.37/ 8   23.28/ 9   29.28/11   29.56/10
    SRK     C SOOB Spartak Rychnov n    6.00/ 6    2.25/17    2.29/17    1.43/10   10.51/17    6.00/14    0.28/ 3

11. Mutinská Daniela           29.57    6.52/11    8.56/10   10.59/ 9   13.28/10   23.55/10   29.10/10   29.57/11
    HVC9351 C SK Hlinsko                6.52/11    2.04/11    2.03/13    2.29/15   10.27/14    5.15/12    0.47/18

12. Havlíčková Nikola          30.10    5.25/ 1   10.35/13   12.04/11   14.50/12   24.59/14   29.36/12   30.10/12
    JIL9352 C OK Jilemnice              5.25/ 1    5.10/22    1.29/ 2    2.46/20   10.09/13    4.37/ 8    0.34/12

13. Knopová Andrea             30.24    7.15/12   10.13/12   12.09/12   14.06/11   25.49/16   29.45/13   30.24/13
    SRK     C SOOB Spartak Rychnov n    7.15/12    2.58/20    1.56/10    1.57/13   11.43/18    3.56/ 1    0.39/16

14. Rychnová Markéta           30.47   11.45/18   13.39/18   15.28/18   17.06/16   24.36/13   30.17/14   30.47/14
    SJC9953 C Sportcentrum Jičín       11.45/18    1.54/ 8    1.49/ 6    1.38/ 7    7.30/ 3    5.41/13    0.30/ 6

15. Mutinská Ivana             30.49    6.11/ 7    7.52/ 5    9.41/ 5   11.36/ 6   24.08/11   30.17/14   30.49/15
    HVC9151 C SK Hlinsko                6.11/ 7    1.41/ 6    1.49/ 6    1.55/12   12.32/19    6.09/17    0.32/10

16. Balcarová Dominika         32.56    8.35/14   10.42/14   13.33/14   16.03/14   25.48/15   31.52/16   32.56/16
    SRK     C SOOB Spartak Rychnov n    8.35/14    2.07/12    2.51/20    2.30/16    9.45/12    6.04/15    1.04/20

17. Půlpánová Andrea           34.19    9.45/16   11.38/16   14.28/16   18.32/19   27.17/17   33.22/17   34.19/17
    CHC9451 C KOB Choceň                9.45/16    1.53/ 7    2.50/19    4.04/23    8.45/ 8    6.05/16    0.57/19

18. Víšková Zuzana             39.11    8.57/15   11.27/15   13.47/15   16.28/15   30.35/18   37.50/18   39.11/18
    CHC9651 C KOB Choceň                8.57/15    2.30/18    2.20/16    2.41/19   14.07/22    7.15/18    1.21/21

19. Kuřinová Anna              40.24   13.41/20   16.01/21   18.38/21   21.15/21   31.59/20   39.40/19   40.24/19
    PHK9556 C OK 99 Hradec Králové     13.41/20    2.20/16    2.37/18    2.37/18   10.44/16    7.41/19    0.44/17

20. Kocourková Viktorie        42.11   12.13/19   14.53/19   18.19/20   20.50/20   31.32/19   41.36/20   42.11/20
    KOS9451 C SKOB Kostelec nad Orli   12.13/19    2.40/19    3.26/22    2.31/17   10.42/15   10.04/22    0.35/13

21. Vejnarová Eliška           46.14   16.46/22   23.11/22   25.07/22   27.28/22   40.32/21   45.43/21   46.14/21
    KOS9252 C SKOB Kostelec nad Orli   16.46/22    6.25/23    1.56/10    2.21/14   13.04/20    5.11/11    0.31/ 8

22. Novotná Markéta           166.59  132.43/23  136.08/23  139.21/23  142.52/23  156.53/22  164.54/22  166.59/22
    PHK9451 C OK 99 Hradec Králové    132.43/23    3.25/21    3.13/21    3.31/22   14.01/21    8.01/20    2.05/22

    Lehká Michaela              DISK   10.26/17   12.45/17   14.34/17   17.56/17                          DISK
    KOS     C SKOB Kostelec nad Orli   10.26/17    2.19/15    1.49/ 6    3.22/21                                 

MS  Honzová Marcela            33.23   15.10      16.29      18.21      19.46      28.16      32.43      33.23
    CHC7452 C KOB Choceň               15.10       1.19       1.52       1.25       8.30       4.27       0.40   

kategorie D12C ( 3000 m,  0 m, 8 k)
                                           K 1       K 2       K 3       K 4       K 5       K 6       K 7       K 8       cíl
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jirčáková Martina          21.05   3.45/ 1   5.45/ 1   8.19/ 1  10.14/ 1  11.22/ 1  12.47/ 1  16.32/ 1  20.43/ 1  21.05/ 1
    SRK8951 B SOOB Spartak Rychnov n   3.45/ 1   2.00/ 2   2.34/ 1   1.55/ 3   1.08/ 2   1.25/ 1   3.45/ 8   4.11/ 3   0.22/ 4

 2. Lennerová Hana             23.23   4.53/ 7   7.34/ 7  10.29/ 5  12.32/ 5  13.56/ 4  15.39/ 2  18.57/ 2  22.59/ 2  23.23/ 2
    LPU8952 C TJ Loko Pardubice        4.53/ 7   2.41/12   2.55/ 3   2.03/ 4   1.24/ 7   1.43/ 6   3.18/ 1   4.02/ 1   0.24/ 8

 3. Kiacová Zuzana             24.03   4.52/ 6   7.01/ 4  10.01/ 4  12.06/ 4  14.16/ 5  15.41/ 3  19.07/ 3  23.41/ 3  24.03/ 3
    LPU8954 B TJ Loko Pardubice        4.52/ 6   2.09/ 4   3.00/ 4   2.05/ 5   2.10/22   1.25/ 1   3.26/ 3   4.34/10   0.22/ 4

 4. Široká Markéta             25.14   4.42/ 4   7.03/ 5  12.25/11  14.17/ 8  15.27/ 7  16.53/ 5  20.39/ 5  24.51/ 4  25.14/ 4
    SHK8954 B TJ Slavia Hradec Králo   4.42/ 4   2.21/ 8   5.22/22   1.52/ 2   1.10/ 3   1.26/ 3   3.46/10   4.12/ 5   0.23/ 6

 5. Peterová Alena             25.17   4.41/ 3   6.39/ 2   9.41/ 2  11.59/ 3  13.23/ 3  16.23/ 4  20.00/ 4  24.52/ 5  25.17/ 5
    DOB8953 C KOB Dobruška             4.41/ 3   1.58/ 1   3.02/ 5   2.18/ 9   1.24/ 7   3.00/18   3.37/ 6   4.52/14   0.25/10

 6. Nádvorníková Tereza        26.53   5.04/13   7.22/ 6  11.44/ 8  14.17/ 8  15.55/ 9  18.11/ 8  21.48/ 6  26.27/ 6  26.53/ 6
    LPU8953 C TJ Loko Pardubice        5.04/13   2.18/ 6   4.22/19   2.33/15   1.38/13   2.16/12   3.37/ 6   4.39/12   0.26/15

 7. Augustinová Bohdana        27.06   6.45/18   9.05/14  14.21/15  16.08/13  17.11/13  18.45/10  22.34/ 9  26.46/ 7  27.06/ 7
    JIL8952 B OK Jilemnice             6.45/18   2.20/ 7   5.16/21   1.47/ 1   1.03/ 1   1.34/ 4   3.49/12   4.12/ 5   0.20/ 1

 8. Knapová Jana               27.18   5.02/10   8.32/10  11.39/ 7  14.00/ 7  15.25/ 6  18.28/ 9  22.02/ 8  26.53/ 8  27.18/ 8
    LPU9053 C TJ Loko Pardubice        5.02/10   3.30/19   3.07/ 6   2.21/11   1.25/ 9   3.03/20   3.34/ 5   4.51/13   0.25/10

 9. Linderová Eliška           27.26   5.02/10   8.04/ 9  11.15/ 6  13.35/ 6  15.32/ 8  17.19/ 6  21.59/ 7  26.57/ 9  27.26/ 9
    PHK9052 C OK 99 Hradec Králové     5.02/10   3.02/15   3.11/ 7   2.20/10   1.57/18   1.47/ 7   4.40/18   4.58/15   0.29/20

10. Mullerová Věra             29.19   6.54/20   9.24/15  13.35/13  16.11/14  17.50/14  20.14/14  23.37/10  28.54/10  29.19/10
    VAM9052 C OOB POLART Vamberk       6.54/20   2.30/11   4.11/17   2.36/16   1.39/14   2.24/13   3.23/ 2   5.17/18   0.25/10

11. Vágnerová Denisa           29.30   6.45/18   8.57/13  12.25/11  15.04/11  17.08/12  19.41/12  23.53/11  29.02/11  29.30/11
    NPA8953 C SK LOB Nová Paka         6.45/18   2.12/ 5   3.28/11   2.39/18   2.04/20   2.33/16   4.12/16   5.09/17   0.28/18

12. Bednářová Michaela         29.46   7.47/22  10.14/17  13.53/14  16.36/15  17.53/15  20.56/15  24.41/12  29.18/12  29.46/12
    SHK8955 C TJ Slavia Hradec Králo   7.47/22   2.27/10   3.39/14   2.43/21   1.17/ 5   3.03/20   3.45/ 8   4.37/11   0.28/18

13. Marešová Michaela          30.01   4.55/ 8   6.58/ 3   9.50/ 3  11.55/ 2  13.13/ 2  17.47/ 7  25.09/13  29.36/13  30.01/13
    LPU8959 C TJ Loko Pardubice        4.55/ 8   2.03/ 3   2.52/ 2   2.05/ 5   1.18/ 6   4.34/26   7.22/23   4.27/ 8   0.25/10

14. Šubrtová Anna              31.46   4.47/ 5   8.45/12  12.05/ 9  14.51/10  16.27/10  19.48/13  27.24/15  31.26/14  31.46/14
    VRL8951 C TJ Spartak Vrchlabí      4.47/ 5   3.58/20   3.20/ 9   2.46/22   1.36/12   3.21/24   7.36/24   4.02/ 1   0.20/ 1

15. Soukupová Lucie            33.28   5.18/14   8.35/11  18.41/22  20.52/20  22.40/19  24.37/19  28.54/17  33.05/15  33.28/15
    SJC8951 B Sportcentrum Jičín       5.18/14   3.17/17  10.06/24   2.11/ 7   1.48/17   1.57/ 8   4.17/17   4.11/ 3   0.23/ 6

16. Kaizlerová Markéta         35.27   6.26/16  16.07/25  19.43/23  21.55/23  23.57/22  25.39/21  30.31/19  35.00/16  35.27/16
    SJC9053 C Sportcentrum Jičín       6.26/16   9.41/25   3.36/12   2.12/ 8   2.02/19   1.42/ 5   4.52/19   4.29/ 9   0.27/17

17. Tichá Kateřina             35.56   4.59/ 9   7.53/ 8  12.11/10  15.13/12  16.48/11  19.20/11  27.56/16  35.15/17  35.56/17
    DOB8951 C KOB Dobruška             4.59/ 9   2.54/14   4.18/18   3.02/23   1.35/11   2.32/15   8.36/26   7.19/24   0.41/24

18. Weisbauerová Dagmar        36.53   5.26/15   9.36/16  17.25/19  20.05/18  22.17/18  24.16/17  30.50/20  36.29/18  36.53/18
    LPU8951 C TJ Loko Pardubice        5.26/15   4.10/21   7.49/23   2.40/20   2.12/23   1.59/ 9   6.34/22   5.39/21   0.24/ 8

19. Kinzlová Iveta             37.09   4.23/ 2  14.12/23  17.31/20  21.44/22  23.23/21  27.53/23  31.41/23  36.43/19  37.09/19
    SHK8952 C TJ Slavia Hradec Králo   4.23/ 2   9.49/26   3.19/ 8   4.13/24   1.39/14   4.30/25   3.48/11   5.02/16   0.26/15

20. Šmidrkalová Monika         37.20   9.55/25  12.46/22  16.35/18  21.06/21  23.13/20  25.17/20  31.38/22  36.55/20  37.20/20
    NPA9051 C SK LOB Nová Paka         9.55/25   2.51/13   3.49/16   4.31/25   2.07/21   2.04/10   6.21/21   5.17/18   0.25/10

21. Horká Marie                37.37  13.40/26  16.48/26  21.41/24  24.20/24  26.04/24  28.13/24  31.44/24  37.06/21  37.37/21
    ALB9052 C ZŠ Albrechtice          13.40/26   3.08/16   4.53/20   2.39/18   1.44/16   2.09/11   3.31/ 4   5.22/20   0.31/22

22. Bolechová Anežka           37.49   6.37/17  12.45/21  16.11/17  18.34/16  21.59/17  24.25/18  30.21/18  37.28/22  37.49/22
    LPU9051 C TJ Loko Pardubice        6.37/17   6.08/22   3.26/10   2.23/12   3.25/26   2.26/14   5.56/20   7.07/23   0.21/ 3

23. Tomešová Kateřina          43.49   5.03/12  12.37/20  28.06/25  30.38/25  31.49/25  34.57/25  38.55/25  43.20/23  43.49/23
    VRL8952 C TJ Spartak Vrchlabí      5.03/12   7.34/24  15.29/25   2.32/14   1.11/ 4   3.08/22   3.58/13   4.25/ 7   0.29/20

24. Viková Vendula             58.56   7.43/21  11.02/18  32.01/26  37.38/26  40.22/26  43.34/26  51.53/26  58.24/24  58.56/24
    JIL8951 C OK Jilemnice             7.43/21   3.19/18  20.59/26   5.37/26   2.44/24   3.12/23   8.19/25   6.31/22   0.32/23

    Novotná Barbora             DISK   9.49/24  12.15/19  16.02/16  18.40/17  20.05/16  23.01/16  27.00/14             DISK
    PHK9051 C OK 99 Hradec Králové     9.49/24   2.26/ 9   3.47/15   2.38/17   1.25/ 9   2.56/17   3.59/14                    

    Kadečková Jana              DISK   8.24/23  14.40/24  18.18/21  20.44/19  23.58/23  26.59/22  31.05/21             DISK
    ALB8954 C ZŠ Albrechtice           8.24/23   6.16/23   3.38/13   2.26/13   3.14/25   3.01/19   4.06/15                    

MS  Kučerová Martina           50.16   9.26     14.55     21.09     26.23     29.49     36.04     42.30     49.35     50.16
    SHK     C TJ Slavia Hradec Králo   9.26      5.29      6.14      5.14      3.26      6.15      6.26      7.05      0.41   

kategorie D12D ( 2400 m,  0 m, 7 k)
                                         K 1      K 2      K 3      K 4      K 5      K 6      K 7      cíl
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Rousková Tereza            32.24   6.29/2   8.11/1  10.21/1  15.36/1  21.27/1  28.14/1  31.56/1  32.24/1
   LPU8970 C TJ Loko Pardubice        6.29/2   1.42/1   2.10/1   5.15/7   5.51/5   6.47/1   3.42/1   0.28/1

2. Trejtnarová Zuzana         38.21   5.32/1   9.07/2  13.34/2  17.01/2  23.41/4  31.34/2  37.49/2  38.21/2
   KUN9151 C Sokol Kunvald            5.32/1   3.35/4   4.27/4   3.27/5   6.40/7   7.53/2   6.15/6   0.32/4

3. Doslálová Jana             39.36  10.11/7  12.49/5  15.45/4  18.29/3  22.23/2  32.39/3  39.06/3  39.36/3
   SNA     C TJ Start Náchod         10.11/7   2.38/2   2.56/3   2.44/1   3.54/4  10.16/4   6.27/7   0.30/2

4. Marková Kateřina           40.54   7.23/3  11.20/3  17.59/6  21.11/6  25.02/5  36.07/6  40.20/4  40.54/4
   SRK8999 C SOOB Spartak Rychnov n   7.23/3   3.57/6   6.39/7   3.12/2   3.51/3  11.05/5   4.13/2   0.34/5

5. Nešáková Andrea           40.58   9.56/6  12.38/4  15.03/3  19.14/4  23.04/3  34.31/4  40.24/5  40.58/5
   KUN9051 C Sokol Kunvald            9.56/6   2.42/3   2.25/2   4.11/6   3.50/2  11.27/7   5.53/3   0.34/5

6. Svobodová Jana             42.28   9.31/5  13.10/6  17.37/5  21.03/5  27.32/6  35.33/5  41.46/6  42.28/6
   SHK9052 C TJ Slavia Hradec Králo   9.31/5   3.39/5   4.27/4   3.26/4   6.29/6   8.01/3   6.13/5   0.42/7

7. Vízková Zuzana             47.04   8.13/4  15.22/7  21.52/7  25.17/7  29.06/7  40.23/7  46.33/7  47.04/7
   SHK9051 C TJ Slavia Hradec Králo   8.13/4   7.09/7   6.30/6   3.25/3   3.49/1  11.17/6   6.10/4   0.31/3

   Lehká Dominika              DISK                                                                  DISK
   KOS8951 C SKOB Kostelec nad Orli                                                                        

MS Ohnoutková Hana            39.53   5.44    18.25    20.19    24.33    28.21    34.47    39.14    39.53
   SRK8852 C SOOB Spartak Rychnov n   5.44    12.41     1.54     4.14     3.48     6.26     4.27     0.39  

kategorie D14C ( 3700 m,  0 m,10 k)
                                           K 1       K 2       K 3       K 4       K 5       K 6       K 7       K 8       K 9      K 10
                                           cíl
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vízková Karolína           33.43   4.33/ 6   8.25/ 6  10.42/ 6  14.28/ 7  17.30/ 7  21.44/ 6  24.44/ 6  26.17/ 5  28.50/ 2  33.20/ 1
    SHK8754 B TJ Slavia Hradec Králo   4.33/ 6   3.52/ 8   2.17/13   3.46/11   3.02/13   4.14/13   3.00/15   1.33/ 8   2.33/ 3   4.30/ 2
                                      33.43/ 1
                                       0.23/ 7

 2. Dubská Šárka               33.51   4.40/ 8   8.38/ 9  10.55/ 9  14.05/ 4  16.58/ 5  20.46/ 5  24.12/ 4  25.51/ 4  28.27/ 1  33.27/ 2
    SJC8753 B Sportcentrum Jičín       4.40/ 8   3.58/11   2.17/13   3.10/ 5   2.53/10   3.48/ 4   3.26/21   1.39/13   2.36/ 4   5.00/13
                                      33.51/ 2
                                       0.24/11

 3. Špicarová Michaela         33.58   4.28/ 4   8.17/ 3  10.18/ 3  13.27/ 2  16.01/ 2  20.16/ 2  23.31/ 2  24.53/ 2  28.57/ 3  33.36/ 3
    SJC8754 B Sportcentrum Jičín       4.28/ 4   3.49/ 7   2.01/ 3   3.09/ 4   2.34/ 3   4.15/14   3.15/19   1.22/ 2   4.04/25   4.39/ 5
                                      33.58/ 3
                                       0.22/ 4

 4. Andršová Jana              34.02   4.55/12   8.22/ 5  10.33/ 5  13.28/ 3  16.31/ 3  20.28/ 3  23.39/ 3  25.04/ 3  29.20/ 4  33.38/ 4
    SRK8756 B SOOB Spartak Rychnov n   4.55/12   3.27/ 3   2.11/ 5   2.55/ 1   3.03/15   3.57/ 7   3.11/18   1.25/ 4   4.16/27   4.18/ 1
                                      34.02/ 4
                                       0.24/11

 5. Teplá Tereza               34.59   4.36/ 7   8.21/ 4  10.32/ 4  14.06/ 5  17.29/ 6  22.21/ 9  24.55/ 7  26.55/ 8  29.38/ 6  34.35/ 5
    SHK8851 B TJ Slavia Hradec Králo   4.36/ 7   3.45/ 4   2.11/ 5   3.34/ 9   3.23/20   4.52/22   2.34/ 9   2.00/20   2.43/ 6   4.57/11
                                      34.59/ 5
                                       0.24/11

 5. Doležalová Vendula         34.59   3.59/ 3   6.54/ 1   8.51/ 1  11.51/ 1  14.24/ 1  18.14/ 1  21.50/ 1  23.13/ 1  30.07/ 8  34.38/ 7
    PHK8752 A OK 99 Hradec Králové     3.59/ 3   2.55/ 1   1.57/ 1   3.00/ 2   2.33/ 2   3.50/ 5   3.36/24   1.23/ 3   6.54/28   4.31/ 3
                                      34.59/ 5
                                       0.21/ 1

 7. Sůvová Barbora             35.04   3.58/ 2   8.36/ 7  10.53/ 8  15.33/13  18.19/12  23.24/12  25.17/ 9  26.50/ 6  30.01/ 7  34.37/ 6
    LPU8751 A TJ Loko Pardubice        3.58/ 2   4.38/20   2.17/13   4.40/17   2.46/ 6   5.05/23   1.53/ 1   1.33/ 8   3.11/15   4.36/ 4
                                      35.04/ 7
                                       0.27/21

 8. Vlosinská Barbora          35.55   4.59/13  10.17/20  12.32/19  16.43/19  19.25/16  24.12/16  26.13/13  27.46/13  30.40/12  35.34/11
    SHK8854 B TJ Slavia Hradec Králo   4.59/13   5.18/25   2.15/ 9   4.11/15   2.42/ 5   4.47/21   2.01/ 5   1.33/ 8   2.54/10   4.54/ 9
                                      35.55/ 8
                                       0.21/ 1

 8. Cabalková Jana             35.55   4.50/11   8.58/11  11.00/10  14.49/ 9  18.10/11  22.21/ 9  24.42/ 5  27.28/11  30.14/ 9  35.32/ 8
    KUN8750 C Sokol Kunvald            4.50/11   4.08/15   2.02/ 4   3.49/12   3.21/19   4.11/12   2.21/ 6   2.46/25   2.46/ 8   5.18/19
                                      35.55/ 8
                                       0.23/ 7

10. Balcarová Jana             35.57   5.14/17   8.59/12  12.00/16  15.03/10  18.09/10  22.10/ 8  25.13/ 8  26.54/ 7  29.24/ 5  35.33/10
    PHK8852 B OK 99 Hradec Králové     5.14/17   3.45/ 4   3.01/28   3.03/ 3   3.06/16   4.01/ 8   3.03/16   1.41/16   2.30/ 2   6.09/27
                                      35.57/10
                                       0.24/11

11. Hypiusová Tereza           35.59   4.30/ 5   8.36/ 7  10.51/ 7  16.16/15  19.24/15  23.29/13  26.01/12  27.37/12  30.35/10  35.32/ 8
    SHK8853 A TJ Slavia Hradec Králo   4.30/ 5   4.06/14   2.15/ 9   5.25/24   3.08/17   4.05/ 9   2.32/ 8   1.36/11   2.58/12   4.57/11
                                      35.59/11
                                       0.27/21

12. Mrštíková Květa            36.04   6.45/29  10.40/22  12.55/21  16.33/18  19.20/14  22.58/11  25.27/10  26.56/ 9  30.50/13  35.34/11
    LPU8753 C TJ Loko Pardubice        6.45/29   3.55/10   2.15/ 9   3.38/10   2.47/ 8   3.38/ 1   2.29/ 7   1.29/ 6   3.54/24   4.44/ 7
                                      36.04/12
                                       0.30/27

13. Doležalová Veronika        36.42   6.13/27  11.05/23  13.46/24  17.05/21  19.53/17  23.47/15  25.42/11  27.13/10  30.36/11  36.18/13
    SHK8753 A TJ Slavia Hradec Králo   6.13/27   4.52/23   2.41/26   3.19/ 7   2.48/ 9   3.54/ 6   1.55/ 2   1.31/ 7   3.23/17   5.42/25
                                      36.42/13
                                       0.24/11

14. Machútová Lucie            37.39   3.53/ 1   7.07/ 2   9.04/ 2  14.27/ 6  16.51/ 4  20.34/ 4  29.02/18  30.23/17  32.33/15  37.16/15
    PHK8851 A OK 99 Hradec Králové     3.53/ 1   3.14/ 2   1.57/ 1   5.23/23   2.24/ 1   3.43/ 2   8.28/29   1.21/ 1   2.10/ 1   4.43/ 6
                                      37.39/14
                                       0.23/ 7

15. Peterová Věra              37.40   4.44/ 9   9.10/15  11.25/12  14.42/ 8  17.41/ 8  23.43/14  26.18/14  27.58/14  31.40/14  37.12/14
    DOB8751 B KOB Dobruška             4.44/ 9   4.26/18   2.15/ 9   3.17/ 6   2.59/12   6.02/26   2.35/11   1.40/14   3.42/22   5.32/23
                                      37.40/15
                                       0.28/23

16. Kramerová Martina          38.20   5.00/14   9.27/17  12.03/18  16.23/16  20.06/18  24.31/17  26.30/15  30.08/16  32.53/16  37.58/16
    VAM8850 C OOB POLART Vamberk       5.00/14   4.27/19   2.36/23   4.20/16   3.43/22   4.25/17   1.59/ 3   3.38/29   2.45/ 7   5.05/16
                                      38.20/16
                                       0.22/ 4

17. Šabatková Petra            40.10   5.17/20  10.06/19  12.45/20  18.24/22  21.26/21  26.02/20  29.33/19  31.10/18  34.27/18  39.40/17
    SHK8752 C TJ Slavia Hradec Králo   5.17/20   4.49/22   2.39/24   5.39/26   3.02/13   4.36/18   3.31/23   1.37/12   3.17/16   5.13/18
                                      40.10/17
                                       0.30/27

18. Vaculíková Jana            40.21   5.15/18   9.01/13  11.26/13  15.15/11  20.35/19  25.44/18  28.29/17  31.41/19  34.19/17  40.00/18
    PHK8853 B OK 99 Hradec Králové     5.15/18   3.46/ 6   2.25/18   3.49/12   5.20/28   5.09/24   2.45/14   3.12/28   2.38/ 5   5.41/24
                                      40.21/18
                                       0.21/ 1

19. Mullerová Hana             41.37   5.54/25  10.17/20  13.20/22  18.36/23  22.17/23  27.41/22  30.15/20  32.09/20  35.45/19  41.11/19
    VAM8851 C OOB POLART Vamberk       5.54/25   4.23/17   3.03/29   5.16/22   3.41/21   5.24/25   2.34/ 9   1.54/19   3.36/20   5.26/22
                                      41.37/19
                                       0.26/19

20. Horáková Alena             41.42   5.15/18   9.08/14  11.48/15  15.15/11  18.01/ 9  21.46/ 7  27.53/16  29.18/15  36.14/20  41.16/20
    VAM8751 C OOB POLART Vamberk       5.15/18   3.53/ 9   2.40/25   3.27/ 8   2.46/ 6   3.45/ 3   6.07/27   1.25/ 4   6.56/29   5.02/14
                                      41.42/20
                                       0.26/19

21. Gašpariková Petra          42.00   5.41/22   9.44/18  12.02/17  16.02/14  24.00/26  28.23/23  31.27/22  33.15/21  36.40/21  41.30/21
    VRL8751 C TJ Spartak Vrchlabí      5.41/22   4.03/13   2.18/16   4.00/14   7.58/29   4.23/16   3.04/17   1.48/18   3.25/18   4.50/ 8
                                      42.00/21
                                       0.30/27

22. Azebová Nina               42.18   5.07/16  12.50/28  15.17/28  20.05/26  23.18/24  27.24/21  31.05/21  33.17/22  36.58/22  41.53/22
    PHK8855 B OK 99 Hradec Králové     5.07/16   7.43/28   2.27/19   4.48/18   3.13/18   4.06/10   3.41/25   2.12/21   3.41/21   4.55/10
                                      42.18/22
                                       0.25/17

23. Doležalová Hana            45.19   5.45/23  11.14/25  13.46/24  18.59/25  23.58/25  28.39/24  32.02/23  33.42/23  37.25/23  44.55/23
    VRL8851 B TJ Spartak Vrchlabí      5.45/23   5.29/26   2.32/20   5.13/21   4.59/26   4.41/19   3.23/20   1.40/14   3.43/23   7.30/29
                                      45.19/23
                                       0.24/11

24. Matušová Petra             45.39   5.26/21  11.18/26  13.42/23  18.36/23  21.34/22  25.44/18  32.54/24  36.01/24  40.05/24  45.10/24
    SJC8755 C Sportcentrum Jičín       5.26/21   5.52/27   2.24/17   4.54/19   2.58/11   4.10/11   7.10/28   3.07/27   4.04/25   5.05/16
                                      45.39/24
                                       0.29/26

25. Sýkorová Radka             47.53   4.47/10   8.49/10  11.00/10  16.32/17  19.11/13  34.56/26  36.55/26  39.26/25  42.12/25  47.31/25
    SJC8851 B Sportcentrum Jičín       4.47/10   4.02/12   2.11/ 5   5.32/25   2.39/ 4  15.45/29   1.59/ 3   2.31/24   2.46/ 8   5.19/20
                                      47.53/25
                                       0.22/ 4

26. Kakrdová Iva               48.25   6.25/28  11.06/24  13.47/26  25.17/28  29.09/28  33.53/25  36.29/25  39.35/26  42.41/26  48.00/26
    SJC8757 C Sportcentrum Jičín       6.25/28   4.41/21   2.41/26  11.30/29   3.52/23   4.44/20   2.36/12   3.06/26   3.06/13   5.19/20
                                      48.25/26
                                       0.25/17

27. Malá Eliška                50.16   5.01/15   9.14/16  11.47/14  16.50/20  21.01/20  36.29/28  39.12/27  40.55/27  43.49/27  49.48/27
    SRK8851 B SOOB Spartak Rychnov n   5.01/15   4.13/16   2.33/21   5.03/20   4.11/25  15.28/28   2.43/13   1.43/17   2.54/10   5.59/26
                                      50.16/27
                                       0.28/23

28. Vobořilová Markéta         52.22   6.12/26  11.25/27  13.59/27  21.49/27  26.49/27  36.07/27  39.35/28  41.48/28  45.22/28  51.54/28
    SJC8852 C Sportcentrum Jičín       6.12/26   5.13/24   2.34/22   7.50/28   5.00/27   9.18/27   3.28/22   2.13/22   3.34/19   6.32/28
                                      52.22/28
                                       0.28/23

29. Cermanová Petra            54.41   5.45/23  23.10/29  25.21/29  31.18/29  35.12/29  39.33/29  43.49/29  46.09/29  49.16/29  54.18/29
    VRL8752 B TJ Spartak Vrchlabí      5.45/23  17.25/29   2.11/ 5   5.57/27   3.54/24   4.21/15   4.16/26   2.20/23   3.07/14   5.02/14
                                      54.41/29
                                       0.23/ 7

kategorie D14D ( 3000 m,  0 m, 8 k)
                                         K 1      K 2      K 3      K 4      K 5      K 6      K 7      K 8      cíl
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Pešková Veronika           33.06   7.49/3  10.52/2  14.27/1  17.07/1  21.02/1  23.55/1  27.12/1  32.40/1  33.06/1
   STH8751 B SK Studenec              7.49/3   3.03/1   3.35/1   2.40/2   3.55/4   2.53/5   3.17/1   5.28/1   0.26/4

2. Kuřinová Petra             37.09   5.32/1  11.31/3  17.18/3  19.44/2  24.25/3  26.56/2  30.22/2  36.36/2  37.09/2
   PHK8856 C OK 99 Hradec Králové     5.32/1   5.59/6   5.47/6   2.26/1   4.41/5   2.31/3   3.26/2   6.14/2   0.33/8

3. Šlechtová Ivana            38.58   6.40/2  10.30/1  15.49/2  21.10/3  24.17/2  27.09/3  31.08/3  38.34/3  38.58/3
   SHK8751 C TJ Slavia Hradec Králo   6.40/2   3.50/3   5.19/5   5.21/8   3.07/2   2.52/4   3.59/3   7.26/5   0.24/2

4. Andršová Petra             42.00  10.04/5  13.44/5  18.57/4  24.11/4  27.12/4  30.11/4  34.12/4  41.38/4  42.00/4
   TYN8851 C SK Týniště nad Orlicí   10.04/5   3.40/2   5.13/4   5.14/6   3.01/1   2.59/7   4.01/5   7.26/5   0.22/1

5. Vegsoová Markéta           45.10  10.43/6  15.42/6  21.53/5  27.08/7  30.15/5  33.12/5  37.11/5  44.45/5  45.10/5
   DOB8850 C KOB Dobruška            10.43/6   4.59/5   6.11/7   5.15/7   3.07/2   2.57/6   3.59/3   7.34/7   0.25/3

6. Nýdrlová Ivona             51.25  12.28/7  18.59/7  23.49/7  26.58/6  37.49/6  40.04/6  44.37/6  50.57/6  51.25/6
   STH8753 C SK Studenec             12.28/7   6.31/7   4.50/3   3.09/4  10.51/6   2.15/1   4.33/7   6.20/3   0.28/5

7. Mulerová Tereza            54.24  15.26/8  22.10/8  26.46/8  29.50/8  40.46/8  43.02/7  47.32/7  53.55/7  54.24/7
   PHK8758 C OK 99 Hradec Králové    15.26/8   6.44/8   4.36/2   3.04/3  10.56/7   2.16/2   4.30/6   6.23/4   0.29/6

8. Faltová Iva                58.21   8.53/4  13.27/4  22.09/6  26.13/5  38.46/7  44.43/8  49.56/8  57.52/8  58.21/8
   HOS8851 C TJ Tatran Hostinné       8.53/4   4.34/4   8.42/8   4.04/5  12.33/8   5.57/8   5.13/8   7.56/8   0.29/6

MS Málková Veronika           37.16   7.29    11.40    15.42    20.46    23.07    25.13    28.58    36.45    37.16
   KOS8651 C SKOB Kostelec nad Orli   7.29     4.11     4.02     5.04     2.21     2.06     3.45     7.47     0.31  

kategorie D16C ( 4400 m,  0 m,11 k)
                                            K 1        K 2        K 3        K 4        K 5        K 6        K 7        K 8        K 9       K 10
                                           K 11        cíl
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Uvízlová Martina           36.51    8.48/ 5   11.45/ 5   15.15/ 4   17.23/ 5   19.39/ 4   21.19/ 1   25.32/ 2   27.39/ 1   29.20/ 1   32.02/ 1
    JIL8657 A OK Jilemnice              8.48/ 5    2.57/11    3.30/ 5    2.08/ 8    2.16/ 2    1.40/ 3    4.13/ 4    2.07/ 1    1.41/ 2    2.42/ 4
                                       36.26/ 1   36.51/ 1
                                        4.24/ 2    0.25/11

 2. Juračková Jana             37.32    8.42/ 4   11.25/ 3   14.45/ 2   16.57/ 2   19.17/ 2   21.23/ 2   25.22/ 1   27.45/ 2   29.24/ 2   33.02/ 2
    LPU8653 B TJ Loko Pardubice         8.42/ 4    2.43/ 5    3.20/ 3    2.12/10    2.20/ 4    2.06/ 8    3.59/ 1    2.23/ 8    1.39/ 1    3.38/21
                                       37.09/ 2   37.32/ 2
                                        4.07/ 1    0.23/ 2

 3. Kousalová Karolína         38.41    8.39/ 3   11.16/ 2   14.43/ 1   16.58/ 3   19.19/ 3   21.32/ 4   26.15/ 3   28.27/ 3   30.17/ 3   33.05/ 3
    SJC8552 A Sportcentrum Jičín        8.39/ 3    2.37/ 2    3.27/ 4    2.15/12    2.21/ 5    2.13/ 9    4.43/11    2.12/ 5    1.50/ 7    2.48/ 8
                                       38.15/ 3   38.41/ 3
                                        5.10/ 9    0.26/14

 4. Novotná Barbora            39.50    9.48/ 7   12.18/ 6   15.19/ 5   17.13/ 4   19.50/ 5   22.58/ 5   27.10/ 4   29.27/ 4   31.23/ 4   33.36/ 4
    SHK8652 A TJ Slavia Hradec Králo    9.48/ 7    2.30/ 1    3.01/ 1    1.54/ 3    2.37/12    3.08/19    4.12/ 3    2.17/ 7    1.56/ 9    2.13/ 1
                                       39.25/ 4   39.50/ 4
                                        5.49/16    0.25/11

 5. Smutná Pavla               40.55   11.03/14   13.42/10   17.19/ 7   19.08/ 7   21.41/ 7   23.16/ 6   27.44/ 5   29.53/ 5   31.35/ 5   34.18/ 5
    VAM8651 A OOB POLART Vamberk       11.03/14    2.39/ 3    3.37/ 7    1.49/ 1    2.33/ 8    1.35/ 1    4.28/ 8    2.09/ 3    1.42/ 3    2.43/ 5
                                       40.25/ 5   40.55/ 5
                                        6.07/19    0.30/24

 6. Dušátková Lenka            42.22   10.28/10   13.38/ 9   17.22/ 9   19.33/ 9   22.14/ 8   24.48/ 7   29.39/ 6   32.04/ 6   34.10/ 6   37.01/ 7
    PHK8557 A OK 99 Hradec Králové     10.28/10    3.10/15    3.44/ 9    2.11/ 9    2.41/14    2.34/14    4.51/13    2.25/ 9    2.06/15    2.51/ 9
                                       41.54/ 6   42.22/ 6
                                        4.53/ 6    0.28/19

 7. Košková Jana               42.49   10.38/11   13.42/10   17.40/11   19.58/10   23.05/11   25.04/ 8   29.57/ 7   32.22/ 7   34.24/ 8   37.41/ 9
    PHK8653 B OK 99 Hradec Králové     10.38/11    3.04/12    3.58/12    2.18/15    3.07/19    1.59/ 7    4.53/14    2.25/ 9    2.02/12    3.17/14
                                       42.25/ 8   42.49/ 7
                                        4.44/ 4    0.24/ 8

 8. Gazdačková Michala         42.52   12.37/20   15.22/14   19.36/14   21.38/13   24.12/12   26.10/11   30.28/11   32.44/ 9   34.31/ 9   37.27/ 8
    SHK8653 B TJ Slavia Hradec Králo   12.37/20    2.45/ 6    4.14/15    2.02/ 5    2.34/10    1.58/ 5    4.18/ 5    2.16/ 6    1.47/ 6    2.56/11
                                       42.23/ 7   42.52/ 8
                                        4.56/ 8    0.29/22

 9. Udržalová Jana             43.06    8.12/ 1   11.04/ 1   14.55/ 3   16.50/ 1   18.57/ 1   21.24/ 3   30.17/ 8   32.25/ 8   34.20/ 7   36.39/ 6
    LPU8555 B TJ Loko Pardubice         8.12/ 1    2.52/ 9    3.51/10    1.55/ 4    2.07/ 1    2.27/12    8.53/26    2.08/ 2    1.55/ 8    2.19/ 2
                                       42.40/ 9   43.06/ 9
                                        6.01/18    0.26/14

10. Kohoutová Martina          45.00   15.06/23   17.47/22   21.21/20   23.14/15   25.40/14   27.19/12   31.47/12   33.56/11   35.39/11   38.24/10
    SHK8651 B TJ Slavia Hradec Králo   15.06/23    2.41/ 4    3.34/ 6    1.53/ 2    2.26/ 6    1.39/ 2    4.28/ 8    2.09/ 3    1.43/ 4    2.45/ 7
                                       44.37/10   45.00/10
                                        6.13/20    0.23/ 2

11. Duchová Iveta              45.33    8.35/ 2   11.44/ 4   15.46/ 6   17.50/ 6   20.06/ 6   26.04/10   30.27/10   33.02/10   34.45/10   40.19/11
    LPU8654 A TJ Loko Pardubice         8.35/ 2    3.09/13    4.02/13    2.04/ 6    2.16/ 2    5.58/28    4.23/ 6    2.35/14    1.43/ 4    5.34/26
                                       45.10/11   45.33/11
                                        4.51/ 5    0.23/ 2

12. Nunová Jana                45.47   11.30/16   15.38/16   19.32/13   21.49/14   24.16/13   27.35/13   31.59/13   34.33/12   37.05/12   40.42/13
    SHK8656 B TJ Slavia Hradec Králo   11.30/16    4.08/22    3.54/11    2.17/14    2.27/ 7    3.19/21    4.24/ 7    2.34/13    2.32/20    3.37/20
                                       45.24/12   45.47/12
                                        4.42/ 3    0.23/ 2

13. Kyclová Jana               47.08   10.26/ 9   13.11/ 7   17.26/10   20.08/11   22.41/10   27.54/14   32.02/14   36.05/14   38.03/13   40.28/12
    PHK8652 C OK 99 Hradec Králové     10.26/ 9    2.45/ 6    4.15/16    2.42/20    2.33/ 8    5.13/26    4.08/ 2    4.03/27    1.58/11    2.25/ 3
                                       46.42/13   47.08/13
                                        6.14/21    0.26/14

14. Ďupalová Dominika          47.39   10.06/ 8   13.17/ 8   20.53/17   23.31/17   26.13/16   28.58/16   34.02/16   36.41/16   38.48/16   41.54/14
    PHK8555 C OK 99 Hradec Králové     10.06/ 8    3.11/16    7.36/24    2.38/18    2.42/15    2.45/16    5.04/16    2.39/15    2.07/16    3.06/12
                                       47.09/14   47.39/14
                                        5.15/10    0.30/24

15. Malá Kateřina              47.58   12.36/19   15.31/15   21.05/19   23.25/16   26.26/18   28.24/15   34.05/17   36.38/15   38.35/15   42.01/15
    SRK8652 B SOOB Spartak Rychnov n   12.36/19    2.55/10    5.34/20    2.20/17    3.01/18    1.58/ 5    5.41/19    2.33/12    1.57/10    3.26/16
                                       47.28/15   47.58/15
                                        5.27/13    0.30/24

16. Viková Michaela            48.38   12.33/18   16.05/18   20.41/16   23.34/18   26.47/20   29.04/17   34.07/18   36.56/17   39.00/17   42.50/16
    JIL8652 C OK Jilemnice             12.33/18    3.32/18    4.36/18    2.53/22    3.13/21    2.17/11    5.03/15    2.49/16    2.04/14    3.50/22
                                       48.08/16   48.38/16
                                        5.18/12    0.30/24

17. Vlčková Petra              50.27   11.09/15   16.17/19   20.53/17   23.48/19   26.37/19   29.10/19   35.21/19   38.12/19   41.03/18   44.19/17
    TYN8552 C SK Týniště nad Orlicí    11.09/15    5.08/25    4.36/18    2.55/24    2.49/16    2.33/13    6.11/23    2.51/18    2.51/26    3.16/13
                                       50.03/17   50.27/17
                                        5.44/14    0.24/ 8

18. Stulíková Barbora          50.53   10.53/13   14.02/13   17.21/ 8   19.28/ 8   22.17/ 9   25.35/ 9   30.21/ 9   38.07/18   42.36/21   45.30/19
    SHK8552 B TJ Slavia Hradec Králo   10.53/13    3.09/13    3.19/ 2    2.07/ 7    2.49/16    3.18/20    4.46/12    7.46/28    4.29/28    2.54/10
                                       50.24/18   50.53/18
                                        4.54/ 7    0.29/22

19. Rychtářová Martina         51.19   10.39/12   16.34/20   20.13/15   23.49/20   26.24/17   29.04/17   33.32/15   36.03/13   38.26/14   45.10/18
    JIL8653 B OK Jilemnice             10.39/12    5.55/27    3.39/ 8    3.36/26    2.35/11    2.40/15    4.28/ 8    2.31/11    2.23/17    6.44/28
                                       50.56/19   51.19/19
                                        5.46/15    0.23/ 2

20. Justová Hana               53.47    9.38/ 6   13.48/12   17.59/12   20.12/12   26.10/15   30.46/20   36.56/20   39.55/21   42.31/20   45.57/21
    PHK8556 B OK 99 Hradec Králové      9.38/ 6    4.10/23    4.11/14    2.13/11    5.58/28    4.36/23    6.10/21    2.59/20    2.36/23    3.26/16
                                       53.23/20   53.47/20
                                        7.26/26    0.24/ 8

21. Lišková Magdaléna          54.20   18.31/26   21.16/25   28.31/26   30.50/25   33.30/22   35.25/22   40.57/22   43.52/22   45.55/22   48.38/22
    LPU8651 B TJ Loko Pardubice        18.31/26    2.45/ 6    7.15/23    2.19/16    2.40/13    1.55/ 4    5.32/18    2.55/19    2.03/13    2.43/ 5
                                       53.54/21   54.20/21
                                        5.16/11    0.26/14

22. Urbanová Jana              55.33   12.09/17   15.56/17   22.48/21   26.24/21   29.33/21   31.47/21   37.00/21   39.49/20   42.20/19   45.55/20
    KUN8651 C Sokol Kunvald            12.09/17    3.47/19    6.52/21    3.36/26    3.09/20    2.14/10    5.13/17    2.49/16    2.31/18    3.35/19
                                       55.11/22   55.33/22
                                        9.16/27    0.22/ 1

23. Lžičařová Mája             59.55   17.11/25   21.27/26   26.00/22   28.38/22   33.34/23   37.12/23   43.38/23   47.08/23   49.42/23   53.32/23
    DOB8651 C KOB Dobruška             17.11/25    4.16/24    4.33/17    2.38/18    4.56/26    3.38/22    6.26/25    3.30/24    2.34/21    3.50/22
                                       59.27/23   59.55/23
                                        5.55/17    0.28/19

24. Pátková Šárka              62.27   13.34/21   16.59/21   27.19/24   30.07/23   33.54/24   39.12/25   45.08/24   48.41/24   51.26/24   54.49/24
    SHK8556 C TJ Slavia Hradec Králo   13.34/21    3.25/17   10.20/26    2.48/21    3.47/23    5.18/27    5.56/20    3.33/25    2.45/24    3.23/15
                                       62.02/24   62.27/24
                                        7.13/23    0.25/11

25. Grundmanová Lenka          65.33   14.36/22   20.28/24   28.30/25   32.14/26   35.58/26   41.03/26   47.18/25   50.22/25   53.07/25   57.48/25
    CHC8651 C KOB Choceň               14.36/22    5.52/26    8.02/25    3.44/28    3.44/22    5.05/25    6.15/24    3.04/22    2.45/24    4.41/24
                                       65.10/25   65.33/25
                                        7.22/24    0.23/ 2

26. Helikarová Kateřina        72.46   16.15/24   20.02/23   26.57/23   30.28/24   35.20/25   38.08/24   53.14/26   56.35/26   60.07/26   65.35/26
    SNA     C TJ Start Náchod          16.15/24    3.47/19    6.55/22    3.31/25    4.52/25    2.48/17   15.06/28    3.21/23    3.32/27    5.28/25
                                       72.16/26   72.46/26
                                        6.41/22    0.30/24

27. Lulayová Zuzana            83.48   23.25/27   27.24/27   38.11/27   41.05/27   45.25/27   48.20/27   61.22/27   65.22/27   67.53/27   73.54/27
    LPU8551 C TJ Loko Pardubice        23.25/27    3.59/21   10.47/27    2.54/23    4.20/24    2.55/18   13.02/27    4.00/26    2.31/18    6.01/27
                                       83.21/27   83.48/27
                                        9.27/28    0.27/18

28. Drašnarová Alena          105.54   33.38/28   47.02/28   70.01/28   72.16/28   78.13/28   82.49/28   88.59/28   91.58/28   94.33/28   98.01/28
    SNA     C TJ Start Náchod          33.38/28   13.24/28   22.59/28    2.15/12    5.57/27    4.36/23    6.10/21    2.59/20    2.35/22    3.28/18
                                      105.26/28  105.54/28
                                        7.25/25    0.28/19

kategorie D18C ( 5100 m,  0 m,13 k)
                                           K 1       K 2       K 3       K 4       K 5       K 6       K 7       K 8       K 9      K 10
                                          K 11      K 12      K 13       cíl
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Krčálová Veronika          42.55   9.01/ 7  12.56/ 3  15.25/ 2  17.10/ 2  19.51/ 2  23.26/ 4  25.56/ 4  28.24/ 4  31.00/ 2  32.54/ 2
    LPU8557 A TJ Loko Pardubice        9.01/ 7   3.55/ 1   2.29/ 1   1.45/ 4   2.41/ 7   3.35/13   2.30/ 3   2.28/ 3   2.36/ 1   1.54/ 2
                                      34.27/ 2  36.45/ 1  42.31/ 1  42.55/ 1
                                       1.33/ 2   2.18/ 5   5.46/ 6   0.24/ 4

 2. Lamichová Kateřina         43.14   8.45/ 6  13.31/ 7  16.48/ 9  18.35/ 9  21.09/ 8  23.42/ 6  26.13/ 6  28.39/ 5  31.18/ 5  33.38/ 4
    PHK8359 A OK 99 Hradec Králové     8.45/ 6   4.46/11   3.17/13   1.47/ 5   2.34/ 6   2.33/ 2   2.31/ 4   2.26/ 2   2.39/ 2   2.20/11
                                      35.15/ 4  37.14/ 3  42.46/ 2  43.14/ 2
                                       1.37/ 4   1.59/ 1   5.32/ 3   0.28/10

 3. Procházková Zuzana         43.40   8.28/ 3  12.30/ 2  15.15/ 1  17.04/ 1  19.55/ 3  22.37/ 2  25.38/ 3  28.09/ 2  31.04/ 3  33.19/ 3
    SJC8551 A Sportcentrum Jičín       8.28/ 3   4.02/ 3   2.45/ 4   1.49/ 7   2.51/ 9   2.42/ 4   3.01/10   2.31/ 4   2.55/10   2.15/ 7
                                      35.00/ 3  37.02/ 2  43.12/ 3  43.40/ 3
                                       1.41/ 6   2.02/ 3   6.10/10   0.28/10

 4. Kalenská Romana            44.26   7.56/ 2  12.26/ 1  15.38/ 3  17.15/ 3  19.32/ 1  22.16/ 1  24.39/ 1  26.59/ 1  29.48/ 1  31.44/ 1
    SJC8351 A Sportcentrum Jičín       7.56/ 2   4.30/ 8   3.12/12   1.37/ 3   2.17/ 1   2.44/ 5   2.23/ 1   2.20/ 1   2.49/ 8   1.56/ 3
                                      33.23/ 1  37.46/ 4  44.00/ 4  44.26/ 4
                                       1.39/ 5   4.23/16   6.14/11   0.26/ 5

 5. Panchártková Jana          44.31   7.33/ 1  14.04/10  16.49/10  18.41/11  21.00/ 6  24.27/ 8  27.04/ 7  29.44/ 7  32.32/ 6  34.47/ 6
    PHK8569 A OK 99 Hradec Králové     7.33/ 1   6.31/21   2.45/ 4   1.52/10   2.19/ 2   3.27/11   2.37/ 6   2.40/ 5   2.48/ 7   2.15/ 7
                                      36.22/ 6  38.46/ 6  44.08/ 5  44.31/ 5
                                       1.35/ 3   2.24/ 7   5.22/ 2   0.23/ 2

 6. Machová Jiřina             44.45   9.09/ 8  13.10/ 5  15.52/ 4  17.39/ 5  20.01/ 4  22.58/ 3  25.32/ 2  28.19/ 3  31.04/ 3  33.51/ 5
    JIL8452 A OK Jilemnice             9.09/ 8   4.01/ 2   2.42/ 3   1.47/ 5   2.22/ 4   2.57/ 8   2.34/ 5   2.47/ 6   2.45/ 4   2.47/18
                                      35.49/ 5  38.20/ 5  44.14/ 6  44.45/ 6
                                       1.58/12   2.31/11   5.54/ 7   0.31/18

 7. Petrová Daniela            46.05   8.43/ 5  13.03/ 4  15.52/ 4  17.27/ 4  22.57/12  25.33/12  28.33/10  31.20/10  34.06/10  36.14/10
    LPU8454 C TJ Loko Pardubice        8.43/ 5   4.20/ 6   2.49/ 7   1.35/ 2   5.30/22   2.36/ 3   3.00/ 9   2.47/ 6   2.46/ 5   2.08/ 4
                                      37.58/ 9  40.06/ 8  45.38/ 7  46.05/ 7
                                       1.44/ 7   2.08/ 4   5.32/ 3   0.27/ 7

 8. Nýdrlová Pavlína           46.29   9.32/11  13.42/ 9  16.51/11  18.40/10  21.07/ 7  24.00/ 7  27.09/ 8  30.51/ 8  33.38/ 8  35.54/ 8
    VRL8351 B TJ Spartak Vrchlabí      9.32/11   4.10/ 5   3.09/10   1.49/ 7   2.27/ 5   2.53/ 6   3.09/13   3.42/18   2.47/ 6   2.16/10
                                      37.38/ 8  40.07/ 9  46.01/ 8  46.29/ 8
                                       1.44/ 7   2.29/10   5.54/ 7   0.28/10

 9. Knoblochová Kamila         46.38   9.24/10  14.07/11  16.38/ 6  18.11/ 6  20.32/ 5  23.32/ 5  26.11/ 5  29.00/ 6  33.23/ 7  35.35/ 7
    VRL8353 B TJ Spartak Vrchlabí      9.24/10   4.43/10   2.31/ 2   1.33/ 1   2.21/ 3   3.00/ 9   2.39/ 7   2.49/ 9   4.23/21   2.12/ 5
                                      37.26/ 7  39.48/ 7  46.16/ 9  46.38/ 9
                                       1.51/10   2.22/ 6   6.28/13   0.22/ 1

10. Safínová Eva               50.06   8.35/ 4  13.39/ 8  16.39/ 7  18.32/ 7  21.48/10  25.23/11  29.09/12  32.57/12  36.10/11  38.23/11
    VRL8352 A TJ Spartak Vrchlabí      8.35/ 4   5.04/15   3.00/ 9   1.53/12   3.16/17   3.35/13   3.46/19   3.48/19   3.13/14   2.13/ 6
                                      40.14/11  43.22/10  49.37/10  50.06/10
                                       1.51/10   3.08/13   6.15/12   0.29/14

11. Krovová Ludmila            51.48   9.20/ 9  13.23/ 6  16.40/ 8  18.32/ 7  21.23/ 9  24.52/ 9  27.55/ 9  31.02/ 9  33.53/ 9  36.08/ 9
    JIL8358 C OK Jilemnice             9.20/ 9   4.03/ 4   3.17/13   1.52/10   2.51/ 9   3.29/12   3.03/11   3.07/11   2.51/ 9   2.15/ 7
                                      39.52/10  44.47/11  51.17/11  51.48/11
                                       3.44/22   4.55/18   6.30/14   0.31/18

12. Hankeová Romana            55.16  12.16/17  19.34/20  22.33/19  24.34/17  27.41/17  31.25/17  35.23/19  38.50/19  41.50/19  44.25/18
    JIL8455 C OK Jilemnice            12.16/17   7.18/22   2.59/ 8   2.01/14   3.07/13   3.44/18   3.58/20   3.27/16   3.00/11   2.35/14
                                      46.13/16  49.17/14  54.50/12  55.16/12
                                       1.48/ 9   3.04/12   5.33/ 5   0.26/ 5

13. Odvodyova Dana             55.32  11.03/13  16.28/13  19.38/13  21.38/13  24.50/13  28.33/13  32.35/13  35.59/14  39.25/14  42.06/14
    LPU8355 B TJ Loko Pardubice       11.03/13   5.25/17   3.10/11   2.00/13   3.12/16   3.43/16   4.02/21   3.24/14   3.26/15   2.41/17
                                      44.48/13  48.08/12  54.56/13  55.32/13
                                       2.42/18   3.20/14   6.48/17   0.36/25

14. Vlčková Martina            55.45  11.44/14  16.40/14  20.03/14  22.13/14  25.34/14  29.30/14  33.07/16  37.10/16  41.07/17  43.41/16
    TYN8352 C SK Týniště nad Orlicí   11.44/14   4.56/14   3.23/16   2.10/15   3.21/18   3.56/20   3.37/18   4.03/21   3.57/18   2.34/13
                                      46.09/15  48.37/13  55.17/14  55.45/14
                                       2.28/16   2.28/ 9   6.40/16   0.28/10

15. Juračková Kateřina         55.56  14.14/22  19.05/19  23.48/21  26.10/21  29.19/19  32.14/19  34.53/18  37.40/17  40.21/15  44.52/19
    LPU8353 C TJ Loko Pardubice       14.14/22   4.51/13   4.43/23   2.22/17   3.09/14   2.55/ 7   2.39/ 7   2.47/ 6   2.41/ 3   4.31/23
                                      46.52/18  49.18/15  55.26/15  55.56/15
                                       2.00/13   2.26/ 8   6.08/ 9   0.30/15

16. Kárníková Libuše           56.18   9.47/12  15.17/12  18.04/12  19.54/12  22.35/11  25.05/10  28.38/11  32.02/11  38.33/12  40.05/12
    DOB8451 C KOB Dobruška             9.47/12   5.30/18   2.47/ 6   1.50/ 9   2.41/ 7   2.30/ 1   3.33/15   3.24/14   6.31/23   1.32/ 1
                                      41.36/12  50.42/17  55.51/16  56.18/16
                                       1.31/ 1   9.06/21   5.09/ 1   0.27/ 7

17. Košková Eva                58.17  12.39/19  18.43/18  22.24/18  24.56/18  28.17/18  31.40/18  34.52/17  38.10/18  41.14/18  43.49/17
    PHK8354 C OK 99 Hradec Králové    12.39/19   6.04/19   3.41/19   2.32/18   3.21/18   3.23/10   3.12/14   3.18/13   3.04/13   2.35/14
                                      46.18/17  50.13/16  57.44/17  58.17/17
                                       2.29/17   3.55/15   7.31/18   0.33/24

18. Hostinská Jana             60.05  12.25/18  17.04/16  20.24/15  22.37/15  25.46/15  30.22/16  32.48/14  35.43/13  38.46/13  41.10/13
    VAM8451 C OOB POLART Vamberk      12.25/18   4.39/ 9   3.20/15   2.13/16   3.09/14   4.36/23   2.26/ 2   2.55/10   3.03/12   2.24/12
                                      51.04/19  53.05/19  59.38/18  60.05/18
                                       9.54/24   2.01/ 2   6.33/15   0.27/ 7

19. Vaňásková Barbora          60.14  11.56/15  16.46/15  20.43/16  23.25/16  26.22/16  29.57/15  33.03/15  36.40/15  40.40/16  43.36/15
    SRK8353 C SOOB Spartak Rychnov n  11.56/15   4.50/12   3.57/20   2.42/21   2.57/11   3.35/13   3.06/12   3.37/17   4.00/19   2.56/19
                                      45.51/14  52.13/18  59.44/19  60.14/19
                                       2.15/15   6.22/19   7.31/18   0.30/15

20. Tupcová Barbora            64.44  12.49/20  18.09/17  22.14/17  25.09/19  29.48/20  33.31/20  38.02/20  41.17/20  45.38/20  48.45/20
    KOS8452 C SKOB Kostelec nad Orli  12.49/20   5.20/16   4.05/21   2.55/22   4.39/21   3.43/16   4.31/23   3.15/12   4.21/20   3.07/21
                                      51.39/20  56.04/20  64.14/20  64.44/20
                                       2.54/19   4.25/17   8.10/22   0.30/15

21. Hezoučká Petra             71.53  16.44/24  21.05/22  25.43/22  29.25/22  32.29/21  36.36/21  40.10/21  44.42/21  48.16/21  51.17/21
    TYN8351 C SK Týniště nad Orlicí   16.44/24   4.21/ 7   4.38/22   3.42/24   3.04/12   4.07/21   3.34/16   4.32/22   3.34/16   3.01/20
                                      54.41/21  63.47/21  71.21/21  71.53/21
                                       3.24/20   9.06/21   7.34/21   0.32/21

22. Lampová Hana               78.19  15.22/23  32.43/24  36.18/24  39.31/24  43.40/23  47.25/22  51.00/22  54.52/22  58.31/22  61.10/22
    JIL8454 C OK Jilemnice            15.22/23  17.21/24   3.35/18   3.13/23   4.09/20   3.45/19   3.35/17   3.52/20   3.39/17   2.39/16
                                      63.16/22  70.16/22  77.48/22  78.19/22
                                       2.06/14   7.00/20   7.32/20   0.31/18

23. Čudová Jana                90.06  12.11/16  29.02/23  34.43/23  37.24/23  43.25/22  47.46/23  52.12/23  57.00/23  61.27/23  65.16/23
    ALB8456 C ZŠ Albrechtice          12.11/16  16.51/23   5.41/24   2.41/20   6.01/23   4.21/22   4.26/22   4.48/23   4.27/22   3.49/22
                                      68.49/23  80.08/23  89.34/23  90.06/23
                                       3.33/21  11.19/23   9.26/23   0.32/21

    Ouředníková Zuzana          DISK  13.40/21  20.02/21  23.26/20  25.58/20                                                            
    LPU8456 C TJ Loko Pardubice       13.40/21   6.22/20   3.24/17   2.32/18                                                            
                                                                     DISK
                                                                     0.32/21

    Roudná Jana                 DISK                                                                                                    
    LPU8351 B TJ Loko Pardubice                                                                                                  8.35/24
                                                                     DISK
                                       8.44/23                       0.23/ 2

kategorie D21C ( 6800 m,  0 m,16 k)
                                            K 1        K 2        K 3        K 4        K 5        K 6        K 7        K 8        K 9       K 10
                                           K 11       K 12       K 13       K 14       K 15       K 16        cíl
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Novotná Petra              50.55    4.36/16    6.53/ 6    9.30/ 5   11.51/ 5   14.05/ 3   19.40/ 4   22.23/ 3   24.38/ 2   27.49/ 2   29.55/ 1
    PHK6651 E OK 99 Hradec Králové      4.36/16    2.17/ 1    2.37/11    2.21/ 4    2.14/ 1    5.35/11    2.43/ 3    2.15/ 3    3.11/ 2    2.06/ 1
                                       34.53/ 1   37.41/ 1   41.28/ 1   44.59/ 1   46.27/ 1   50.31/ 1   50.55/ 1
                                        4.58/ 2    2.48/ 8    3.47/16    3.31/ 1    1.28/ 2    4.04/ 1    0.24/ 5

 2. Šolínová Lucie             52.21    4.16/ 8    6.46/ 4    9.09/ 4   11.35/ 2   13.58/ 2   18.48/ 1   21.29/ 1   23.52/ 1   27.32/ 1   29.55/ 1
    PHK8055 R OK 99 Hradec Králové      4.16/ 8    2.30/ 2    2.23/ 4    2.26/ 8    2.23/ 5    4.50/ 3    2.41/ 1    2.23/ 7    3.40/ 9    2.23/ 6
                                       35.24/ 2   38.02/ 2   41.34/ 3   45.18/ 3   47.04/ 2   51.55/ 2   52.21/ 2
                                        5.29/ 6    2.38/ 3    3.32/11    3.44/ 4    1.46/ 9    4.51/ 7    0.26/13

 3. Smutná Jana                52.33    4.21/ 9    6.52/ 5    9.42/ 8   12.05/ 6   14.36/ 5   20.09/ 5   23.07/ 6   25.26/ 6   28.43/ 5   31.01/ 4
    VAM6251 C OOB POLART Vamberk        4.21/ 9    2.31/ 3    2.50/17    2.23/ 5    2.31/ 8    5.33/ 9    2.58/10    2.19/ 5    3.17/ 3    2.18/ 5
                                       35.50/ 3   38.29/ 3   41.29/ 2   45.03/ 2   47.25/ 3   52.05/ 3   52.33/ 3
                                        4.49/ 1    2.39/ 4    3.00/ 1    3.34/ 2    2.22/29    4.40/ 4    0.28/18

 4. Fejlková Martina           52.39    4.22/10    7.01/ 8    9.59/10   12.14/ 7   14.38/ 6   19.39/ 3   22.36/ 4   25.02/ 4   28.25/ 3   31.07/ 5
    SHK8152 R TJ Slavia Hradec Králo    4.22/10    2.39/ 7    2.58/21    2.15/ 2    2.24/ 6    5.01/ 4    2.57/ 9    2.26/ 9    3.23/ 5    2.42/15
                                       36.14/ 4   42.14/ 9   42.14/ 4   45.59/ 4   47.33/ 4   52.14/ 4   52.39/ 4
                                        5.07/ 4    6.00/39               3.45/ 5    1.34/ 3    4.41/ 5    0.25/ 8

 5. Lukešová Věra              53.13    3.31/ 1    6.06/ 1    8.15/ 1   11.34/ 1   14.47/ 7   19.35/ 2   22.17/ 2   24.42/ 3   28.36/ 4   30.42/ 3
    JIL7752 R OK Jilemnice              3.31/ 1    2.35/ 5    2.09/ 2    3.19/23    3.13/25    4.48/ 2    2.42/ 2    2.25/ 8    3.54/15    2.06/ 1
                                       36.30/ 5   39.12/ 4   42.27/ 4   46.18/ 5   47.43/ 5   52.50/ 5   53.13/ 5
                                        5.48/10    2.42/ 5    3.15/ 6    3.51/ 8    1.25/ 1    5.07/11    0.23/ 3

 6. Filipová Ivana             53.58    4.05/ 6    8.52/26   10.59/16   13.24/12   15.39/ 8   20.20/ 7   23.16/ 7   25.37/ 7   28.47/ 6   31.19/ 6
    SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n    4.05/ 6    4.47/40    2.07/ 1    2.25/ 6    2.15/ 2    4.41/ 1    2.56/ 8    2.21/ 6    3.10/ 1    2.32/12
                                       36.51/ 6   39.42/ 5   42.53/ 5   46.58/ 6   48.34/ 6   53.33/ 6   53.58/ 6
                                        5.32/ 8    2.51/ 9    3.11/ 2    4.05/11    1.36/ 4    4.59/10    0.25/ 8

 7. Knapová Iva                54.56    4.07/ 7    6.40/ 3    9.06/ 3   11.45/ 4   14.09/ 4   20.51/ 8   23.44/ 8   26.23/ 8   30.09/ 8   32.17/ 8
    LPU6052 C TJ Loko Pardubice         4.07/ 7    2.33/ 4    2.26/ 5    2.39/11    2.24/ 6    6.42/26    2.53/ 7    2.39/18    3.46/12    2.08/ 3
                                       37.49/ 8   40.32/ 7   43.43/ 6   47.47/ 7   49.30/ 7   54.28/ 7   54.56/ 7
                                        5.32/ 8    2.43/ 7    3.11/ 2    4.04/10    1.43/ 5    4.58/ 9    0.28/18

 8. Koberová Lenka             55.04    3.54/ 2    6.29/ 2    9.05/ 2   11.36/ 3   13.56/ 1   20.09/ 5   22.59/ 5   25.14/ 5   28.58/ 7   31.43/ 7
    LPU6954 R TJ Loko Pardubice         3.54/ 2    2.35/ 5    2.36/10    2.31/ 9    2.20/ 4    6.13/16    2.50/ 6    2.15/ 3    3.44/11    2.45/16
                                       37.06/ 7   40.09/ 6   44.07/ 7   47.52/ 8   50.00/ 8   54.36/ 8   55.04/ 8
                                        5.23/ 5    3.03/11    3.58/19    3.45/ 5    2.08/19    4.36/ 3    0.28/18

 9. Zlámalová Zdena            57.06    5.15/23    8.07/19   10.52/14   13.17/11   16.12/11   22.45/12   25.30/12   27.58/12   31.36/11   33.59/10
    SJC7252 C Sportcentrum Jičín        5.15/23    2.52/13    2.45/15    2.25/ 6    2.55/19    6.33/20    2.45/ 4    2.28/12    3.38/ 8    2.23/ 6
                                       39.30/10   42.12/ 8   45.40/ 8   49.31/ 9   51.16/ 9   56.38/ 9   57.06/ 9
                                        5.31/ 7    2.42/ 5    3.28/10    3.51/ 8    1.45/ 8    5.22/14    0.28/18

10. Mikulecká Nataša           59.16    4.23/11    7.14/11    9.35/ 6   14.02/16   17.34/17   23.08/15   26.23/15   28.50/14   32.08/12   36.22/17
    SRK4751 C SOOB Spartak Rychnov n    4.23/11    2.51/12    2.21/ 3    4.27/34    3.32/33    5.34/10    3.15/17    2.27/11    3.18/ 4    4.14/36
                                       41.22/12   44.19/11   47.52/10   52.16/10   54.26/10   58.54/10   59.16/10
                                        5.00/ 3    2.57/10    3.33/12    4.24/15    2.10/22    4.28/ 2    0.22/ 2

11. Křivdová Lenka             60.37    5.04/21    8.11/21   10.42/13   12.56/ 9   15.59/ 9   21.09/ 9   24.16/ 9   26.52/ 9   30.18/ 9   33.29/ 9
    CHC7251 C KOB Choceň                5.04/21    3.07/21    2.31/ 7    2.14/ 1    3.03/22    5.10/ 5    3.07/13    2.36/15    3.26/ 6    3.11/22
                                       39.20/ 9   42.54/10   46.13/ 9   52.28/11   54.44/11   60.13/11   60.37/11
                                        5.51/11    3.34/23    3.19/ 7    6.15/32    2.16/26    5.29/16    0.24/ 5

12. Dattelová Iva              61.43    5.31/27    8.41/24   11.21/21   14.11/17   16.57/13   23.04/14   26.18/14   29.07/16   32.56/14   35.53/14
    JIL8151 B OK Jilemnice              5.31/27    3.10/22    2.40/12    2.50/14    2.46/15    6.07/15    3.14/16    2.49/24    3.49/13    2.57/20
                                       42.11/16   46.14/16   49.27/15   53.56/14   56.23/15   61.14/12   61.43/12
                                        6.18/17    4.03/30    3.13/ 5    4.29/16    2.27/31    4.51/ 7    0.29/26

13. Štěpánová Dita             61.57    4.02/ 4    7.02/ 9    9.58/ 9   12.51/ 8   16.22/12   21.45/10   25.20/10   27.51/11   31.33/10   35.21/12
    DOB7956 C KOB Dobruška              4.02/ 4    3.00/16    2.56/19    2.53/16    3.31/32    5.23/ 8    3.35/30    2.31/13    3.42/10    3.48/35
                                       42.09/15   45.22/15   48.46/11   53.37/13   55.24/12   61.31/13   61.57/13
                                        6.48/25    3.13/13    3.24/ 9    4.51/21    1.47/10    6.07/24    0.26/13

14. Brožková Zuzana            62.15    4.31/15    7.32/13   10.03/11   15.11/26   17.43/22   24.06/19   27.34/20   30.11/20   33.41/16   36.09/16
    LPU7853 C TJ Loko Pardubice         4.31/15    3.01/18    2.31/ 7    5.08/39    2.32/ 9    6.23/17    3.28/24    2.37/16    3.30/ 7    2.28/10
                                       43.13/17   46.45/17   50.06/16   54.22/15   56.06/14   61.47/14   62.15/14
                                        7.04/26    3.32/22    3.21/ 8    4.16/14    1.44/ 6    5.41/17    0.28/18

15. Henychová Zuzana           62.39    6.54/37   10.05/35   12.48/29   15.04/24   17.23/14   22.33/11   25.22/11   27.35/10   33.56/18   36.22/17
    JIL6151 C OK Jilemnice              6.54/37    3.11/23    2.43/14    2.16/ 3    2.19/ 3    5.10/ 5    2.49/ 5    2.13/ 1    6.21/28    2.26/ 8
                                       44.48/20   47.25/19   51.03/17   54.53/18   56.45/17   61.59/15   62.39/15
                                        8.26/33    2.37/ 2    3.38/15    3.50/ 7    1.52/11    5.14/13    0.40/39

16. Rybářová Lenka             62.43    4.03/ 5    7.08/10    9.36/ 7   13.14/10   16.11/10   22.52/13   26.02/13   28.40/13   32.36/13   35.03/11
    PHK8153 R OK 99 Hradec Králové      4.03/ 5    3.05/20    2.28/ 6    3.38/27    2.57/20    6.41/25    3.10/15    2.38/17    3.56/16    2.27/ 9
                                       41.19/11   45.07/14   49.22/14   54.34/17   56.33/16   62.14/16   62.43/16
                                        6.16/16    3.48/28    4.15/23    5.12/23    1.59/15    5.41/17    0.29/26

17. Vlčovská Marta             62.59    3.59/ 3    6.54/ 7   10.58/15   13.53/13   17.35/18   24.11/20   27.15/19   29.28/18   33.46/17   36.01/15
    LPU7667 C TJ Loko Pardubice         3.59/ 3    2.55/15    4.04/35    2.55/17    3.42/35    6.36/21    3.04/12    2.13/ 1    4.18/19    2.15/ 4
                                       42.02/14   44.37/12   49.06/13   52.47/12   55.50/13   62.38/18   62.59/17
                                        6.01/13    2.35/ 1    4.29/26    3.41/ 3    3.03/37    6.48/31    0.21/ 1

17. Hrobařová Lenka            62.59    5.24/26    8.51/25   12.19/26   15.10/25   17.58/26   23.10/16   26.25/16   29.05/15   32.58/15   35.38/13
    SRK7751 C SOOB Spartak Rychnov n    5.24/26    3.27/32    3.28/25    2.51/15    2.48/16    5.12/ 7    3.15/17    2.40/19    3.53/14    2.40/14
                                       41.29/13   44.51/13   48.49/12   54.26/16   56.47/18   62.30/17   62.59/17
                                        5.51/11    3.22/16    3.58/19    5.37/24    2.21/27    5.43/19    0.29/26

19. Píšová Monika              65.21    4.26/13    7.18/12   11.08/19   15.01/23   17.36/20   23.30/17   26.33/17   29.25/17   34.48/20   37.43/20
    NPA8151 A SK LOB Nová Paka          4.26/13    2.52/13    3.50/34    3.53/30    2.35/11    5.54/13    3.03/11    2.52/25    5.23/25    2.55/18
                                       43.44/18   47.10/18   51.26/18   57.13/19   58.57/19   64.57/19   65.21/19
                                        6.01/13    3.26/18    4.16/24    5.47/25    1.44/ 6    6.00/21    0.24/ 5

20. Klimplová Zuzana           66.16    5.01/20    8.17/22   11.05/18   14.01/15   17.31/15   24.11/20   27.38/21   30.52/21   35.39/21   38.52/21
    LPU8151 R TJ Loko Pardubice         5.01/20    3.16/25    2.48/16    2.56/18    3.30/30    6.40/24    3.27/23    3.14/33    4.47/21    3.13/26
                                       45.36/21   49.05/20   52.38/19   57.36/20   59.42/20   65.47/20   66.16/20
                                        6.44/24    3.29/20    3.33/12    4.58/22    2.06/17    6.05/22    0.29/26

21. Mikulíková Alice           66.52    5.19/25    8.19/23   11.59/25   14.58/22   17.36/20   25.09/23   28.41/23   31.27/24   37.46/24   41.18/25
    JIL8052 C OK Jilemnice              5.19/25    3.00/16    3.40/27    2.59/22    2.38/13    7.33/31    3.32/28    2.46/21    6.19/27    3.32/32
                                       47.46/24   51.04/23   54.40/22   59.13/22   61.47/22   66.29/21   66.52/21
                                        6.28/20    3.18/14    3.36/14    4.33/17    2.34/32    4.42/ 6    0.23/ 3

22. Klíchová Jana              68.18    6.08/31    9.29/32   13.17/31   16.37/29   19.41/28   25.42/27   29.25/27   32.31/27   36.47/23   40.00/23
    SRK8152 C SOOB Spartak Rychnov n    6.08/31    3.21/28    3.48/31    3.20/24    3.04/23    6.01/14    3.43/32    3.06/29    4.16/18    3.13/26
                                       46.30/22   49.59/22   53.58/21   58.47/21   60.49/21   67.46/22   68.18/22
                                        6.30/21    3.29/20    3.59/21    4.49/20    2.02/16    6.57/34    0.32/35

23. Vaňková Lenka              68.32    6.18/34    9.02/28   11.36/23   14.32/19   17.52/23   23.38/18   26.55/18   29.28/18   34.25/19   37.36/19
    PHK7852 C OK 99 Hradec Králové      6.18/34    2.44/ 8    2.34/ 9    2.56/18    3.20/27    5.46/12    3.17/19    2.33/14    4.57/22    3.11/22
                                       43.55/19   52.48/26   56.56/25   61.04/25   62.56/25   68.03/23   68.32/23
                                        6.19/18    8.53/40    4.08/22    4.08/12    1.52/11    5.07/11    0.29/26

24. Víchová Šárka              69.03    4.43/18    7.56/17   11.27/22   15.23/28   17.56/25   25.28/25   28.52/25   31.40/25   36.38/22   39.23/22
    LPU8352 A TJ Loko Pardubice         4.43/18    3.13/24    3.31/26    3.56/31    2.33/10    7.32/30    3.24/22    2.48/22    4.58/23    2.45/16
                                       46.40/23   49.58/21   53.53/20   59.46/23   61.57/23   68.35/24   69.03/24
                                        7.17/28    3.18/14    3.55/17    5.53/27    2.11/24    6.38/28    0.28/18

25. Tupcová Kateřina           70.03    4.57/19    7.47/15   11.03/17   14.00/14   17.32/16   25.55/28   29.23/26   32.11/26   38.57/27   42.03/26
    KOS8151 C SKOB Kostelec nad Orli    4.57/19    2.50/10    3.16/24    2.57/20    3.32/33    8.23/34    3.28/24    2.48/22    6.46/30    3.06/21
                                       48.07/25   51.33/24   56.29/23   60.40/24   62.48/24   69.37/25   70.03/25
                                        6.04/15    3.26/18    4.56/34    4.11/13    2.08/19    6.49/32    0.26/13

26. Hamplová Lenka             71.09    6.03/30    9.28/31   12.23/27   17.18/30   20.06/29   26.30/29   30.33/29   33.44/29   37.55/25   41.07/24
    DOB8158 C KOB Dobruška              6.03/30    3.25/31    2.55/18    4.55/36    2.48/16    6.24/19    4.03/36    3.11/31    4.11/17    3.12/24
                                       48.25/26   52.11/25   56.46/24   62.42/26   64.37/26   70.42/26   71.09/26
                                        7.18/29    3.46/27    4.35/27    5.56/28    1.55/13    6.05/22    0.27/17

27. Vilnerová Eva              75.08    5.06/22    8.08/20   16.52/38   19.24/38   22.01/36   28.40/31   31.59/31   35.01/30   42.43/30   46.26/30
    FSP6050 C VŠTJ Stavební fakulta     5.06/22    3.02/19    8.44/39    2.32/10    2.37/12    6.39/23    3.19/20    3.02/27    7.42/33    3.43/34
                                       53.08/29   57.03/29   61.39/28   66.15/27   68.11/27   74.43/27   75.08/27
                                        6.42/23    3.55/29    4.36/28    4.36/18    1.56/14    6.32/27    0.25/ 8

28. Pěničková Jitka            76.32    4.23/11    7.44/14   12.24/28   15.22/27   18.47/27   25.33/26   28.41/23   31.07/23   39.46/28   43.00/28
    SJC8254 A Sportcentrum Jičín        4.23/11    3.21/28    4.40/37    2.58/21    3.25/29    6.46/27    3.08/14    2.26/ 9    8.39/35    3.14/28
                                       49.26/27   53.06/27   57.33/26   67.43/29   69.49/29   76.03/28   76.32/28
                                        6.26/19    3.40/25    4.27/25   10.10/40    2.06/17    6.14/25    0.29/26

29. Rybářová Jana              77.23    4.38/17    8.05/18   11.13/20   14.42/20   17.35/18   25.09/23   30.00/28   33.40/28   38.38/26   42.17/27
    PHK8254 A OK 99 Hradec Králové      4.38/17    3.27/32    3.08/22    3.29/26    2.53/18    7.34/32    4.51/40    3.40/37    4.58/23    3.39/33
                                       51.12/28   55.37/28   60.26/27   66.35/28   69.11/28   76.51/29   77.23/29
                                        8.55/34    4.25/34    4.49/32    6.09/30    2.36/33    7.40/37    0.32/35

30. Flousková Klára            78.13    6.14/32    9.02/28   11.58/24   14.42/20   17.54/24   24.31/22   27.53/22   30.59/22   49.31/36   52.01/36
    VRL8251 B TJ Spartak Vrchlabí       6.14/32    2.48/ 9    2.56/19    2.44/12    3.12/24    6.37/22    3.22/21    3.06/29   18.32/40    2.30/11
                                       58.34/33   62.19/34   65.30/32   70.16/30   72.24/30   77.48/30   78.13/30
                                        6.33/22    3.45/26    3.11/ 2    4.46/19    2.08/19    5.24/15    0.25/ 8

31. Vaníčková Jaroslava        79.53    5.15/23    8.56/27   14.12/34   18.04/33   21.03/31   28.20/30   31.48/30   36.14/32   43.03/31   47.42/33
    LPU8256 B TJ Loko Pardubice         5.15/23    3.41/35    5.16/38    3.52/28    2.59/21    7.17/29    3.28/24    4.26/40    6.49/31    4.39/37
                                       54.58/31   60.01/32   63.56/29   71.20/33   73.33/31   79.23/31   79.53/31
                                        7.16/27    5.03/37    3.55/17    7.24/37    2.13/25    5.50/20    0.30/32

32. Fukátková Barbora          80.34    5.58/29    9.14/30   13.03/30   18.10/34   21.25/34   30.39/36   34.36/36   37.37/36   42.23/29   45.54/29
    LPU8253 C TJ Loko Pardubice         5.58/29    3.16/25    3.49/32    5.07/38    3.15/26    9.14/36    3.57/35    3.01/26    4.46/20    3.31/31
                                       56.36/32   59.58/31   64.44/30   71.12/31   73.36/32   80.03/32   80.34/32
                                       10.42/39    3.22/16    4.46/31    6.28/33    2.24/30    6.27/26    0.31/33

33. Weinerová Adéla            83.17   12.25/40   15.15/40   18.26/39   21.11/39   23.53/38   30.16/35   33.44/35   36.24/34   43.53/32   46.26/30
    SHK8253 B TJ Slavia Hradec Králo   12.25/40    2.50/10    3.11/23    2.45/13    2.42/14    6.23/17    3.28/24    2.40/19    7.29/32    2.33/13
                                       54.38/30   58.50/30   64.45/31   71.15/32   76.00/33   82.40/33   83.17/33
                                        8.12/31    4.12/32    5.55/35    6.30/34    4.45/39    6.40/30    0.37/37

34. Valentová Hana             84.00    4.28/14    7.55/16   10.36/12   14.28/18   20.56/30   29.39/34   33.19/34   36.43/35   45.58/34   49.19/34
    LPU7954 C TJ Loko Pardubice         4.28/14    3.27/32    2.41/13    3.52/28    6.28/40    8.43/35    3.40/31    3.24/35    9.15/37    3.21/29
                                       58.35/34   62.09/33   66.50/33   73.57/34   76.07/34   83.35/34   84.00/34
                                        9.16/35    3.34/23    4.41/30    7.07/36    2.10/22    7.28/36    0.25/ 8

35. Kašparová Eva              86.25    6.50/35   10.14/36   14.26/36   18.28/35   21.58/35   28.59/32   32.31/32   35.43/31   44.33/33   47.29/32
    LPU7854 C TJ Loko Pardubice         6.50/35    3.24/30    4.12/36    4.02/33    3.30/30    7.01/28    3.32/28    3.12/32    8.50/36    2.56/19
                                       59.10/36   62.21/35   70.44/35   76.31/35   78.52/35   85.59/35   86.25/35
                                       11.41/40    3.11/12    8.23/37    5.47/25    2.21/27    7.07/35    0.26/13

36. Ruszová Vanda              87.43    7.12/38   10.32/37   14.21/35   17.45/32   21.06/32   32.22/37   36.27/37   39.30/37   47.44/35   51.10/35
    KUN7451 C Sokol Kunvald             7.12/38    3.20/27    3.49/32    3.24/25    3.21/28   11.16/38    4.05/37    3.03/28    8.14/34    3.26/30
                                       58.58/35   64.09/36   71.30/36   77.37/36   80.33/36   87.12/36   87.43/36
                                        7.48/30    5.11/38    7.21/36    6.07/29    2.56/36    6.39/29    0.31/33

37. Šlapáková Libuše           90.14    5.47/28    9.37/33   13.23/32   17.20/31   21.20/33   29.19/33   33.06/33   36.21/33   50.03/37   53.15/37
    PHK5652 C OK 99 Hradec Králové      5.47/28    3.50/38    3.46/29    3.57/32    4.00/36    7.59/33    3.47/33    3.15/34   13.42/39    3.12/24
                                       61.37/37   65.46/37   70.22/34   80.15/37   82.56/37   89.46/37   90.14/37
                                        8.22/32    4.09/31    4.36/28    9.53/39    2.41/34    6.50/33    0.28/18

38. Lulayová Iva              101.23    6.51/36   10.47/38   14.34/37   19.14/37   24.35/39   43.49/39   47.42/39   51.32/39   56.59/39   63.39/39
    LPU8152 C TJ Loko Pardubice         6.51/36    3.56/39    3.47/30    4.40/35    5.21/38   19.14/40    3.53/34    3.50/38    5.27/26    6.40/39
                                       73.52/38   78.24/38   83.14/37   89.23/38   92.15/38  100.46/38  101.23/38
                                       10.13/37    4.32/36    4.50/33    6.09/30    2.52/35    8.31/39    0.37/37

39. Bílá Kateřina             108.13    6.14/32    9.57/34   13.39/33   18.37/36   23.25/37   37.19/38   41.38/38   45.45/38   55.56/38   63.37/38
    SJC7667 C Sportcentrum Jičín        6.14/32    3.43/36    3.42/28    4.58/37    4.48/37   13.54/39    4.19/38    4.07/39   10.11/38    7.41/40
                                       74.08/39   78.35/39   87.19/38   94.11/39   99.27/39  107.45/39  108.13/39
                                       10.31/38    4.27/35    8.44/39    6.52/35    5.16/40    8.18/38    0.28/18

40. Weberová Zuzana           109.37    7.40/39   11.29/39   24.12/40   29.39/40   35.59/40   46.46/40   51.15/40   54.50/40   61.12/40   67.05/40
    PHK6961 C OK 99 Hradec Králové      7.40/39    3.49/37   12.43/40    5.27/40    6.20/39   10.47/37    4.29/39    3.35/36    6.22/29    5.53/38
                                       76.52/40   81.16/40   89.44/39   97.16/40  100.21/40  108.53/40  109.37/40
                                        9.47/36    4.24/33    8.28/38    7.32/38    3.05/38    8.32/40    0.44/40

    Hůlková Marie               DISK                                                                                                              
    SNA8255 B TJ Start Náchod                                                                                                                     
                                                                                                          DISK

kategorie D21D ( 4700 m,  0 m,13 k)
                                           K 1       K 2       K 3       K 4       K 5       K 6       K 7       K 8       K 9      K 10
                                          K 11      K 12      K 13       cíl
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Janáková Věra              44.37   5.36/ 2   8.05/ 2  10.06/ 2  12.52/ 1  15.09/ 1  18.30/ 1  20.48/ 1  24.40/ 1  26.40/ 1  33.44/ 1
    SJC8151 C Sportcentrum Jičín       5.36/ 2   2.29/ 2   2.01/ 1   2.46/ 1   2.17/ 3   3.21/ 3   2.18/ 1   3.52/ 1   2.00/ 3   7.04/ 1
                                      35.39/ 1  38.43/ 1  44.09/ 1  44.37/ 1
                                       1.55/ 4   3.04/ 2   5.26/ 2   0.28/ 1

 2. Suchardová Kateřina        48.32   5.15/ 1   7.41/ 1   9.49/ 1  13.28/ 2  15.40/ 2  18.31/ 2  22.27/ 2  27.32/ 2  29.24/ 2  38.05/ 3
    NPA7751 C SK LOB Nová Paka         5.15/ 1   2.26/ 1   2.08/ 3   3.39/ 6   2.12/ 1   2.51/ 1   3.56/ 7   5.05/ 7   1.52/ 1   8.41/ 6
                                      39.46/ 2  42.55/ 2  48.01/ 2  48.32/ 2
                                       1.41/ 1   3.09/ 3   5.06/ 1   0.31/ 6

 3. Šramlová Lenka             49.59   6.26/ 4   9.01/ 3  11.06/ 3  14.46/ 3  16.58/ 3  20.24/ 3  23.17/ 3  28.05/ 3  30.41/ 3  37.50/ 2
    HOS7752 C TJ Tatran Hostinné       6.26/ 4   2.35/ 3   2.05/ 2   3.40/ 7   2.12/ 1   3.26/ 4   2.53/ 6   4.48/ 5   2.36/ 9   7.09/ 2
                                      39.48/ 3  43.07/ 3  49.29/ 3  49.59/ 3
                                       1.58/ 6   3.19/ 5   6.22/ 6   0.30/ 5

 4. Víchová Radka              50.39   8.21/ 8  11.07/ 8  13.22/ 6  16.09/ 6  18.41/ 6  21.58/ 5  24.23/ 4  28.40/ 4  30.52/ 4  38.05/ 3
    LPU7958 C TJ Loko Pardubice        8.21/ 8   2.46/ 4   2.15/ 4   2.47/ 2   2.32/ 6   3.17/ 2   2.25/ 2   4.17/ 4   2.12/ 4   7.13/ 3
                                      40.17/ 4  43.30/ 4  50.07/ 4  50.39/ 4
                                       2.12/ 9   3.13/ 4   6.37/ 8   0.32/ 9

 5. Kotyzová Gabriela          52.01   6.43/ 5   9.44/ 5  12.16/ 5  15.38/ 5  18.30/ 5  22.44/ 6  25.20/ 5  29.30/ 5  31.45/ 5  39.27/ 5
    VAM7851 C OOB POLART Vamberk       6.43/ 5   3.01/ 7   2.32/ 7   3.22/ 4   2.52/ 9   4.14/ 7   2.36/ 3   4.10/ 3   2.15/ 5   7.42/ 5
                                      41.37/ 5  45.35/ 5  51.28/ 5  52.01/ 5
                                       2.10/ 8   3.58/ 6   5.53/ 4   0.33/10

 6. Hlaváčková Renata          57.40   8.06/ 7  10.56/ 7  13.59/ 8  18.22/ 8  20.46/ 8  24.45/ 8  28.57/ 8  33.54/ 7  36.15/ 7  43.52/ 6
    PHK7060 C OK 99 Hradec Králové     8.06/ 7   2.50/ 5   3.03/10   4.23/ 9   2.24/ 5   3.59/ 6   4.12/ 8   4.57/ 6   2.21/ 7   7.37/ 4
                                      45.39/ 6  51.10/ 6  57.11/ 6  57.40/ 6
                                       1.47/ 2   5.31/ 8   6.01/ 5   0.29/ 3

 7. Šturmová Jaroslava         59.47   7.20/ 6  10.50/ 6  13.25/ 7  16.29/ 7  18.48/ 7  23.13/ 7  25.59/ 6  37.36/ 8  39.33/ 8  48.19/ 8
    NPA7752 C SK LOB Nová Paka         7.20/ 6   3.30/ 8   2.35/ 8   3.04/ 3   2.19/ 4   4.25/ 8   2.46/ 4  11.37/10   1.57/ 2   8.46/ 7
                                      50.10/ 8  52.42/ 7  59.19/ 7  59.47/ 7
                                       1.51/ 3   2.32/ 1   6.37/ 8   0.28/ 1

 8. Nešáková Jana             64.11   6.16/ 3   9.06/ 4  11.24/ 4  14.50/ 4  17.25/ 4  21.17/ 4  27.54/ 7  32.02/ 6  34.27/ 6  47.16/ 7
    KUN6851 C Sokol Kunvald            6.16/ 3   2.50/ 5   2.18/ 5   3.26/ 5   2.35/ 7   3.52/ 5   6.37/10   4.08/ 2   2.25/ 8  12.49/10
                                      49.17/ 7  57.53/ 8  63.40/ 8  64.11/ 8
                                       2.01/ 7   8.36/10   5.47/ 3   0.31/ 6

 9. Kondělková Romana          66.16   8.48/ 9  12.57/ 9  15.15/ 9  18.57/ 9  25.33/ 9  30.49/ 9  33.37/ 9  39.11/ 9  41.29/ 9  51.41/ 9
    HOS8152 C TJ Tatran Hostinné       8.48/ 9   4.09/ 9   2.18/ 5   3.42/ 8   6.36/10   5.16/ 9   2.48/ 5   5.34/ 8   2.18/ 6  10.12/ 9
                                      53.37/ 9  58.38/ 9  65.47/ 9  66.16/ 9
                                       1.56/ 5   5.01/ 7   7.09/10   0.29/ 3

10. Šramlová Monika            79.48   8.51/10  17.23/10  20.18/10  25.29/10  28.16/10  34.07/10  38.37/10  49.16/10  52.01/10  62.12/10
    HOS7952 C TJ Tatran Hostinné       8.51/10   8.32/10   2.55/ 9   5.11/10   2.47/ 8   5.51/10   4.30/ 9  10.39/ 9   2.45/10  10.11/ 8
                                      65.19/10  72.43/10  79.17/10  79.48/10
                                       3.07/10   7.24/ 9   6.34/ 7   0.31/ 6

kategorie D35C ( 5600 m,  0 m,14 k)
                                           K 1       K 2       K 3       K 4       K 5       K 6       K 7       K 8       K 9      K 10
                                          K 11      K 12      K 13      K 14       cíl
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Juračková Jana             48.56   7.36/ 2  10.40/ 2  12.43/ 2  16.24/ 1  20.03/ 2  23.06/ 1  26.57/ 1  28.53/ 1  32.07/ 1  34.49/ 1
    LPU6051 C TJ Loko Pardubice        7.36/ 2   3.04/ 6   2.03/15   3.41/ 6   3.39/ 9   3.03/ 2   3.51/ 3   1.56/ 9   3.14/14   2.42/ 8
                                      38.37/ 1  40.33/ 1  43.48/ 1  48.27/ 1  48.56/ 1
                                       3.48/ 1   1.56/11   3.15/ 8   4.39/ 2   0.29/ 8

 2. Čermáková Renata           49.10   7.38/ 3  10.25/ 1  12.33/ 1  16.48/ 3  19.49/ 1  23.52/ 2  27.50/ 2  29.37/ 2  32.19/ 2  34.59/ 2
    LPU6553 C TJ Loko Pardubice        7.38/ 3   2.47/ 1   2.08/16   4.15/16   3.01/ 3   4.03/16   3.58/ 7   1.47/ 3   2.42/ 2   2.40/ 6
                                      39.22/ 2  41.03/ 2  43.56/ 2  48.42/ 2  49.10/ 2
                                       4.23/ 9   1.41/ 1   2.53/ 1   4.46/ 4   0.28/ 5

 3. Rybářová Lenka             50.13   7.11/ 1  12.32/11  14.06/ 9  18.04/ 8  21.15/ 5  24.07/ 3  28.00/ 3  29.41/ 3  32.21/ 3  35.04/ 3
    PHK5551 C OK 99 Hradec Králové     7.11/ 1   5.21/21   1.34/ 2   3.58/12   3.11/ 5   2.52/ 1   3.53/ 4   1.41/ 1   2.40/ 1   2.43/ 9
                                      40.15/ 3  42.13/ 3  45.06/ 3  49.45/ 3  50.13/ 3
                                       5.11/21   1.58/13   2.53/ 1   4.39/ 2   0.28/ 5

 4. Řeháková Dana              51.04   8.05/ 7  12.40/12  14.40/11  18.47/ 9  22.02/ 6  25.16/ 6  29.11/ 5  30.58/ 5  33.57/ 5  36.31/ 4
    SJC6251 C Sportcentrum Jičín       8.05/ 7   4.35/17   2.00/12   4.07/14   3.15/ 6   3.14/ 4   3.55/ 6   1.47/ 3   2.59/ 9   2.34/ 1
                                      40.37/ 4  42.35/ 4  45.36/ 4  50.37/ 4  51.04/ 4
                                       4.06/ 5   1.58/13   3.01/ 3   5.01/ 9   0.27/ 4

 5. Kynčlová Miroslava         53.22   9.27/13  13.22/14  15.03/13  18.52/10  22.52/ 9  25.57/ 7  30.28/ 8  32.35/ 7  35.24/ 7  38.05/ 7
    JIL5851 C OK Jilemnice             9.27/13   3.55/15   1.41/ 6   3.49/ 9   4.00/13   3.05/ 3   4.31/14   2.07/14   2.49/ 4   2.41/ 7
                                      42.31/ 7  44.21/ 7  47.53/ 7  52.51/ 5  53.22/ 5
                                       4.26/12   1.50/ 8   3.32/15   4.58/ 8   0.31/13

 6. Klapalová Jana             53.44   7.47/ 4  11.09/ 3  12.48/ 3  16.49/ 4  20.20/ 3  24.10/ 4  28.36/ 4  30.49/ 4  33.45/ 4  36.50/ 5
    VAM6451 C OOB POLART Vamberk       7.47/ 4   3.22/ 8   1.39/ 3   4.01/13   3.31/ 8   3.50/13   4.26/11   2.13/15   2.56/ 7   3.05/17
                                      41.47/ 5  44.01/ 6  47.12/ 6  53.08/ 6  53.44/ 6
                                       4.57/18   2.14/19   3.11/ 6   5.56/18   0.36/20

 7. Mádlová Iva                54.00   8.37/10  12.10/ 7  13.51/ 7  18.02/ 7  20.42/ 4  24.54/ 5  29.24/ 6  31.57/ 6  34.46/ 6  37.37/ 6
    SHK6351 C TJ Slavia Hradec Králo   8.37/10   3.33/12   1.41/ 6   4.11/15   2.40/ 1   4.12/17   4.30/13   2.33/20   2.49/ 4   2.51/12
                                      42.08/ 6  43.55/ 5  47.10/ 5  53.21/ 7  54.00/ 7
                                       4.31/13   1.47/ 6   3.15/ 8   6.11/20   0.39/22

 8. Nýdrlová Eva               54.32   9.25/12  12.23/ 8  14.03/ 8  17.28/ 6  22.34/ 7  25.59/ 8  31.20/10  33.04/ 9  36.02/ 8  38.50/ 8
    VRL5451 C TJ Spartak Vrchlabí      9.25/12   2.58/ 4   1.40/ 4   3.25/ 2   5.06/17   3.25/ 7   5.21/21   1.44/ 2   2.58/ 8   2.48/11
                                      42.56/ 8  44.37/ 8  48.17/ 8  54.01/ 8  54.32/ 8
                                       4.06/ 5   1.41/ 1   3.40/17   5.44/16   0.31/13

 9. Benešová Iva               54.35   8.28/ 9  11.24/ 5  13.22/ 5  16.51/ 5  25.18/15  28.47/14  32.35/11  34.27/11  37.40/10  40.14/10
    SJC6151 C Sportcentrum Jičín       8.28/ 9   2.56/ 3   1.58/11   3.29/ 3   8.27/22   3.29/ 8   3.48/ 1   1.52/ 5   3.13/13   2.34/ 1
                                      44.18/10  46.03/10  49.19/ 9  54.06/ 9  54.35/ 9
                                       4.04/ 4   1.45/ 4   3.16/10   4.47/ 5   0.29/ 8

10. Dobiášová Helena           55.16  10.23/16  15.23/19  17.04/17  20.39/16  23.47/11  27.04/10  30.58/ 9  33.21/10  36.03/ 9  39.32/ 9
    VAM6650 C OOB POLART Vamberk      10.23/16   5.00/19   1.41/ 6   3.35/ 5   3.08/ 4   3.17/ 5   3.54/ 5   2.23/19   2.42/ 2   3.29/22
                                      43.48/ 9  45.38/ 9  49.29/10  54.45/10  55.16/10
                                       4.16/ 8   1.50/ 8   3.51/18   5.16/11   0.31/13

11. Tupcová Hana               56.11   8.00/ 5  11.39/ 6  13.39/ 6  20.02/13  23.54/12  27.41/12  32.53/12  34.58/12  37.58/11  40.37/11
    KOS6051 C SKOB Kostelec nad Orli   8.00/ 5   3.39/13   2.00/12   6.23/22   3.52/11   3.47/12   5.12/19   2.05/13   3.00/10   2.39/ 5
                                      45.20/11  47.04/11  50.29/11  55.40/11  56.11/11
                                       4.43/15   1.44/ 3   3.25/14   5.11/10   0.31/13

12. Mutinská Zdeňka            56.24  10.53/17  13.51/15  15.41/14  19.23/12  22.49/ 8  26.20/ 9  30.24/ 7  32.39/ 8  38.19/12  41.42/12
    HVC6453 C SK Hlinsko              10.53/17   2.58/ 4   1.50/ 9   3.42/ 7   3.26/ 7   3.31/10   4.04/ 8   2.15/17   5.40/20   3.23/20
                                      45.39/12  47.58/12  50.59/12  55.53/12  56.24/12
                                       3.57/ 2   2.19/21   3.01/ 3   4.54/ 7   0.31/13

13. Doležalová Jarmila         57.16   9.55/15  15.14/18  17.14/18  21.05/18  25.57/18  29.37/17  34.31/17  36.28/16  39.17/14  41.53/14
    PHK5761 C OK 99 Hradec Králové     9.55/15   5.19/20   2.00/12   3.51/10   4.52/16   3.40/11   4.54/17   1.57/10   2.49/ 4   2.36/ 4
                                      46.31/13  48.22/13  51.28/13  56.51/13  57.16/13
                                       4.38/14   1.51/10   3.06/ 5   5.23/13   0.25/ 1

14. Kalibánová Jiřina          58.32   9.00/11  12.30/10  14.43/12  18.58/11  23.21/10  27.46/13  32.58/13  35.02/14  38.54/13  41.48/13
    NPA5351 C SK LOB Nová Paka         9.00/11   3.30/11   2.13/18   4.15/16   4.23/14   4.25/19   5.12/19   2.04/12   3.52/18   2.54/15
                                      46.46/14  48.32/14  52.40/14  57.59/14  58.32/14
                                       4.58/20   1.46/ 5   4.08/20   5.19/12   0.33/18

15. Píšová Eva                 59.01   8.05/ 7  11.19/ 4  12.59/ 4  16.42/ 2  24.15/13  27.38/11  35.26/19  37.21/18  40.26/17  43.09/17
    NPA5754 C SK LOB Nová Paka         8.05/ 7   3.14/ 7   1.40/ 4   3.43/ 8   7.33/20   3.23/ 6   7.48/22   1.55/ 8   3.05/11   2.43/ 9
                                      47.32/16  49.34/17  52.50/15  58.27/15  59.01/15
                                       4.23/ 9   2.02/17   3.16/10   5.37/15   0.34/19

16. Hepnerová Dagmar           59.33  11.08/18  16.02/20  17.19/19  20.34/15  24.29/14  29.00/15  33.05/14  34.58/12  39.33/15  42.38/15
    SHK5451 C TJ Slavia Hradec Králo  11.08/18   4.54/18   1.17/ 1   3.15/ 1   3.55/12   4.31/20   4.05/ 9   1.53/ 7   4.35/19   3.05/17
                                      47.32/16  49.30/16  53.08/16  59.05/16  59.33/16
                                       4.54/17   1.58/13   3.38/16   5.57/19   0.28/ 5

17. Kavanová Jana              59.39  13.37/21  16.30/21  18.25/20  21.54/20  30.16/21  33.45/21  37.33/20  39.25/20  42.42/19  45.16/19
    JIL6199 C OK Jilemnice            13.37/21   2.53/ 2   1.55/10   3.29/ 3   8.22/21   3.29/ 8   3.48/ 1   1.52/ 5   3.17/15   2.34/ 1
                                      49.15/19  51.04/18  54.18/18  59.09/17  59.39/17
                                       3.59/ 3   1.49/ 7   3.14/ 7   4.51/ 6   0.30/10

18. Tichá Jiřina               60.51   9.39/14  13.02/13  15.48/15  20.18/14  25.24/16  29.15/16  33.57/16  36.30/17  39.53/16  42.44/16
    DOB6052 C KOB Dobruška             9.39/14   3.23/ 9   2.46/20   4.30/18   5.06/17   3.51/14   4.42/15   2.33/20   3.23/16   2.51/12
                                      47.08/15  49.22/15  53.58/17  60.21/18  60.51/18
                                       4.24/11   2.14/19   4.36/21   6.23/21   0.30/10

19. Jiřištová Hana             62.43  11.09/19  14.34/16  16.46/16  21.50/19  25.41/17  29.37/17  33.52/15  35.51/15  45.28/20  48.19/20
    JIL6052 C OK Jilemnice            11.09/19   3.25/10   2.12/17   5.04/20   3.51/10   3.56/15   4.15/10   1.59/11   9.37/22   2.51/12
                                      52.30/20  54.29/20  57.50/20  62.17/19  62.43/19
                                       4.11/ 7   1.59/16   3.21/12   4.27/ 1   0.26/ 2

20. Jiranová Alena             63.59   8.03/ 6  12.24/ 9  14.38/10  20.52/17  26.11/19  30.25/19  34.54/18  37.27/19  40.35/18  43.40/18
    PHK5351 C OK 99 Hradec Králové     8.03/ 6   4.21/16   2.14/19   6.14/21   5.19/19   4.14/18   4.29/12   2.33/20   3.08/12   3.05/17
                                      48.37/18  52.45/19  56.46/19  63.21/20  63.59/20
                                       4.57/18   4.08/22   4.01/19   6.35/22   0.38/21

21. Panchártková Jitka         67.18  13.54/22  19.52/22  22.40/22  27.23/22  31.59/22  36.48/22  41.54/22  44.15/22  47.47/22  51.15/22
    PHK5951 C OK 99 Hradec Králové    13.54/22   5.58/22   2.48/21   4.43/19   4.36/15   4.49/22   5.06/18   2.21/18   3.32/17   3.28/21
                                      56.00/22  58.02/22  61.23/22  66.52/21  67.18/21
                                       4.45/16   2.02/17   3.21/12   5.29/14   0.26/ 2

22. Vondráčková Zdenka         67.25  11.09/19  14.48/17  21.29/21  25.25/21  28.24/20  32.59/20  37.46/21  39.59/21  45.43/21  48.47/21
    SNA6251 C TJ Start Náchod         11.09/19   3.39/13   6.41/22   3.56/11   2.59/ 2   4.35/21   4.47/16   2.13/15   5.44/21   3.04/16
                                      54.03/21  55.59/21  61.01/21  66.55/22  67.25/22
                                       5.16/22   1.56/11   5.02/22   5.54/17   0.30/10

kategorie D35D ( 3900 m,  0 m,11 k)
                                           K 1       K 2       K 3       K 4       K 5       K 6       K 7       K 8       K 9      K 10
                                          K 11       cíl
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Teplá Hana                 33.09   6.12/ 5   8.57/17  10.31/10  12.53/ 7  14.53/ 5  16.56/ 3  19.54/ 2  23.32/ 2  26.48/ 1  27.46/ 1
    SHK6561 C TJ Slavia Hradec Králo   6.12/ 5   2.45/28   1.34/ 7   2.22/ 1   2.00/ 1   2.03/ 2   2.58/ 5   3.38/ 8   3.16/ 1   0.58/ 5
                                      32.48/ 1  33.09/ 1
                                       5.02/ 7   0.21/ 1

 2. Koblížková Hana            33.50   5.27/ 1   7.18/ 4   8.43/ 3  11.06/ 1  13.09/ 1  15.48/ 1  20.31/ 4  23.22/ 1  27.00/ 2  28.28/ 2
    ZAM5851 C Sokol Žamberk            5.27/ 1   1.51/12   1.25/ 5   2.23/ 3   2.03/ 3   2.39/10   4.43/28   2.51/ 3   3.38/ 4   1.28/22
                                      33.26/ 2  33.50/ 2
                                       4.58/ 4   0.24/ 2

 3. Víchová Ladislava          35.19   5.29/ 2   7.01/ 1   8.25/ 1  11.06/ 1  16.11/ 8  18.03/ 6  21.31/ 8  24.33/ 4  28.24/ 3  29.32/ 3
    LPU5851 C TJ Loko Pardubice        5.29/ 2   1.32/ 3   1.24/ 3   2.41/ 5   5.05/28   1.52/ 1   3.28/13   3.02/ 5   3.51/ 6   1.08/ 8
                                      34.50/ 3  35.19/ 3
                                       5.18/11   0.29/10

 4. Šlechtová Marie            35.25   6.33/ 9   8.41/12  10.52/14  13.39/11  16.12/ 9  18.50/ 9  21.24/ 7  24.22/ 3  28.49/ 4  30.01/ 4
    SHK5251 C TJ Slavia Hradec Králo   6.33/ 9   2.08/24   2.11/19   2.47/10   2.33/ 6   2.38/ 9   2.34/ 1   2.58/ 4   4.27/17   1.12/12
                                      35.00/ 4  35.25/ 4
                                       4.59/ 5   0.25/ 3

 5. Vlčková Pavla              36.07   6.12/ 5   8.27/ 9  10.02/ 6  13.31/10  16.20/10  18.53/10  21.42/ 9  25.01/ 5  29.09/ 5  30.21/ 6
    TYN6351 C SK Týniště nad Orlicí    6.12/ 5   2.15/25   1.35/ 8   3.29/24   2.49/ 9   2.33/ 7   2.49/ 3   3.19/ 7   4.08/ 9   1.12/12
                                      35.39/ 5  36.07/ 5
                                       5.18/11   0.28/ 8

 5. Baštová Alena              36.07   8.36/25  10.13/24  11.38/19  14.00/14  16.01/ 7  18.46/ 8  23.27/11  26.08/ 8  29.39/ 7  31.07/ 7
    LPU5752 C TJ Loko Pardubice        8.36/25   1.37/ 6   1.25/ 5   2.22/ 1   2.01/ 2   2.45/13   4.41/27   2.41/ 1   3.31/ 2   1.28/22
                                      35.40/ 6  36.07/ 5
                                       4.33/ 1   0.27/ 5

 7. Hermanová Dana             37.32   6.13/ 7   7.47/ 5   9.08/ 5  11.52/ 5  14.25/ 2  16.28/ 2  19.10/ 1  25.20/ 6  29.15/ 6  30.20/ 5
    LPU6151 C TJ Loko Pardubice        6.13/ 7   1.34/ 4   1.21/ 1   2.44/ 8   2.33/ 6   2.03/ 2   2.42/ 2   6.10/24   3.55/ 7   1.05/ 6
                                      37.07/ 7  37.32/ 7
                                       6.47/25   0.25/ 3

 8. Peremská Dana              37.48   6.40/11   8.16/ 6  10.02/ 6  12.46/ 6  15.13/ 6  17.50/ 5  21.23/ 6  25.57/ 7  30.19/ 8  31.27/ 8
    SRK6351 C SOOB Spartak Rychnov n   6.40/11   1.36/ 5   1.46/ 9   2.44/ 8   2.27/ 4   2.37/ 8   3.33/16   4.34/16   4.22/15   1.08/ 8
                                      37.16/ 8  37.48/ 8
                                       5.49/17   0.32/15

 9. Dostálová Jana             38.11   5.42/ 3   7.10/ 2   8.34/ 2  11.16/ 3  14.50/ 4  18.10/ 7  21.16/ 5  28.29/11  32.06/ 9  33.02/ 9
    SNA     C TJ Start Náchod          5.42/ 3   1.28/ 2   1.24/ 3   2.42/ 7   3.34/20   3.20/18   3.06/ 7   7.13/29   3.37/ 3   0.56/ 3
                                      37.44/ 9  38.11/ 9
                                       4.42/ 2   0.27/ 5

10. Hanušová Jitka             38.50   6.35/10   8.23/ 8  10.27/ 9  13.20/ 9  16.35/11  19.14/11  22.20/10  27.58/10  32.16/10  33.11/10
    SNA6351 C TJ Start Náchod          6.35/10   1.48/10   2.04/17   2.53/11   3.15/14   2.39/10   3.06/ 7   5.38/21   4.18/11   0.55/ 1
                                      38.18/10  38.50/10
                                       5.07/ 9   0.32/15

11. Novotná Iva                39.50   6.55/15   8.57/17  10.18/ 8  12.59/ 8  19.50/18  21.54/15  26.25/16  29.14/13  32.54/11  34.21/11
    SHK6151 C TJ Slavia Hradec Králo   6.55/15   2.02/22   1.21/ 1   2.41/ 5   6.51/31   2.04/ 4   4.31/26   2.49/ 2   3.40/ 5   1.27/21
                                      39.18/11  39.50/11
                                       4.57/ 3   0.32/15

12. Košková Lenka              42.43   6.55/15   8.39/11  10.38/12  14.21/15  17.11/12  21.29/13  25.07/13  28.52/12  34.36/13  35.58/12
    PHK6159 C OK 99 Hradec Králové     6.55/15   1.44/ 9   1.59/16   3.43/28   2.50/10   4.18/23   3.38/18   3.45/ 9   5.44/25   1.22/20
                                      42.06/12  42.43/12
                                       6.08/20   0.37/29

13. Suchanová Lenka            43.45   6.58/17   8.51/14  10.38/12  13.58/13  17.27/13  20.39/12  24.16/12  29.25/14  34.27/12  36.09/13
    VAM5851 C OOB POLART Vamberk       6.58/17   1.53/16   1.47/10   3.20/17   3.29/19   3.12/15   3.37/17   5.09/18   5.02/20   1.42/29
                                      43.14/13  43.45/13
                                       7.05/29   0.31/14

14. Lamichová Iva              45.25   6.51/14   8.52/15  11.26/16  14.30/17  17.42/14  23.06/16  26.46/17  31.17/16  36.34/14  37.53/14
    PHK6355 C OK 99 Hradec Králové     6.51/14   2.01/20   2.34/25   3.04/13   3.12/13   5.24/29   3.40/19   4.31/15   5.17/21   1.19/17
                                      44.58/15  45.25/14
                                       7.05/29   0.27/ 5

15. Dohnalová Alena            45.27   7.03/18   8.42/13  11.04/15  14.26/16  18.25/16  23.47/18  27.10/18  32.52/19  36.56/15  38.16/15
    KOS5952 C SKOB Kostelec nad Orli   7.03/18   1.39/ 7   2.22/21   3.22/19   3.59/23   5.22/28   3.23/12   5.42/22   4.04/ 8   1.20/18
                                      44.49/14  45.27/15
                                       6.33/23   0.38/30

16. Roudná Eva                 46.15   7.57/23   9.55/23  12.24/22  15.54/21  19.13/17  24.02/20  27.52/20  32.22/17  37.47/16  39.07/16
    LPU6554 C TJ Loko Pardubice        7.57/23   1.58/18   2.29/22   3.30/25   3.19/16   4.49/25   3.50/21   4.30/14   5.25/23   1.20/18
                                      45.41/16  46.15/16
                                       6.34/24   0.34/23

17. Kalousová Dana             46.26   7.05/19   9.42/22  12.12/20  15.12/19  18.11/15  21.43/14  25.29/14  35.40/20  39.48/18  40.56/18
    ZAM5951 C Sokol Žamberk            7.05/19   2.37/26   2.30/23   3.00/12   2.59/12   3.32/19   3.46/20  10.11/33   4.08/ 9   1.08/ 8
                                      45.57/17  46.26/17
                                       5.01/ 6   0.29/10

18. Romanová Lenka             46.52   7.54/22   9.34/21  14.00/25  17.25/23  19.54/19  23.28/17  26.20/15  30.10/15  38.43/17  40.39/17
    SNA5951 C TJ Start Náchod          7.54/22   1.40/ 8   4.26/31   3.25/20   2.29/ 5   3.34/20   2.52/ 4   3.50/10   8.33/31   1.56/30
                                      46.17/18  46.52/18
                                       5.38/15   0.35/25

19. Nováková Jana              49.55   7.28/21   9.26/20  11.31/18  14.58/18  20.44/20  23.52/19  27.24/19  38.46/25  43.06/19  44.17/19
    NPA5552 C SK LOB Nová Paka         7.28/21   1.58/18   2.05/18   3.27/22   5.46/30   3.08/14   3.32/15  11.22/34   4.20/13   1.11/11
                                      49.19/19  49.55/19
                                       5.02/ 7   0.36/27

20. Gazdačková Jana            52.33  11.25/30  13.16/29  18.09/29  21.36/29  24.21/25  27.05/23  30.18/22  38.20/22  43.50/21  45.07/21
    SHK5851 C TJ Slavia Hradec Králo  11.25/30   1.51/12   4.53/32   3.27/22   2.45/ 8   2.44/12   3.13/ 9   8.02/32   5.30/24   1.17/16
                                      52.03/20  52.33/20
                                       6.56/26   0.30/13

21. Vlachová Hana              52.48   7.25/20   9.17/19  11.28/17  17.40/24  21.36/21  28.08/24  32.15/24  40.00/26  44.18/23  46.41/24
    VRL6251 C TJ Spartak Vrchlabí      7.25/20   1.52/15   2.11/19   6.12/34   3.56/22   6.32/33   4.07/24   7.45/30   4.18/11   2.23/34
                                      52.19/22  52.48/21
                                       5.38/15   0.29/10

22. Víchová Inka               52.51  11.15/29  16.36/30  18.28/30  21.53/30  25.14/26  30.05/28  33.55/26  38.24/23  43.45/20  44.58/20
    PHK6051 C OK 99 Hradec Králové    11.15/29   5.21/32   1.52/13   3.25/20   3.21/17   4.51/27   3.50/21   4.29/13   5.21/22   1.13/15
                                      52.08/21  52.51/22
                                       7.10/31   0.43/34

23. Langrová Eva               53.05   6.48/13   8.55/16  12.18/21  15.36/20  27.44/31  30.00/27  33.21/25  38.25/24  44.47/24  46.15/23
    SNA5351 C TJ Start Náchod          6.48/13   2.07/23   3.23/29   3.18/16  12.08/34   2.16/ 5   3.21/10   5.04/17   6.22/27   1.28/22
                                      52.27/23  53.05/23
                                       6.12/22   0.38/30

24. Svobodová Eva              54.49  14.48/32  18.05/32  19.53/32  23.36/32  27.00/30  31.49/29  36.44/30  41.10/29  45.59/25  47.11/25
    SHK     C TJ Slavia Hradec Králo  14.48/32   3.17/30   1.48/11   3.43/28   3.24/18   4.49/25   4.55/32   4.26/12   4.49/19   1.12/12
                                      54.14/24  54.49/24
                                       7.03/28   0.35/25

25. Faltová Iva                54.55   5.47/ 4   7.11/ 3   9.02/ 4  11.40/ 4  14.34/ 3  17.06/ 4  20.07/ 3  26.41/ 9  48.11/27  49.07/26
    HOS6051 C TJ Tatran Hostinné       5.47/ 4   1.24/ 1   1.51/12   2.38/ 4   2.54/11   2.32/ 6   3.01/ 6   6.34/26  21.30/34   0.56/ 3
                                      54.23/25  54.55/25
                                       5.16/10   0.32/15

26. Balcarová Eva              55.18   8.57/27  10.58/25  13.59/24  18.14/26  22.17/23  26.27/22  31.11/23  37.06/21  44.14/22  46.11/22
    PHK5952 C OK 99 Hradec Králové     8.57/27   2.01/20   3.01/27   4.15/31   4.03/24   4.10/22   4.44/29   5.55/23   7.08/29   1.57/31
                                      54.44/26  55.18/26
                                       8.33/33   0.34/23

27. Weisbauerová Blanka        58.41   8.50/26  12.55/28  17.54/28  21.32/28  25.45/28  29.19/25  34.11/27  40.36/28  49.37/29  51.11/29
    LPU6351 C TJ Loko Pardubice        8.50/26   4.05/31   4.59/33   3.38/26   4.13/25   3.34/20   4.52/31   6.25/25   9.01/32   1.34/26
                                      58.08/28  58.41/27
                                       6.57/27   0.33/20

28. Filipová Dagmar            58.43  14.55/33  16.52/31  18.49/31  23.10/31  26.51/29  32.23/30  36.17/29  43.28/30  49.17/28  50.54/28
    SHK5651 C TJ Slavia Hradec Králo  14.55/33   1.57/17   1.57/15   4.21/32   3.41/21   5.32/30   3.54/23   7.11/28   5.49/26   1.37/28
                                      58.05/27  58.43/28
                                       7.11/32   0.38/30

29. Maclová Jana               58.54   6.27/ 8   8.16/ 6  13.33/23  16.54/22  27.47/32  34.04/31  38.11/31  46.09/32  50.29/30  52.49/31
    LPU6653 C TJ Loko Pardubice        6.27/ 8   1.49/11   5.17/34   3.21/18  10.53/33   6.17/32   4.07/24   7.58/31   4.20/13   2.20/33
                                      58.21/29  58.54/29
                                       5.32/13   0.33/20

30. Kubátová Iva               59.22   6.44/12   8.35/10  10.31/10  13.44/12  23.59/24  40.24/33  43.46/33  47.02/33  51.39/31  52.44/30
    PHK6552 C OK 99 Hradec Králové     6.44/12   1.51/12   1.56/14   3.13/15  10.15/32  16.25/34   3.22/11   3.16/ 6   4.37/18   1.05/ 6
                                      58.49/31  59.22/30
                                       6.05/19   0.33/20

31. Zelenková Lenka            59.23  10.05/28  12.46/27  15.47/27  20.13/27  25.21/27  29.45/26  34.33/28  40.06/27  46.58/26  49.15/27
    PHK6151 C OK 99 Hradec Králové    10.05/28   2.41/27   3.01/27   4.26/33   5.08/29   4.24/24   4.48/30   5.33/20   6.52/28   2.17/32
                                      58.45/30  59.23/31
                                       9.30/34   0.38/30

32. Vízková Irena              60.48  14.22/31  19.56/33  22.26/33  26.39/33  31.38/33  34.51/32  39.47/32  45.04/31  53.07/32  54.41/32
    SHK6353 C TJ Slavia Hradec Králo  14.22/31   5.34/33   2.30/23   4.13/30   4.59/27   3.13/16   4.56/33   5.17/19   8.03/30   1.34/26
                                      60.16/32  60.48/32
                                       5.35/14   0.32/15

33. Šabatková Zdena            62.21   8.13/24  11.10/26  14.05/26  17.45/25  21.58/22  25.13/21  28.44/21  32.46/18  54.08/33  55.37/33
    SHK5652 C TJ Slavia Hradec Králo   8.13/24   2.57/29   2.55/26   3.40/27   4.13/25   3.15/17   3.31/14   4.02/11  21.22/33   1.29/25
                                      61.45/33  62.21/33
                                       6.08/20   0.36/27

34. Marčíková Petra            66.32  19.25/34  26.16/34  30.05/34  33.14/34  36.32/34  42.33/34  48.13/34  54.54/34  59.20/34  60.15/34
    TYN6601 C SK Týniště nad Orlicí   19.25/34   6.51/34   3.49/30   3.09/14   3.18/15   6.01/31   5.40/34   6.41/27   4.26/16   0.55/ 1
                                      66.04/34  66.32/34
                                       5.49/17   0.28/ 8

kategorie D45C ( 4200 m,  0 m,12 k)
                                         K 1      K 2      K 3      K 4      K 5      K 6      K 7      K 8      K 9     K 10
                                        K 11     K 12      cíl
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Truhličková Jitka          41.15   8.22/2  11.07/2  13.05/2  14.29/2  17.10/2  21.23/2  25.07/2  28.24/2  30.37/2  32.28/2
   LPU5652 C TJ Loko Pardubice        8.22/2   2.45/3   1.58/1   1.24/3   2.41/2   4.13/1   3.44/1   3.17/2   2.13/1   1.51/2
                                     34.43/2  40.46/1  41.15/1
                                      2.15/1   6.03/1   0.29/1

2. Fejlková Alice             41.27   8.05/1  10.19/1  12.21/1  13.37/1  16.16/1  20.38/1  24.35/1  27.48/1  30.13/1  32.03/1
   SHK5351 C TJ Slavia Hradec Králo   8.05/1   2.14/1   2.02/2   1.16/1   2.39/1   4.22/2   3.57/2   3.13/1   2.25/2   1.50/1
                                     34.31/1  40.57/2  41.27/2
                                      2.28/2   6.26/2   0.30/3

3. Mrštíková Hana             52.31   8.37/3  11.39/3  14.33/3  16.25/3  20.08/4  25.17/4  29.19/3  32.52/3  36.46/3  38.38/3
   LPU5552 C TJ Loko Pardubice        8.37/3   3.02/4   2.54/7   1.52/4   3.43/5   5.09/3   4.02/3   3.33/3   3.54/7   1.52/3
                                     43.01/3  52.02/3  52.31/3
                                      4.23/6   9.01/6   0.29/1

4. Štěrbová Lenka             57.28  10.00/5  12.35/4  15.12/4  16.30/4  19.17/3  25.16/3  29.48/4  34.28/4  37.31/4  39.48/4
   LPU5451 C TJ Loko Pardubice       10.00/5   2.35/2   2.37/6   1.18/2   2.47/3   5.59/6   4.32/4   4.40/6   3.03/3   2.17/7
                                     48.48/5  56.48/4  57.28/4
                                      9.00/8   8.00/4   0.40/6

5. Malá Marie                 57.41   9.18/4  13.04/5  15.27/5  18.46/5  23.02/6  28.59/6  33.52/6  37.54/5  41.32/5  43.43/5
   LPU4753 C TJ Loko Pardubice        9.18/4   3.46/7   2.23/4   3.19/7   4.16/6   5.57/5   4.53/7   4.02/5   3.38/5   2.11/5
                                     48.03/4  57.10/5  57.41/5
                                      4.20/5   9.07/7   0.31/4

6. Šrollová Zdeňka            59.45  12.10/6  15.19/6  17.53/6  19.47/6  22.59/5  28.20/5  32.54/5  43.21/6  46.57/6  48.55/6
   LPU4951 C TJ Loko Pardubice       12.10/6   3.09/5   2.34/5   1.54/5   3.12/4   5.21/4   4.34/6  10.27/8   3.36/4   1.58/4
                                     52.04/6  59.05/6  59.45/6
                                      3.09/3   7.01/3   0.40/6

7. Lennerová Eva              67.23  19.23/8  23.08/8  25.12/8  28.40/8  33.05/8  39.14/7  43.47/7  47.43/7  51.27/7  53.41/7
   LPU5653 C TJ Loko Pardubice       19.23/8   3.45/6   2.04/3   3.28/8   4.25/7   6.09/7   4.33/5   3.56/4   3.44/6   2.14/6
                                     58.04/7  66.52/7  67.23/7
                                      4.23/6   8.48/5   0.31/4

8. Lulayová Věra              89.15  16.48/7  20.35/7  23.39/7  26.15/7  32.18/7  43.51/8  50.17/8  59.44/8  64.01/8  72.42/8
   LPU5651 C TJ Loko Pardubice       16.48/7   3.47/8   3.04/8   2.36/6   6.03/8  11.33/8   6.26/8   9.27/7   4.17/8   8.41/8
                                     76.38/8  88.25/8  89.15/8
                                      3.56/4  11.47/8   0.50/8

kategorie D50C ( 4000 m,  0 m,11 k)
                                         K 1      K 2      K 3      K 4      K 5      K 6      K 7      K 8      K 9     K 10
                                        K 11      cíl
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Martincová Helena          44.30   7.30/3  13.08/4  16.05/3  19.07/3  21.16/2  23.58/1  30.58/2  33.03/2  35.09/2  37.37/1
   ZAM5051 C Sokol Žamberk            7.30/3   5.38/5   2.57/1   3.02/1   2.09/1   2.42/1   7.00/9   2.05/3   2.06/1   2.28/2
                                     44.05/1  44.30/1
                                      6.28/1   0.25/1

2. Rufferová Iva              50.30   7.10/2  15.27/6  20.58/5  24.53/5  27.14/3  30.02/3  36.57/4  39.01/4  41.07/3  43.34/2
   SNA5052 C TJ Start Náchod          7.10/2   8.17/8   5.31/7   3.55/6   2.21/2   2.48/2   6.55/7   2.04/2   2.06/1   2.27/1
                                     50.03/2  50.30/2
                                      6.29/2   0.27/2

3. Novotná Marie              53.12   9.35/6  14.40/5  18.38/4  22.21/4  29.53/4  33.44/4  36.08/3  38.11/3  42.29/4  45.33/3
   PHK3951 C OK 99 Hradec Králové     9.35/6   5.05/4   3.58/2   3.43/4   7.32/8   3.51/3   2.24/1   2.03/1   4.18/8   3.04/4
                                     52.36/3  53.12/3
                                      7.03/3   0.36/5

4. Balášová Gertruda          54.57   6.32/1  10.16/1  14.31/1  18.09/1  21.11/1  25.22/2  29.44/1  32.13/1  35.03/1  45.49/4
   ALB4551 C ZŠ Albrechtice           6.32/1   3.44/2   4.15/5   3.38/2   3.02/4   4.11/6   4.22/5   2.29/5   2.50/5  10.46/9
                                     54.11/4  54.57/4
                                      8.22/6   0.46/8

5. Ehlová Iva                 56.30   7.36/4  10.52/2  14.57/2  18.36/2  33.07/7  36.59/5  40.42/5  42.53/5  45.23/5  48.17/5
   SRK3951 C SOOB Spartak Rychnov n   7.36/4   3.16/1   4.05/3   3.39/3  14.31/9   3.52/4   3.43/3   2.11/4   2.30/4   2.54/3
                                     55.56/5  56.30/5
                                      7.39/4   0.34/3

6. Diblíková Hana             66.33  15.05/8  21.57/8  26.04/7  30.17/7  33.00/6  37.07/6  41.22/6  44.22/6  47.41/6  57.40/6
   CHC4351 C KOB Choceň              15.05/8   6.52/7   4.07/4   4.13/7   2.43/3   4.07/5   4.15/4   3.00/7   3.19/7   9.59/8
                                     65.56/6  66.33/6
                                      8.16/5   0.37/6

7. Justová                    69.22   9.40/7  16.14/7  21.40/6  25.30/6  31.39/5  40.53/7  43.20/7  50.50/7  55.17/7  58.59/7
   PHK     C OK 99 Hradec Králové     9.40/7   6.34/6   5.26/6   3.50/5   6.09/7   9.14/9   2.27/2   7.30/9   4.27/9   3.42/6
                                     67.59/7  69.22/7
                                      9.00/8   1.23/9

8. Kašparová Zdena            74.55  19.04/9  28.27/9  34.29/9  39.30/9  44.47/9  49.12/9  54.10/9  57.41/9  60.03/9  63.17/8
   LPU3551 C TJ Loko Pardubice       19.04/9   9.23/9   6.02/8   5.01/8   5.17/6   4.25/7   4.58/6   3.31/8   2.22/3   3.14/5
                                     74.13/8  74.55/8
                                     10.56/9   0.42/7

9. Lhotská Hana               78.43   8.49/5  13.07/3  32.06/8  37.19/8  41.35/8  46.30/8  53.26/8  56.25/8  59.43/8  69.14/9
   ZAM4651 C Sokol Žamberk            8.49/5   4.18/3  18.59/9   5.13/9   4.16/5   4.55/8   6.56/8   2.59/6   3.18/6   9.31/7
                                     78.08/9  78.43/9
                                      8.54/7   0.35/4

kategorie H10C ( 2300 m,  0 m, 7 k)
                                           K 1       K 2       K 3       K 4       K 5       K 6       K 7       cíl
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Krajíček Václav            18.59   4.43/ 2   6.42/ 2   9.15/ 2  10.23/ 1  13.32/ 1  15.36/ 1  18.37/ 1  18.59/ 1
    VRL9101 C TJ Spartak Vrchlabí      4.43/ 2   1.59/ 2   2.33/ 3   1.08/ 1   3.09/ 6   2.04/ 6   3.01/ 1   0.22/ 2

 2. Kubín Viktor               21.25   5.33/ 4   8.00/ 4  11.11/ 4  12.28/ 3  14.35/ 2  16.59/ 2  20.59/ 2  21.25/ 2
    SRK9101 C SOOB Spartak Rychnov n   5.33/ 4   2.27/ 9   3.11/ 9   1.17/ 4   2.07/ 1   2.24/11   4.00/10   0.26/ 7

 3. Macl Jan                   21.52   5.00/ 3   7.22/ 3  11.09/ 3  12.31/ 4  15.44/ 4  18.01/ 3  21.24/ 3  21.52/ 3
    LPU9102 C TJ Loko Pardubice        5.00/ 3   2.22/ 8   3.47/13   1.22/ 7   3.13/ 7   2.17/10   3.23/ 3   0.28/11

 4. Prchal Ondřej              23.08   5.55/ 6   8.47/ 7  11.51/ 7  13.14/ 7  16.45/ 5  18.58/ 4  22.40/ 4  23.08/ 4
    SNA9101 C TJ Start Náchod          5.55/ 6   2.52/11   3.04/ 6   1.23/ 8   3.31/ 9   2.13/ 9   3.42/ 5   0.28/11

 5. Funda Jan                  24.29   5.53/ 5   8.12/ 5  11.16/ 5  13.00/ 6  15.41/ 3  19.45/ 5  23.58/ 5  24.29/ 5
    SHK9103 C TJ Slavia Hradec Králo   5.53/ 5   2.19/ 6   3.04/ 6   1.44/18   2.41/ 2   4.04/23   4.13/15   0.31/19

 6. Weisbauer Vojtěch          25.10   6.04/ 7   8.25/ 6  11.42/ 6  12.59/ 5  18.14/ 6  20.24/ 6  24.43/ 6  25.10/ 6
    LPU9101 C TJ Loko Pardubice        6.04/ 7   2.21/ 7   3.17/10   1.17/ 4   5.15/19   2.10/ 8   4.19/17   0.27/ 9

 7. Marčík Josef               27.40   8.16/18  10.09/10  14.35/10  15.45/ 9  18.58/ 7  23.09/ 8  27.06/ 7  27.40/ 7
    TYN9102 C SK Týniště nad Orlicí    8.16/18   1.53/ 1   4.26/19   1.10/ 2   3.13/ 7   4.11/25   3.57/ 8   0.34/25

 8. Nožka Radek                28.24   4.36/ 1   6.37/ 1   9.05/ 1  10.33/ 2  21.00/10  22.34/ 7  27.59/ 8  28.24/ 8
    ZAM9001 C Sokol Žamberk            4.36/ 1   2.01/ 3   2.28/ 2   1.28/10  10.27/25   1.34/ 2   5.25/21   0.25/ 6

 9. Vychodil Adam              28.54   9.21/20  11.35/15  14.10/ 9  15.54/10  20.35/ 8  24.35/10  28.25/ 9  28.54/ 9
    SHK9105 C TJ Slavia Hradec Králo   9.21/20   2.14/ 5   2.35/ 4   1.44/18   4.41/16   4.00/21   3.50/ 7   0.29/13

10. Čermák Jan                 29.01   6.17/ 9  12.20/18  16.27/16  18.04/15  20.53/ 9  24.26/ 9  28.32/10  29.01/10
    LPU9301 C TJ Loko Pardubice        6.17/ 9   6.03/24   4.07/16   1.37/14   2.49/ 4   3.33/17   4.06/13   0.29/13

11. Vik Martin                 30.13   6.45/13  11.43/16  15.55/15  17.28/14  21.44/11  25.30/11  29.39/11  30.13/11
    JIL9202 C OK Jilemnice             6.45/13   4.58/22   4.12/18   1.33/13   4.16/13   3.46/20   4.09/14   0.34/25

12. Handl Jindřich             30.40   6.30/11   9.50/ 9  12.32/ 8  14.04/ 8  25.01/15  26.41/14  30.22/12  30.40/12
    SRK9201 C SOOB Spartak Rychnov n   6.30/11   3.20/14   2.42/ 5   1.32/11  10.57/27   1.40/ 3   3.41/ 4   0.18/ 1

13. Seidl Jakub                31.09   7.00/14  10.18/11  14.46/11  16.47/11  24.01/13  26.02/13  30.36/13  31.09/13
    LPU9104 C TJ Loko Pardubice        7.00/14   3.18/13   4.28/20   2.01/22   7.14/21   2.01/ 5   4.34/18   0.33/23

14. Stulík Matěj               34.26  12.33/23  14.46/20  17.10/17  18.27/16  28.38/18  30.11/17  33.56/14  34.26/14
    SHK9101 C TJ Slavia Hradec Králo  12.33/23   2.13/ 4   2.24/ 1   1.17/ 4  10.11/24   1.33/ 1   3.45/ 6   0.30/16

15. Jireš Jakub                34.27   6.16/ 8   9.09/ 8  15.48/14  21.43/20  26.45/16  30.03/16  34.00/15  34.27/15
    KOS9201 C SKOB Kostelec nad Orli   6.16/ 8   2.53/12   6.39/24   5.55/27   5.02/18   3.18/13   3.57/ 8   0.27/ 9

16. Kobrle Aleš                35.55   6.24/10  11.17/12  15.16/13  16.48/12  21.48/12  25.48/12  35.25/16  35.55/16
    JIL9101 C OK Jilemnice             6.24/10   4.53/19   3.59/15   1.32/11   5.00/17   4.00/21   9.37/28   0.30/16

17. Kolář Jan                  36.12  12.48/24  17.45/22  21.52/21  23.30/21  27.58/17  31.32/18  35.35/17  36.12/17
    SRK9102 C SOOB Spartak Rychnov n  12.48/24   4.57/21   4.07/16   1.38/15   4.28/14   3.34/18   4.03/12   0.37/27

18. Beneš Vojtěch              36.33  10.38/22  16.06/21  19.12/20  20.59/18  30.57/21  33.05/20  36.07/18  36.33/18
    SJC9101 C Sportcentrum Jičín      10.38/22   5.28/23   3.06/ 8   1.47/20   9.58/23   2.08/ 7   3.02/ 2   0.26/ 7

19. Rykala Daniel              36.44  10.32/21  13.57/19  17.39/18  21.08/19  24.51/14  28.15/15  36.12/19  36.44/19
    VAM9101 C OOB POLART Vamberk      10.32/21   3.25/15   3.42/12   3.29/26   3.43/10   3.24/14   7.57/27   0.32/21

20. Stach Jan                  38.04   8.44/19  11.19/13  15.14/12  16.55/13  29.46/19  32.55/19  37.31/20  38.04/20
    JIL9103 C OK Jilemnice             8.44/19   2.35/10   3.55/14   1.41/16  12.51/28   3.09/12   4.36/19   0.33/23

21. Zemaník Jan                40.49  18.25/27  22.00/25  28.37/25  29.49/24  32.46/23  34.43/23  40.26/21  40.49/21
    TYN     C SK Týniště nad Orlicí   18.25/27   3.35/16   6.37/23   1.12/ 3   2.57/ 5   1.57/ 4   5.43/23   0.23/ 4

22. Rohan Jan                  41.02   7.25/16  11.34/14  19.01/19  20.24/17  30.58/22  34.29/22  40.40/22  41.02/22
    SNA9102 C TJ Start Náchod          7.25/16   4.09/18   7.27/25   1.23/ 8  10.34/26   3.31/16   6.11/24   0.22/ 2

23. Kiac Martin                42.30   6.40/12  19.59/24  23.38/22  27.06/23  30.53/20  34.17/21  42.06/23  42.30/23
    LPU9109 C TJ Loko Pardubice        6.40/12  13.19/27   3.39/11   3.28/25   3.47/11   3.24/14   7.49/26   0.24/ 5

24. Kovář Jan                  45.14   8.02/17  18.40/23  24.09/23  26.30/22  34.52/24  39.29/24  44.42/24  45.14/24
    KOS9101 C SKOB Kostelec nad Orli   8.02/17  10.38/26   5.29/21   2.21/23   8.22/22   4.37/26   5.13/20   0.32/21

25. Příhoda Jaromír            49.25  18.03/26  22.03/26  28.27/24  30.24/25  37.23/25  43.22/25  48.54/25  49.25/25
    LPU9111 C TJ Loko Pardubice       18.03/26   4.00/17   6.24/22   1.57/21   6.59/20   5.59/27   5.32/22   0.31/19

26. Brezovský Petr             49.57  13.57/25  24.34/27  37.23/26  39.05/26  41.51/26  45.28/26  49.28/26  49.57/26
    LPU9105 C TJ Loko Pardubice       13.57/25  10.37/25  12.49/27   1.42/17   2.46/ 3   3.37/19   4.00/10   0.29/13

    Vyskočil Štěpán             DISK                                                                         DISK
    VAM9701 C OOB POLART Vamberk                                                                   7.14/25   1.03/29

    Zitka Lukᚠ                DISK                                                                         DISK
    LPU9202 C TJ Loko Pardubice                            8.12/26   2.54/24   4.39/15   4.10/24   4.14/16   0.30/16

    Semonský Martin             DISK   7.07/15  12.00/17                                                     DISK
    LPU9107 C TJ Loko Pardubice        7.07/15   4.53/19                       4.12/12                       0.40/28

kategorie H10N ( 2200 m,  0 m, 6 k)
                                          K 1       K 2       K 3       K 4       K 5       K 6       cíl
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jakeš Ondřej               19.54                                                                    19.54/1
    TYN9103 C SK Týniště nad Orlicí                                                                      

 2. Kapl Tomᚠ                21.39  2.53/ 6   7.38/ 9   9.05/ 6  12.09/ 3  16.04/ 1  21.10/ 1  21.39/ 2
    SRK     C SOOB Spartak Rychnov n  2.53/ 6   4.45/ 9   1.27/ 2   3.04/ 1   3.55/ 2   5.06/ 1   0.29/ 9

 3. MACHEK VOJTA               22.16  2.41/ 4   7.07/ 6   8.34/ 2  12.04/ 2  16.34/ 2  21.50/ 2  22.16/ 3
    VRL     C TJ Spartak Vrchlabí     2.41/ 4   4.26/ 6   1.27/ 2   3.30/ 4   4.30/ 3   5.16/ 2   0.26/ 3

 4. Dostál Tomᚠ              24.47  2.38/ 3   6.55/ 3   8.49/ 5  13.10/ 4  18.38/ 6  24.22/ 3  24.47/ 4
    SNA     C TJ Start Náchod         2.38/ 3   4.17/ 5   1.54/13   4.21/16   5.28/15   5.44/ 7   0.25/ 1

 5. Martinec Jan               25.27  2.37/ 2   5.59/ 1   7.29/ 1  11.27/ 1  19.18/ 7  24.58/ 4  25.27/ 5
    SRK     C SOOB Spartak Rychnov n  2.37/ 2   3.22/ 1   1.30/ 4   3.58/ 9   7.51/24   5.40/ 6   0.29/ 9

 6. Smutný Šimon               25.45  3.22/13   7.19/ 7   9.24/ 8  13.30/ 6  18.25/ 3  25.18/ 5  25.45/ 6
    VAM9301 C OOB POLART Vamberk      3.22/13   3.57/ 2   2.05/16   4.06/13   4.55/10   6.53/15   0.27/ 5

 7. Mikulecký Jan              25.53  2.57/ 7   7.23/ 8   9.14/ 7  13.55/ 9  18.36/ 5  25.22/ 6  25.53/ 7
    PHK9202 C OK 99 Hradec Králové    2.57/ 7   4.26/ 6   1.51/12   4.41/17   4.41/ 5   6.46/14   0.31/16

 8. Bašek Adam                 26.21  2.44/ 5   6.58/ 4   8.41/ 3  17.23/17  20.37/10  25.55/ 7  26.21/ 8
    SRK     C SOOB Spartak Rychnov n  2.44/ 5   4.14/ 4   1.43/10   8.42/24   3.14/ 1   5.18/ 3   0.26/ 3

 9. Rom Simeon                 26.29  4.36/21   9.37/18  11.13/13  14.54/12  20.10/ 9  25.58/ 8  26.29/ 9
    DOB9101 C KOB Dobruška            4.36/21   5.01/12   1.36/ 6   3.41/ 6   5.16/13   5.48/ 9   0.31/16

10. Dítě Viktor                26.37  1.41/ 1   6.38/ 2  10.51/12  14.48/11  19.44/ 8  26.09/ 9  26.37/10
    KOS     C SKOB Kostelec nad Orli  1.41/ 1   4.57/11   4.13/22   3.57/ 8   4.56/11   6.25/11   0.28/ 6

11. Kábrt Ondřej               26.52  4.02/18   9.48/19  11.33/15  15.51/14  20.49/12  26.21/10  26.52/11
    SRK     C SOOB Spartak Rychnov n  4.02/18   5.46/17   1.45/11   4.18/14   4.58/12   5.32/ 5   0.31/16

12. Leštínský Ondřej           27.13  2.57/ 7   7.06/ 5   8.42/ 4  13.43/ 7  18.27/ 4  26.43/11  27.13/12
    DOB9102 C KOB Dobruška            2.57/ 7   4.09/ 3   1.36/ 6   5.01/19   4.44/ 7   8.16/20   0.30/13

13. Plný Petr                  27.15  3.05/10   8.10/10   9.48/ 9  13.53/ 8  21.19/13  26.47/12  27.15/13
    SRK     C SOOB Spartak Rychnov n  3.05/10   5.05/13   1.38/ 8   4.05/12   7.26/21   5.28/ 4   0.28/ 6

14. Jirák Stanislav            27.48  4.06/19   8.40/12  10.13/11  14.16/10  20.37/10  27.20/13  27.48/14
    LPU9108 C TJ Loko Pardubice       4.06/19   4.34/ 8   1.33/ 5   4.03/11   6.21/17   6.43/13   0.28/ 6

15. Světelský Jakub            29.01  3.16/11   8.21/11  10.00/10  13.18/ 5  21.36/14  28.36/14  29.01/15
    SRK     C SOOB Spartak Rychnov n  3.16/11   5.05/13   1.39/ 9   3.18/ 2   8.18/25   7.00/16   0.25/ 1

16. Divecký František          32.49  4.39/22   9.53/20  11.50/16  17.20/16  24.39/17  32.19/16  32.49/16
    SHK9301 C TJ Slavia Hradec Králo  4.39/22   5.14/15   1.57/14   5.30/20   7.19/20   7.40/18   0.30/13

17. Flek Otakar                32.55  3.45/15   9.29/16  11.26/14  15.28/13  22.14/16  32.15/15  32.55/17
    SRK     C SOOB Spartak Rychnov n  3.45/15   5.44/16   1.57/14   4.02/10   6.46/19  10.01/24   0.40/23

18. Kopin Štefan               33.04  4.24/20   9.09/13  13.03/17  17.23/17  24.53/18  32.28/17  33.04/18
    KOS     C SKOB Kostelec nad Orli  4.24/20   4.45/ 9   3.54/20   4.20/15   7.30/22   7.35/17   0.36/22

19. Mazan David                33.52  3.20/12  10.15/21  17.12/21  21.53/20  26.39/19  33.20/18  33.52/19
    PHK9203 C OK 99 Hradec Králové    3.20/12   6.55/23   6.57/27   4.41/17   4.46/ 8   6.41/12   0.32/20

20. Břeský Šimon               34.16  8.28/27  15.51/26  18.43/24  22.17/21  27.46/20  33.47/19  34.16/20
    JIL9301 C OK Jilemnice            8.28/27   7.23/24   2.52/19   3.34/ 5   5.29/16   6.01/10   0.29/ 9

21. Zajíček Radim              28.22                                                             28.22/21
    SRK     C SOOB Spartak Rychnov n                      1.21/ 1   3.29/ 3   5.16/13   5.45/ 8   0.29/ 9

22. Kalous Tomᚠ              38.55  3.03/ 9   9.16/14  13.31/18  17.15/15  21.58/15  38.15/20  38.55/22
    SHK91   C TJ Slavia Hradec Králo  3.03/ 9   6.13/22   4.15/23   3.44/ 7   4.43/ 6  16.17/28   0.40/23

23. Víšek Miloslav             40.13  6.19/26  12.20/23  15.02/20  20.37/19  30.11/21  39.32/21  40.13/23
    CHC9401 C KOB Choceň              6.19/26   6.01/20   2.42/18   5.35/21   9.34/26   9.21/22   0.41/25

24. Kobolka Petr               40.18  3.24/14   9.27/15  18.01/22  23.53/22  31.39/22  39.43/22  40.18/24
    KOS     C SKOB Kostelec nad Orli  3.24/14   6.03/21   8.34/28   5.52/22   7.46/23   8.04/19   0.35/21

25. Säckl Michal               41.41  3.45/15   9.33/17  14.23/19  25.44/23  32.15/23  41.00/23  41.41/25
    ALB9301 C ZŠ Albrechtice          3.45/15   5.48/19   4.50/25  11.21/27   6.31/18   8.45/21   0.41/25

26. Ehl Sebastian              36.26  3.56/17  12.08/22                                          36.26/26
    SRK     C SOOB Spartak Rychnov n  3.56/17   8.12/26                       4.35/ 4   9.44/23   0.30/13

27. Guttler Dominik            48.03  9.42/28  15.28/25  20.27/25  31.37/26  36.25/24  47.32/24  48.03/27
    JIL9303 C OK Jilemnice            9.42/28   5.46/17   4.59/26  11.10/26   4.48/ 9  11.07/25   0.31/16

28. Křivda Martin              54.10  6.12/25  14.02/24  18.04/23  26.31/24  40.32/25  53.22/25  54.10/28
    CHC9501 C KOB Choceň              6.12/25   7.50/25   4.02/21   8.27/23  14.01/28  12.50/26   0.48/27

29. Vandas Daniel              60.12  6.09/24  18.40/27  21.19/26  31.32/25  43.30/26  58.55/26  60.12/29
    VAM9801 C OOB POLART Vamberk      6.09/24  12.31/27   2.39/17  10.13/25  11.58/27  15.25/27   1.17/29

30. Slavík Dalibor             98.08  4.43/23  19.07/28  23.35/27  38.41/27  74.49/27  97.07/27  98.08/30
    CET     C TJ Loko Česká Třebová   4.43/23  14.24/28   4.28/24  15.06/28  36.08/29  22.18/29   1.01/28

    Balcar Pavel                DISK                                                              DISK
    SRK     C SOOB Spartak Rychnov n                                                                     

MS  Hostaš Zbyněk              37.31  2.33      9.03     10.44     14.30     31.25     36.57     37.31
    VAM8901 C OOB POLART Vamberk      2.33      6.30      1.41      3.46     16.55      5.32      0.34   

MS  Zelenka Tomᚠ             25.57  2.23      6.05      7.33     11.28     17.13     25.26     25.57
    PHK9001 C OK 99 Hradec Králové    2.23      3.42      1.28      3.55      5.45      8.13      0.31   

MS  Jedlinský Jakub            22.45  2.42      6.54      8.34     11.47     16.25     22.11     22.45
    PHK9002 C OK 99 Hradec Králové    2.42      4.12      1.40      3.13      4.38      5.46      0.34   

MS  Zíma Lukᚠ                44.27  3.21     10.20     21.48     28.40     36.27     43.58     44.27
    ALB8703 C ZŠ Albrechtice          3.21      6.59     11.28      6.52      7.47      7.31      0.29   

MS  Zíma Jakub                 47.51  3.06     12.02     22.41     30.11     38.51     47.17     47.51
    ALB9002 C ZŠ Albrechtice          3.06      8.56     10.39      7.30      8.40      8.26      0.34   

kategorie H12C ( 3800 m,  0 m, 8 k)
                                           K 1       K 2       K 3       K 4       K 5       K 6       K 7       K 8       cíl
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Daněk Jáchym               28.15   4.49/ 3   6.19/ 3   9.46/ 2  13.54/ 1  17.08/ 1  21.10/ 2  25.00/ 1  27.52/ 1  28.15/ 1
    VRL8901 B TJ Spartak Vrchlabí      4.49/ 3   1.30/ 4   3.27/ 2   4.08/ 2   3.14/ 2   4.02/ 9   3.50/ 2   2.52/ 1   0.23/ 3

 2. Henych Tomᚠ              28.47   5.36/ 8   7.09/ 8  10.31/ 5  14.32/ 3  17.52/ 3  21.04/ 1  25.20/ 3  28.24/ 2  28.47/ 2
    JIL9002 B OK Jilemnice             5.36/ 8   1.33/ 6   3.22/ 1   4.01/ 1   3.20/ 4   3.12/ 1   4.16/ 7   3.04/ 2   0.23/ 3

 3. Henych Ondřej              29.20   4.28/ 1   5.53/ 1   9.44/ 1  13.59/ 2  17.09/ 2  21.10/ 2  25.43/ 4  28.57/ 3  29.20/ 3
    JIL9001 B OK Jilemnice             4.28/ 1   1.25/ 2   3.51/ 7   4.15/ 3   3.10/ 1   4.01/ 8   4.33/14   3.14/ 5   0.23/ 3

 4. Pátek Lukᚠ               30.52   4.44/ 2   6.08/ 2  10.13/ 3  14.59/ 4  18.17/ 4  21.30/ 4  25.04/ 2  30.30/ 4  30.52/ 4
    SRK8905 B SOOB Spartak Rychnov n   4.44/ 2   1.24/ 1   4.05/13   4.46/ 9   3.18/ 3   3.13/ 2   3.34/ 1   5.26/20   0.22/ 1

 5. Šabatka Zdeněk             31.52   5.00/ 5   6.48/ 5  10.50/ 7  15.25/ 6  19.21/ 6  22.57/ 5  27.15/ 5  31.30/ 5  31.52/ 5
    SHK8902 B TJ Slavia Hradec Králo   5.00/ 5   1.48/17   4.02/12   4.35/ 5   3.56/11   3.36/ 6   4.18/ 8   4.15/16   0.22/ 1

 6. Muller Martin              32.33   4.58/ 4   6.45/ 4  10.29/ 4  16.17/ 8  19.43/ 7  24.02/ 6  28.03/ 6  31.42/ 6  32.33/ 6
    PHK8903 C OK 99 Hradec Králové     4.58/ 4   1.47/16   3.44/ 5   5.48/16   3.26/ 5   4.19/10   4.01/ 4   3.39/ 7   0.51/24

 7. Řehák Václav               32.34   5.55/10   7.39/10  11.40/10  16.21/ 9  20.12/ 9  24.04/ 7  29.00/ 7  32.11/ 7  32.34/ 7
    SJC8902 B Sportcentrum Jičín       5.55/10   1.44/15   4.01/10   4.41/ 7   3.51/ 9   3.52/ 7   4.56/19   3.11/ 3   0.23/ 3

 8. Hovorka Lukᚠ             33.17   5.28/ 7   7.06/ 6  11.07/ 9  16.06/ 7  20.10/ 8  24.31/ 9  29.02/ 9  32.47/ 8  33.17/ 8
    LPU9001 C TJ Loko Pardubice        5.28/ 7   1.38/ 9   4.01/10   4.59/12   4.04/16   4.21/12   4.31/13   3.45/ 9   0.30/19

 9. Bůžek Jan                  33.22   6.13/16   7.54/14  11.54/12  16.53/12  20.54/12  24.21/ 8  29.00/ 7  32.59/ 9  33.22/ 9
    SRK8904 C SOOB Spartak Rychnov n   6.13/16   1.41/12   4.00/ 9   4.59/12   4.01/15   3.27/ 5   4.39/16   3.59/12   0.23/ 3

10. Klapal Jan                 34.21   6.11/13   7.54/14  12.45/15  17.31/13  21.59/13  25.24/11  29.48/10  33.55/10  34.21/10
    VAM9001 C OOB POLART Vamberk       6.11/13   1.43/14   4.51/16   4.46/ 9   4.28/17   3.25/ 4   4.24/10   4.07/14   0.26/10

11. Peremský Zdeněk            34.48   5.52/ 9   7.20/ 9  11.06/ 8  16.36/10  20.36/10  25.14/10  30.06/11  34.19/11  34.48/11
    SRK8903 C SOOB Spartak Rychnov n   5.52/ 9   1.28/ 3   3.46/ 6   5.30/15   4.00/13   4.38/16   4.52/18   4.13/15   0.29/16

12. Jirásek Michal             35.07   6.11/13   7.52/13  11.51/11  16.47/11  20.39/11  26.59/12  31.25/12  34.38/12  35.07/12
    SHK8901 C TJ Slavia Hradec Králo   6.11/13   1.41/12   3.59/ 8   4.56/11   3.52/10   6.20/18   4.26/11   3.13/ 4   0.29/16

13. Kalenský Jakub             35.58   6.31/17   8.02/16  12.29/14  18.25/14  23.19/15  27.38/14  31.40/13  35.32/13  35.58/13
    VRL8902 C TJ Spartak Vrchlabí      6.31/17   1.31/ 5   4.27/14   5.56/17   4.54/19   4.19/10   4.02/ 5   3.52/11   0.26/10

14. Tomalík Ondřej             36.12   6.11/13   7.47/12  13.44/16  19.42/16  23.39/16  28.00/15  32.27/16  35.44/14  36.12/14
    SHK8904 C TJ Slavia Hradec Králo   6.11/13   1.36/ 7   5.57/20   5.58/18   3.57/12   4.21/12   4.27/12   3.17/ 6   0.28/13

15. Dusílek Adam               36.38   7.36/19  12.14/20  17.09/19  21.24/17  24.57/17  28.20/16  32.13/15  36.13/15  36.38/15
    SRK8902 B SOOB Spartak Rychnov n   7.36/19   4.38/24   4.55/17   4.15/ 3   3.33/ 6   3.23/ 3   3.53/ 3   4.00/13   0.25/ 9

16. Glovacký Radim             38.42   6.07/11   7.44/11  12.27/13  18.38/15  23.08/14  27.37/13  32.11/14  38.13/16  38.42/16
    SHK9002 C TJ Slavia Hradec Králo   6.07/11   1.37/ 8   4.43/15   6.11/19   4.30/18   4.29/14   4.34/15   6.02/22   0.29/16

17. Pauk Jiří                  38.57   5.27/ 6   7.06/ 6  10.40/ 6  15.24/ 5  19.04/ 5  30.24/17  34.38/17  38.29/17  38.57/17
    SRK8908 C SOOB Spartak Rychnov n   5.27/ 6   1.39/10   3.34/ 3   4.44/ 8   3.40/ 7  11.20/23   4.14/ 6   3.51/10   0.28/13

18. Krejza Pavel               42.21   8.41/20  10.45/19  16.16/18  22.39/18  26.39/18  31.12/18  36.02/18  41.54/18  42.21/18
    SRK8909 C SOOB Spartak Rychnov n   8.41/20   2.04/20   5.31/18   6.23/20   4.00/13   4.33/15   4.50/17   5.52/21   0.27/12

19. Ptáček Jiří                47.56  14.31/23  16.11/23  19.47/21  24.22/19  28.08/19  39.31/19  43.49/19  47.28/19  47.56/19
    SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n  14.31/23   1.40/11   3.36/ 4   4.35/ 5   3.46/ 8  11.23/24   4.18/ 8   3.39/ 7   0.28/13

20. Matějovský Pavel           57.24  18.11/24  20.07/24  26.15/24  31.31/22  40.04/22  45.28/20  52.05/20  57.00/20  57.24/20
    NPA9001 C SK LOB Nová Paka        18.11/24   1.56/18   6.08/22   5.16/14   8.33/22   5.24/17   6.37/20   4.55/17   0.24/ 8

21. Smola Jakub                62.23  11.39/22  14.44/22  20.39/23  30.36/21  35.40/20  46.25/22  55.43/21  61.47/21  62.23/21
    SNA8902 C TJ Start Náchod         11.39/22   3.05/23   5.55/19   9.57/22   5.04/20  10.45/22   9.18/22   6.04/23   0.36/22

22. Slížek Martin              63.20  10.38/21  13.04/21  19.56/22  28.21/20  36.28/21  46.09/21  57.43/22  62.45/22  63.20/22
    DOB8900 C KOB Dobruška            10.38/21   2.26/22   6.52/23   8.25/21   8.07/21   9.41/19  11.34/23   5.02/18   0.35/21

23. Novák Martin               72.49   6.44/18   8.46/18  18.37/20  34.24/23  43.25/23  53.45/23  66.55/23  72.13/23  72.49/23
    VAM9002 C OOB POLART Vamberk       6.44/18   2.02/19   9.51/24  15.47/23   9.01/23  10.20/21  13.10/24   5.18/19   0.36/22

    Nývlt Zbyněk                DISK   6.07/11   8.22/17  14.26/17                                                     DISK
    LPU9002 C TJ Loko Pardubice        6.07/11   2.15/21   6.04/21                      10.11/20   8.18/21   6.12/24   0.31/20

kategorie H12D ( 2700 m,  0 m, 7 k)
                                           K 1       K 2       K 3       K 4       K 5       K 6       K 7       cíl
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vávra Zdeněk               22.27   5.02/ 1   6.24/ 1  10.02/ 1  13.12/ 1  14.23/ 1  17.36/ 1  22.03/ 1  22.27/ 1
    SRK9004 C SOOB Spartak Rychnov n   5.02/ 1   1.22/ 7   3.38/ 3   3.10/ 8   1.11/ 1   3.13/ 6   4.27/ 2   0.24/ 4

 2. Brendl Radek               25.24   6.44/11   8.24/11  11.57/10  14.25/ 4  16.55/ 6  19.34/ 3  25.03/ 2  25.24/ 2
    NPA9002 C SK LOB Nová Paka         6.44/11   1.40/16   3.33/ 2   2.28/ 1   2.30/14   2.39/ 1   5.29/ 7   0.21/ 1

 3. Stuchlík Jaroslav          25.47   5.33/ 5   6.52/ 4  11.58/11  15.02/ 8  17.22/ 8  20.20/ 6  25.23/ 3  25.47/ 3
    NPA8901 C SK LOB Nová Paka         5.33/ 5   1.19/ 4   5.06/19   3.04/ 7   2.20/12   2.58/ 2   5.03/ 3   0.24/ 4

 4. Bareš Ondřej               26.52   6.21/ 9   7.52/ 9  11.56/ 9  14.47/ 6  16.49/ 5  20.17/ 5  26.21/ 4  26.52/ 4
    SHK8905 C TJ Slavia Hradec Králo   6.21/ 9   1.31/13   4.04/11   2.51/ 4   2.02/ 9   3.28/ 8   6.04/ 9   0.31/21

 5. Černý Vojtěch              26.58   6.41/10   8.08/10  11.55/ 8  14.50/ 7  16.28/ 4  19.57/ 4  26.31/ 5  26.58/ 5
    JIL9006 C OK Jilemnice             6.41/10   1.27/10   3.47/ 4   2.55/ 5   1.38/ 2   3.29/ 9   6.34/12   0.27/16

 6. Hausvater Jan              27.16   6.12/ 7   7.35/ 7  11.32/ 6  14.43/ 5  17.37/ 9  21.19/ 8  26.47/ 6  27.16/ 6
    SHK9005 C TJ Slavia Hradec Králo   6.12/ 7   1.23/ 8   3.57/ 7   3.11/ 9   2.54/17   3.42/10   5.28/ 6   0.29/19

 7. Klouček Tomᚠ             27.20   5.03/ 2   6.40/ 3  11.11/ 3  15.13/ 9  17.01/ 7  21.14/ 7  26.57/ 7  27.20/ 7
    STH9002 C SK Studenec              5.03/ 2   1.37/15   4.31/16   4.02/17   1.48/ 5   4.13/16   5.43/ 8   0.23/ 3

 8. Filip Filip                27.43   8.25/16   9.43/13  13.35/12  16.21/12  18.07/11  22.09/10  27.19/ 8  27.43/ 8
    SHK9003 C TJ Slavia Hradec Králo   8.25/16   1.18/ 3   3.52/ 5   2.46/ 2   1.46/ 4   4.02/13   5.10/ 4   0.24/ 4

 9. Havlíček Lukᚠ            28.17   5.29/ 4   7.02/ 5  11.16/ 5  14.17/ 3  16.14/ 3  23.36/12  27.51/ 9  28.17/ 9
    JIL9003 C OK Jilemnice             5.29/ 4   1.33/14   4.14/12   3.01/ 6   1.57/ 8   7.22/22   4.15/ 1   0.26/11

10. Zavřel Jiří                28.55   5.12/ 3   6.33/ 2  10.59/ 2  14.15/ 2  16.11/ 2  19.18/ 2  28.22/10  28.55/10
    CHC8902 C KOB Choceň               5.12/ 3   1.21/ 6   4.26/15   3.16/11   1.56/ 7   3.07/ 5   9.04/21   0.33/24

11. Pavel Tomᚠ               30.40   5.55/ 6   7.11/ 6  11.13/ 4  15.48/11  17.57/10  21.46/ 9  30.14/11  30.40/11
    SHK9006 C TJ Slavia Hradec Králo   5.55/ 6   1.16/ 2   4.02/10   4.35/19   2.09/10   3.49/12   8.28/19   0.26/11

12. Čermák Petr                31.25   7.40/12   9.08/12  13.56/14  17.38/14  20.31/13  24.17/14  31.01/12  31.25/12
    LPU8901 C TJ Loko Pardubice        7.40/12   1.28/11   4.48/17   3.42/15   2.53/16   3.46/11   6.44/15   0.24/ 4

13. Macháň Václav              32.16   8.23/15   9.49/14  13.47/13  17.31/13  19.23/12  23.31/11  31.51/13  32.16/13
    SRK9001 C SOOB Spartak Rychnov n   8.23/15   1.26/ 9   3.58/ 8   3.44/16   1.52/ 6   4.08/15   8.20/18   0.25/ 8

14. Knop Radek                 34.00   6.20/ 8   7.48/ 8  11.43/ 7  15.14/10  22.05/16  26.28/15  33.34/14  34.00/14
    SRK9006 C SOOB Spartak Rychnov n   6.20/ 8   1.28/11   3.55/ 6   3.31/14   6.51/23   4.23/18   7.06/16   0.26/11

15. Gašparovič Tomᚠ          35.05   9.35/20  11.46/19  16.08/19  24.03/19  26.19/18  29.22/17  34.38/15  35.05/15
    SRK9049 C SOOB Spartak Rychnov n   9.35/20   2.11/20   4.22/14   7.55/22   2.16/11   3.03/ 4   5.16/ 5   0.27/16

16. Souček Michal              36.30   8.26/17  10.38/17  15.36/17  19.58/17  23.39/17  28.40/16  36.04/16  36.30/16
    SHK9007 C TJ Slavia Hradec Králo   8.26/17   2.12/21   4.58/18   4.22/18   3.41/20   5.01/19   7.24/17   0.26/11

17. Magnusek Robert            38.58   8.14/14  20.31/23  23.59/22  27.13/20  28.52/20  32.11/19  38.32/17  38.58/17
    KUN9101 C Sokol Kunvald            8.14/14  12.17/24   3.28/ 1   3.14/10   1.39/ 3   3.19/ 7   6.21/11   0.26/11

18. Horák Jan                  39.23   9.11/18  10.21/16  15.38/18  18.24/16  21.02/14  24.03/13  39.02/18  39.23/18
    NPA8902 C SK LOB Nová Paka         9.11/18   1.10/ 1   5.17/20   2.46/ 2   2.38/15   3.01/ 3  14.59/24   0.21/ 1

19. Exner Jan                  41.01   9.33/19  10.53/18  14.53/16  18.18/15  21.49/15  33.56/20  40.36/19  41.01/19
    STH9001 C SK Studenec              9.33/19   1.20/ 5   4.00/ 9   3.25/12   3.31/19  12.07/23   6.40/14   0.25/ 8

20. Lux Filip                  41.29   8.07/13   9.51/15  14.07/15  22.55/18  27.31/19  31.38/18  40.58/20  41.29/20
    KUN9102 C Sokol Kunvald            8.07/13   1.44/17   4.16/13   8.48/24   4.36/21   4.07/14   9.20/22   0.31/21

21. Doležel Martin             45.12  13.57/21  15.59/20  21.51/20  27.28/21  29.55/21  34.09/21  44.42/21  45.12/21
    SHK9009 C TJ Slavia Hradec Králo  13.57/21   2.02/19   5.52/21   5.37/20   2.27/13   4.14/17  10.33/23   0.30/20

22. Brádle Jan                 50.53  15.16/22  17.32/22  23.57/21  31.14/22  36.44/23  41.57/22  50.25/22  50.53/22
    STH9004 C SK Studenec             15.16/22   2.16/22   6.25/22   7.17/21   5.30/22   5.13/21   8.28/19   0.28/18

23. Suchomel Adam              53.56  18.30/24  21.02/24  27.54/24  31.19/23  34.44/22  46.57/23  53.31/23  53.56/23
    KUN9201 C Sokol Kunvald           18.30/24   2.32/23   6.52/23   3.25/12   3.25/18  12.13/24   6.34/12   0.25/ 8

24. Bašek Martin               59.30  15.18/23  17.05/21  26.45/23  35.22/24  47.31/24  52.38/24  58.58/24  59.30/24
    SRK9005 C SOOB Spartak Rychnov n  15.18/23   1.47/18   9.40/24   8.37/23  12.09/24   5.07/20   6.20/10   0.32/23

kategorie H14C ( 4800 m,  0 m,12 k)
                                            K 1        K 2        K 3        K 4        K 5        K 6        K 7        K 8        K 9       K 10
                                           K 11       K 12        cíl
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vostřel Lukᚠ             30.35    4.12/ 3    5.47/ 1    8.03/ 1    9.30/ 1   11.29/ 1   14.31/ 1   17.19/ 1   19.34/ 1   21.53/ 1   23.43/ 1
    VAM8702 B OOB POLART Vamberk        4.12/ 3    1.35/ 1    2.16/ 2    1.27/ 8    1.59/ 1    3.02/ 8    2.48/ 5    2.15/ 4    2.19/ 9    1.50/ 2
                                       27.06/ 1   30.15/ 1   30.35/ 1
                                        3.23/ 6    3.09/ 3    0.20/ 2

 2. Malý Aleš                  30.36    4.12/ 3    6.40/ 2    9.14/ 2   10.37/ 2   12.37/ 2   15.28/ 2   18.02/ 2   20.14/ 2   22.19/ 2   24.16/ 2
    JIL8702 B OK Jilemnice              4.12/ 3    2.28/ 5    2.34/ 7    1.23/ 6    2.00/ 2    2.51/ 4    2.34/ 3    2.12/ 3    2.05/ 2    1.57/ 6
                                       27.07/ 2   30.15/ 1   30.36/ 2
                                        2.51/ 1    3.08/ 2    0.21/ 7

 3. Beneš Jan                  32.21    4.03/ 2    7.27/ 4   11.13/13   12.24/12   14.42/ 7   18.08/ 9   20.31/ 6   22.28/ 4   24.22/ 3   26.02/ 3
    SJC8703 B Sportcentrum Jičín        4.03/ 2    3.24/25    3.46/22    1.11/ 2    2.18/ 4    3.26/14    2.23/ 1    1.57/ 1    1.54/ 1    1.40/ 1
                                       29.07/ 3   32.01/ 3   32.21/ 3
                                        3.05/ 2    2.54/ 1    0.20/ 2

 4. Panchártek Jan             35.15    5.08/ 9    7.42/ 6    9.58/ 4   11.27/ 4   13.41/ 3   17.05/ 3   19.55/ 3   22.20/ 3   24.31/ 4   26.27/ 4
    PHK8802 B OK 99 Hradec Králové      5.08/ 9    2.34/ 6    2.16/ 2    1.29/12    2.14/ 3    3.24/13    2.50/ 6    2.25/ 6    2.11/ 3    1.56/ 4
                                       30.23/ 4   34.53/ 4   35.15/ 4
                                        3.56/14    4.30/22    0.22/15

 5. Kubát Jan                  35.16    5.04/ 7    7.56/10   10.50/10   12.08/ 8   14.52/ 8   17.43/ 6   20.41/ 7   23.01/ 7   25.25/ 7   27.37/ 7
    PHK8902 A OK 99 Hradec Králové      5.04/ 7    2.52/20    2.54/12    1.18/ 3    2.44/12    2.51/ 4    2.58/10    2.20/ 5    2.24/14    2.12/15
                                       31.11/ 6   34.54/ 5   35.16/ 5
                                        3.34/ 8    3.43/ 6    0.22/15

 6. Bláha Petr                 35.31    4.58/ 5    7.06/ 3   10.10/ 5   11.33/ 5   13.59/ 4   17.18/ 5   20.16/ 5   22.53/ 6   25.19/ 6   27.30/ 6
    SHK8708 B TJ Slavia Hradec Králo    4.58/ 5    2.08/ 2    3.04/15    1.23/ 6    2.26/ 6    3.19/10    2.58/10    2.37/12    2.26/15    2.11/11
                                       31.02/ 5   35.07/ 6   35.31/ 6
                                        3.32/ 7    4.05/13    0.24/27

 7. Jirčák Ondřej              35.40    5.16/10    7.53/ 8   10.57/11   12.19/11   15.08/10   17.58/ 7   21.09/ 9   23.40/ 9   25.51/ 9   27.47/ 8
    SRK8805 B SOOB Spartak Rychnov n    5.16/10    2.37/ 8    3.04/15    1.22/ 5    2.49/14    2.50/ 3    3.11/18    2.31/ 9    2.11/ 3    1.56/ 4
                                       31.21/ 7   35.17/ 7   35.40/ 7
                                        3.34/ 8    3.56/ 8    0.23/20

 8. Holas Štěpán               35.44    3.57/ 1    7.39/ 5    9.54/ 3   11.00/ 3   17.34/15   20.10/12   22.43/12   24.47/11   27.05/11   28.58/ 9
    SJC8702 A Sportcentrum Jičín        3.57/ 1    3.42/30    2.15/ 1    1.06/ 1    6.34/35    2.36/ 1    2.33/ 2    2.04/ 2    2.18/ 8    1.53/ 3
                                       32.06/ 9   35.23/ 8   35.44/ 8
                                        3.08/ 3    3.17/ 4    0.21/ 7

 9. Kuhn Matyᚠ               36.23    5.20/12    8.03/12   10.31/ 7   11.52/ 6   14.26/ 6   17.06/ 4   20.08/ 4   22.35/ 5   25.13/ 5   27.24/ 5
    SHK8701 B TJ Slavia Hradec Králo    5.20/12    2.43/12    2.28/ 5    1.21/ 4    2.34/ 9    2.40/ 2    3.02/13    2.27/ 7    2.38/19    2.11/11
                                       31.29/ 8   36.01/ 9   36.23/ 9
                                        4.05/17    4.32/23    0.22/15

10. Petras Tomᚠ              36.54    5.21/13    8.06/13   10.59/12   12.35/13   15.07/ 9   18.29/10   21.37/10   24.21/10   26.52/10   29.09/10
    SRK8804 B SOOB Spartak Rychnov n    5.21/13    2.45/15    2.53/11    1.36/19    2.32/ 8    3.22/12    3.08/17    2.44/17    2.31/17    2.17/17
                                       32.25/10   36.31/10   36.54/10
                                        3.16/ 4    4.06/15    0.23/20

11. Krajíček Vojta             38.53    5.29/15    7.55/ 9   10.24/ 6   11.58/ 7   14.21/ 5   18.02/ 8   20.53/ 8   23.29/ 8   25.42/ 8   31.02/11
    VRL8803 B TJ Spartak Vrchlabí       5.29/15    2.26/ 4    2.29/ 6    1.34/17    2.23/ 5    3.41/18    2.51/ 7    2.36/10    2.13/ 5    5.20/36
                                       34.23/11   38.33/11   38.53/11
                                        3.21/ 5    4.10/17    0.20/ 2

12. Černý Martin               38.59    5.06/ 8    7.42/ 6   10.45/ 9   12.12/ 9   18.02/17   21.04/15   24.07/15   26.34/14   28.57/14   31.08/12
    JIL8703 C OK Jilemnice              5.06/ 8    2.36/ 7    3.03/14    1.27/ 8    5.50/32    3.02/ 8    3.03/15    2.27/ 7    2.23/12    2.11/11
                                       34.57/12   38.38/12   38.59/12
                                        3.49/13    3.41/ 5    0.21/ 7

13. Grundman Vojtěch           40.37    5.43/16    8.33/15   12.27/16   14.02/16   16.53/12   20.39/14   23.52/14   27.07/16   29.30/16   31.56/16
    CHC8801 B KOB Choceň                5.43/16    2.50/18    3.54/25    1.35/18    2.51/15    3.46/20    3.13/19    3.15/29    2.23/12    2.26/21
                                       35.41/14   40.16/13   40.37/13
                                        3.45/11    4.35/25    0.21/ 7

14. Košál Ondřej              40.49    4.58/ 5    8.36/17   11.15/14   12.42/14   15.36/11   18.56/11   22.11/11   26.12/12   28.39/12   31.13/13
    SHK8704 B TJ Slavia Hradec Králo    4.58/ 5    3.38/29    2.39/ 8    1.27/ 8    2.54/16    3.20/11    3.15/20    4.01/33    2.27/16    2.34/25
                                       36.26/15   40.28/14   40.49/14
                                        5.13/30    4.02/11    0.21/ 7

15. Fiala Petr                 40.51                                                                                                              
    LPU8701 B TJ Loko Pardubice                               3.32/18    1.27/ 8    2.37/10    4.21/27    3.00/12    2.36/10    2.42/20    2.18/18
                                                             40.51
                                        4.44/27    4.05/13    0.18/ 1

16. Kycl Josef                 41.08    6.50/25   10.14/25   13.27/22   14.59/18   17.30/14   20.21/13   23.41/13   26.20/13   28.55/13   31.22/15
    PHK8804 B OK 99 Hradec Králové      6.50/25    3.24/25    3.13/17    1.32/15    2.31/ 7    2.51/ 4    3.20/21    2.39/14    2.35/18    2.27/22
                                       35.37/13   40.44/15   41.08/15
                                        4.15/20    5.07/32    0.24/27

17. Kopecký Ondřej             41.45    6.12/20    9.06/20   13.26/21   15.13/20   18.31/19   21.29/16   24.15/16   26.56/15   29.11/15   31.21/14
    LPU8704 B TJ Loko Pardubice         6.12/20    2.54/21    4.20/28    1.47/23    3.18/19    2.58/ 7    2.46/ 4    2.41/15    2.15/ 6    2.10/10
                                       37.09/16   41.22/16   41.45/16
                                        5.48/35    4.13/19    0.23/20

18. Justa Pavel                42.57    5.18/11    7.57/11   10.40/ 8   12.13/10   17.43/16   21.53/18   26.47/18   29.32/18   31.52/18   34.01/18
    PHK8701 B OK 99 Hradec Králové      5.18/11    2.39/ 9    2.43/ 9    1.33/16    5.30/31    4.10/25    4.54/34    2.45/19    2.20/11    2.09/ 8
                                       38.08/17   42.33/17   42.57/17
                                        4.07/19    4.25/21    0.24/27

19. Klapal Michal              42.59    6.16/21   10.38/27   12.58/18   14.40/17   18.03/18   21.31/17   25.13/17   27.50/17   30.36/17   33.35/17
    VAM8802 B OOB POLART Vamberk        6.16/21    4.22/35    2.20/ 4    1.42/22    3.23/20    3.28/15    3.42/29    2.37/12    2.46/21    2.59/31
                                       38.36/18   42.36/18   42.59/18
                                        5.01/28    4.00/10    0.23/20

20. Rederer Václav             44.32    6.33/23    8.41/18   13.03/19   15.40/21   20.32/23   24.11/20   27.02/19   29.53/19   32.08/19   34.17/19
    SHK8801 B TJ Slavia Hradec Králo    6.33/23    2.08/ 2    4.22/29    2.37/32    4.52/29    3.39/17    2.51/ 7    2.51/20    2.15/ 6    2.09/ 8
                                       40.01/19   44.12/19   44.32/19
                                        5.44/33    4.11/18    0.20/ 2

21. Souček Petr                46.18    6.06/18    9.24/21   14.08/23   15.58/22   19.54/20   24.38/21   28.12/22   31.13/22   34.29/21   37.18/20
    PHK8801 B OK 99 Hradec Králové      6.06/18    3.18/24    4.44/31    1.50/25    3.56/25    4.44/28    3.34/27    3.01/27    3.16/28    2.49/28
                                       41.04/20   45.48/20   46.18/20
                                        3.46/12    4.44/28    0.30/36

22. Nývlt Jiří                 47.02    5.52/17    8.33/15   11.19/15   13.50/15   17.07/13   24.38/21   27.40/20   30.40/20   35.13/22   37.57/22
    SHK8805 B TJ Slavia Hradec Králo    5.52/17    2.41/11    2.46/10    2.31/31    3.17/18    7.31/34    3.02/13    3.00/26    4.33/35    2.44/27
                                       42.20/21   46.39/21   47.02/21
                                        4.23/24    4.19/20    0.23/20

23. Petřík Jáchym              47.36    7.31/29   10.26/26   16.05/30   18.43/28   23.31/30   27.17/25   30.13/24   33.05/24   35.24/23   37.30/21
    PHK8702 C OK 99 Hradec Králové      7.31/29    2.55/22    5.39/32    2.38/33    4.48/28    3.46/20    2.56/ 9    2.52/22    2.19/ 9    2.06/ 7
                                       43.12/23   47.14/22   47.36/22
                                        5.42/31    4.02/11    0.22/15

24. Hurda Jakub                49.11    6.06/18    8.56/19   12.32/17   15.01/19   21.07/24   24.39/23   28.43/23   32.26/23   35.58/24   38.37/23
    LPU8702 C TJ Loko Pardubice         6.06/18    2.50/18    3.36/19    2.29/30    6.06/33    3.32/16    4.04/31    3.43/31    3.32/30    2.39/26
                                       42.53/22   48.46/23   49.11/23
                                        4.16/21    5.53/35    0.25/31

25. Novák Jakub                49.29    8.13/31   11.38/31   14.32/24   16.03/23   20.00/21   23.43/19   27.51/21   30.49/21   33.58/20   38.50/24
    VAM8704 C OOB POLART Vamberk        8.13/31    3.25/28    2.54/12    1.31/14    3.57/26    3.43/19    4.08/32    2.58/25    3.09/26    4.52/35
                                       44.32/25   49.08/24   49.29/24
                                        5.42/31    4.36/26    0.21/ 7

26. Kroupa Jan                 49.51    7.04/27   10.53/28   14.32/24   16.24/24   22.52/27   26.45/24   30.19/25   33.31/25   37.28/25   39.48/25
    LPU8807 B TJ Loko Pardubice         7.04/27    3.49/32    3.39/20    1.52/26    6.28/34    3.53/22    3.34/27    3.12/28    3.57/33    2.20/20
                                       44.06/24   49.29/25   49.51/25
                                        4.18/22    5.23/34    0.22/15

27. Šafránek Michal            50.49    6.38/24    9.24/21   13.17/20   16.25/25   20.08/22   29.34/27   32.56/26   35.47/26   38.36/26   41.30/26
    VRL8804 B TJ Spartak Vrchlabí       6.38/24    2.46/16    3.53/24    3.08/35    3.43/22    9.26/35    3.22/23    2.51/20    2.49/22    2.54/30
                                       45.33/26   50.26/26   50.49/26
                                        4.03/15    4.53/30    0.23/20

28. Klícha Martin              51.07   10.16/32   12.55/32   18.54/33   20.24/32   23.25/29   29.39/28   33.04/27   36.30/27   39.20/27   41.31/27
    SRK8801 B SOOB Spartak Rychnov n   10.16/32    2.39/ 9    5.59/33    1.30/13    3.01/17    6.14/32    3.25/24    3.26/30    2.50/24    2.11/11
                                       45.58/27   50.40/27   51.07/27
                                        4.27/26    4.42/27    0.27/34

29. Mejznar Radek              51.31   12.43/34   16.07/34   22.30/35   24.19/34   27.01/32   30.55/30   34.40/29   37.23/28   40.24/28   42.53/28
    VRL8802 B TJ Spartak Vrchlabí      12.43/34    3.24/25    6.23/34    1.49/24    2.42/11    3.54/23    3.45/30    2.43/16    3.01/25    2.29/24
                                       46.37/28   51.10/28   51.31/28
                                        3.44/10    4.33/24    0.21/ 7

30. Vondráček Jakub            54.56   13.44/35   17.44/35   24.28/36   26.09/36   29.37/35   33.41/33   37.07/33   40.00/29   43.09/29   45.23/29
    SNA8701 C TJ Start Náchod          13.44/35    4.00/34    6.44/35    1.41/21    3.28/21    4.04/24    3.26/25    2.53/24    3.09/26    2.14/16
                                       50.26/29   54.35/29   54.56/29
                                        5.03/29    4.09/16    0.21/ 7

31. Lžičař Martin              58.10    6.21/22   10.07/24   14.44/26   19.38/31   22.24/26   27.32/26   33.53/28   40.38/30   44.09/30   47.21/30
    DOB8803 B KOB Dobruška              6.21/22    3.46/31    4.37/30    4.54/37    2.46/13    5.08/30    6.21/36    6.45/35    3.31/29    3.12/33
                                       51.24/30   57.45/30   58.10/30
                                        4.03/15    6.21/37    0.25/31

32. Flousek Petr               60.11   15.39/36   18.22/36   22.14/34   25.12/35   29.01/34   38.32/36   41.52/35   44.44/32   47.33/32   50.26/32
    VRL8704 B TJ Spartak Vrchlabí      15.39/36    2.43/12    3.52/23    2.58/34    3.49/23    9.31/36    3.20/21    2.52/22    2.49/22    2.53/29
                                       54.31/32   59.28/31   60.11/31
                                        4.05/17    4.57/31    0.43/37

33. Vízek Jakub                60.20   10.33/33   14.31/33   18.34/32   20.51/33   26.18/31   31.32/31   36.51/32   40.47/31   44.36/31   48.00/31
    SHK8706 C TJ Slavia Hradec Králo   10.33/33    3.58/33    4.03/27    2.17/28    5.27/30    5.14/31    5.19/35    3.56/32    3.49/32    3.24/34
                                       53.44/31   59.55/32   60.20/32
                                        5.44/33    6.11/36    0.25/31

34. Kobrle Jakub               64.55    7.54/30   11.07/29   15.09/27   17.28/27   21.28/25   37.43/35   45.50/36   48.34/35   52.31/35   54.50/34
    JIL8704 C OK Jilemnice              7.54/30    3.13/23    4.02/26    2.19/29    4.00/27   16.15/37    8.07/37    2.44/17    3.57/33    2.19/19
                                       59.09/33   64.31/33   64.55/33
                                        4.19/23    5.22/33    0.24/27

35. Lukášek Jan                65.20    7.02/26   11.37/30   15.20/28   19.13/29   23.05/28   30.09/29   34.48/30   46.21/34   50.09/33   53.12/33
    DOB8703 C KOB Dobruška              7.02/26    4.35/36    3.43/21    3.53/36    3.52/24    7.04/33    4.39/33   11.33/36    3.48/31    3.03/32
                                       60.04/34   64.52/34   65.20/34
                                        6.52/36    4.48/29    0.28/35

36. Klapka Michal              65.34    7.17/28   10.00/23   17.25/31   19.19/30   28.17/33   32.36/32   35.42/31   49.55/36   54.30/36   56.57/35
    VRL8702 B TJ Spartak Vrchlabí       7.17/28    2.43/12    7.25/36    1.54/27    8.58/36    4.19/26    3.06/16   14.13/37    4.35/36    2.27/22
                                       61.22/35   65.14/35   65.34/35
                                        4.25/25    3.52/ 7    0.20/ 2

37. Kárník Stanislav           68.43    5.21/13    8.10/14   15.39/29   17.17/26   30.44/36   35.39/34   39.12/34   45.33/33   50.50/34   57.21/36
    DOB8702 C KOB Dobruška              5.21/13    2.49/17    7.29/37    1.38/20   13.27/37    4.55/29    3.33/26    6.21/34    5.17/37    6.31/37
                                       64.24/36   68.20/36   68.43/36
                                        7.03/37    3.56/ 8    0.23/20

MS  Kadečka Jiří                DISK    7.47      25.12      30.51      45.16      49.59      57.22      63.07      66.35      71.01      88.51   
    ALB8603 C ZŠ Albrechtice            7.47      17.25       5.39      14.25       4.43       7.23       5.45       3.28       4.26      17.50   
                                       94.41                  DISK
                                        5.50                  6.14   

kategorie H14D ( 4100 m,  0 m, 9 k)
                                           K 1       K 2       K 3       K 4       K 5       K 6       K 7        K 8        K 9        cíl
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Křížek Martin              54.26   9.00/ 2  15.03/ 3  19.54/ 1  24.25/ 1  29.34/ 1  36.23/ 1  40.39/ 1   50.47/ 1   54.00/ 1   54.26/ 1
    SHK8802 C TJ Slavia Hradec Králo   9.00/ 2   6.03/ 5   4.51/ 2   4.31/ 3   5.09/ 5   6.49/ 7   4.16/ 2   10.08/10    3.13/ 4    0.26/ 4

 2. Vojta Marek                58.19   9.18/ 4  15.58/ 4  25.33/ 3  31.33/ 3  36.37/ 3  42.23/ 3  47.47/ 2   54.19/ 3   57.51/ 2   58.19/ 2
    SHK8804 C TJ Slavia Hradec Králo   9.18/ 4   6.40/ 6   9.35/ 9   6.00/ 5   5.04/ 3   5.46/ 3   5.24/ 6    6.32/ 5    3.32/ 6    0.28/ 9

 3. Horák Pavel                58.21  20.28/10  25.22/ 9  31.51/ 9  37.49/ 8  41.21/ 6  45.14/ 4  49.02/ 3   52.54/ 2   57.55/ 3   58.21/ 3
    SHK8803 B TJ Slavia Hradec Králo  20.28/10   4.54/ 1   6.29/ 5   5.58/ 4   3.32/ 1   3.53/ 1   3.48/ 1    3.52/ 1    5.01/ 9    0.26/ 4

 4. Břeský Matěj               60.36  13.33/ 7  19.03/ 6  28.29/ 6  34.35/ 5  39.42/ 5  45.31/ 6  50.45/ 5   57.16/ 4   60.09/ 4   60.36/ 4
    JIL8801 C OK Jilemnice            13.33/ 7   5.30/ 3   9.26/ 8   6.06/ 6   5.07/ 4   5.49/ 4   5.14/ 5    6.31/ 4    2.53/ 1    0.27/ 8

 5. Ducháček Pavel             63.28  17.13/ 9  24.01/ 8  28.56/ 7  33.26/ 4  38.36/ 4  45.24/ 5  49.41/ 4   59.53/ 5   63.02/ 5   63.28/ 5
    SNA8801 C TJ Start Náchod         17.13/ 9   6.48/ 7   4.55/ 3   4.30/ 2   5.10/ 6   6.48/ 6   4.17/ 3   10.12/11    3.09/ 3    0.26/ 4

 6. Marčík Petr                65.54   9.01/ 3  18.44/ 5  24.01/ 2  28.09/ 2  32.57/ 2  39.00/ 2  55.52/ 6   61.33/ 6   65.34/ 6   65.54/ 6
    TYN8701 C SK Týniště nad Orlicí    9.01/ 3   9.43/10   5.17/ 4   4.08/ 1   4.48/ 2   6.03/ 5  16.52/11    5.41/ 3    4.01/ 8    0.20/ 1

 7. Jiřišta Lubomír            68.33  12.00/ 6  19.35/ 7  28.10/ 5  35.49/ 6  41.43/ 7  49.49/ 7  59.13/ 7   64.18/ 7   68.07/ 7   68.33/ 7
    JIL8802 C OK Jilemnice            12.00/ 6   7.35/ 9   8.35/ 7   7.39/ 7   5.54/ 8   8.06/ 9   9.24/ 9    5.05/ 2    3.49/ 7    0.26/ 4

 8. Suchomel Michal            79.36  15.34/ 8  35.53/11  39.05/11  47.37/10  53.20/ 9  58.56/ 9  63.26/ 9   71.49/ 9   79.11/ 8   79.36/ 8
    KUN8802 C Sokol Kunvald           15.34/ 8  20.19/11   3.12/ 1   8.32/ 8   5.43/ 7   5.36/ 2   4.30/ 4    8.23/ 8    7.22/10    0.25/ 2

 9. Hodek Tomᚠ               79.41   9.20/ 5  14.36/ 2  30.47/ 8  39.45/ 9  45.55/ 8  54.51/ 8  60.55/ 8   69.50/ 8   79.13/ 9   79.41/ 9
    KUN8701 C Sokol Kunvald            9.20/ 5   5.16/ 2  16.11/11   8.58/ 9   6.10/ 9   8.56/10   6.04/ 7    8.55/ 9    9.23/11    0.28/ 9

10. Vích Daniel                85.51  21.21/11  28.23/10  36.02/10  48.58/11  56.58/10  64.15/10  75.14/10   82.14/10   85.22/10   85.51/10
    PHK8806 C OK 99 Hradec Králové    21.21/11   7.02/ 8   7.39/ 6  12.56/11   8.00/10   7.17/ 8  10.59/10    7.00/ 7    3.08/ 2    0.29/11

11. Rebeka Tomᚠ             107.05   6.24/ 1  12.09/ 1  27.50/ 4  37.00/ 7  79.41/11  89.38/11  96.19/11  103.16/11  106.40/11  107.05/11
    LPU8810 C TJ Loko Pardubice        6.24/ 1   5.45/ 4  15.41/10   9.10/10  42.41/11   9.57/11   6.41/ 8    6.57/ 6    3.24/ 5    0.25/ 2

kategorie H16C ( 5300 m,  0 m,14 k)
                                            K 1        K 2        K 3        K 4        K 5        K 6        K 7        K 8        K 9       K 10
                                           K 11       K 12       K 13       K 14        cíl
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Dušátko Jan                34.46    5.26/ 5    6.27/ 3    9.03/ 1   10.30/ 1   12.24/ 1   14.53/ 1   16.35/ 1   19.49/ 1   21.56/ 1   23.50/ 1
    PHK8501 A OK 99 Hradec Králové      5.26/ 5    1.01/ 1    2.36/ 2    1.27/ 2    1.54/ 1    2.29/ 2    1.42/11    3.14/ 5    2.07/ 3    1.54/ 8
                                       25.59/ 1   28.44/ 1   30.35/ 1   34.25/ 1   34.46/ 1
                                        2.09/ 9    2.45/ 5    1.51/ 1    3.50/ 4    0.21/13

 2. Kovařík Radovan            35.16    5.19/ 3    6.21/ 2    9.50/ 4   11.11/ 2   13.33/ 2   15.43/ 2   18.00/ 2   20.38/ 2   22.40/ 2   24.05/ 2
    PHK8503 A OK 99 Hradec Králové      5.19/ 3    1.02/ 3    3.29/13    1.21/ 1    2.22/ 3    2.10/ 1    2.17/21    2.38/ 1    2.02/ 2    1.25/ 1
                                       26.03/ 2   28.46/ 2   30.51/ 2   34.55/ 2   35.16/ 2
                                        1.58/ 4    2.43/ 4    2.05/ 7    4.04/ 9    0.21/13

 3. Rcker Luboš               37.02    5.19/ 3    6.35/ 4    9.27/ 2   11.20/ 4   14.21/ 4   16.53/ 3   18.07/ 3   21.18/ 3   23.35/ 3   25.48/ 3
    SRK8502 B SOOB Spartak Rychnov n    5.19/ 3    1.16/ 8    2.52/ 4    1.53/10    3.01/18    2.32/ 3    1.14/ 1    3.11/ 4    2.17/ 7    2.13/14
                                       27.59/ 3   30.59/ 3   33.01/ 3   36.43/ 3   37.02/ 3
                                        2.11/10    3.00/10    2.02/ 6    3.42/ 1    0.19/ 4

 4. Andrš Jiří                 37.31    4.56/ 1    6.03/ 1   10.55/11   12.32/ 9   14.42/ 6   17.47/ 6   19.42/ 6   22.57/ 6   25.07/ 6   26.47/ 5
    SRK8601 B SOOB Spartak Rychnov n    4.56/ 1    1.07/ 4    4.52/28    1.37/ 5    2.10/ 2    3.05/16    1.55/14    3.15/ 6    2.10/ 5    1.40/ 2
                                       28.45/ 5   31.32/ 4   33.24/ 4   37.07/ 4   37.31/ 4
                                        1.58/ 4    2.47/ 6    1.52/ 2    3.43/ 2    0.24/24

 5. Drobník Lukᚠ             37.47    5.31/ 6    7.06/ 9   10.09/ 5   11.59/ 6   14.21/ 4   17.59/ 8   19.38/ 5   22.41/ 5   24.41/ 4   27.01/ 6
    SJC8506 A Sportcentrum Jičín        5.31/ 6    1.35/19    3.03/ 8    1.50/ 9    2.22/ 3    3.38/25    1.39/ 9    3.03/ 3    2.00/ 1    2.20/17
                                       28.57/ 6   31.34/ 5   33.29/ 5   37.27/ 5   37.47/ 5
                                        1.56/ 3    2.37/ 2    1.55/ 3    3.58/ 7    0.20/ 8

 6. Bolech Filip               39.20    5.53/13    7.11/10   10.10/ 6   11.44/ 5   14.13/ 3   16.59/ 4   18.21/ 4   22.29/ 4   24.44/ 5   26.33/ 4
    LPU8602 A TJ Loko Pardubice         5.53/13    1.18/10    2.59/ 7    1.34/ 3    2.29/ 7    2.46/10    1.22/ 3    4.08/16    2.15/ 6    1.49/ 4
                                       28.31/ 4   32.09/ 6   34.09/ 6   38.16/ 6   39.20/ 6
                                        1.58/ 4    3.38/16    2.00/ 4    4.07/10    1.04/32

 7. Novotný Michael            40.03    5.31/ 6    6.40/ 5   10.36/10   12.21/ 8   14.53/ 7   17.41/ 5   20.11/ 9   25.33/11   27.42/11   29.30/10
    SRK8606 A SOOB Spartak Rychnov n    5.31/ 6    1.09/ 5    3.56/20    1.45/ 7    2.32/10    2.48/11    2.30/23    5.22/26    2.09/ 4    1.48/ 3
                                       31.24/ 9   33.58/ 7   35.59/ 7   39.42/ 7   40.03/ 7
                                        1.54/ 1    2.34/ 1    2.01/ 5    3.43/ 2    0.21/13

 8. Divecký Tomᚠ             41.38    4.59/ 2    9.23/21   13.09/19   14.53/16   17.28/16   20.00/14   22.19/14   25.56/13   28.34/13   30.30/12
    SHK8506 C TJ Slavia Hradec Králo    4.59/ 2    4.24/31    3.46/16    1.44/ 6    2.35/11    2.32/ 3    2.19/22    3.37/12    2.38/16    1.56/10
                                       32.32/12   35.13/ 9   37.22/ 9   41.20/ 8   41.38/ 8
                                        2.02/ 8    2.41/ 3    2.09/ 9    3.58/ 7    0.18/ 1

 9. Šafránek Jan               42.02    5.49/11    7.47/15   10.15/ 8   14.00/14   16.59/13   19.43/12   21.09/12   24.32/10   27.25/10   29.25/ 9
    VRL8502 C TJ Spartak Vrchlabí       5.49/11    1.58/27    2.28/ 1    3.45/25    2.59/17    2.44/ 9    1.26/ 5    3.23/ 8    2.53/17    2.00/11
                                       31.20/ 8   34.53/ 8   37.10/ 8   41.42/ 9   42.02/ 9
                                        1.55/ 2    3.33/14    2.17/12    4.32/18    0.20/ 8

10. Kinzel Martin              43.32    6.08/15    7.39/13   10.35/ 9   14.59/17   17.21/15   19.59/13   22.10/13   25.41/12   27.58/12   29.50/11
    SHK8605 B TJ Slavia Hradec Králo    6.08/15    1.31/17    2.56/ 5    4.24/27    2.22/ 3    2.38/ 5    2.11/20    3.31/10    2.17/ 7    1.52/ 6
                                       32.17/11   35.15/10   38.51/11   43.12/10   43.32/10
                                        2.27/18    2.58/ 8    3.36/24    4.21/14    0.20/ 8

11. Pátek Michal               43.38    5.34/ 8    7.04/ 8   10.14/ 7   12.10/ 7   14.53/ 7   17.52/ 7   19.55/ 8   24.02/ 7   26.29/ 7   28.22/ 7
    CHC8603 B KOB Choceň                5.34/ 8    1.30/16    3.10/ 9    1.56/11    2.43/12    2.59/12    2.03/16    4.07/14    2.27/ 9    1.53/ 7
                                       30.37/ 7   36.49/12   39.01/12   43.19/11   43.38/11
                                        2.15/14    6.12/29    2.12/11    4.18/12    0.19/ 4

12. Fukátko Petr               43.52    6.16/18    7.44/14   11.13/14   13.11/10   15.55/10   19.28/11   21.04/11   24.30/ 9   27.01/ 9   29.18/ 8
    LPU8503 C TJ Loko Pardubice         6.16/18    1.28/15    3.29/13    1.58/12    2.44/13    3.33/23    1.36/ 7    3.26/ 9    2.31/13    2.17/15
                                       31.51/10   35.21/11   37.47/10   43.26/12   43.52/12
                                        2.33/20    3.30/13    2.26/14    5.39/29    0.26/29

13. Duffek Jan                 44.52    5.47/10    6.48/ 6    9.37/ 3   11.13/ 3   15.43/ 9   18.24/ 9   19.43/ 7   24.20/ 8   26.56/ 8   32.18/13
    SHK8504 C TJ Slavia Hradec Králo    5.47/10    1.01/ 1    2.49/ 3    1.36/ 4    4.30/26    2.41/ 8    1.19/ 2    4.37/19    2.36/15    5.22/32
                                       34.42/13   37.38/13   39.46/13   44.32/13   44.52/13
                                        2.24/16    2.56/ 7    2.08/ 8    4.46/19    0.20/ 8

14. Beneš Vojtěch              46.06    5.44/ 9    7.56/16   11.12/13   13.25/11   16.22/11   19.00/10   20.37/10   28.36/15   31.50/15   33.51/14
    SHK8607 C TJ Slavia Hradec Králo    5.44/ 9    2.12/29    3.16/11    2.13/16    2.57/16    2.38/ 5    1.37/ 8    7.59/31    3.14/20    2.01/12
                                       35.49/14   39.32/14   41.51/14   45.47/14   46.06/14
                                        1.58/ 4    3.43/18    2.19/13    3.56/ 6    0.19/ 4

15. Šlapák Martin              47.55    9.06/29   10.40/29   13.38/21   15.46/19   19.13/18   22.14/17   23.57/17   28.14/14   31.42/14   34.07/15
    PHK8504 C OK 99 Hradec Králové      9.06/29    1.34/18    2.58/ 6    2.08/15    3.27/22    3.01/13    1.43/12    4.17/18    3.28/23    2.25/18
                                       36.41/15   40.19/15   43.19/15   47.33/15   47.55/15
                                        2.34/21    3.38/16    3.00/17    4.14/11    0.22/19

16. Balcar Aleš                48.11    6.01/14    7.27/12   17.19/29   19.08/27   22.03/25   25.25/22   26.50/22   30.22/20   32.51/20   35.10/19
    PHK8603 B OK 99 Hradec Králové      6.01/14    1.26/12    9.52/32    1.49/ 8    2.55/15    3.22/21    1.25/ 4    3.32/11    2.29/12    2.19/16
                                       37.23/18   41.00/17   43.29/16   47.51/16   48.11/16
                                        2.13/12    3.37/15    2.29/16    4.22/15    0.20/ 8

17. Pešek Ondřej               49.03    6.14/17    7.23/11   11.11/12   16.44/20   19.32/19   22.47/18   24.53/18   29.00/16   32.00/16   35.59/21
    CHC8502 C KOB Choceň                6.14/17    1.09/ 5    3.48/17    5.33/30    2.48/14    3.15/18    2.06/17    4.07/14    3.00/18    3.59/28
                                       38.10/20   41.53/19   44.20/17   48.42/17   49.03/17
                                        2.11/10    3.43/18    2.27/15    4.22/15    0.21/13

18. Sajbrt Václav              49.08    6.47/19    8.03/17   11.46/17   13.51/12   17.01/14   23.58/21   26.05/21   29.06/18   32.21/17   35.09/18
    PHK8505 C OK 99 Hradec Králové      6.47/19    1.16/ 8    3.43/15    2.05/14    3.10/19    6.57/30    2.07/18    3.01/ 2    3.15/21    2.48/23
                                       37.23/18   40.35/16   44.54/18   48.45/18   49.08/18
                                        2.14/13    3.12/12    4.19/30    3.51/ 5    0.23/20

19. Kotyza Pavel               49.59    9.42/30   11.28/30   15.21/27   21.01/28   23.28/28   26.06/24   28.16/23   31.38/22   34.05/21   35.55/20
    SRK8603 C SOOB Spartak Rychnov n    9.42/30    1.46/24    3.53/18    5.40/31    2.27/ 6    2.38/ 5    2.10/19    3.22/ 7    2.27/ 9    1.50/ 5
                                       38.19/21   41.17/18   45.15/20   49.34/19   49.59/19
                                        2.24/16    2.58/ 8    3.58/29    4.19/13    0.25/28

20. Sýkora Bohumil             50.15    8.33/26    9.57/25   13.10/20   18.20/25   20.50/21   23.54/20   25.53/20   30.04/19   32.31/18   34.25/16
    CHC8601 C KOB Choceň                8.33/26    1.24/11    3.13/10    5.10/29    2.30/ 8    3.04/14    1.59/15    4.11/17    2.27/ 9    1.54/ 8
                                       36.42/16   42.52/20   45.03/19   49.52/20   50.15/20
                                        2.17/15    6.10/28    2.11/10    4.49/20    0.23/20

21. Jedlinský Marek            55.05    7.10/22    8.50/20   12.43/18   15.14/18   19.49/20   22.53/19   25.23/19   30.36/21   34.20/22   37.21/22
    PHK8604 C OK 99 Hradec Králové      7.10/22    1.40/20    3.53/18    2.31/19    4.35/27    3.04/14    2.30/23    5.13/23    3.44/25    3.01/24
                                       40.35/22   45.52/21   49.35/21   54.41/21   55.05/21
                                        3.14/31    5.17/27    3.43/25    5.06/25    0.24/24

22. Dressler Daniel            55.52    8.19/25    9.45/24   14.26/24   16.55/21   21.16/22   26.58/26   29.29/25   34.42/24   37.57/24   40.27/23
    PHK8605 C OK 99 Hradec Králové      8.19/25    1.26/12    4.41/27    2.29/18    4.21/24    5.42/29    2.31/25    5.13/23    3.15/21    2.30/20
                                       43.26/23   47.11/22   50.31/22   55.29/22   55.52/22
                                        2.59/27    3.45/20    3.20/20    4.58/22    0.23/20

23. Dytrych Martin             58.34    7.01/20    8.48/19   15.29/28   18.33/26   21.58/24   27.08/27   30.09/26   35.09/26   38.53/26   41.37/24
    NPA8501 C SK LOB Nová Paka          7.01/20    1.47/25    6.41/29    3.04/21    3.25/21    5.10/27    3.01/29    5.00/22    3.44/25    2.44/22
                                       44.34/25   48.50/24   52.44/24   58.13/23   58.34/23
                                        2.57/26    4.16/24    3.54/28    5.29/28    0.21/13

24. Král Václav                58.40    8.46/28   10.26/27   14.37/26   17.41/23   22.21/26   25.45/23   28.31/24   34.30/23   38.21/25   41.38/25
    LPU8604 C TJ Loko Pardubice         8.46/28    1.40/20    4.11/23    3.04/21    4.40/29    3.24/22    2.46/28    5.59/27    3.51/28    3.17/26
                                       44.14/24   48.22/23   52.12/23   58.22/24   58.40/24
                                        2.36/22    4.08/23    3.50/27    6.10/31    0.18/ 1

25. Hylenka Jan                58.59    5.51/12    7.03/ 7   11.30/15   13.54/13   16.24/12   21.46/16   23.16/16   38.52/29   41.23/28   43.57/27
    SRK8602 B SOOB Spartak Rychnov n    5.51/12    1.12/ 7    4.27/26    2.24/17    2.30/ 8    5.22/28    1.30/ 6   15.36/32    2.31/13    2.34/21
                                       47.05/28   50.06/25   53.27/25   58.41/25   58.59/25
                                        3.08/29    3.01/11    3.21/21    5.14/26    0.18/ 1

26. Kafka Miloš                60.48    7.05/21   10.13/26   19.31/30   21.31/29   25.57/29   29.08/29   31.40/28   36.22/27   40.11/27   44.16/28
    LPU8608 B TJ Loko Pardubice         7.05/21    3.08/30    9.18/31    2.00/13    4.26/25    3.11/17    2.32/26    4.42/20    3.49/27    4.05/29
                                       46.43/27   50.33/26   54.05/26   60.27/26   60.48/26
                                        2.27/18    3.50/21    3.32/23    6.22/32    0.21/13

27. Duben Josef                61.23    6.08/15    8.18/18   11.41/16   14.22/15   17.44/17   21.05/15   22.54/15   29.04/17   32.34/19   34.40/17
    NPA8601 C SK LOB Nová Paka          6.08/15    2.10/28    3.23/12    2.41/20    3.22/20    3.21/20    1.49/13    6.10/29    3.30/24    2.06/13
                                       37.21/17   51.50/27   56.37/27   60.59/27   61.23/27
                                        2.41/25   14.29/31    4.47/31    4.22/15    0.24/24

28. Píša Luboš                 62.27    7.56/23    9.41/22   14.07/23   18.05/24   23.03/27   26.23/25   30.47/27   34.49/25   37.54/23   42.30/26
    NPA8502 C SK LOB Nová Paka          7.56/23    1.45/23    4.26/25    3.58/26    4.58/30    3.20/19    4.24/32    4.02/13    3.05/19    4.36/30
                                       45.35/26   54.07/28   57.12/28   62.04/28   62.27/28
                                        3.05/28    8.32/30    3.05/18    4.52/21    0.23/20

29. Vích Martin                62.46    8.15/24    9.41/22   13.54/22   17.09/22   21.19/23   29.00/28   33.05/29   38.26/28   42.48/29   46.12/29
    PHK8606 C OK 99 Hradec Králové      8.15/24    1.26/12    4.13/24    3.15/24    4.10/23    7.41/31    4.05/31    5.21/25    4.22/30    3.24/27
                                       49.21/29   54.08/29   57.24/29   62.22/29   62.46/29
                                        3.09/30    4.47/26    3.16/19    4.58/22    0.24/24

30. Kaštánek Petr              64.38   14.41/31   16.24/31   20.33/31   23.39/31   28.16/30   31.49/30   34.26/30   40.26/30   44.18/30   47.31/30
    LPU8607 C TJ Loko Pardubice        14.41/31    1.43/22    4.09/22    3.06/23    4.37/28    3.33/23    2.37/27    6.00/28    3.52/29    3.13/25
                                       50.08/30   54.25/30   58.10/31   64.19/31   64.38/30
                                        2.37/24    4.17/25    3.45/26    6.09/30    0.19/ 4

31. Malec Jan                  65.24    8.33/26   10.28/28   14.31/25   21.46/30   28.55/31   33.51/31   35.32/31   40.29/31   45.34/31   48.03/31
    TYN     C SK Týniště nad Orlicí     8.33/26    1.55/26    4.03/21    7.15/32    7.09/31    4.56/26    1.41/10    4.57/21    5.05/31    2.29/19
                                       50.39/31   54.40/31   58.06/30   63.26/30   65.24/31
                                        2.36/22    4.01/22    3.26/22    5.20/27    1.58/33

32. Lenner Miroslav           189.40   29.10/32   34.20/32   41.09/32   45.45/32   54.53/32  126.44/32  130.28/32  138.20/32  145.50/32  150.59/32
    LPU8605 B TJ Loko Pardubice        29.10/32    5.10/32    6.49/30    4.36/28    9.08/32   71.51/32    3.44/30    7.52/30    7.30/32    5.09/31
                                      155.27/32  172.11/32  180.53/32  188.41/32  189.40/32
                                        4.28/32   16.44/32    8.42/32    7.48/33    0.59/31

    Žemlička Jakub              DISK                                                                                                              
    LPU8606 C TJ Loko Pardubice                                                                                                                   
                                                                                    DISK
                                                                         4.59/24    0.29/30

kategorie H18C ( 7100 m,  0 m,15 k)
                                            K 1        K 2        K 3        K 4        K 5        K 6        K 7        K 8        K 9       K 10
                                           K 11       K 12       K 13       K 14       K 15        cíl
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Pýcha Lukᚠ               44.30    6.27/ 3    9.49/ 2   12.37/ 2   15.40/ 1   17.48/ 1   19.03/ 1   21.39/ 1   25.20/ 1   29.44/ 1   30.38/ 1
    SNA8402 A TJ Start Náchod           6.27/ 3    3.22/ 2    2.48/20    3.03/ 1    2.08/ 1    1.15/ 2    2.36/ 1    3.41/ 1    4.24/ 1    0.54/ 3
                                       33.30/ 1   34.52/ 1   37.01/ 1   39.53/ 1   44.09/ 1   44.30/ 1
                                        2.52/ 1    1.22/ 1    2.09/ 4    2.52/ 1    4.16/ 1    0.21/ 3

 2. Votoček Filip              49.38    6.57/ 5   10.48/ 3   12.27/ 1   16.00/ 2   18.24/ 2   19.49/ 2   22.51/ 2   27.15/ 2   31.41/ 2   32.44/ 2
    JIL8401 A OK Jilemnice              6.57/ 5    3.51/ 6    1.39/ 2    3.33/ 6    2.24/ 4    1.25/ 8    3.02/ 6    4.24/ 4    4.26/ 2    1.03/ 9
                                       36.44/ 2   38.17/ 2   40.25/ 2   44.28/ 2   49.13/ 2   49.38/ 2
                                        4.00/ 9    1.33/11    2.08/ 3    4.03/13    4.45/ 7    0.25/13

 3. Duch Zdeněk                52.34    8.17/13   12.07/10   13.54/ 9   19.03/13   21.28/ 9   22.50/ 6   25.53/ 6   30.18/ 6   34.45/ 5   35.46/ 4
    LPU8306 C TJ Loko Pardubice         8.17/13    3.50/ 4    1.47/11    5.09/17    2.25/ 5    1.22/ 6    3.03/ 7    4.25/ 5    4.27/ 3    1.01/ 6
                                       39.47/ 5   41.19/ 5   43.30/ 5   47.23/ 3   52.10/ 3   52.34/ 3
                                        4.01/10    1.32/ 8    2.11/ 6    3.53/10    4.47/ 8    0.24/11

 4. Žemlička Jan               53.05    7.27/ 9   11.23/ 6   13.02/ 5   16.41/ 5   20.24/ 5   22.09/ 5   25.28/ 5   30.15/ 5   35.17/ 6   36.20/ 6
    LPU8303 B TJ Loko Pardubice         7.27/ 9    3.56/ 7    1.39/ 2    3.39/ 7    3.43/15    1.45/13    3.19/11    4.47/ 8    5.02/ 7    1.03/ 9
                                       40.28/ 6   42.02/ 6   44.19/ 6   47.44/ 4   52.41/ 4   53.05/ 4
                                        4.08/11    1.34/12    2.17/11    3.25/ 5    4.57/ 9    0.24/11

 5. Andrš Petr                 53.39    7.08/ 7   11.29/ 7   13.13/ 6   16.39/ 4   19.01/ 3   20.17/ 3   24.28/ 4   29.25/ 4   34.31/ 4   35.51/ 5
    KOS8401 B SKOB Kostelec nad Orli    7.08/ 7    4.21/10    1.44/ 7    3.26/ 4    2.22/ 2    1.16/ 3    4.11/16    4.57/11    5.06/ 8    1.20/13
                                       39.28/ 4   41.00/ 4   43.00/ 4   48.12/ 5   53.14/ 5   53.39/ 5
                                        3.37/ 4    1.32/ 8    2.00/ 1    5.12/16    5.02/11    0.25/13

 6. Machút František           53.47    7.35/10   11.16/ 5   12.59/ 4   16.29/ 3   19.02/ 4   20.20/ 4   23.33/ 3   28.27/ 3   34.10/ 3   35.12/ 3
    PHK8502 B OK 99 Hradec Králové      7.35/10    3.41/ 3    1.43/ 5    3.30/ 5    2.33/ 6    1.18/ 4    3.13/10    4.54/10    5.43/12    1.02/ 8
                                       39.06/ 3   40.43/ 3   42.57/ 3   48.22/ 6   53.21/ 6   53.47/ 6
                                        3.54/ 8    1.37/14    2.14/ 8    5.25/17    4.59/10    0.26/17

 7. Jiřišta Vladimír           53.51    9.47/17   13.59/15   15.42/14   19.00/12   21.44/10   23.12/ 8   26.37/ 8   31.13/ 9   36.02/ 7   37.02/ 7
    JIL8501 B OK Jilemnice              9.47/17    4.12/ 8    1.43/ 5    3.18/ 2    2.44/ 8    1.28/11    3.25/12    4.36/ 7    4.49/ 5    1.00/ 5
                                       41.44/ 8   43.15/ 8   45.30/ 8   48.44/ 7   53.28/ 7   53.51/ 7
                                        4.42/15    1.31/ 7    2.15/ 9    3.14/ 2    4.44/ 6    0.23/ 6

 8. Khýn Vítězslav             54.01    8.58/14   13.13/14   14.55/12   18.13/ 7   21.22/ 6   23.25/10   26.53/10   31.05/ 8   36.25/ 8   37.26/ 8
    ALB8301 C ZŠ Albrechtice            8.58/14    4.15/ 9    1.42/ 4    3.18/ 2    3.09/10    2.03/15    3.28/13    4.12/ 2    5.20/ 9    1.01/ 6
                                       41.15/ 7   43.13/ 7   45.23/ 7   49.18/ 8   53.42/ 8   54.01/ 8
                                        3.49/ 6    1.58/17    2.10/ 5    3.55/11    4.24/ 3    0.19/ 2

 9. Veverka Tomᚠ             54.59    6.18/ 2   10.59/ 4   12.43/ 3   17.25/ 6   22.26/13   23.46/11   26.41/ 9   31.03/ 7   36.55/10   38.29/10
    VAM8401 A OOB POLART Vamberk        6.18/ 2    4.41/13    1.44/ 7    4.42/14    5.01/19    1.20/ 5    2.55/ 4    4.22/ 3    5.52/13    1.34/16
                                       42.59/11   44.35/11   46.54/11   50.12/10   54.36/ 9   54.59/ 9
                                        4.30/12    1.36/13    2.19/12    3.18/ 3    4.24/ 3    0.23/ 6

10. Řehák Pavel                55.02    5.54/ 1    8.59/ 1   17.24/18   22.02/16   24.25/14   25.52/13   28.39/12   33.09/11   38.04/11   38.52/11
    VAM8402 B OOB POLART Vamberk        5.54/ 1    3.05/ 1    8.25/21    4.38/13    2.23/ 3    1.27/10    2.47/ 3    4.30/ 6    4.55/ 6    0.48/ 1
                                       42.42/10   44.10/10   46.31/10   50.19/11   54.41/10   55.02/10
                                        3.50/ 7    1.28/ 4    2.21/13    3.48/ 9    4.22/ 2    0.21/ 3

11. Kouba Jan                  55.31    8.09/11   12.54/13   14.55/12   18.48/10   21.22/ 6   23.23/ 9   26.35/ 7   31.25/10   36.46/ 9   38.20/ 9
    SHK8407 C TJ Slavia Hradec Králo    8.09/11    4.45/14    2.01/14    3.53/ 8    2.34/ 7    2.01/14    3.12/ 9    4.50/ 9    5.21/10    1.34/16
                                       42.04/ 9   43.33/ 9   46.16/ 9   49.51/ 9   55.10/11   55.31/11
                                        3.44/ 5    1.29/ 5    2.43/16    3.35/ 7    5.19/14    0.21/ 3

12. Bejr Zdeněk                61.40    6.55/ 4   11.52/ 9   13.22/ 7   23.24/17   26.53/16   28.15/15   32.53/16   38.10/16   42.43/14   43.40/14
    NPA8401 B SK LOB Nová Paka          6.55/ 4    4.57/15    1.30/ 1   10.02/21    3.29/12    1.22/ 6    4.38/17    5.17/13    4.33/ 4    0.57/ 4
                                       48.19/13   49.51/13   52.31/14   55.56/12   61.14/12   61.40/12
                                        4.39/14    1.32/ 8    2.40/15    3.25/ 5    5.18/13    0.26/17

13. Kadečka Petr               62.06   11.11/19   15.01/18   16.46/15   23.31/18   27.40/18   28.54/16   32.04/15   38.02/15   44.47/16   45.40/15
    ALB8401 C ZŠ Albrechtice           11.11/19    3.50/ 4    1.45/10    6.45/19    4.09/16    1.14/ 1    3.10/ 8    5.58/18    6.45/16    0.53/ 2
                                       48.32/14   49.54/14   52.06/13   56.05/13   61.43/13   62.06/13
                                        2.52/ 1    1.22/ 1    2.12/ 7    3.59/12    5.38/17    0.23/ 6

14. Hudák Stanislav            62.41   11.30/20   19.23/20   21.53/20   25.56/20   30.19/20   32.34/20   35.16/19   40.22/17   45.54/17   47.18/17
    VAM8403 B OOB POLART Vamberk       11.30/20    7.53/20    2.30/19    4.03/10    4.23/18    2.15/16    2.42/ 2    5.06/12    5.32/11    1.24/14
                                       50.51/16   52.14/16   54.21/16   57.39/14   62.18/14   62.41/14
                                        3.33/ 3    1.23/ 3    2.07/ 2    3.18/ 3    4.39/ 5    0.23/ 6

15. Schindler Jan              63.29    8.09/11   12.32/11   14.16/10   18.14/ 8   21.48/11   24.03/12   27.42/11   33.27/12   39.25/12   41.25/12
    PHK8403 C OK 99 Hradec Králové      8.09/11    4.23/11    1.44/ 7    3.58/ 9    3.34/13    2.15/16    3.39/15    5.45/15    5.58/14    2.00/19
                                       45.55/12   47.58/12   50.46/12   57.51/16   63.11/15   63.29/15
                                        4.30/12    2.03/18    2.48/18    7.05/21    5.20/15    0.18/ 1

16. Nýdrle Lukᚠ              64.43    7.10/ 8   11.36/ 8   13.34/ 8   18.37/ 9   21.25/ 8   22.50/ 6   29.46/14   35.09/14   41.22/13   42.35/13
    VRL8401 B TJ Spartak Vrchlabí       7.10/ 8    4.26/12    1.58/13    5.03/16    2.48/ 9    1.25/ 8    6.56/21    5.23/14    6.13/15    1.13/12
                                       49.01/15   50.30/15   53.09/15   57.45/15   64.11/16   64.43/16
                                        6.26/18    1.29/ 5    2.39/14    4.36/14    6.26/18    0.32/21

17. Meloun Radek               68.05    7.07/ 6   12.42/12   14.38/11   18.53/11   22.03/12   26.18/14   29.18/13   35.08/13   44.44/15   46.10/16
    SRK8306 C SOOB Spartak Rychnov n    7.07/ 6    5.35/18    1.56/12    4.15/11    3.10/11    4.15/19    3.00/ 5    5.50/16    9.36/20    1.26/15
                                       53.03/17   54.52/17   57.07/17   62.07/17   67.42/17   68.05/17
                                        6.53/19    1.49/16    2.15/ 9    5.00/15    5.35/16    0.23/ 6

18. Šabatka Jan                71.17    9.12/15   14.46/16   17.01/16   21.34/14   25.16/15   29.39/17   34.39/18   40.33/19   48.54/19   51.41/19
    LPU8302 C TJ Loko Pardubice         9.12/15    5.34/17    2.15/17    4.33/12    3.42/14    4.23/20    5.00/18    5.54/17    8.21/19    2.47/21
                                       57.01/19   58.43/19   61.57/19   65.35/19   70.52/18   71.17/18
                                        5.20/16    1.42/15    3.14/19    3.38/ 8    5.17/12    0.25/13

19. Linder Jan                 73.40    9.20/16   14.46/16   17.01/16   21.44/15   27.15/17   30.28/18   33.57/17   40.26/18   47.36/18   48.48/18
    PHK8402 C OK 99 Hradec Králové      9.20/16    5.26/16    2.15/17    4.43/15    5.31/21    3.13/18    3.29/14    6.29/19    7.10/17    1.12/11
                                       54.22/18   57.03/18   59.46/18   65.21/18   73.15/19   73.40/19
                                        5.34/17    2.41/19    2.43/16    5.35/18    7.54/20    0.25/13

20. Vaňát Tomᚠ               84.06   11.08/18   17.08/19   19.18/19   25.35/19   29.48/19   31.23/19   36.23/20   44.51/20   52.40/20   54.55/20
    DOB8402 C KOB Dobruška             11.08/18    6.00/19    2.10/16    6.17/18    4.13/17    1.35/12    5.00/18    8.28/20    7.49/18    2.15/20
                                       62.14/20   65.32/20   69.44/20   75.40/20   83.40/20   84.06/20
                                        7.19/20    3.18/20    4.12/20    5.56/19    8.00/21    0.26/17

21. Tůma Lukᚠ               102.45   12.32/21   23.12/21   25.14/21   33.15/21   38.20/21   43.46/21   49.00/21   57.38/21   69.15/21   70.58/21
    DOB8302 C KOB Dobruška             12.32/21   10.40/21    2.02/15    8.01/20    5.05/20    5.26/21    5.14/20    8.38/21   11.37/21    1.43/18
                                       79.08/21   84.00/21   88.17/21   94.37/21  102.14/21  102.45/21
                                        8.10/21    4.52/21    4.17/21    6.20/20    7.37/19    0.31/20

kategorie H21C ( 9600 m,  0 m,22 k)
                                            K 1        K 2        K 3        K 4        K 5        K 6        K 7        K 8        K 9       K 10
                                           K 11       K 12       K 13       K 14       K 15       K 16       K 17       K 18       K 19       K 20
                                           K 21       K 22        cíl
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Henych Petr                58.28    5.31/ 6    6.57/ 5    9.14/ 7   10.49/ 3   14.23/ 4   16.30/ 3   18.07/ 2   21.54/ 1   23.13/ 1   25.27/ 1
    OKP6001 E SK OK 24 Praha            5.31/ 6    1.26/ 2    2.17/29    1.35/ 3    3.34/18    2.07/ 1    1.37/ 2    3.47/ 1    1.19/ 1    2.14/ 5
                                       28.05/ 1   31.13/ 1   34.10/ 1   36.05/ 1   37.41/ 1   38.49/ 1   43.16/ 1   45.00/ 1   47.30/ 1   49.42/ 1
                                        2.38/48    3.08/ 2    2.57/12    1.55/25    1.36/ 3    1.08/11    4.27/ 4    1.44/ 3    2.30/ 1    2.12/12
                                       54.21/ 1   58.07/ 1   58.28/ 1
                                        4.39/ 6    3.46/ 4    0.21/13

 2. Kalenský Tomᚠ            61.10    4.56/ 1    6.20/ 1    8.55/ 2   10.33/ 2   14.37/ 5   16.51/ 5   18.57/ 5   23.18/ 6   24.45/ 5   26.57/ 5
    SJC8015 R Sportcentrum Jičín        4.56/ 1    1.24/ 1    2.35/39    1.38/ 5    4.04/26    2.14/ 4    2.06/27    4.21/23    1.27/ 5    2.12/ 2
                                       29.02/ 5   32.07/ 3   34.58/ 3   36.32/ 2   39.29/ 5   40.35/ 3   45.04/ 3   46.56/ 3   50.22/ 4   52.22/ 4
                                        2.05/14    3.05/ 1    2.51/ 3    1.34/ 2    2.57/49    1.06/ 7    4.29/ 7    1.52/10    3.26/32    2.00/ 1
                                       57.01/ 4   60.52/ 3   61.10/ 2
                                        4.39/ 6    3.51/ 8    0.18/ 1

 3. Fejk Zbyněk                61.11    5.12/ 4    7.31/13    9.46/14   11.44/14   16.00/16   18.18/10   20.07/10   24.07/11   25.36/11   27.52/10
    SJC7501 C Sportcentrum Jičín        5.12/ 4    2.19/54    2.15/27    1.58/35    4.16/29    2.18/ 9    1.49/ 8    4.00/ 8    1.29/ 8    2.16/ 7
                                       29.48/10   33.00/ 9   35.53/ 7   37.37/ 6   39.23/ 4   40.37/ 5   45.19/ 5   47.05/ 4   49.49/ 2   52.14/ 3
                                        1.56/ 4    3.12/ 4    2.53/ 6    1.44/ 8    1.46/19    1.14/30    4.42/15    1.46/ 4    2.44/11    2.25/24
                                       56.51/ 2   60.50/ 2   61.11/ 3
                                        4.37/ 3    3.59/15    0.21/13

 4. Drhlík Petr                61.34    5.33/ 7    7.02/ 6    9.08/ 3   10.58/ 6   13.40/ 1   16.12/ 1   18.09/ 3   22.16/ 2   23.56/ 2   26.28/ 3
    SRK8301 A SOOB Spartak Rychnov n    5.33/ 7    1.29/ 4    2.06/18    1.50/25    2.42/ 1    2.32/25    1.57/15    4.07/14    1.40/31    2.32/21
                                       28.57/ 4   32.18/ 4   35.35/ 5   37.24/ 5   39.46/ 9   40.54/ 7   45.18/ 4   47.25/ 5   50.01/ 3   52.12/ 2
                                        2.29/44    3.21/11    3.17/25    1.49/16    2.22/37    1.08/11    4.24/ 2    2.07/30    2.36/ 3    2.11/11
                                       57.00/ 3   61.11/ 4   61.34/ 4
                                        4.48/15    4.11/29    0.23/29

 5. Vítek Tomᚠ               62.19    5.02/ 2    6.34/ 2    9.35/12   11.26/11   15.08/ 7   17.38/ 7   19.21/ 7   23.16/ 5   24.49/ 7   27.04/ 6
    SRK7704 C SOOB Spartak Rychnov n    5.02/ 2    1.32/ 8    3.01/47    1.51/28    3.42/21    2.30/23    1.43/ 5    3.55/ 4    1.33/20    2.15/ 6
                                       29.02/ 5   32.56/ 8   36.09/ 9   37.57/ 8   39.35/ 7   40.36/ 4   46.20/ 9   48.00/ 6   50.37/ 5   53.01/ 5
                                        1.58/ 7    3.54/37    3.13/22    1.48/13    1.38/ 6    1.01/ 1    5.44/48    1.40/ 1    2.37/ 4    2.24/23
                                       58.12/ 7   61.58/ 5   62.19/ 5
                                        5.11/27    3.46/ 4    0.21/13

 6. Stulík Jakub               62.22    6.18/22    7.47/20   10.20/22   11.58/20   15.57/14   18.22/13   19.57/ 9   23.51/ 9   25.15/ 9   27.22/ 8
    SHK8212 R TJ Slavia Hradec Králo    6.18/22    1.29/ 4    2.33/37    1.38/ 5    3.59/25    2.25/18    1.35/ 1    3.54/ 2    1.24/ 3    2.07/ 1
                                       29.26/ 8   32.35/ 6   35.39/ 6   37.49/ 7   39.32/ 6   40.42/ 6   46.04/ 8   48.08/ 7   50.56/ 7   53.23/ 8
                                        2.04/13    3.09/ 3    3.04/16    2.10/37    1.43/14    1.10/24    5.22/43    2.04/28    2.48/13    2.27/27
                                       57.47/ 5   62.02/ 6   62.22/ 6
                                        4.24/ 1    4.15/34    0.20/ 5

 7. Palas Jan                  62.28    6.24/24    8.06/22   10.21/23   12.10/23   16.47/25   19.09/24   21.01/20   25.00/17   26.30/15   28.50/15
    SJC8507 A Sportcentrum Jičín        6.24/24    1.42/25    2.15/27    1.49/22    4.37/37    2.22/11    1.52/10    3.59/ 7    1.30/ 9    2.20/18
                                       31.16/19   34.32/16   37.24/13   39.25/16   41.55/18   42.59/16   47.23/15   49.12/14   51.46/10   53.49/ 9
                                        2.26/40    3.16/ 7    2.52/ 5    2.01/33    2.30/42    1.04/ 3    4.24/ 2    1.49/ 7    2.34/ 2    2.03/ 3
                                       58.27/ 8   62.09/ 7   62.28/ 7
                                        4.38/ 4    3.42/ 3    0.19/ 3

 8. Pompach Petr               62.39    7.54/54    9.33/48   11.31/33   13.10/32   15.52/12   18.09/ 9   20.08/12   24.02/10   25.34/10   27.52/10
    PHK7803 C OK 99 Hradec Králové      7.54/54    1.39/20    1.58/13    1.39/ 8    2.42/ 1    2.17/ 6    1.59/21    3.54/ 2    1.32/15    2.18/12
                                       29.54/11   34.25/12   37.23/12   39.11/12   40.50/12   41.54/11   46.43/12   48.31/11   51.10/ 8   53.13/ 7
                                        2.02/12    4.31/54    2.58/13    1.48/13    1.39/ 7    1.04/ 3    4.49/24    1.48/ 6    2.39/ 5    2.03/ 3
                                       58.11/ 6   62.16/ 8   62.39/ 8
                                        4.58/20    4.05/24    0.23/29

 9. Kolín Jan                  62.42    6.26/25    8.21/26   10.45/30   12.34/29   16.28/21   18.41/18   20.33/16   24.47/14   26.19/14   28.35/13
    EKP7701 C VŠTJ Ekonom Praha         6.26/25    1.55/36    2.24/33    1.49/22    3.54/24    2.13/ 3    1.52/10    4.14/19    1.32/15    2.16/ 7
                                       30.42/12   34.31/15   37.31/15   39.12/13   40.48/11   41.57/12   46.27/10   48.27/10   51.49/11   54.04/10
                                        2.07/20    3.49/31    3.00/15    1.41/ 4    1.36/ 3    1.09/18    4.30/ 9    2.00/22    3.22/27    2.15/15
                                       58.42/10   62.21/ 9   62.42/ 9
                                        4.38/ 4    3.39/ 1    0.21/13

10. Antoš Filip                62.43    5.20/ 5    6.51/ 4    9.11/ 5   10.54/ 4   13.45/ 2   16.21/ 2   18.02/ 1   22.20/ 3   24.00/ 3   26.16/ 2
    NPA8001 C SK LOB Nová Paka          5.20/ 5    1.31/ 7    2.20/30    1.43/12    2.51/ 4    2.36/29    1.41/ 3    4.18/21    1.40/31    2.16/ 7
                                       28.16/ 2   31.30/ 2   34.47/ 2   36.35/ 3   39.21/ 3   40.55/ 8   45.34/ 6   48.12/ 8   50.52/ 6   53.07/ 6
                                        2.00/ 9    3.14/ 5    3.17/25    1.48/13    2.46/46    1.34/55    4.39/11    2.38/49    2.40/ 6    2.15/15
                                       58.30/ 9   62.21/ 9   62.43/10
                                        5.23/31    3.51/ 8    0.22/22

11. Novák Zdeněk               63.24    5.44/11    7.20/ 9   10.06/17   11.51/17   15.24/ 8   17.40/ 8   19.40/ 8   23.38/ 8   25.09/ 8   27.43/ 9
    NPA7701 C SK LOB Nová Paka          5.44/11    1.36/13    2.46/43    1.45/16    3.33/16    2.16/ 5    2.00/22    3.58/ 5    1.31/12    2.34/23
                                       29.39/ 9   33.14/10   36.07/ 8   38.03/ 9   39.45/ 8   41.03/ 9   45.50/ 7   48.14/ 9   51.38/ 9   54.07/11
                                        1.56/ 4    3.35/22    2.53/ 6    1.56/27    1.42/13    1.18/32    4.47/21    2.24/43    3.24/29    2.29/31
                                       59.12/13   63.04/11   63.24/11
                                        5.05/24    3.52/10    0.20/ 5

12. Novotný Milan              63.27    5.36/ 8    7.40/17   10.03/16   11.46/15   16.38/22   18.48/20   21.00/19   25.33/23   26.59/21   29.11/19
    PHK6502 C OK 99 Hradec Králové      5.36/ 8    2.04/45    2.23/32    1.43/12    4.52/43    2.10/ 2    2.12/37    4.33/36    1.26/ 4    2.12/ 2
                                       31.12/17   34.27/13   37.22/11   38.58/11   41.20/14   42.32/14   47.12/13   49.07/13   52.17/14   54.18/13
                                        2.01/11    3.15/ 6    2.55/ 9    1.36/ 3    2.22/37    1.12/28    4.40/13    1.55/15    3.10/23    2.01/ 2
                                       59.05/12   63.05/12   63.27/12
                                        4.47/14    4.00/18    0.22/22

13. Prášil Ondřej              63.32    5.36/ 8    7.17/ 7    9.18/ 8   11.02/ 8   14.20/ 3   16.39/ 4   18.37/ 4   22.46/ 4   24.18/ 4   26.37/ 4
    LPU8405 A TJ Loko Pardubice         5.36/ 8    1.41/22    2.01/14    1.44/14    3.18/ 9    2.19/10    1.58/18    4.09/16    1.32/15    2.19/15
                                       28.50/ 3   32.37/ 7   35.33/ 4   37.06/ 4   38.47/ 2   40.09/ 2   44.38/ 2   46.25/ 2   52.02/12   54.18/13
                                        2.13/24    3.47/28    2.56/10    1.33/ 1    1.41/10    1.22/39    4.29/ 7    1.47/ 5    5.37/60    2.16/17
                                       59.13/14   63.09/13   63.32/13
                                        4.55/18    3.56/12    0.23/29

14. Bílý Milan                 63.38    5.59/18    7.29/12    9.19/ 9   10.56/ 5   16.13/19   18.36/17   20.32/15   24.45/13   26.18/13   28.30/12
    SJC7007 C Sportcentrum Jičín        5.59/18    1.30/ 6    1.50/ 5    1.37/ 4    5.17/50    2.23/13    1.56/14    4.13/18    1.33/20    2.12/ 2
                                       30.50/13   34.20/11   37.39/16   39.22/15   41.47/15   42.52/15   47.20/14   49.23/15   52.05/13   54.10/12
                                        2.20/30    3.30/16    3.19/31    1.43/ 6    2.25/39    1.05/ 6    4.28/ 6    2.03/26    2.42/10    2.05/ 6
                                       59.02/11   63.15/14   63.38/14
                                        4.52/16    4.13/32    0.23/29

15. Novák Jiří                 63.53    6.10/19    7.44/18   10.13/18   11.51/17   14.39/ 6   17.03/ 6   18.58/ 6   23.20/ 7   24.48/ 6   27.05/ 7
    NPA7502 C SK LOB Nová Paka          6.10/19    1.34/ 9    2.29/35    1.38/ 5    2.48/ 3    2.24/16    1.55/13    4.22/26    1.28/ 6    2.17/10
                                       29.05/ 7   32.30/ 5   36.29/10   38.57/10   40.41/10   41.49/10   46.35/11   48.33/12   52.48/15   55.01/15
                                        2.00/ 9    3.25/14    3.59/55    2.28/46    1.44/15    1.08/11    4.46/20    1.58/19    4.15/48    2.13/13
                                       59.44/15   63.34/15   63.53/15
                                        4.43/12    3.50/ 7    0.19/ 3

16. Kadeřávek Petr             64.37    7.01/40    8.40/34   10.42/29   12.29/27   16.58/27   19.25/27   21.06/23   25.17/19   26.50/19   29.09/18
    PHK7605 C OK 99 Hradec Králové      7.01/40    1.39/20    2.02/16    1.47/20    4.29/35    2.27/21    1.41/ 3    4.11/17    1.33/20    2.19/15
                                       31.00/14   34.28/14   39.14/22   41.30/23   43.50/24   44.58/23   49.17/21   51.11/19   53.52/19   55.59/17
                                        1.51/ 1    3.28/15    4.46/59    2.16/42    2.20/36    1.08/11    4.19/ 1    1.54/13    2.41/ 7    2.07/ 9
                                       60.26/17   64.19/16   64.37/16
                                        4.27/ 2    3.53/11    0.18/ 1

17. Fencl Petr                 64.43    6.56/39    9.09/43   10.59/31   12.50/31   15.54/13   18.20/11   20.07/10   24.29/12   26.04/12   28.39/14
    LPU6901 C TJ Loko Pardubice         6.56/39    2.13/50    1.50/ 5    1.51/28    3.04/ 7    2.26/20    1.47/ 7    4.22/26    1.35/24    2.35/25
                                       31.00/14   34.32/16   37.43/17   39.55/17   41.54/17   43.17/19   48.09/18   49.59/16   53.07/16   55.15/16
                                        2.21/34    3.32/18    3.11/18    2.12/39    1.59/24    1.23/43    4.52/27    1.50/ 8    3.08/20    2.08/10
                                       60.19/16   64.19/16   64.43/17
                                        5.04/22    4.00/18    0.24/40

18. Krmaš Václav               66.21    6.43/32    8.24/28   10.13/18   11.58/20   16.49/26   19.12/25   21.23/25   25.23/20   26.55/20   29.12/20
    SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n    6.43/32    1.41/22    1.49/ 4    1.45/16    4.51/42    2.23/13    2.11/33    4.00/ 8    1.32/15    2.17/10
                                       31.24/20   34.41/18   37.26/14   39.13/14   41.19/13   42.21/13   49.06/20   51.25/21   54.34/21   56.59/20
                                        2.12/23    3.17/ 9    2.45/ 2    1.47/12    2.06/31    1.02/ 2    6.45/59    2.19/38    3.09/21    2.25/24
                                       61.57/18   65.59/18   66.21/18
                                        4.58/20    4.02/21    0.22/22

19. Černý Michal               66.46    6.35/29    8.12/24   10.17/21   11.49/16   16.41/23   19.03/22   21.49/29   25.57/28   27.20/26   29.41/22
    PHK8005 E OK 99 Hradec Králové      6.35/29    1.37/15    2.05/17    1.32/ 1    4.52/43    2.22/11    2.46/56    4.08/15    1.23/ 2    2.21/19
                                       32.08/23   35.31/23   38.15/20   42.00/25   43.45/23   45.07/24   49.52/24   51.48/22   54.29/20   56.50/19
                                        2.27/42    3.23/13    2.44/ 1    3.45/63    1.45/18    1.22/39    4.45/19    1.56/16    2.41/ 7    2.21/20
                                       62.09/19   66.19/19   66.46/19
                                        5.19/30    4.10/28    0.27/57

20. Svoboda Ondřej             66.58    5.48/13    7.39/16   10.34/26   12.18/25   16.41/23   19.15/26   21.04/22   25.08/18   26.44/18   29.34/21
    SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králo    5.48/13    1.51/32    2.55/45    1.44/14    4.23/32    2.34/27    1.49/ 8    4.04/13    1.36/26    2.50/42
                                       31.54/22   35.13/20   38.09/18   40.18/19   42.04/19   43.13/18   48.02/17   50.08/17   53.11/17   56.04/18
                                        2.20/30    3.19/10    2.56/10    2.09/36    1.46/19    1.09/18    4.49/24    2.06/29    3.03/18    2.53/48
                                       62.26/21   66.38/21   66.58/20
                                        6.22/50    4.12/31    0.20/ 5

21. Švadlena Pavel             67.02    7.03/41    8.46/36   10.32/25   12.41/30   15.44/11   18.31/16   20.29/14   24.53/16   26.31/17   29.07/17
    CHC7502 C KOB Choceň                7.03/41    1.43/26    1.46/ 1    2.09/47    3.03/ 6    2.47/40    1.58/18    4.24/29    1.38/28    2.36/28
                                       31.12/17   35.19/21   38.33/21   40.24/20   43.44/22   45.39/25   50.18/25   52.11/24   55.06/22   57.44/21
                                        2.05/14    4.07/44    3.14/24    1.51/19    3.20/58    1.55/62    4.39/11    1.53/12    2.55/16    2.38/40
                                       62.24/20   66.37/20   67.02/21
                                        4.40/ 9    4.13/32    0.25/45

22. Čáp Ondřej                 67.20    7.12/43   11.27/61   13.38/53   15.34/50   21.12/56   23.53/55   26.10/51   30.12/47   31.40/44   33.58/40
    DOB7405 C KOB Dobruška              7.12/43    4.15/63    2.11/24    1.56/33    5.38/52    2.41/34    2.17/41    4.02/11    1.28/ 6    2.18/12
                                       35.52/37   39.08/35   42.02/32   43.45/31   45.36/29   46.42/29   51.25/29   53.07/28   55.56/25   58.19/26
                                        1.54/ 2    3.16/ 7    2.54/ 8    1.43/ 6    1.51/21    1.06/ 7    4.43/16    1.42/ 2    2.49/14    2.23/22
                                       63.01/22   66.59/22   67.20/22
                                        4.42/11    3.58/14    0.21/13

23. Wohanka Petr               67.54    5.44/11    7.18/ 8    9.10/ 4   11.09/ 9   15.59/15   18.22/13   20.24/13   24.51/15   26.30/15   29.03/16
    VRL7305 C TJ Spartak Vrchlabí       5.44/11    1.34/ 9    1.52/ 8    1.59/38    4.50/41    2.23/13    2.02/25    4.27/32    1.39/29    2.33/22
                                       31.08/16   34.59/19   39.17/23   41.20/21   42.56/20   44.03/20   48.47/19   51.17/20   55.41/24   57.46/22
                                        2.05/14    3.51/34    4.18/56    2.03/35    1.36/ 3    1.07/10    4.44/18    2.30/45    4.24/50    2.05/ 6
                                       63.03/23   67.34/23   67.54/23
                                        5.17/29    4.31/39    0.20/ 5

24. Toužil Karel               68.13    5.39/10    7.33/15    9.30/10   11.26/11   16.10/18   18.45/19   21.03/21   25.24/21   27.14/23   29.53/24
    SHK7602 C TJ Slavia Hradec Králo    5.39/10    1.54/35    1.57/12    1.56/33    4.44/38    2.35/28    2.18/43    4.21/23    1.50/41    2.39/34
                                       32.25/25   36.20/25   40.04/26   42.03/26   43.43/21   44.55/21   49.44/23   51.59/23   55.08/23   58.00/24
                                        2.32/45    3.55/38    3.44/47    1.59/30    1.40/ 8    1.12/28    4.49/24    2.15/34    3.09/21    2.52/46
                                       63.56/26   67.52/24   68.13/24
                                        5.56/44    3.56/12    0.21/13

25. Farář Martin               68.34    7.17/47    9.24/45   12.09/41   13.50/37   17.29/33   19.46/29   21.43/28   25.43/25   27.14/23   29.52/23
    LPU7717 C TJ Loko Pardubice         7.17/47    2.07/48    2.45/42    1.41/ 9    3.39/19    2.17/ 6    1.57/15    4.00/ 8    1.31/12    2.38/31
                                       31.46/21   35.19/21   38.10/19   40.06/18   41.47/15   43.06/17   47.53/16   50.16/18   53.42/18   57.57/23
                                        1.54/ 2    3.33/19    2.51/ 3    1.56/27    1.41/10    1.19/34    4.47/21    2.23/42    3.26/32    4.15/60
                                       63.38/24   68.11/25   68.34/25
                                        5.41/40    4.33/42    0.23/29

26. Hanč Petr                  68.50    5.51/16    7.25/10    9.12/ 6   11.01/ 7   17.17/31   19.41/28   21.26/26   25.55/27   27.57/27   30.35/26
    VRL8001 C TJ Spartak Vrchlabí       5.51/16    1.34/ 9    1.47/ 2    1.49/22    6.16/56    2.24/16    1.45/ 6    4.29/33    2.02/49    2.38/31
                                       32.48/26   36.33/26   39.53/25   41.48/24   43.51/25   44.55/21   49.31/22   52.54/26   56.00/26   58.16/25
                                        2.13/24    3.45/26    3.20/34    1.55/25    2.03/27    1.04/ 3    4.36/10    3.23/59    3.06/19    2.16/17
                                       63.46/25   68.27/26   68.50/26
                                        5.30/36    4.41/45    0.23/29

27. Zlámal Petr                68.55    8.01/56    9.27/46   12.31/45   14.30/42   18.18/36   21.01/35   23.12/35   27.36/34   29.26/34   31.44/33
    SJC7012 C Sportcentrum Jičín        8.01/56    1.26/ 2    3.04/48    1.59/38    3.48/23    2.43/38    2.11/33    4.24/29    1.50/41    2.18/12
                                       33.55/30   37.28/29   40.36/28   42.28/27   46.04/31   47.12/31   51.55/30   53.54/30   56.38/28   59.14/28
                                        2.11/22    3.33/19    3.08/17    1.52/21    3.36/60    1.08/11    4.43/16    1.59/20    2.44/11    2.36/37
                                       64.00/27   68.30/27   68.55/27
                                        4.46/13    4.30/37    0.25/45

28. Fridrich Petr              69.41    6.49/35    8.33/30   10.24/24   12.06/22   15.38/ 9   18.20/11   21.35/27   26.14/29   28.34/29   31.13/28
    LPU7303 C TJ Loko Pardubice         6.49/35    1.44/27    1.51/ 7    1.42/11    3.32/14    2.42/36    3.15/60    4.39/41    2.20/57    2.39/34
                                       33.34/28   37.05/27   40.25/27   42.39/29   44.23/26   45.39/25   50.41/26   52.40/25   56.05/27   58.34/27
                                        2.21/34    3.31/17    3.20/34    2.14/41    1.44/15    1.16/31    5.02/32    1.59/20    3.25/30    2.29/31
                                       64.35/28   69.19/28   69.41/28
                                        6.01/46    4.44/48    0.22/22

29. Kraus Petr                 70.42    6.13/21    7.51/21   10.35/27   12.33/28   19.27/43   22.36/45   24.56/42   29.49/45   31.38/42   35.01/46
    SJC7303 C Sportcentrum Jičín        6.13/21    1.38/17    2.44/41    1.58/35    6.54/61    3.09/55    2.20/47    4.53/49    1.49/40    3.23/56
                                       37.28/45   41.38/46   45.35/48   47.19/45   48.52/43   50.01/43   54.28/39   56.31/37   59.43/35   62.00/35
                                        2.27/42    4.10/49    3.57/53    1.44/ 8    1.33/ 2    1.09/18    4.27/ 4    2.03/26    3.12/24    2.17/19
                                       66.40/32   70.19/30   70.42/29
                                        4.40/ 9    3.39/ 1    0.23/29

29. Vávra Jaroslav             70.42    5.53/17    7.31/13    9.37/13   11.25/10   16.09/17   18.50/21   20.53/18   25.31/22   27.18/25   29.54/25
    LPU7308 C TJ Loko Pardubice         5.53/17    1.38/17    2.06/18    1.48/21    4.44/38    2.41/34    2.03/26    4.38/39    1.47/39    2.36/28
                                       32.18/24   36.04/24   39.37/24   41.22/22   44.34/27   45.52/27   51.04/28   53.01/27   58.23/30   61.02/30
                                        2.24/38    3.46/27    3.33/39    1.45/11    3.12/55    1.18/32    5.12/39    1.57/18    5.22/58    2.39/41
                                       66.09/29   70.18/29   70.42/29
                                        5.07/26    4.09/26    0.24/40

31. Doucha Jiří                70.52    6.42/30    8.39/32   12.20/43   14.33/43   20.43/53   23.00/48   25.01/44   29.24/43   30.55/41   33.14/37
    SNA7105 C TJ Start Náchod           6.42/30    1.57/38    3.41/54    2.13/49    6.10/55    2.17/ 6    2.01/23    4.23/28    1.31/12    2.19/15
                                       35.30/35   38.52/33   42.41/35   44.40/34   47.25/36   48.47/36   53.45/35   55.37/33   58.54/33   61.28/32
                                        2.16/27    3.22/12    3.49/50    1.59/30    2.45/45    1.22/39    4.58/30    1.52/10    3.17/25    2.34/36
                                       66.32/30   70.31/31   70.52/31
                                        5.04/22    3.59/15    0.21/13

32. Souček Jan                 71.02    5.48/13    7.26/11    9.32/11   11.36/13   16.23/20   19.03/22   21.17/24   25.37/24   27.12/22   31.38/31
    SSU6504 C SK Severka Šumperk        5.48/13    1.38/17    2.06/18    2.04/44    4.47/40    2.40/32    2.14/38    4.20/22    1.35/24    4.26/63
                                       34.23/33   38.30/32   41.49/31   44.20/32   46.15/32   47.26/32   52.30/32   54.24/31   58.26/31   61.08/31
                                        2.45/50    4.07/44    3.19/31    2.31/48    1.55/22    1.11/27    5.04/33    1.54/13    4.02/45    2.42/43
                                       66.37/31   70.40/32   71.02/32
                                        5.29/34    4.03/22    0.22/22

33. Jedlička Marek             71.12    5.11/ 3    6.47/ 3    8.34/ 1   10.19/ 1   19.38/45   23.29/50   25.23/47   29.21/42   30.51/40   34.13/42
    SHK7502 C TJ Slavia Hradec Králo    5.11/ 3    1.36/13    1.47/ 2    1.45/16    9.19/63    3.51/61    1.54/12    3.58/ 5    1.30/ 9    3.22/55
                                       36.10/39   39.45/39   42.57/37   44.51/36   47.20/35   48.26/35   53.30/33   55.40/34   58.29/32   61.28/32
                                        1.57/ 6    3.35/22    3.12/21    1.54/23    2.29/41    1.06/ 7    5.04/33    2.10/32    2.49/14    2.59/53
                                       66.52/33   70.52/33   71.12/33
                                        5.24/32    4.00/18    0.20/ 5

34. Holubec Radek              71.29    7.20/48    8.55/39   11.52/39   14.15/40   17.10/30   20.02/32   22.13/32   26.48/30   28.48/31   33.06/34
    VRL8104 C TJ Spartak Vrchlabí       7.20/48    1.35/12    2.57/46    2.23/52    2.55/ 5    2.52/46    2.11/33    4.35/37    2.00/48    4.18/62
                                       35.53/38   39.42/37   42.59/38   46.14/40   47.58/38   49.29/39   54.35/40   56.52/39   60.19/37   62.23/36
                                        2.47/51    3.49/31    3.17/25    3.15/60    1.44/15    1.31/51    5.06/35    2.17/35    3.27/34    2.04/ 5
                                       67.02/34   71.06/34   71.29/34
                                        4.39/ 6    4.04/23    0.23/29

35. Gazdačko Jan               72.28    6.20/23    8.10/23   10.41/28   12.27/26   18.08/35   20.46/34   23.01/34   27.16/33   28.50/32   31.25/29
    SHK8404 A TJ Slavia Hradec Králo    6.20/23    1.50/31    2.31/36    1.46/19    5.41/53    2.38/31    2.15/39    4.15/20    1.34/23    2.35/25
                                       33.40/29   37.48/30   41.01/30   42.51/30   44.51/28   46.01/28   50.42/27   53.12/29   56.40/29   59.20/29
                                        2.15/26    4.08/47    3.13/22    1.50/18    2.00/25    1.10/24    4.41/14    2.30/45    3.28/35    2.40/42
                                       67.54/36   72.05/35   72.28/35
                                        8.34/62    4.11/29    0.23/29

36. Zaydlar Michal             72.34    6.32/27    8.20/25   10.14/20   12.13/24   15.38/ 9   18.29/15   20.49/17   25.47/26   28.29/28   31.03/27
    SHK7102 C TJ Slavia Hradec Králo    6.32/27    1.48/30    1.54/ 9    1.59/38    3.25/11    2.51/44    2.20/47    4.58/51    2.42/59    2.34/23
                                       33.08/27   37.17/28   40.40/29   42.31/28   45.56/30   47.04/30   52.00/31   54.43/32   59.18/34   61.46/34
                                        2.05/14    4.09/48    3.23/37    1.51/19    3.25/59    1.08/11    4.56/29    2.43/52    4.35/52    2.28/30
                                       67.24/35   72.12/36   72.34/36
                                        5.38/39    4.48/49    0.22/22

37. Nývlt Martin               72.50    9.10/62   10.54/58   13.14/49   16.00/54   19.29/44   22.20/42   25.01/44   30.17/48   31.56/46   34.41/44
    SNA8206 A TJ Start Náchod           9.10/62    1.44/27    2.20/30    2.46/60    3.29/12    2.51/44    2.41/55    5.16/56    1.39/29    2.45/40
                                       37.20/44   41.08/43   44.28/42   46.41/43   49.12/44   50.32/44   55.19/41   57.47/42   60.49/38   63.21/39
                                        2.39/49    3.48/30    3.20/34    2.13/40    2.31/43    1.20/36    4.47/21    2.28/44    3.02/17    2.32/34
                                       68.17/37   72.26/37   72.50/37
                                        4.56/19    4.09/26    0.24/40

38. Koblic Jan                 73.06    6.53/38    9.08/42   11.41/36   13.31/35   18.42/38   21.41/39   26.44/54   31.15/52   32.47/49   35.35/49
    SRK7605 C SOOB Spartak Rychnov n    6.53/38    2.15/51    2.33/37    1.50/25    5.11/48    2.59/53    5.03/64    4.31/35    1.32/15    2.48/41
                                       37.51/49   41.29/45   44.48/45   46.32/41   48.46/42   49.55/41   55.41/43   57.42/41   61.33/41   63.47/40
                                        2.16/27    3.38/25    3.19/31    1.44/ 8    2.14/32    1.09/18    5.46/49    2.01/25    3.51/44    2.14/14
                                       68.40/38   72.39/38   73.06/38
                                        4.53/17    3.59/15    0.27/57

39. Janda Martin               73.53    7.10/42    9.01/41   13.48/55   15.38/52   19.10/40   22.05/40   24.06/38   28.43/38   30.23/36   33.07/35
    DOB8002 C KOB Dobruška              7.10/42    1.51/32    4.47/59    1.50/25    3.32/14    2.55/49    2.01/23    4.37/38    1.40/31    2.44/38
                                       37.01/43   40.48/41   44.06/40   46.02/39   48.06/40   49.14/38   54.25/38   56.15/36   61.54/44   64.00/41
                                        3.54/62    3.47/28    3.18/29    1.56/27    2.04/28    1.08/11    5.11/38    1.50/ 8    5.39/61    2.06/ 8
                                       69.46/41   73.33/39   73.53/39
                                        5.46/42    3.47/ 6    0.20/ 5

40. Leštínský Tomᚠ           73.56    5.48/13    7.46/19    9.53/15   11.51/17   17.06/28   19.48/30   21.54/30   26.56/31   28.52/33   31.36/30
    DOB7801 C KOB Dobruška              5.48/13    1.58/40    2.07/22    1.58/35    5.15/49    2.42/36    2.06/27    5.02/53    1.56/44    2.44/38
                                       34.01/31   38.19/31   42.17/33   44.48/35   46.52/33   48.17/34   54.06/36   56.06/35   59.46/36   62.44/37
                                        2.25/39    4.18/50    3.58/54    2.31/48    2.04/28    1.25/44    5.49/50    2.00/22    3.40/41    2.58/50
                                       68.43/39   73.33/39   73.56/40
                                        5.59/45    4.50/50    0.23/29

41. Henych Martin              74.24    6.44/33    8.45/35   11.35/35   13.26/33   17.54/34   22.19/41   24.16/39   29.05/41   30.47/38   33.30/39
    JIL8601 A OK Jilemnice              6.44/33    2.01/41    2.50/44    1.51/28    4.28/34    4.25/62    1.57/15    4.49/46    1.42/34    2.43/37
                                       35.51/36   39.44/38   43.28/39   45.27/38   46.53/34   48.02/33   53.44/34   57.34/40   60.53/39   63.20/38
                                        2.21/34    3.53/35    3.44/47    1.59/30    1.26/ 1    1.09/18    5.42/47    3.50/63    3.19/26    2.27/27
                                       69.31/40   74.03/41   74.24/41
                                        6.11/47    4.32/41    0.21/13

42. Prášil Jan                 75.17    7.34/50    9.54/51   11.49/38   15.21/48   18.36/37   21.06/36   23.13/36   28.20/36   30.16/35   33.29/38
    NPA5601 C SK LOB Nová Paka          7.34/50    2.20/55    1.55/10    3.32/63    3.15/ 8    2.30/23    2.07/29    5.07/55    1.56/44    3.13/53
                                       36.30/40   40.29/40   44.07/41   46.39/42   48.35/41   49.57/42   55.37/42   57.54/43   61.43/42   64.41/44
                                        3.01/57    3.59/40    3.38/41    2.32/50    1.56/23    1.22/39    5.40/46    2.17/35    3.49/43    2.58/50
                                       70.09/43   74.51/42   75.17/42
                                        5.28/33    4.42/47    0.26/54

43. Kober Michal               75.20    6.47/34    8.52/38   13.01/46   15.01/45   19.15/42   22.24/43   24.33/40   28.54/39   31.48/45   34.57/45
    LPU6702 C TJ Loko Pardubice         6.47/34    2.05/46    4.09/57    2.00/41    4.14/28    3.09/55    2.09/30    4.21/23    2.54/62    3.09/51
                                       37.49/47   41.25/44   44.42/43   47.16/44   49.20/45   51.58/46   57.14/47   59.10/45   61.51/43   64.22/43
                                        2.52/56    3.36/24    3.17/25    2.34/52    2.04/28    2.38/64    5.16/41    1.56/16    2.41/ 7    2.31/33
                                       70.37/44   74.58/43   75.20/43
                                        6.15/49    4.21/36    0.22/22

44. Preininger Luděk           75.48    8.49/60   11.13/59   13.25/52   15.32/49   19.48/47   22.35/44   24.33/40   28.58/40   30.34/37   33.12/36
    DOB8001 C KOB Dobruška              8.49/60    2.24/57    2.12/25    2.07/46    4.16/29    2.47/40    1.58/18    4.25/31    1.36/26    2.38/31
                                       35.20/34   39.24/36   42.42/36   44.34/33   47.48/37   49.08/37   54.07/37   56.50/38   61.24/40   64.11/42
                                        2.08/21    4.04/42    3.18/29    1.52/21    3.14/56    1.20/36    4.59/31    2.43/52    4.34/51    2.47/45
                                       69.47/42   75.23/44   75.48/44
                                        5.36/37    5.36/56    0.25/45

45. Šabatka Petr               75.52    8.42/59   10.43/57   13.09/48   15.35/51   20.10/48   22.42/46   25.36/48   31.17/53   33.14/53   36.16/53
    LPU8106 B TJ Loko Pardubice         8.42/59    2.01/41    2.26/34    2.26/54    4.35/36    2.32/25    2.54/58    5.41/59    1.57/46    3.02/46
                                       38.42/51   43.38/53   47.18/51   49.07/50   50.48/48   51.58/46   57.04/45   59.14/46   62.37/46   65.13/45
                                        2.26/40    4.56/58    3.40/44    1.49/16    1.41/10    1.10/24    5.06/35    2.10/32    3.23/28    2.36/37
                                       71.01/45   75.32/45   75.52/45
                                        5.48/43    4.31/39    0.20/ 5

46. Žabka Dušan                77.58    8.37/58   10.14/54   12.20/43   13.52/39   18.50/39   21.39/38   24.04/37   28.42/37   30.49/39   34.06/41
    SRK8106 C SOOB Spartak Rychnov n    8.37/58    1.37/15    2.06/18    1.32/ 1    4.58/45    2.49/42    2.25/50    4.38/39    2.07/53    3.17/54
                                       36.55/42   41.02/42   44.44/44   47.30/46   49.46/46   51.07/45   58.09/50   60.44/50   64.18/49   67.19/48
                                        2.49/53    4.07/44    3.42/45    2.46/56    2.16/33    1.21/38    7.02/62    2.35/47    3.34/38    3.01/54
                                       72.55/46   77.33/46   77.58/46
                                        5.36/37    4.38/43    0.25/45

47. Křivda Ivan                78.06    8.22/57   10.23/55   18.23/63   20.24/63   23.53/60   26.46/58   29.04/58   33.47/58   35.32/58   37.55/57
    CHC6701 C KOB Choceň                8.22/57    2.01/41    8.00/63    2.01/43    3.29/12    2.53/48    2.18/43    4.43/42    1.45/37    2.23/20
                                       40.00/55   44.30/56   47.55/54   50.06/53   52.06/53   53.36/53   58.49/52   61.58/52   65.27/51   67.54/50
                                        2.05/14    4.30/53    3.25/38    2.11/38    2.00/25    1.30/50    5.13/40    3.09/56    3.29/36    2.27/27
                                       73.23/48   77.42/47   78.06/47
                                        5.29/34    4.19/35    0.24/40

48. Kunart Tomᚠ              78.12    6.12/20    8.22/27   11.42/37   14.22/41   20.56/55   23.41/52   25.57/49   30.42/49   32.48/51   35.30/48
    PHK7205 C OK 99 Hradec Králové      6.12/20    2.10/49    3.20/50    2.40/59    6.34/57    2.45/39    2.16/40    4.45/43    2.06/52    2.42/36
                                       37.50/48   41.47/48   45.26/47   48.16/49   50.49/49   52.17/49   58.34/51   61.54/51   65.19/50   68.03/51
                                        2.20/30    3.57/39    3.39/43    2.50/57    2.33/44    1.28/46    6.17/54    3.20/58    3.25/30    2.44/44
                                       73.09/47   77.47/48   78.12/48
                                        5.06/25    4.38/43    0.25/45

49. Novotný Jan                79.04    7.15/46    8.56/40   11.31/33   13.26/33   20.12/49   22.49/47   27.24/57   33.25/57   35.27/57   38.33/58
    PHK6801 C OK 99 Hradec Králové      7.15/46    1.41/22    2.35/39    1.55/32    6.46/60    2.37/30    4.35/63    6.01/62    2.02/49    3.06/48
                                       40.39/58   44.29/55   47.28/53   49.10/51   50.50/50   51.59/48   57.06/46   60.41/49   64.15/48   67.13/47
                                        2.06/19    3.50/33    2.59/14    1.42/ 5    1.40/ 8    1.09/18    5.07/37    3.35/61    3.34/38    2.58/50
                                       73.43/49   78.33/49   79.04/49
                                        6.30/52    4.50/50    0.31/60

50. Weber Petr                 79.36    6.52/37    8.38/31   14.39/58   16.59/58   20.32/51   23.01/49   25.12/46   29.41/44   31.39/43   34.15/43
    PHK6701 C OK 99 Hradec Králové      6.52/37    1.46/29    6.01/62    2.20/51    3.33/16    2.29/22    2.11/33    4.29/33    1.58/47    2.36/28
                                       36.35/41   42.00/49   45.50/49   48.07/48   51.12/51   52.31/51   57.56/49   60.18/47   63.48/47   67.43/49
                                        2.20/30    5.25/62    3.50/51    2.17/43    3.05/53    1.19/34    5.25/44    2.22/41    3.30/37    3.55/59
                                       74.29/50   79.10/50   79.36/50
                                        6.46/55    4.41/45    0.26/54

51. Odvody Zdeněk              80.54    7.12/43    9.14/44   11.28/32   13.37/36   17.20/32   20.10/33   22.27/33   28.05/35   32.03/47   35.06/47
    LPU8206 B TJ Loko Pardubice         7.12/43    2.02/44    2.14/26    2.09/47    3.43/22    2.50/43    2.17/41    5.38/58    3.58/64    3.03/47
                                       37.38/46   41.41/47   45.23/46   47.49/47   50.45/47   52.22/50   57.52/48   60.29/48   65.45/52   68.18/52
                                        2.32/45    4.03/41    3.42/45    2.26/44    2.56/48    1.37/57    5.30/45    2.37/48    5.16/57    2.33/35
                                       75.02/52   80.27/51   80.54/51
                                        6.44/53    5.25/54    0.27/57

52. Kroupa Filip               81.48    8.57/61   11.22/60   13.23/51   15.50/53   20.48/54   23.40/51   26.02/50   30.53/50   32.55/52   36.03/52
    LPU7602 C TJ Loko Pardubice         8.57/61    2.25/58    2.01/14    2.27/55    4.58/45    2.52/46    2.22/49    4.51/48    2.02/49    3.08/50
                                       38.53/52   42.58/50   46.42/50   49.26/52   51.43/52   53.14/52   60.07/53   62.45/54   66.22/53   69.14/53
                                        2.50/54    4.05/43    3.44/47    2.44/55    2.17/34    1.31/51    6.53/60    2.38/49    3.37/40    2.52/46
                                       75.59/53   81.23/53   81.48/52
                                        6.45/54    5.24/53    0.25/45

53. Weiner Jakub               81.50    7.57/55    9.50/49   11.58/40   13.50/37   17.09/29   19.49/31   22.08/31   27.03/32   28.46/30   31.40/32
    SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králo    7.57/55    1.53/34    2.08/23    1.52/31    3.19/10    2.40/32    2.19/45    4.55/50    1.43/36    2.54/45
                                       34.03/32   39.07/34   42.18/34   44.51/36   48.02/39   49.49/40   56.33/44   58.40/44   62.21/45   66.49/46
                                        2.23/37    5.04/61    3.11/18    2.33/51    3.11/54    1.47/60    6.44/58    2.07/30    3.41/42    4.28/62
                                       74.57/51   81.17/52   81.50/53
                                        8.08/60    6.20/63    0.33/63

54. Slovák Miroslav            82.27    7.49/53   10.09/52   13.44/54   16.12/55   20.34/52   23.44/53   26.11/52   31.32/54   33.41/54   37.11/55
    SHK7704 C TJ Slavia Hradec Králo    7.49/53    2.20/55    3.35/53    2.28/57    4.22/31    3.10/57    2.27/51    5.21/57    2.09/55    3.30/58
                                       39.59/54   44.38/57   48.57/58   50.51/57   53.51/57   55.24/57   60.40/54   63.32/56   67.52/54   70.18/54
                                        2.48/52    4.39/56    4.19/57    1.54/23    3.00/50    1.33/53    5.16/41    2.52/55    4.20/49    2.26/26
                                       77.12/55   82.02/54   82.27/54
                                        6.54/57    4.50/50    0.25/45

55. Daníček Josef              82.57    6.31/26    8.48/37   12.14/42   14.39/44   20.30/50   23.51/54   26.18/53   31.05/51   32.47/49   35.37/50
    SRK7503 C SOOB Spartak Rychnov n    6.31/26    2.17/53    3.26/52    2.25/53    5.51/54    3.21/58    2.27/51    4.47/45    1.42/34    2.50/42
                                       39.08/53   43.33/52   47.27/52   50.27/54   53.42/56   55.10/56   61.24/58   64.48/58   69.01/57   71.38/56
                                        3.31/61    4.25/52    3.54/52    3.00/58    3.15/57    1.28/46    6.14/53    3.24/60    4.13/47    2.37/39
                                       78.03/57   82.33/55   82.57/55
                                        6.25/51    4.30/37    0.24/40

56. Fátor Jan                  84.04    6.34/28    8.29/29   13.21/50   15.02/46   19.11/41   21.36/37   24.56/42   29.57/46   32.27/48   35.39/51
    SHK7907 C TJ Slavia Hradec Králo    6.34/28    1.55/36    4.52/60    1.41/ 9    4.09/27    2.25/18    3.20/61    5.01/52    2.30/58    3.12/52
                                       37.57/50   42.58/50   48.48/57   52.05/58   54.22/58   56.05/58   60.58/56   63.19/55   68.52/56   71.58/57
                                        2.18/29    5.01/60    5.50/62    3.17/61    2.17/34    1.43/59    4.53/28    2.21/40    5.33/59    3.06/55
                                       77.41/56   83.43/57   84.04/56
                                        5.43/41    6.02/59    0.21/13

57. Fukátko Jan                84.06    7.14/45    9.30/47   14.11/57   16.38/56   22.00/57   24.55/56   27.14/56   32.00/56   33.55/56   37.31/56
    LPU8105 B TJ Loko Pardubice         7.14/45    2.16/52    4.41/58    2.27/55    5.22/51    2.55/49    2.19/45    4.46/44    1.55/43    3.36/59
                                       40.05/56   44.27/54   48.05/55   50.45/56   53.11/54   54.44/54   61.18/57   63.38/57   68.19/55   70.40/55
                                        2.34/47    4.22/51    3.38/41    2.40/53    2.26/40    1.33/53    6.34/56    2.20/39    4.41/53    2.21/20
                                       76.51/54   83.07/56   84.06/57
                                        6.11/47    6.16/62    0.59/64

58. Novák Karel                91.39    7.46/51    9.52/50   13.05/47   15.20/47   19.46/46   27.25/59   30.04/59   35.49/60   37.59/60   41.05/60
    NPA5001 C SK LOB Nová Paka          7.46/51    2.06/47    3.13/49    2.15/50    4.26/33    7.39/64    2.39/53    5.45/60    2.10/56    3.06/48
                                       43.55/60   48.27/60   53.05/59   55.32/59   59.46/59   61.14/59   67.14/59   70.02/59   74.04/58   76.58/58
                                        2.50/54    4.32/55    4.38/58    2.27/45    4.14/63    1.28/46    6.00/52    2.48/54    4.02/45    2.54/49
                                       85.07/58   91.14/58   91.39/58
                                        8.09/61    6.07/60    0.25/45

59. Kupka Jaroslav             92.12    6.42/30    8.39/32   18.24/64   20.30/64   27.12/63   30.10/63   32.19/61   37.21/61   39.29/61   42.19/61
    ALB7801 C ZŠ Albrechtice            6.42/30    1.57/38    9.45/64    2.06/45    6.42/58    2.58/52    2.09/30    5.02/53    2.08/54    2.50/42
                                       47.45/61   51.38/61   55.12/61   57.53/61   60.56/61   62.30/61   69.05/60   71.23/60   76.17/59   79.27/59
                                        5.26/64    3.53/35    3.34/40    2.41/54    3.03/52    1.34/55    6.35/57    2.18/37    4.54/54    3.10/57
                                       86.14/59   91.47/59   92.12/59
                                        6.47/56    5.33/55    0.25/45

60. Sůva Petr                 100.03    9.55/64   12.36/63   16.21/62   18.21/59   22.01/58   24.57/57   27.07/55   31.57/55   33.42/55   37.08/54
    LPU8207 C TJ Loko Pardubice         9.55/64    2.41/59    3.45/56    2.00/41    3.40/20    2.56/51    2.10/32    4.50/47    1.45/37    3.26/57
                                       40.35/57   45.16/58   54.33/60   57.03/60   60.47/60   62.29/60   73.08/61   75.49/61   80.45/60   83.53/60
                                        3.27/60    4.41/57    9.17/64    2.30/47    3.44/61    1.42/58   10.39/64    2.41/51    4.56/55    3.08/56
                                       92.38/60   99.37/60  100.03/60
                                        8.45/63    6.59/64    0.26/54

61. Langr Martin              106.09    7.47/52   10.33/56   13.57/56   16.48/57   23.30/59   28.44/60   32.37/63   40.05/63   42.51/62   48.41/64
    SNA8201 B TJ Start Náchod           7.47/52    2.46/60    3.24/51    2.51/61    6.42/58    5.14/63    3.53/62    7.28/64    2.46/60    5.50/64
                                       52.35/64   58.18/64   64.24/64   67.52/64   70.53/63   72.40/63   79.33/63   83.49/63   88.52/62   92.08/61
                                        3.54/62    5.43/64    6.06/63    3.28/62    3.01/51    1.47/60    6.53/60    4.16/64    5.03/56    3.16/58
                                      100.06/61  105.49/61  106.09/61
                                        7.58/59    5.43/57    0.20/ 5

62. Červenka Jakub            107.41    7.23/49   10.09/52   15.50/60   18.22/60   29.30/64   33.03/64   36.01/64   41.52/64   44.43/64   48.35/63
    DOB7612 C KOB Dobruška              7.23/49    2.46/60    5.41/61    2.32/58   11.08/64    3.33/59    2.58/59    5.51/61    2.51/61    3.52/60
                                       51.42/63   57.09/63   62.28/63   65.37/63   71.25/64   72.53/64   79.22/62   82.38/62   88.21/61   93.47/62
                                        3.07/58    5.27/63    5.19/60    3.09/59    5.48/64    1.28/46    6.29/55    3.16/57    5.43/62    5.26/63
                                      100.59/62  107.10/62  107.41/62
                                        7.12/58    6.11/61    0.31/60

63. Vojtěch Libor             119.20    9.16/63   12.12/62   15.53/61   18.51/61   26.33/62   29.40/62   32.28/62   39.13/62   43.08/63   47.22/62
    HOR7303 C TJ Jiskra Hořice          9.16/63    2.56/62    3.41/54    2.58/62    7.42/62    3.07/54    2.48/57    6.45/63    3.55/63    4.14/61
                                       50.30/62   55.27/62   60.57/62   64.48/62   68.32/62   70.56/62   80.16/64   83.58/64   99.17/63  103.39/63
                                        3.08/59    4.57/59    5.30/61    3.51/64    3.44/61    2.24/63    9.20/63    3.42/62   15.19/63    4.22/61
                                      112.56/63  118.49/63  119.20/63
                                        9.17/64    5.53/58    0.31/60

    Špicar Radim                DISK    6.50/36   13.24/64   15.20/59   20.18/62   25.18/61   28.59/61   31.38/60   35.41/59   37.11/59   39.46/59
    VRL8207 B TJ Spartak Vrchlabí       6.50/36    6.34/64    1.56/11    4.58/64    5.00/47    3.41/60    2.39/53    4.03/12    1.30/ 9    2.35/25
                                       41.44/59   45.17/59   48.28/56   50.30/55   53.22/55   54.49/55   60.41/55   62.41/53                      
                                        1.58/ 7    3.33/19    3.11/18    2.02/34    2.52/47    1.27/45    5.52/51    2.00/22                      
                                                              DISK
                                        5.15/28    4.07/25    0.23/29

kategorie H21D ( 7500 m,  0 m,16 k)
                                            K 1        K 2        K 3        K 4        K 5        K 6        K 7        K 8        K 9       K 10
                                           K 11       K 12       K 13       K 14       K 15       K 16        cíl
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Svoboda Lukᚠ             46.48    4.20/ 1    6.36/ 1    9.20/ 1   11.18/ 1   14.06/ 1   17.08/ 1   21.05/ 1   23.18/ 1   26.52/ 1   28.39/ 1
    SHK7905 C TJ Slavia Hradec Králo    4.20/ 1    2.16/ 2    2.44/ 1    1.58/ 2    2.48/ 1    3.02/ 1    3.57/ 2    2.13/ 1    3.34/ 2    1.47/ 1
                                       32.52/ 1   36.07/ 1   37.14/ 1   41.10/ 1   43.01/ 1   46.25/ 1   46.48/ 1
                                        4.13/ 1    3.15/ 1    1.07/ 1    3.56/ 6    1.51/ 1    3.24/ 1    0.23/ 7

 2. Sládek František           52.40    5.24/ 7    7.46/ 5   11.33/ 5   13.29/ 3   16.31/ 2   19.56/ 2   24.47/ 3   27.06/ 3   30.57/ 2   32.46/ 2
    CHC8301 C KOB Choceň                5.24/ 7    2.22/ 3    3.47/ 9    1.56/ 1    3.02/ 3    3.25/ 4    4.51/ 6    2.19/ 2    3.51/ 3    1.49/ 2
                                       37.58/ 2   41.21/ 2   42.42/ 2   46.26/ 2   48.40/ 2   52.19/ 2   52.40/ 2
                                        5.12/ 2    3.23/ 2    1.21/ 2    3.44/ 4    2.14/ 5    3.39/ 2    0.21/ 1

 3. Macháček Lubomír           56.53    5.25/ 8    8.03/ 6   11.01/ 2   13.19/ 2   17.23/ 3   20.44/ 3   24.39/ 2   27.05/ 2   31.09/ 3   33.10/ 3
    CHC7501 C KOB Choceň                5.25/ 8    2.38/ 8    2.58/ 2    2.18/ 6    4.04/10    3.21/ 3    3.55/ 1    2.26/ 4    4.04/ 8    2.01/ 4
                                       39.15/ 3   45.18/ 4   46.44/ 4   50.14/ 3   52.26/ 3   56.32/ 3   56.53/ 3
                                        6.05/ 7    6.03/ 9    1.26/ 4    3.30/ 2    2.12/ 3    4.06/ 5    0.21/ 1

 4. Šikl Libor                 57.20    4.40/ 2    7.45/ 4   11.15/ 3   13.43/ 5   17.53/ 6   22.24/ 5   26.48/ 5   29.09/ 5   33.08/ 5   35.19/ 4
    CHC7803 C KOB Choceň                4.40/ 2    3.05/11    3.30/ 5    2.28/ 8    4.10/11    4.31/11    4.24/ 4    2.21/ 3    3.59/ 5    2.11/ 5
                                       41.00/ 4   44.54/ 3   46.30/ 3   50.49/ 4   52.55/ 4   56.54/ 4   57.20/ 4
                                        5.41/ 4    3.54/ 3    1.36/ 9    4.19/ 9    2.06/ 2    3.59/ 4    0.26/10

 5. Novák Tomᚠ               57.51    5.25/ 8    8.47/10   12.57/10   15.20/ 9   18.16/ 7   22.34/ 6   27.35/ 6   30.05/ 6   34.07/ 6   36.00/ 6
    EKP7902 C VŠTJ Ekonom Praha         5.25/ 8    3.22/13    4.10/11    2.23/ 7    2.56/ 2    4.18/ 9    5.01/ 7    2.30/ 6    4.02/ 7    1.53/ 3
                                       41.21/ 5   45.30/ 5   46.53/ 5   50.55/ 5   53.08/ 5   57.30/ 5   57.51/ 5
                                        5.21/ 3    4.09/ 6    1.23/ 3    4.02/ 8    2.13/ 4    4.22/ 8    0.21/ 1

 6. Pompach Martin             61.39    5.17/ 4    8.10/ 7   11.49/ 8   14.56/ 7   19.08/10   23.06/ 8   28.59/ 8   31.41/ 8   36.05/10   38.28/ 9
    PHK7207 C OK 99 Hradec Králové      5.17/ 4    2.53/10    3.39/ 6    3.07/13    4.12/12    3.58/ 6    5.53/11    2.42/ 9    4.24/10    2.23/ 9
                                       44.19/ 8   48.28/ 7   50.05/ 6   53.48/ 6   56.30/ 6   61.11/ 6   61.39/ 6
                                        5.51/ 5    4.09/ 6    1.37/10    3.43/ 3    2.42/ 8    4.41/10    0.28/13

 7. Votoček Tomᚠ             62.45    5.21/ 6    7.35/ 3   11.40/ 7   13.42/ 4   17.29/ 5   24.53/11   29.29/11   32.41/11   36.04/ 9   38.15/ 8
    JIL7041 C OK Jilemnice              5.21/ 6    2.14/ 1    4.05/10    2.02/ 3    3.47/ 9    7.24/14    4.36/ 5    3.12/14    3.23/ 1    2.11/ 5
                                       46.20/10   50.22/10   51.51/10   55.40/ 7   58.01/ 7   62.19/ 7   62.45/ 7
                                        8.05/13    4.02/ 4    1.29/ 5    3.49/ 5    2.21/ 6    4.18/ 6    0.26/10

 8. Plocek Luboš               62.59    5.03/ 3    7.32/ 2   11.17/ 4   15.41/11   19.03/ 9   24.59/12   29.09/ 9   31.42/ 9   35.37/ 7   38.50/10
    SRK6601 C SOOB Spartak Rychnov n    5.03/ 3    2.29/ 5    3.45/ 7    4.24/14    3.22/ 5    5.56/13    4.10/ 3    2.33/ 7    3.55/ 4    3.13/13
                                       46.08/ 9   50.15/ 9   51.48/ 9   55.44/ 8   58.18/ 8   62.38/ 8   62.59/ 8
                                        7.18/12    4.07/ 5    1.33/ 8    3.56/ 6    2.34/ 7    4.20/ 7    0.21/ 1

 9. Gernert Alan               65.03    6.21/11    8.57/11   13.18/11   15.35/10   19.20/11   23.13/ 9   28.19/ 7   30.47/ 7   35.42/ 8   38.02/ 7
    JIL7001 C OK Jilemnice              6.21/11    2.36/ 6    4.21/12    2.17/ 5    3.45/ 8    3.53/ 5    5.06/ 9    2.28/ 5    4.55/11    2.20/ 8
                                       43.55/ 7   48.26/ 6   50.14/ 8   56.07/ 9   59.50/10   64.41/ 9   65.03/ 9
                                        5.53/ 6    4.31/ 8    1.48/13    5.53/12    3.43/13    4.51/11    0.22/ 6

10. Handl Jindřich             65.47    5.41/10    8.17/ 8   11.39/ 6   14.11/ 6   17.27/ 4   21.25/ 4   26.26/ 4   29.06/ 4   33.07/ 4   35.23/ 5
    SRK6702 C SOOB Spartak Rychnov n    5.41/10    2.36/ 6    3.22/ 3    2.32/ 9    3.16/ 4    3.58/ 6    5.01/ 7    2.40/ 8    4.01/ 6    2.16/ 7
                                       42.22/ 6   48.37/ 8   50.09/ 7   56.40/10   59.45/ 9   65.22/10   65.47/10
                                        6.59/11    6.15/11    1.32/ 7    6.31/13    3.05/12    5.37/14    0.25/ 8

11. Adamovský Michal           69.47    5.20/ 5    8.32/ 9   12.17/ 9   15.02/ 8   18.35/ 8   22.49/ 7   29.21/10   32.23/10   37.52/12   40.17/11
    SHK7203 C TJ Slavia Hradec Králo    5.20/ 5    3.12/12    3.45/ 7    2.45/10    3.33/ 6    4.14/ 8    6.32/13    3.02/11    5.29/12    2.25/10
                                       47.07/11   54.57/11   56.43/12   61.27/11   64.14/11   69.21/11   69.47/11
                                        6.50/ 9    7.50/14    1.46/12    4.44/10    2.47/ 9    5.07/13    0.26/10

12. Macháček Milan             70.01    6.30/12    9.12/12   13.59/12   16.44/13   20.20/12   24.40/10   30.25/12   33.28/12   37.49/11   40.22/12
    CHC7701 C KOB Choceň                6.30/12    2.42/ 9    4.47/13    2.45/10    3.36/ 7    4.20/10    5.45/10    3.03/12    4.21/ 9    2.33/11
                                       47.19/12   55.01/12   56.38/11   61.31/12   64.30/12   69.28/12   70.01/12
                                        6.57/10    7.42/13    1.37/10    4.53/11    2.59/10    4.58/12    0.33/14

13. Jakeš Josef                70.44    8.25/14   10.49/14   14.18/13   16.28/12   22.39/13   25.52/13   32.09/13   35.05/13   43.31/13   46.25/13
    TYN6501 C SK Týniště nad Orlicí     8.25/14    2.24/ 4    3.29/ 4    2.10/ 4    6.11/13    3.13/ 2    6.17/12    2.56/10    8.26/14    2.54/12
                                       52.41/13   58.57/13   60.28/13   63.34/13   66.33/13   70.23/13   70.44/13
                                        6.16/ 8    6.16/12    1.31/ 6    3.06/ 1    2.59/10    3.50/ 3    0.21/ 1

14. Guttler Roman             124.41    6.47/13   10.19/13   17.58/14   20.43/14   50.40/14   56.03/14   68.56/14   72.06/14   78.23/14   81.52/14
    JIL6901 C OK Jilemnice              6.47/13    3.32/14    7.39/14    2.45/10   29.57/14    5.23/12   12.53/14    3.10/13    6.17/13    3.29/14
                                       98.40/14  104.49/14  106.39/14  115.26/14  119.36/14  124.16/14  124.41/14
                                       16.48/14    6.09/10    1.50/14    8.47/14    4.10/14    4.40/ 9    0.25/ 8

kategorie H35C ( 8100 m,  0 m,17 k)
                                           K 1       K 2       K 3       K 4       K 5       K 6       K 7       K 8       K 9      K 10
                                          K 11      K 12      K 13      K 14      K 15      K 16      K 17       cíl
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vandas Luděk               54.56   4.22/ 2   5.37/ 1   9.09/ 1  11.55/ 1  16.04/ 2  18.07/ 2  20.31/ 1  24.45/ 1  26.31/ 1  28.13/ 2
    VAM6601 C OOB POLART Vamberk       4.22/ 2   1.15/ 1   3.32/ 1   2.46/ 8   4.09/13   2.03/ 3   2.24/ 1   4.14/ 2   1.46/15   1.42/16
                                      34.38/ 2  36.46/ 1  40.08/ 1  42.50/ 1  48.06/ 1  50.13/ 1  54.36/ 1  54.56/ 1
                                       6.25/ 1   2.08/ 1   3.22/ 2   2.42/ 6   5.16/ 2   2.07/ 4   4.23/ 6   0.20/ 1

 2. Malý Evžen                 58.10   4.57/ 7   6.53/ 8  10.58/ 5  13.39/ 4  17.05/ 4  19.29/ 4  22.21/ 4  27.32/ 4  28.57/ 4  30.14/ 4
    JIL6102 C OK Jilemnice             4.57/ 7   1.56/13   4.05/ 5   2.41/ 6   3.26/ 4   2.24/13   2.52/ 4   5.11/11   1.25/ 1   1.17/ 4
                                      36.49/ 3  39.26/ 2  43.31/ 2  46.06/ 3  51.15/ 2  53.31/ 3  57.49/ 2  58.10/ 2
                                       6.35/ 3   2.37/ 6   4.05/14   2.35/ 3   5.09/ 1   2.16/ 8   4.18/ 4   0.21/ 3

 3. Smutný Michal                    58.22   4.44/ 5   6.07/ 3   9.56/ 2  12.37/ 2  15.41/ 1  17.43/ 1  20.37/ 2  25.16/ 2  26.51/ 2  28.05/ 1
    VAM6201 C OOB POLART Vamberk       4.44/ 5   1.23/ 2   3.49/ 3   2.41/ 6   3.04/ 1   2.02/ 1   2.54/ 6   4.39/ 6   1.35/ 7   1.14/ 1
                                      34.36/ 1  40.02/ 3  43.34/ 3  45.57/ 2  51.18/ 3  53.26/ 2  57.58/ 3  58.22/ 3
                                       6.31/ 2   5.26/24   3.32/ 5   2.23/ 1   5.21/ 4   2.08/ 5   4.32/10   0.24/10

 4. Knap Jan                   60.23   4.28/ 3   6.28/ 4  12.57/15  15.30/11  19.31/13  21.33/ 8  25.03/11  29.08/ 6  30.48/ 7  32.10/ 6
    LPU5101 C TJ Loko Pardubice        4.28/ 3   2.00/14   6.29/22   2.33/ 3   4.01/11   2.02/ 1   3.30/12   4.05/ 1   1.40/11   1.22/ 6
                                      39.02/ 5  41.35/ 6  44.53/ 5  47.53/ 4  53.44/ 4  55.49/ 4  60.01/ 4  60.23/ 4
                                       6.52/ 4   2.33/ 4   3.18/ 1   3.00/10   5.51/10   2.05/ 1   4.12/ 2   0.22/ 4

 5. Doležal Josef              60.35   5.07/11   6.40/ 5  11.15/ 6  13.52/ 5  17.25/ 5  19.41/ 5  24.35/ 7  29.09/ 7  30.37/ 5  32.01/ 5
    VAM6101 C OOB POLART Vamberk       5.07/11   1.33/ 4   4.35/ 8   2.37/ 4   3.33/ 6   2.16/ 9   4.54/21   4.34/ 5   1.28/ 3   1.24/ 7
                                      39.09/ 6  41.34/ 5  45.13/ 6  48.21/ 6  53.47/ 5  55.58/ 5  60.12/ 5  60.35/ 5
                                       7.08/ 6   2.25/ 2   3.39/ 8   3.08/12   5.26/ 5   2.11/ 7   4.14/ 3   0.23/ 7

 6. Kalibán Pavel              61.06   4.20/ 1   5.52/ 2  10.12/ 3  12.59/ 3  16.04/ 2  18.46/ 3  21.44/ 3  27.03/ 3  28.40/ 3  29.55/ 3
    SNA5649 C TJ Start Náchod          4.20/ 1   1.32/ 3   4.20/ 6   2.47/ 9   3.05/ 2   2.42/17   2.58/ 7   5.19/14   1.37/10   1.15/ 3
                                      38.02/ 4  40.59/ 4  44.39/ 4  48.11/ 5  54.00/ 6  56.06/ 6  60.40/ 6  61.06/ 6
                                       8.07/12   2.57/14   3.40/ 9   3.32/15   5.49/ 9   2.06/ 2   4.34/11   0.26/17

 7. Roudný Václav              63.34   5.24/14   7.04/10  11.41/ 7  14.48/ 7  19.06/ 7  21.42/11  24.21/ 5  29.18/ 8  30.54/ 8  32.35/ 7
    LPU6102 C TJ Loko Pardubice        5.24/14   1.40/ 7   4.37/ 9   3.07/16   4.18/14   2.36/15   2.39/ 2   4.57/ 9   1.36/ 8   1.41/14
                                      40.05/ 7  43.04/ 7  47.19/ 7  50.12/ 7  56.18/ 7  58.40/ 7  63.09/ 7  63.34/ 7
                                       7.30/ 8   2.59/15   4.15/19   2.53/ 9   6.06/11   2.22/ 9   4.29/ 9   0.25/13

 8. Kalibán Jaroslav           64.30   4.49/ 6   7.08/12  12.40/13  15.02/ 9  18.41/ 6  20.51/ 6  24.23/ 6  29.04/ 5  30.40/ 6  32.47/ 8
    NPA5101 C SK LOB Nová Paka         4.49/ 6   2.19/19   5.32/17   2.22/ 1   3.39/ 8   2.10/ 7   3.32/13   4.41/ 8   1.36/ 8   2.07/22
                                      42.15/10  45.11/ 9  48.34/ 9  51.34/ 9  56.50/ 8  59.16/ 8  64.05/ 8  64.30/ 8
                                       9.28/21   2.56/13   3.23/ 3   3.00/10   5.16/ 2   2.26/11   4.49/15   0.25/13

 9. Kynčl Stanislav            64.45   5.04/ 9   7.04/10  12.36/12  15.28/10  19.15/ 9  21.33/ 8  25.26/12  30.40/11  32.25/11  33.51/11
    JIL5401 C OK Jilemnice             5.04/ 9   2.00/14   5.32/17   2.52/10   3.47/ 9   2.18/11   3.53/16   5.14/13   1.45/14   1.26/11
                                      41.02/ 8  43.43/ 8  47.44/ 8  50.32/ 8  56.59/ 9  59.35/ 9  64.15/ 9  64.45/ 9
                                       7.11/ 7   2.41/ 8   4.01/11   2.48/ 7   6.27/14   2.36/16   4.40/13   0.30/22

10. Tupec Jiří                 66.55   9.01/22  10.38/21  15.02/19  17.59/19  21.18/17  23.27/17  26.19/14  30.44/12  32.11/10  33.25/ 9
    KOS5802 C SKOB Kostelec nad Orli   9.01/22   1.37/ 6   4.24/ 7   2.57/12   3.19/ 3   2.09/ 6   2.52/ 4   4.25/ 3   1.27/ 2   1.14/ 1
                                      43.54/13  46.46/12  50.47/13  53.36/11  59.21/10  61.53/10  66.30/10  66.55/10
                                      10.29/24   2.52/10   4.01/11   2.49/ 8   5.45/ 7   2.32/13   4.37/12   0.25/13

11. Kotlář Vladimír            68.08   5.00/ 8   8.25/18  14.51/18  17.28/18  21.48/19  25.44/19  29.08/17  33.47/17  35.16/17  37.14/17
    VAM5401 C OOB POLART Vamberk       5.00/ 8   3.25/22   6.26/21   2.37/ 4   4.20/17   3.56/22   3.24/10   4.39/ 6   1.29/ 4   1.58/19
                                      45.08/15  48.00/16  51.29/14  54.04/12  61.15/12  63.23/11  67.48/11  68.08/11
                                       7.54/ 9   2.52/10   3.29/ 4   2.35/ 3   7.11/18   2.08/ 5   4.25/ 7   0.20/ 1

12. Votoček Vladimír           68.28   4.43/ 4   6.54/ 9  10.52/ 4  15.39/13  20.50/15  23.07/16  26.40/15  31.51/14  33.51/14  35.39/14
    JIL6003 C OK Jilemnice             4.43/ 4   2.11/17   3.58/ 4   4.47/24   5.11/21   2.17/10   3.33/14   5.11/11   2.00/22   1.48/17
                                      44.04/14  47.10/13  50.43/12  55.49/15  61.16/13  63.45/12  68.06/12  68.28/12
                                       8.25/17   3.06/16   3.33/ 6   5.06/22   5.27/ 6   2.29/12   4.21/ 5   0.22/ 4

13. Cinkan Zdeněk              69.18   5.33/16   7.51/15  12.48/14  15.50/15  19.21/11  21.39/10  24.49/ 8  30.24/10  32.10/ 9  33.30/10
    LPU6201 C TJ Loko Pardubice        5.33/16   2.18/18   4.57/11   3.02/14   3.31/ 5   2.18/11   3.10/ 9   5.35/16   1.46/15   1.20/ 5
                                      41.32/ 9  45.18/10  49.32/10  52.51/10  60.53/11  63.50/13  68.52/13  69.18/13
                                       8.02/11   3.46/20   4.14/18   3.19/13   8.02/24   2.57/20   5.02/17   0.26/17

14. Teplý Jiří                 69.33   5.09/13   7.17/14  15.57/21  18.22/20  23.35/20  25.43/18  28.27/16  32.52/15  34.42/15  36.30/15
    SHK6401 C TJ Slavia Hradec Králo   5.09/13   2.08/16   8.40/23   2.25/ 2   5.13/22   2.08/ 5   2.44/ 3   4.25/ 3   1.50/18   1.48/17
                                      45.18/16  47.53/15  51.42/16  56.13/17  62.38/14  64.44/14  69.09/14  69.33/14
                                       8.48/19   2.35/ 5   3.49/10   4.31/21   6.25/13   2.06/ 2   4.25/ 7   0.24/10

15. Sahula Jaroslav            70.30   6.02/18   7.57/16  13.13/16  16.11/16  20.59/16  23.05/14  30.55/18  35.52/18  37.21/18  39.01/18
    KOS5801 C SKOB Kostelec nad Orli   6.02/18   1.55/12   5.16/14   2.58/13   4.48/19   2.06/ 4   7.50/23   4.57/ 9   1.29/ 4   1.40/13
                                      47.02/18  49.40/18  53.14/18  55.48/14  63.37/18  66.00/17  70.06/15  70.30/15
                                       8.01/10   2.38/ 7   3.34/ 7   2.34/ 2   7.49/22   2.23/10   4.06/ 1   0.24/10

16. Vondrouš Jaroslav          70.55   6.24/19   7.58/17  11.45/ 8  14.39/ 6  19.44/14  23.06/15  32.26/20  38.24/21  39.57/20  41.21/19
    PHK5201 C OK 99 Hradec Králové     6.24/19   1.34/ 5   3.47/ 2   2.54/11   5.05/20   3.22/20   9.20/24   5.58/19   1.33/ 6   1.24/ 7
                                      48.18/19  50.44/19  54.48/19  57.26/19  63.12/16  65.47/16  70.30/16  70.55/16
                                       6.57/ 5   2.26/ 3   4.04/13   2.38/ 5   5.46/ 8   2.35/15   4.43/14   0.25/13

17. Hlaváček Lubomír           71.12   5.05/10   6.48/ 6  11.51/ 9  15.00/ 8  19.19/10  21.30/ 7  24.54/ 9  33.15/16  34.55/16  36.59/16
    PHK6401 C OK 99 Hradec Králové     5.05/10   1.43/ 8   5.03/12   3.09/18   4.19/15   2.11/ 8   3.24/10   8.21/24   1.40/11   2.04/21
                                      45.58/17  48.51/17  53.00/17  56.20/18  62.49/15  65.28/15  70.49/17  71.12/17
                                       8.59/20   2.53/12   4.09/17   3.20/14   6.29/15   2.39/17   5.21/22   0.23/ 7

18. Juračka Vojtěch            72.08   5.24/14   7.09/13  12.25/11  15.39/13  19.28/12  21.55/12  24.56/10  30.23/ 9  32.55/12  34.36/12
    LPU5404 C TJ Loko Pardubice        5.24/14   1.45/ 9   5.16/14   3.14/19   3.49/10   2.27/14   3.01/ 8   5.27/15   2.32/24   1.41/14
                                      42.48/11  45.38/11  50.15/11  56.04/16  63.24/17  66.25/18  71.39/18  72.08/18
                                       8.12/13   2.50/ 9   4.37/21   5.49/23   7.20/19   3.01/21   5.14/20   0.29/20

19. Mutinský Viktor            72.58   5.07/11   6.52/ 7  12.24/10  15.30/11  19.08/ 8  22.07/13  26.09/13  31.46/13  33.36/13  35.01/13
    HVC6503 C SK Hlinsko               5.07/11   1.45/ 9   5.32/17   3.06/15   3.38/ 7   2.59/18   4.02/17   5.37/17   1.50/18   1.25/10
                                      43.15/12  47.12/14  51.39/15  55.39/13  63.37/18  67.09/19  72.29/19  72.58/19
                                       8.14/16   3.57/22   4.27/20   4.00/19   7.58/23   3.32/23   5.20/21   0.29/20

20. Tichý Boris                76.22   5.52/17   8.35/19  14.04/17  17.21/17  21.40/18  28.02/21  32.36/21  38.14/20  39.57/20  41.27/20
    DOB5501 C KOB Dobruška             5.52/17   2.43/21   5.29/16   3.17/20   4.19/15   6.22/24   4.34/19   5.38/18   1.43/13   1.30/12
                                      49.39/20  52.49/20  57.38/20  61.29/20  68.07/20  70.47/20  76.00/20  76.22/20
                                       8.12/13   3.10/17   4.49/23   3.51/17   6.38/17   2.40/18   5.13/19   0.22/ 4

21. Beneš Josef                80.05   6.30/20  10.02/20  15.07/20  18.53/21  25.04/21  27.45/20  31.25/19  37.30/19  39.23/19  42.22/21
    SJC5801 C Sportcentrum Jičín       6.30/20   3.32/23   5.05/13   3.46/22   6.11/23   2.41/16   3.40/15   6.05/21   1.53/20   2.59/23
                                      50.59/21  54.34/21  58.39/21  62.34/21  70.01/21  73.18/21  79.35/21  80.05/21
                                       8.37/18   3.35/19   4.05/14   3.55/18   7.27/20   3.17/22   6.17/24   0.30/22

22. Hatlapatka Pavel           86.15  14.32/24  16.18/24  21.07/23  24.39/23  28.47/23  32.38/23  37.21/23  44.31/23  46.20/23  48.21/23
    KOS5601 C SKOB Kostelec nad Orli  14.32/24   1.46/11   4.49/10   3.32/21   4.08/12   3.51/21   4.43/20   7.10/22   1.49/17   2.01/20
                                      56.34/22  59.44/22  63.51/22  71.45/23  77.54/23  80.44/22  85.49/22  86.15/22
                                       8.13/15   3.10/17   4.07/16   7.54/24   6.09/12   2.50/19   5.05/18   0.26/17

23. Vícha Vladimír             87.29   7.15/21  11.10/22  17.13/22  21.04/22  25.38/22  28.55/22  33.06/22  39.08/22  41.25/22  46.46/22
    LPU5801 C TJ Loko Pardubice        7.15/21   3.55/24   6.03/20   3.51/23   4.34/18   3.17/19   4.11/18   6.02/20   2.17/23   5.21/24
                                      56.42/23  60.33/23  65.44/23  70.04/22  77.44/22  81.16/23  86.59/23  87.29/23
                                       9.56/23   3.51/21   5.11/24   4.20/20   7.40/21   3.32/23   5.43/23   0.30/22

24. Havlíček Libor             94.41  12.44/23  15.14/23  24.41/24  27.48/24  37.00/24  40.57/24  45.53/24  53.46/24  55.40/24  57.04/24
    JIL6103 C OK Jilemnice            12.44/23   2.30/20   9.27/24   3.07/16   9.12/24   3.57/23   4.56/22   7.53/23   1.54/21   1.24/ 7
                                      66.36/24  71.55/24  76.40/24  80.16/24  86.45/24  89.18/24  94.18/24  94.41/24
                                       9.32/22   5.19/23   4.45/22   3.36/16   6.29/15   2.33/14   5.00/16   0.23/ 7

kategorie H35D ( 6700 m,  0 m,14 k)
                                            K 1        K 2        K 3        K 4        K 5        K 6        K 7        K 8        K 9       K 10
                                           K 11       K 12       K 13       K 14        cíl
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Novák Jiří                 53.17    6.28/ 9    9.05/ 6   11.16/ 6   14.31/ 1   17.27/ 1   19.32/ 2   23.53/ 2   25.54/ 2   30.24/ 2   35.50/ 2
    VAM6301 C OOB POLART Vamberk        6.28/ 9    2.37/ 4    2.11/ 4    3.15/ 1    2.56/ 5    2.05/ 7    4.21/ 2    2.01/ 7    4.30/ 4    5.26/ 9
                                       40.48/ 2   43.46/ 1   47.18/ 1   52.56/ 1   53.17/ 1
                                        4.58/21    2.58/12    3.32/ 1    5.38/ 7    0.21/ 2

 2. Hostaš Zdeněk                    54.41    5.44/ 5    8.42/ 5   10.59/ 5   14.38/ 2   17.30/ 2   19.11/ 1   23.45/ 1   25.39/ 1   30.10/ 1   35.09/ 1
    VAM6403 C OOB POLART Vamberk        5.44/ 5    2.58/10    2.17/ 6    3.39/ 2    2.52/ 4    1.41/ 2    4.34/ 7    1.54/ 3    4.31/ 5    4.59/ 5
                                       40.36/ 1   44.33/ 2   49.15/ 2   54.15/ 2   54.41/ 2
                                        5.27/32    3.57/30    4.42/ 8    5.00/ 3    0.26/17

 3. Půlpán Roman               55.52    6.02/ 6    9.13/ 7   12.03/ 8   19.17/12   22.29/ 8   24.13/ 8   28.45/ 4   30.37/ 4   34.36/ 4   39.16/ 4
    CHC6501 C KOB Choceň                6.02/ 6    3.11/15    2.50/20    7.14/23    3.12/ 7    1.44/ 3    4.32/ 6    1.52/ 2    3.59/ 1    4.40/ 2
                                       43.02/ 4   46.18/ 4   50.42/ 3   55.27/ 3   55.52/ 3
                                        3.46/ 4    3.16/19    4.24/ 6    4.45/ 2    0.25/14

 4. Imlauf Martin              57.16    5.39/ 4    8.13/ 4   10.44/ 4   16.53/ 4   19.36/ 3   22.02/ 3   26.26/ 3   30.07/ 3   34.15/ 3   39.10/ 3
    SNA6301 C TJ Start Náchod           5.39/ 4    2.34/ 3    2.31/13    6.09/17    2.43/ 2    2.26/12    4.24/ 3    3.41/31    4.08/ 2    4.55/ 4
                                       42.58/ 3   45.15/ 3   51.22/ 4   56.49/ 4   57.16/ 4
                                        3.48/ 5    2.17/ 3    6.07/30    5.27/ 6    0.27/21

 5. Rykala Karel               58.56    8.21/23   11.06/16   13.24/15   17.21/ 8   22.29/ 8   25.23/12   29.54/ 9   32.02/ 6   37.22/ 7   42.56/ 6
    VAM6401 C OOB POLART Vamberk        8.21/23    2.45/ 6    2.18/ 7    3.57/ 3    5.08/32    2.54/20    4.31/ 5    2.08/ 9    5.20/12    5.34/12
                                       47.00/ 6   48.58/ 6   52.40/ 5   58.30/ 5   58.56/ 5
                                        4.04/ 8    1.58/ 2    3.42/ 3    5.50/14    0.26/17

 6. Hanuš Pavel                62.01    6.49/12    9.59/10   12.24/10   17.02/ 5   20.18/ 4   23.39/ 4   28.48/ 5   34.42/16   40.25/15   45.38/12
    SNA6501 C TJ Start Náchod           6.49/12    3.10/14    2.25/10    4.38/ 5    3.16/ 8    3.21/27    5.09/12    5.54/37    5.43/17    5.13/ 8
                                       50.17/13   52.02/11   55.42/ 7   61.28/ 6   62.01/ 6
                                        4.39/18    1.45/ 1    3.40/ 2    5.46/11    0.33/36

 7. Vobořil Aleš               62.11    7.06/16   10.17/14   12.58/14   18.40/10   21.58/ 7   25.14/10   30.31/12   33.04/11   37.41/ 9   43.31/ 8
    SJC6303 C Sportcentrum Jičín        7.06/16    3.11/15    2.41/16    5.42/14    3.18/ 9    3.16/25    5.17/13    2.33/20    4.37/ 6    5.50/15
                                       48.21/ 8   51.25/10   55.15/ 6   61.46/ 7   62.11/ 7
                                        4.50/20    3.04/14    3.50/ 4    6.31/24    0.25/14

 8. Trejtnar Pavel             62.48    4.47/ 1    7.07/ 1    8.59/ 1   14.55/ 3   22.38/11   24.58/ 9   29.22/ 6   32.21/ 8   37.05/ 6   41.15/ 5
    KUN5801 C Sokol Kunvald             4.47/ 1    2.20/ 1    1.52/ 1    5.56/16    7.43/36    2.20/ 9    4.24/ 3    2.59/25    4.44/ 8    4.10/ 1
                                       44.26/ 5   46.51/ 5   57.46/12   62.21/ 8   62.48/ 8
                                        3.11/ 2    2.25/ 5   10.55/38    4.35/ 1    0.27/21

 9. Filip Aleš                 63.18    5.34/ 3    7.59/ 2   10.08/ 2   19.16/11   23.20/13   25.15/11   30.16/11   32.06/ 7   36.46/ 5   44.48/10
    SHK5501 C TJ Slavia Hradec Králo    5.34/ 3    2.25/ 2    2.09/ 3    9.08/30    4.04/22    1.55/ 5    5.01/10    1.50/ 1    4.40/ 7    8.02/34
                                       48.30/ 9   51.05/ 8   57.41/10   62.54/ 9   63.18/ 9
                                        3.42/ 3    2.35/ 8    6.36/32    5.13/ 5    0.24/ 9

10. Gazdačko Milan             63.31    6.18/ 8   10.13/13   12.13/ 9   22.49/22   25.35/19   28.00/18   32.19/16   35.57/17   40.19/14   45.04/11
    SHK5702 C TJ Slavia Hradec Králo    6.18/ 8    3.55/23    2.00/ 2   10.36/33    2.46/ 3    2.25/11    4.19/ 1    3.38/30    4.22/ 3    4.45/ 3
                                       48.56/10   51.13/ 9   57.18/ 9   63.02/10   63.31/10
                                        3.52/ 6    2.17/ 3    6.05/29    5.44/10    0.29/28

11. Šlapák Zbyněk              63.55    7.20/18   10.09/11   12.49/13   17.11/ 6   20.30/ 5   23.44/ 5   29.35/ 7   32.24/ 9   37.26/ 8   43.25/ 7
    PHK5502 C OK 99 Hradec Králové      7.20/18    2.49/ 7    2.40/15    4.22/ 4    3.19/10    3.14/24    5.51/18    2.49/23    5.02/ 9    5.59/17
                                       47.40/ 7   50.47/ 7   56.32/ 8   63.31/11   63.55/11
                                        4.15/10    3.07/17    5.45/21    6.59/32    0.24/ 9

12. Tůma Miloš                 64.28    6.29/10    9.34/ 9   12.29/11   17.55/ 9   21.14/ 6   24.12/ 7   30.07/10   32.33/10   37.56/10   44.05/ 9
    DOB5601 C KOB Dobruška              6.29/10    3.05/12    2.55/23    5.26/10    3.19/10    2.58/21    5.55/19    2.26/17    5.23/13    6.09/19
                                       49.07/11   52.42/12   57.44/11   64.02/12   64.28/12
                                        5.02/23    3.35/24    5.02/14    6.18/20    0.26/17

13. Solil Stanislav            65.31    6.45/11   12.02/19   14.29/18   19.26/13   23.05/12   25.35/13   31.50/15   34.08/13   39.53/11   45.52/13
    PHK5801 C OK 99 Hradec Králové      6.45/11    5.17/32    2.27/12    4.57/ 8    3.39/14    2.30/13    6.15/21    2.18/13    5.45/18    5.59/17
                                       50.07/12   52.49/13   58.46/14   64.59/13   65.31/13
                                        4.15/10    2.42/10    5.57/27    6.13/18    0.32/35

14. Kiac Jiří                  66.03    5.33/ 2    8.10/ 3   10.30/ 3   17.19/ 7   22.31/10   23.59/ 6   29.46/ 8   31.44/ 5   40.03/12   46.21/14
    LPU6305 C TJ Loko Pardubice         5.33/ 2    2.37/ 4    2.20/ 8    6.49/21    5.12/33    1.28/ 1    5.47/15    1.58/ 5    8.19/32    6.18/21
                                       50.58/14   54.20/14   58.43/13   65.39/14   66.03/14
                                        4.37/15    3.22/21    4.23/ 5    6.56/31    0.24/ 9

15. Vízek Luděk                68.57    7.13/17   10.52/15   13.50/16   21.15/17   24.20/16   26.56/15   31.35/13   33.42/12   40.43/16   46.39/15
    SHK6001 C TJ Slavia Hradec Králo    7.13/17    3.39/19    2.58/24    7.25/24    3.05/ 6    2.36/15    4.39/ 9    2.07/ 8    7.01/25    5.56/16
                                       52.12/15   56.03/15   61.59/15   68.34/15   68.57/15
                                        5.33/34    3.51/28    5.56/26    6.35/25    0.23/ 6

16. Hausvater Karel            69.57   10.14/33   13.03/25   15.16/20   21.26/18   24.01/15   29.03/20   38.09/23   40.42/20   46.12/17   51.19/17
    SHK5801 C TJ Slavia Hradec Králo   10.14/33    2.49/ 7    2.13/ 5    6.10/18    2.35/ 1    5.02/38    9.06/37    2.33/20    5.30/14    5.07/ 6
                                       54.22/17   59.04/17   64.35/17   69.35/16   69.57/16
                                        3.03/ 1    4.42/34    5.31/18    5.00/ 3    0.22/ 3

17. Jirák Stanislav            70.18    8.15/22   11.12/17   14.27/17   19.32/14   23.21/14   25.58/14   31.46/14   34.25/14   40.04/13   48.36/16
    LPU6304 C TJ Loko Pardubice         8.15/22    2.57/ 9    3.15/28    5.05/ 9    3.49/18    2.37/17    5.48/16    2.39/22    5.39/16    8.32/35
                                       53.34/16   57.11/16   63.13/16   69.49/17   70.18/17
                                        4.58/21    3.37/25    6.02/28    6.36/26    0.29/28

18. Popelář Jiří               72.12    7.54/21   11.42/18   16.20/26   22.49/22   26.36/22   31.11/23   37.35/22   40.43/21   46.47/18   52.19/18
    CHC6401 C KOB Choceň                7.54/21    3.48/21    4.38/36    6.29/19    3.47/17    4.35/36    6.24/23    3.08/27    6.04/21    5.32/11
                                       56.34/18   59.06/18   64.57/18   71.52/18   72.12/18
                                        4.15/10    2.32/ 6    5.51/24    6.55/30    0.20/ 1

19. Paďour Josef               74.34    6.53/13   10.10/12   12.32/12   20.57/16   25.26/18   27.20/16   32.28/17   34.25/14   50.45/25   56.13/23
    KUN6001 C Sokol Kunvald             6.53/13    3.17/17    2.22/ 9    8.25/29    4.29/25    1.54/ 4    5.08/11    1.57/ 4   16.20/39    5.28/10
                                       60.38/23   63.11/22   68.01/19   74.05/19   74.34/19
                                        4.25/14    2.33/ 7    4.50/10    6.04/15    0.29/28

20. Novotný Pavel              75.19    6.15/ 7    9.14/ 8   11.40/ 7   23.30/25   31.11/28   33.08/25   39.42/26   44.37/29   50.15/24   56.53/24
    SHK6104 C TJ Slavia Hradec Králo    6.15/ 7    2.59/11    2.26/11   11.50/36    7.41/35    1.57/ 6    6.34/24    4.55/33    5.38/15    6.38/24
                                       60.49/24   64.34/23   69.16/22   74.55/20   75.19/20
                                        3.56/ 7    3.45/26    4.42/ 8    5.39/ 8    0.24/ 9

21. Justa Jaromír              76.12   11.05/35   14.12/30   16.53/28   22.28/21   26.10/21   28.46/19   35.34/19   38.25/18   48.32/22   54.43/22
    PHK6101 C OK 99 Hradec Králové     11.05/35    3.07/13    2.41/16    5.35/13    3.42/15    2.36/15    6.48/27    2.51/24   10.07/35    6.11/20
                                       59.59/21   63.04/20   68.47/21   75.46/22   76.12/21
                                        5.16/29    3.05/15    5.43/20    6.59/32    0.26/17

22. Falta Jiří                 76.18    8.32/26   12.03/20   15.06/19   20.52/15   24.56/17   27.27/17   34.10/18   41.50/24   47.36/21   54.12/20
    HOS6001 C TJ Tatran Hostinné        8.32/26    3.31/18    3.03/26    5.46/15    4.04/22    2.31/14    6.43/26    7.40/39    5.46/20    6.36/22
                                       58.57/19   63.07/21   68.27/20   75.42/21   76.18/22
                                        4.45/19    4.10/31    5.20/16    7.15/35    0.36/38

23. Balcar Aleš                77.51    8.29/25   12.14/22   15.25/21   24.45/26   28.36/24   31.39/24   37.27/21   39.52/19   47.01/20   53.55/19
    PHK5703 C OK 99 Hradec Králové      8.29/25    3.45/20    3.11/27    9.20/31    3.51/20    3.03/22    5.48/16    2.25/16    7.09/26    6.54/28
                                       59.52/20   63.01/19   69.33/23   77.22/23   77.51/23
                                        5.57/35    3.09/18    6.32/31    7.49/36    0.29/28

24. Kondělka Petr              78.19    8.53/30   13.40/28   17.45/30   25.32/27   30.02/25   33.26/27   39.44/27   42.00/25   49.48/23   57.02/25
    HOS5401 C TJ Tatran Hostinné        8.53/30    4.47/29    4.05/34    7.47/26    4.30/26    3.24/28    6.18/22    2.16/10    7.48/28    7.14/32
                                       62.12/25   65.13/24   70.44/24   77.51/24   78.19/24
                                        5.10/24    3.01/13    5.31/18    7.07/34    0.28/25

25. Lux Zdeněk                 79.38    7.00/14   13.11/26   15.48/24   23.20/24   27.21/23   30.40/22   38.32/24   44.10/27   52.10/26   58.56/27
    KUN6201 C Sokol Kunvald             7.00/14    6.11/34    2.37/14    7.32/25    4.01/21    3.19/26    7.52/32    5.38/35    8.00/29    6.46/26
                                       64.11/28   68.07/28   72.59/25   79.16/25   79.38/25
                                        5.15/27    3.56/29    4.52/12    6.17/19    0.22/ 3

26. Kárník Luboš               79.48   14.08/36   17.56/33   20.38/31   26.12/28   31.03/27   35.44/29   42.59/31   46.06/31   52.33/27   58.09/26
    DOB5701 C KOB Dobruška             14.08/36    3.48/21    2.42/18    5.34/12    4.51/28    4.41/37    7.15/30    3.07/26    6.27/22    5.36/13
                                       62.47/26   68.08/29   73.37/26   79.26/26   79.48/26
                                        4.38/17    5.21/36    5.29/17    5.49/12    0.22/ 3

27. Nádvorník Pavel            80.54    8.32/26   12.44/23   15.42/22   22.22/20   26.05/20   30.20/21   36.59/20   41.12/22   46.57/19   54.31/21
    LPU5802 C TJ Loko Pardubice         8.32/26    4.12/26    2.58/24    6.40/20    3.43/16    4.15/33    6.39/25    4.13/32    5.45/18    7.34/33
                                       60.03/22   66.56/25   74.00/28   80.18/27   80.54/27
                                        5.32/33    6.53/38    7.04/33    6.18/20    0.36/38

28. Rebeka Milan               81.10   10.40/34   14.52/31   22.28/34   27.23/30   32.06/30   36.29/31   42.28/30   44.46/30   52.53/28   60.00/29
    LPU6002 C TJ Loko Pardubice        10.40/34    4.12/26    7.36/39    4.55/ 7    4.43/27    4.23/34    5.59/20    2.18/13    8.07/31    7.07/31
                                       65.15/29   68.02/27   73.49/27   80.41/28   81.10/28
                                        5.15/27    2.47/11    5.47/22    6.52/28    0.29/28

29. Grundman Martin            81.39    9.42/31   13.42/29   16.34/27   27.21/29   30.43/26   33.25/26   38.58/25   41.15/23   54.40/30   59.50/28
    CHC5801 C KOB Choceň                9.42/31    4.00/24    2.52/22   10.47/34    3.22/12    2.42/19    5.33/14    2.17/11   13.25/36    5.10/ 7
                                       64.02/27   67.07/26   74.48/29   81.16/29   81.39/29
                                        4.12/ 9    3.05/15    7.41/36    6.28/23    0.23/ 6

30. Stulík Jiří                84.39    7.05/15   12.07/21   16.11/25   21.42/19   31.32/29   33.56/28   41.09/28   44.31/28   53.11/29   62.35/30
    SHK5701 C TJ Slavia Hradec Králo    7.05/15    5.02/31    4.04/33    5.31/11    9.50/38    2.24/10    7.13/29    3.22/28    8.40/33    9.24/37
                                       67.12/30   71.40/30   77.34/30   84.11/30   84.39/30
                                        4.37/15    4.28/33    5.54/25    6.37/27    0.28/25

31. Borůvka Jindřich           85.37   10.07/32   20.49/37   24.17/36   29.04/31   32.34/31   36.08/30   44.36/32   50.12/32   58.14/31   64.57/31
    SNA5603 C TJ Start Náchod          10.07/32   10.42/38    3.28/30    4.47/ 6    3.30/13    3.34/29    8.28/35    5.36/34    8.02/30    6.43/25
                                       70.09/31   74.28/32   79.05/31   85.13/31   85.37/31
                                        5.12/26    4.19/32    4.37/ 7    6.08/17    0.24/ 9

32. Souček Karel               86.39    7.31/20   13.00/24   15.47/23   30.45/34   35.40/33   38.18/33   46.22/33   53.05/33   58.23/32   67.02/33
    SHK6601 C TJ Slavia Hradec Králo    7.31/20    5.29/33    2.47/19   14.58/38    4.55/29    2.38/18    8.04/33    6.43/38    5.18/11    8.39/36
                                       71.25/33   74.58/33   79.49/32   86.16/32   86.39/32
                                        4.23/13    3.33/23    4.51/11    6.27/22    0.23/ 6

33. Prchal Milan               87.33    7.30/19   16.14/32   20.38/31   30.10/33   34.34/32   36.52/32   41.29/29   43.28/26   59.42/33   65.18/32
    SNA6201 C TJ Start Náchod           7.30/19    8.44/36    4.24/35    9.32/32    4.24/24    2.18/ 8    4.37/ 8    1.59/ 6   16.14/38    5.36/13
                                       70.29/32   74.01/31   81.19/33   87.08/33   87.33/33
                                        5.11/25    3.32/22    7.18/34    5.49/12    0.25/14

34. Matuš Štefan               90.07    8.28/24   18.33/34   22.04/33   36.26/36   40.15/35   43.20/35   51.57/34   54.29/34   61.55/34   68.56/34
    SJC6512 C Sportcentrum Jičín        8.28/24   10.05/37    3.31/31   14.22/37    3.49/18    3.05/23    8.37/36    2.32/19    7.26/27    7.01/29
                                       74.19/35   77.00/34   82.47/34   89.40/34   90.07/34
                                        5.23/31    2.41/ 9    5.47/22    6.53/29    0.27/21

35. Vychodil Tomᚠ            92.35    8.45/29   19.53/36   23.11/35   30.00/32   35.58/34   40.28/34   54.48/36   57.09/36   62.24/35   69.01/35
    SHK6301 C TJ Slavia Hradec Králo    8.45/29   11.08/39    3.18/29    6.49/21    5.58/34    4.30/35   14.20/39    2.21/15    5.15/10    6.37/23
                                       74.17/34   78.06/35   83.01/35   92.07/35   92.35/35
                                        5.16/29    3.49/27    4.55/13    9.06/38    0.28/25

36. Roman Martin              100.10   21.29/39   26.07/39   28.57/38   36.52/37   47.30/38   54.53/38   61.59/37   64.27/37   71.25/37   78.13/37
    SNA6101 C TJ Start Náchod          21.29/39    4.38/28    2.50/20    7.55/28   10.38/39    7.23/39    7.06/28    2.28/18    6.58/24    6.48/27
                                       85.29/36   88.45/36   93.58/36   99.41/36  100.10/36
                                        7.16/37    3.16/19    5.13/15    5.43/ 9    0.29/28

37. Příhoda Jaromír           107.42   15.23/37   19.28/35   24.52/37   36.07/35   41.13/36   45.23/36   52.39/35   54.56/35   68.51/36   75.57/36
    LPU6504 C TJ Loko Pardubice        15.23/37    4.05/25    5.24/38   11.15/35    5.06/30    4.10/32    7.16/31    2.17/11   13.55/37    7.06/30
                                       88.04/37   93.38/37  101.11/37  107.15/37  107.42/37
                                       12.07/38    5.34/37    7.33/35    6.04/15    0.27/21

38. Šabatka Petr              130.43    8.36/28   13.30/27   17.24/29   63.21/39   68.27/39   72.06/39   80.29/39   84.00/39   90.43/39  100.32/39
    SHK5703 C TJ Slavia Hradec Králo    8.36/28    4.54/30    3.54/32   45.57/39    5.06/30    3.39/31    8.23/34    3.31/29    6.43/23    9.49/38
                                      106.48/39  111.51/38  122.03/38  130.13/38  130.43/38
                                        6.16/36    5.03/35   10.12/37    8.10/37    0.30/34

    Pátek Petr                  DISK   18.48/38   25.17/38   30.18/39   38.12/38   46.10/37   49.48/37   62.50/38   68.43/38   78.36/38   89.51/38
    SRK6001 C SOOB Spartak Rychnov n   18.48/38    6.29/35    5.01/37    7.54/27    7.58/37    3.38/30   13.02/38    5.53/36    9.53/34   11.15/39
                                      103.32/38                                     DISK
                                       13.41/39                          9.29/39    0.34/37

kategorie H45C ( 6500 m,  0 m,16 k)
                                            K 1        K 2        K 3        K 4        K 5        K 6        K 7        K 8        K 9       K 10
                                           K 11       K 12       K 13       K 14       K 15       K 16        cíl
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Farář Václav               48.48    7.19/ 3    9.01/ 3   11.56/ 2   13.41/ 2   15.30/ 2   17.10/ 1   20.31/ 1   25.57/ 1   28.57/ 1   32.00/ 1
    LPU5201 C TJ Loko Pardubice         7.19/ 3    1.42/14    2.55/ 3    1.45/ 4    1.49/ 8    1.40/ 2    3.21/ 4    5.26/ 2    3.00/17    3.03/ 7
                                       34.23/ 1   38.39/ 1   40.12/ 1   41.34/ 1   43.36/ 1   48.25/ 1   48.48/ 1
                                        2.23/ 1    4.16/12    1.33/ 2    1.22/ 2    2.02/ 8    4.49/ 4    0.23/ 6

 2. Lulay Miloš                53.28    9.34/ 9   11.02/ 8   14.06/ 7   15.56/ 7   18.10/ 6   19.56/ 5   24.06/ 5   30.17/ 4   32.24/ 4   35.04/ 3
    LPU5502 C TJ Loko Pardubice         9.34/ 9    1.28/ 5    3.04/ 4    1.50/ 6    2.14/12    1.46/ 4    4.10/12    6.11/ 8    2.07/ 5    2.40/ 1
                                       38.05/ 2   42.03/ 2   43.44/ 2   45.14/ 2   47.10/ 2   52.59/ 2   53.28/ 2
                                        3.01/13    3.58/ 8    1.41/ 4    1.30/ 5    1.56/ 4    5.49/11    0.29/21

 3. Švadlena Jiří              53.48    6.52/ 1    8.32/ 1   11.17/ 1   12.51/ 1   14.20/ 1   18.32/ 2   22.24/ 2   28.18/ 2   31.28/ 2   34.24/ 2
    CHC4601 C KOB Choceň                6.52/ 1    1.40/12    2.45/ 1    1.34/ 1    1.29/ 6    4.12/16    3.52/ 8    5.54/ 4    3.10/18    2.56/ 2
                                       39.58/ 5   43.29/ 5   45.40/ 5   46.56/ 5   48.42/ 3   53.27/ 3   53.48/ 3
                                        5.34/21    3.31/ 1    2.11/ 9    1.16/ 1    1.46/ 2    4.45/ 3    0.21/ 1

 4. Farář Jaroslav             54.14    7.31/ 4    9.08/ 5   13.33/ 5   15.28/ 4   18.37/ 7   20.46/ 6   24.28/ 6   31.13/ 6   33.07/ 5   36.17/ 5
    LPU5001 C TJ Loko Pardubice         7.31/ 4    1.37/10    4.25/18    1.55/ 9    3.09/19    2.09/ 7    3.42/ 6    6.45/13    1.54/ 2    3.10/ 8
                                       39.22/ 4   43.12/ 4   44.54/ 4   46.18/ 4   49.04/ 4   53.48/ 4   54.14/ 4
                                        3.05/14    3.50/ 5    1.42/ 5    1.24/ 4    2.46/18    4.44/ 2    0.26/12

 5. Štěrba Pavel               54.57    7.06/ 2    8.36/ 2   12.12/ 3   14.10/ 3   15.56/ 3   19.53/ 4   24.05/ 4   30.02/ 3   32.13/ 3   35.30/ 4
    LPU5408 C TJ Loko Pardubice         7.06/ 2    1.30/ 6    3.36/ 9    1.58/10    1.46/ 7    3.57/15    4.12/14    5.57/ 5    2.11/ 7    3.17/ 9
                                       38.26/ 3   42.24/ 3   44.44/ 3   46.07/ 3   49.06/ 5   54.36/ 5   54.57/ 5
                                        2.56/11    3.58/ 8    2.20/10    1.23/ 3    2.59/19    5.30/ 6    0.21/ 1

 6. Balcar Pavel               55.25   11.55/17   13.19/16   17.02/16   19.09/14   20.58/11   24.19/14   27.28/12   32.31/ 8   34.42/ 7   37.40/ 7
    SRK5602 C SOOB Spartak Rychnov n   11.55/17    1.24/ 4    3.43/12    2.07/14    1.49/ 8    3.21/14    3.09/ 1    5.03/ 1    2.11/ 7    2.58/ 5
                                       40.20/ 6   44.04/ 6   45.43/ 6   49.00/ 7   50.44/ 7   55.04/ 6   55.25/ 6
                                        2.40/ 3    3.44/ 4    1.39/ 3    3.17/21    1.44/ 1    4.20/ 1    0.21/ 1

 7. Dočkal Zdeněk              56.27    9.13/ 7   14.56/19   18.04/17   19.48/16   21.13/12   23.00/10   27.04/11   33.15/11   35.05/ 8   38.06/ 8
    TYN5601 C SK Týniště nad Orlicí     9.13/ 7    5.43/23    3.08/ 6    1.44/ 3    1.25/ 3    1.47/ 5    4.04/10    6.11/ 8    1.50/ 1    3.01/ 6
                                       40.54/ 7   44.58/ 7   46.30/ 7   48.04/ 6   49.59/ 6   56.04/ 7   56.27/ 7
                                        2.48/ 8    4.04/11    1.32/ 1    1.34/ 8    1.55/ 3    6.05/16    0.23/ 6

 8. Kalousek Pavel             58.19   10.14/14   11.54/11   15.55/11   17.55/11   21.33/15   23.10/11   26.25/ 9   32.26/ 7   36.40/11   39.37/10
    CHC5201 C KOB Choceň               10.14/14    1.40/12    4.01/15    2.00/11    3.38/22    1.37/ 1    3.15/ 2    6.01/ 6    4.14/22    2.57/ 4
                                       42.34/10   46.25/ 9   48.17/ 8   50.20/ 8   52.18/ 8   57.51/ 8   58.19/ 8
                                        2.57/12    3.51/ 6    1.52/ 6    2.03/16    1.58/ 6    5.33/ 8    0.28/17

 9. Dytrych Dobroslav          59.20    9.37/10   10.57/ 7   14.17/ 8   16.09/ 9   19.43/ 9   22.27/ 7   26.38/10   32.47/ 9   35.29/10   39.47/11
    NPA5401 C SK LOB Nová Paka          9.37/10    1.20/ 1    3.20/ 8    1.52/ 7    3.34/21    2.44/10    4.11/13    6.09/ 7    2.42/13    4.18/15
                                       42.31/ 9   46.52/11   49.18/11   50.57/10   53.05/ 9   58.52/ 9   59.20/ 9
                                        2.44/ 5    4.21/15    2.26/11    1.39/13    2.08/11    5.47/10    0.28/17

10. Koblic VlastimiL           62.39   12.21/18   14.42/17   19.11/18   21.11/18   22.38/18   25.29/15   30.07/16   35.53/14   38.33/14   42.17/14
    VAM5301 C OOB POLART Vamberk       12.21/18    2.21/19    4.29/20    2.00/11    1.27/ 4    2.51/12    4.38/18    5.46/ 3    2.40/12    3.44/11
                                       45.03/14   50.39/14   52.36/13   54.06/13   56.08/11   62.10/10   62.39/10
                                        2.46/ 7    5.36/22    1.57/ 8    1.30/ 5    2.02/ 8    6.02/15    0.29/21

11. Třasák Milan               62.51    7.40/ 5    9.03/ 4   12.42/ 4   15.35/ 5   17.02/ 4   19.10/ 3   23.42/ 3   30.46/ 5   33.32/ 6   37.17/ 6
    LPU5206 C TJ Loko Pardubice         7.40/ 5    1.23/ 3    3.39/10    2.53/21    1.27/ 4    2.08/ 6    4.32/16    7.04/16    2.46/15    3.45/12
                                       42.54/11   46.29/10   48.59/10   50.36/ 9   56.08/11   62.27/12   62.51/11
                                        5.37/22    3.35/ 2    2.30/14    1.37/11    5.32/21    6.19/18    0.24/10

12. Zlesák Zdeněk              62.52   10.37/15   12.32/13   16.57/15   19.28/15   21.38/16   24.02/12   28.06/13   34.45/12   37.34/13   40.58/12
    JIL4701 C OK Jilemnice             10.37/15    1.55/16    4.25/18    2.31/18    2.10/11    2.24/ 8    4.04/10    6.39/12    2.49/16    3.24/10
                                       44.16/12   49.23/12   51.56/12   53.33/11   56.05/10   62.24/11   62.52/12
                                        3.18/17    5.07/19    2.33/15    1.37/11    2.32/16    6.19/18    0.28/17

13. Vítek Zdeněk               62.53    8.47/ 6   10.18/ 6   13.35/ 6   15.53/ 6   19.16/ 8   22.34/ 9   26.23/ 8   33.14/10   35.23/ 9   39.12/ 9
    SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov n    8.47/ 6    1.31/ 7    3.17/ 7    2.18/16    3.23/20    3.18/13    3.49/ 7    6.51/15    2.09/ 6    3.49/13
                                       42.05/ 8   46.05/ 8   48.32/ 9   54.02/12   56.32/13   62.30/13   62.53/13
                                        2.53/10    4.00/10    2.27/12    5.30/22    2.30/15    5.58/13    0.23/ 6

14. Stárek Jiří                64.58    9.41/11   11.14/ 9   14.18/ 9   15.58/ 8   17.22/ 5   22.33/ 8   25.54/ 7   37.15/16   39.09/15   42.05/13
    SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov n    9.41/11    1.33/ 8    3.04/ 4    1.40/ 2    1.24/ 2    5.11/20    3.21/ 4   11.21/23    1.54/ 2    2.56/ 2
                                       44.50/13   49.39/13   54.28/14   57.09/15   59.05/15   64.37/14   64.58/14
                                        2.45/ 6    4.49/17    4.49/21    2.41/20    1.56/ 4    5.32/ 7    0.21/ 1

15. Pohl Zdeněk                65.38   10.11/13   11.45/10   16.14/12   18.06/12   21.14/13   25.46/16   29.05/15   35.18/13   37.16/12   43.43/15
    SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov n   10.11/13    1.34/ 9    4.29/20    1.52/ 7    3.08/18    4.32/18    3.19/ 3    6.13/10    1.58/ 4    6.27/21
                                       46.25/15   51.14/15   55.02/15   56.35/14   59.02/14   65.12/15   65.38/15
                                        2.42/ 4    4.49/17    3.48/17    1.33/ 7    2.27/14    6.10/17    0.26/12

16. Hostinský Jiří             69.30   10.08/12   12.00/12   15.41/10   17.46/10   19.46/10   24.03/13   28.49/14   36.26/15   42.04/17   46.23/16
    LPU5501 C TJ Loko Pardubice        10.08/12    1.52/15    3.41/11    2.05/13    2.00/10    4.17/17    4.46/19    7.37/19    5.38/23    4.19/16
                                       49.36/16   54.57/16   57.25/16   60.04/16   62.15/16   69.05/16   69.30/16
                                        3.13/15    5.21/20    2.28/13    2.39/19    2.11/12    6.50/22    0.25/11

17. Hrobař Rudolf              72.36   16.09/22   19.15/23   22.09/21   23.57/20   26.53/20   29.21/18   35.38/19   42.47/18   45.31/18   51.45/19
    SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n   16.09/22    3.06/20    2.54/ 2    1.48/ 5    2.56/16    2.28/ 9    6.17/21    7.09/17    2.44/14    6.14/20
                                       54.19/17   57.57/17   62.32/17   64.20/17   66.18/17   72.13/17   72.36/17
                                        2.34/ 2    3.38/ 3    4.35/19    1.48/15    1.58/ 6    5.55/12    0.23/ 6

18. Souček Pavel               74.41    9.18/ 8   13.06/15   16.56/14   21.07/17   22.28/17   35.09/22   39.33/22   46.58/21   49.27/21   54.22/21
    PHK5503 C OK 99 Hradec Králové      9.18/ 8    3.48/21    3.50/13    4.11/23    1.21/ 1   12.41/23    4.24/15    7.25/18    2.29/ 9    4.55/18
                                       57.11/20   62.41/21   64.34/19   66.09/18   68.15/18   74.13/18   74.41/18
                                        2.49/ 9    5.30/21    1.53/ 7    1.35/ 9    2.06/10    5.58/13    0.28/17

19. Vlček Josef                78.36   16.21/23   17.59/22   22.10/22   24.24/21   26.48/19   31.25/20   35.27/18   44.00/19   46.35/19   50.38/17
    TYN5602 C SK Týniště nad Orlicí    16.21/23    1.38/11    4.11/17    2.14/15    2.24/15    4.37/19    4.02/ 9    8.33/20    2.35/11    4.03/14
                                       57.38/21   62.15/20   66.29/21   68.38/20   71.20/19   78.09/19   78.36/19
                                        7.00/23    4.37/16    4.14/18    2.09/17    2.42/17    6.49/21    0.27/14

20. Kalous Jaroslav            79.41   11.13/16   12.35/14   16.26/13   19.02/13   21.17/14   27.16/17   31.52/17   38.17/17   40.50/16   51.30/18
    ZAM5501 C Sokol Žamberk            11.13/16    1.22/ 2    3.51/14    2.36/19    2.15/13    5.59/21    4.36/17    6.25/11    2.33/10   10.40/22
                                       55.58/18   59.54/18   64.59/20   66.34/19   74.06/20   79.19/20   79.41/20
                                        4.28/20    3.56/ 7    5.05/22    1.35/ 9    7.32/22    5.13/ 5    0.22/ 5

21. Sáňka Bedřich              87.16   12.55/21   15.14/20   24.48/23   27.13/23   29.29/23   32.13/21   38.18/20   45.03/20   48.56/20   53.31/20
    LPU5102 C TJ Loko Pardubice        12.55/21    2.19/17    9.34/23    2.25/17    2.16/14    2.44/10    6.05/20    6.45/13    3.53/21    4.35/17
                                       56.46/19   61.02/19   63.43/18   75.57/21   81.15/21   86.49/21   87.16/21
                                        3.15/16    4.16/12    2.41/16   12.14/23    5.18/20    5.34/ 9    0.27/14

22. Daníček Josef              97.30   12.34/19   14.54/18   19.29/19   22.18/19   28.15/21   29.55/19   39.23/21   48.29/22   52.19/22   66.45/22
    SRK4901 C SOOB Spartak Rychnov n   12.34/19    2.20/18    4.35/22    2.49/20    5.57/23    1.40/ 2    9.28/22    9.06/22    3.50/20   14.26/23
                                       71.02/22   75.20/22   80.01/22   81.41/22   89.29/22   96.56/22   97.30/22
                                        4.17/19    4.18/14    4.41/20    1.40/14    7.48/23    7.27/23    0.34/23

23. Malec Jaromír             106.39   12.49/20   17.57/21   22.04/20   25.18/22   28.15/21   40.18/23   54.14/23   63.18/23   66.47/23   71.57/23
    TYN5604 C SK Týniště nad Orlicí    12.49/20    5.08/22    4.07/16    3.14/22    2.57/17   12.03/22   13.56/23    9.04/21    3.29/19    5.10/19
                                       75.37/23   83.44/23   95.17/23   97.34/23   99.50/23  106.12/23  106.39/23
                                        3.40/18    8.07/23   11.33/23    2.17/18    2.16/13    6.22/20    0.27/14

kategorie H45D ( 4700 m,  0 m,12 k)
                                            K 1        K 2        K 3        K 4        K 5        K 6        K 7        K 8        K 9       K 10
                                           K 11       K 12        cíl
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Klimpl Petr                39.42    3.42/ 2    6.30/ 1    9.12/ 1   12.56/ 2   15.03/ 2   18.29/ 1   21.14/ 1   25.15/ 1   29.32/ 1   31.15/ 1
    LPU5401 C TJ Loko Pardubice         3.42/ 2    2.48/ 3    2.42/ 5    3.44/13    2.07/ 3    3.26/ 2    2.45/ 1    4.01/ 5    4.17/11    1.43/ 6
                                       33.24/ 1   39.16/ 1   39.42/ 1
                                        2.09/ 8    5.52/ 9    0.26/ 6

 2. Máslo Miroslav             40.28    4.46/ 8    7.48/ 6   10.07/ 5   13.09/ 4   15.53/ 5   19.29/ 5   23.38/ 4   27.12/ 4   30.31/ 4   32.10/ 4
    SHK4001 C TJ Slavia Hradec Králo    4.46/ 8    3.02/ 9    2.19/ 1    3.02/ 1    2.44/16    3.36/ 3    4.09/16    3.34/ 2    3.19/ 1    1.39/ 4
                                       34.38/ 4   40.03/ 2   40.28/ 2
                                        2.28/15    5.25/ 6    0.25/ 4

 3. Koudelka Karel             41.42    4.23/ 4    7.22/ 4    9.51/ 3   13.22/ 5   15.19/ 3   19.10/ 3   22.33/ 3   26.10/ 3   30.04/ 3   31.51/ 3
    LPU4001 C TJ Loko Pardubice         4.23/ 4    2.59/ 7    2.29/ 2    3.31/ 8    1.57/ 1    3.51/ 9    3.23/ 7    3.37/ 4    3.54/ 5    1.47/ 8
                                       33.45/ 2   41.16/ 3   41.42/ 3
                                        1.54/ 3    7.31/20    0.26/ 6

 4. Weber Petr                 41.55    4.23/ 4    7.24/ 5   10.24/ 6   13.46/ 6   16.00/ 6   19.23/ 4   22.15/ 2   25.50/ 2   29.51/ 2   31.46/ 2
    PHK3901 C OK 99 Hradec Králové      4.23/ 4    3.01/ 8    3.00/ 9    3.22/ 6    2.14/ 5    3.23/ 1    2.52/ 3    3.35/ 3    4.01/ 7    1.55/12
                                       34.15/ 3   41.21/ 4   41.55/ 4
                                        2.29/16    7.06/18    0.34/21

 5. Tobiška Václav             42.58    4.05/ 3    6.46/ 3    9.51/ 3   13.08/ 3   15.29/ 4   19.05/ 2   24.29/ 5   28.31/ 5   33.02/ 5   34.43/ 5
    ZAM4401 C Sokol Žamberk             4.05/ 3    2.41/ 2    3.05/10    3.17/ 4    2.21/ 8    3.36/ 3    5.24/25    4.02/ 6    4.31/14    1.41/ 5
                                       37.39/ 5   42.35/ 5   42.58/ 5
                                        2.56/24    4.56/ 1    0.23/ 1

 6. Novotný František          43.29    6.22/18    9.19/15   12.27/13   15.55/13   18.51/11   22.40/ 9   26.41/ 9   30.11/ 8   33.34/ 6   35.12/ 6
    PHK4801 C OK 99 Hradec Králové      6.22/18    2.57/ 5    3.08/12    3.28/ 7    2.56/21    3.49/ 8    4.01/12    3.30/ 1    3.23/ 2    1.38/ 3
                                       37.41/ 6   43.05/ 6   43.29/ 6
                                        2.29/16    5.24/ 5    0.24/ 3

 7. Jakubec Jaroslav           44.23    4.50/ 9    7.55/ 7   11.02/ 7   14.19/ 7   16.39/ 7   21.57/ 7   25.22/ 6   29.37/ 6   33.40/ 7   35.34/ 7
    KUN4201 C Sokol Kunvald             4.50/ 9    3.05/10    3.07/11    3.17/ 4    2.20/ 7    5.18/20    3.25/ 8    4.15/ 8    4.03/ 8    1.54/10
                                       38.05/ 7   43.54/ 7   44.23/ 7
                                        2.31/18    5.49/ 8    0.29/ 9

 8. Málek Josef                44.56    6.06/17    9.03/14   11.52/12   15.46/11   18.16/ 9   22.08/ 8   25.24/ 7   29.43/ 7   33.48/ 8   35.57/ 8
    LPU3901 C TJ Loko Pardubice         6.06/17    2.57/ 5    2.49/ 6    3.54/16    2.30/11    3.52/10    3.16/ 5    4.19/ 9    4.05/ 9    2.09/21
                                       38.09/ 8   44.27/ 8   44.56/ 8
                                        2.12/10    6.18/13    0.29/ 9

 9. Havlík Jaroslav            47.52    3.34/ 1    6.39/ 2    9.14/ 2   12.47/ 1   14.47/ 1   25.27/14   28.37/13   33.25/14   37.23/11   39.07/11
    SJC3601 C Sportcentrum Jičín        3.34/ 1    3.05/10    2.35/ 3    3.33/10    2.00/ 2   10.40/25    3.10/ 4    4.48/16    3.58/ 6    1.44/ 7
                                       41.14/11   47.22/ 9   47.52/ 9
                                        2.07/ 6    6.08/10    0.30/13

10. Sokolář Zdeněk             48.20    5.20/12    8.37/10   11.12/ 8   15.11/ 9   21.07/15   24.48/12   28.06/12   32.15/10   37.44/12   39.47/12
    SNA4501 C TJ Start Náchod           5.20/12    3.17/12    2.35/ 3    3.59/17    5.56/26    3.41/ 5    3.18/ 6    4.09/ 7    5.29/19    2.03/18
                                       41.38/12   47.48/10   48.20/10
                                        1.51/ 1    6.10/11    0.32/18

11. Čepelka Petr               48.48    5.15/10    8.47/12   11.46/10   15.19/10   17.53/ 8   21.37/ 6   25.39/ 8   30.19/ 9   34.57/ 9   36.54/ 9
    LPU4701 C TJ Loko Pardubice         5.15/10    3.32/16    2.59/ 8    3.33/10    2.34/12    3.44/ 6    4.02/13    4.40/13    4.38/15    1.57/14
                                       39.34/ 9   48.16/11   48.48/11
                                        2.40/21    8.42/25    0.32/18

12. Paukert Martin             50.02    5.34/15    8.59/13   12.44/14   17.39/14   20.03/13   23.51/11   27.56/11   32.43/11   38.05/13   39.59/13
    SHK5502 C TJ Slavia Hradec Králo    5.34/15    3.25/13    3.45/19    4.55/24    2.24/ 9    3.48/ 7    4.05/15    4.47/15    5.22/18    1.54/10
                                       42.35/13   49.34/13   50.02/12
                                        2.36/20    6.59/17    0.28/ 8

13. Kynkor Martin              50.26    4.28/ 6    7.56/ 8   11.31/ 9   14.37/ 8   19.39/12   26.00/16   28.50/14   33.11/13   37.16/10   38.52/10
    SAM     C                           4.28/ 6    3.28/14    3.35/18    3.06/ 2    5.02/25    6.21/24    2.50/ 2    4.21/10    4.05/ 9    1.36/ 2
                                       41.13/10   49.04/12   50.26/13
                                        2.21/12    7.51/22    1.22/27

14. Fejlek Vojtěch             50.41    5.28/14    8.23/ 9   11.47/11   15.54/12   18.34/10   23.11/10   27.33/10   33.04/12   39.48/14   41.46/14
    SHK5202 C TJ Slavia Hradec Králo    5.28/14    2.55/ 4    3.24/17    4.07/20    2.40/14    4.37/14    4.22/19    5.31/22    6.44/23    1.58/15
                                       43.54/14   50.12/14   50.41/14
                                        2.08/ 7    6.18/13    0.29/ 9

15. Springer Michal            52.24    5.18/11    8.46/11   15.04/19   19.09/18   21.48/17   26.55/17   31.25/17   36.25/17   41.19/16   43.36/16
    PHK4601 C OK 99 Hradec Králové      5.18/11    3.28/14    6.18/24    4.05/19    2.39/13    5.07/18    4.30/22    5.00/18    4.54/16    2.17/24
                                       45.41/16   51.54/15   52.24/15
                                        2.05/ 4    6.13/12    0.30/13

16. Vais Jiří                  53.10    6.00/16   10.14/16   13.26/15   17.44/15   20.26/14   25.18/13   30.02/16   35.37/16   40.53/15   43.06/15
    HOS4801 C TJ Tatran Hostinné        6.00/16    4.14/18    3.12/14    4.18/22    2.42/15    4.52/15    4.44/23    5.35/23    5.16/17    2.13/23
                                       45.23/15   52.36/16   53.10/16
                                        2.17/11    7.13/19    0.34/21

17. Malátek Jaroslav           57.22    6.53/19   11.41/18   14.49/17   20.02/19   22.56/18   27.55/18   32.17/18   38.20/18   43.54/17   45.52/17
    KOS4801 C SKOB Kostelec nad Orli    6.53/19    4.48/20    3.08/12    5.13/26    2.54/20    4.59/17    4.22/19    6.03/25    5.34/20    1.58/15
                                       48.44/17   56.51/17   57.22/17
                                        2.52/23    8.07/23    0.31/15

18. Mrštík Václav              60.15    9.55/24   14.30/23   19.12/21   22.59/20   25.15/19   29.29/19   42.37/23   47.02/22   50.52/20   52.26/20
    LPU5002 C TJ Loko Pardubice         9.55/24    4.35/19    4.42/22    3.47/14    2.16/ 6    4.14/13   13.08/27    4.25/12    3.50/ 4    1.34/ 1
                                       54.32/19   59.50/19   60.15/18
                                        2.06/ 5    5.18/ 3    0.25/ 4

19. Hanuš Karel                60.17    6.53/19   11.49/19   15.03/18   19.06/17   21.35/16   25.43/15   29.35/15   34.38/15   48.38/19   50.43/19
    SJC5001 C Sportcentrum Jičín        6.53/19    4.56/21    3.14/15    4.03/18    2.29/10    4.08/12    3.52/10    5.03/19   14.00/27    2.05/19
                                       53.09/18   59.45/18   60.17/19
                                        2.26/14    6.36/15    0.32/18

20. Šroler Zdeněk              62.37    4.36/ 7   12.50/20   22.20/23   25.36/23   27.45/22   32.40/21   41.37/22   47.14/23   53.23/24   55.15/24
    ZAM5201 C Sokol Žamberk             4.36/ 7    8.14/25    9.30/27    3.16/ 3    2.09/ 4    4.55/16    8.57/26    5.37/24    6.09/22    1.52/ 9
                                       57.08/22   62.14/20   62.37/20
                                        1.53/ 2    5.06/ 2    0.23/ 1

21. LukᚠPetr                 62.52   22.24/26   24.56/26   28.49/26   32.21/26   35.06/26   39.11/24   42.55/24   47.51/24   51.33/21   53.32/21
    VRL4301 C TJ Spartak Vrchlabí      22.24/26    2.32/ 1    3.53/20    3.32/ 9    2.45/17    4.05/11    3.44/ 9    4.56/17    3.42/ 3    1.59/17
                                       55.41/20   62.18/21   62.52/21
                                        2.09/ 8    6.37/16    0.34/21

22. Vávra Jaroslav             64.41    8.27/23   13.37/21   19.24/22   23.38/21   26.34/20   32.17/20   37.33/20   44.12/20   51.34/22   53.51/22
    LPU4601 C TJ Loko Pardubice         8.27/23    5.10/22    5.47/23    4.14/21    2.56/21    5.43/23    5.16/24    6.39/26    7.22/25    2.17/24
                                       56.25/21   64.07/22   64.41/22
                                        2.34/19    7.42/21    0.34/21

23. Jiran Václav               66.24    7.10/21   11.18/17   14.36/16   18.59/16   28.19/23   33.46/23   38.07/21   45.59/21   51.58/23   54.54/23
    PHK4701 C OK 99 Hradec Králové      7.10/21    4.08/17    3.18/16    4.23/23    9.20/27    5.27/21    4.21/18    7.52/27    5.59/21    2.56/27
                                       57.34/23   65.53/23   66.24/23
                                        2.40/21    8.19/24    0.31/15

24. Havlíček Petr              67.00    8.26/22   14.10/22   18.03/20   24.03/22   27.08/21   32.42/22   36.41/19   41.05/19   45.25/18   47.56/18
    SHK4601 C TJ Slavia Hradec Králo    8.26/22    5.44/23    3.53/20    6.00/27    3.05/24    5.34/22    3.59/11    4.24/11    4.20/12    2.31/26
                                       60.52/24   66.31/24   67.00/24
                                       12.56/27    5.39/ 7    0.29/ 9

25. Kroupa Jan                 70.39    5.26/13   20.58/25   27.37/25   31.29/25   34.16/25   39.26/25   43.49/25   49.18/25   53.42/25   55.51/25
    LPU5503 C TJ Loko Pardubice         5.26/13   15.32/27    6.39/25    3.52/15    2.47/18    5.10/19    4.23/21    5.29/21    4.24/13    2.09/21
                                       61.16/25   70.04/25   70.39/25
                                        5.25/26    8.48/26    0.35/25

26. Chmelík Jiří               84.06   10.03/25   17.21/24   24.41/24   29.36/24   32.23/24   50.24/26   54.39/26   59.49/26   67.52/26   70.00/26
    LPU4702 C TJ Loko Pardubice        10.03/25    7.18/24    7.20/26    4.55/24    2.47/18   18.01/26    4.15/17    5.10/20    8.03/26    2.08/20
                                       73.19/26   83.25/26   84.06/26
                                        3.19/25   10.06/27    0.41/26

27. Sajbrt Václav sen.        103.12   29.37/27   39.07/27   42.01/27   45.37/27   48.34/27   77.27/27   81.31/27   86.15/27   93.01/27   94.56/27
    PHK5402 C OK 99 Hradec Králové     29.37/27    9.30/26    2.54/ 7    3.36/12    2.57/23   28.53/27    4.04/14    4.44/14    6.46/24    1.55/12
                                       97.21/27  102.41/27  103.12/27
                                        2.25/13    5.20/ 4    0.31/15

MS  Andrš Martin               79.00   14.15      22.21      27.40      35.54      39.04      45.00      49.01      53.30      57.28      60.02   
    TYN8201 C SK Týniště nad Orlicí    14.15       8.06       5.19       8.14       3.10       5.56       4.01       4.29       3.58       2.34   
                                       72.57      78.37      79.00
                                       12.55       5.40       0.23   

kategorie H55C ( 5100 m,  0 m,13 k)
                                         K 1      K 2      K 3      K 4      K 5      K 6      K 7      K 8      K 9     K 10
                                        K 11     K 12     K 13      cíl
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Fridrich Jaroslav          44.43   5.17/1  10.52/4  13.08/4  17.54/4  20.51/4  24.30/3  27.10/2  29.32/1  32.17/1  33.33/1
   LPU4501 C TJ Loko Pardubice        5.17/1   5.35/4   2.16/1   4.46/5   2.57/1   3.39/1   2.40/1   2.22/1   2.45/1   1.16/1
                                     36.16/1  38.59/1  43.32/1  44.43/1
                                      2.43/5   2.43/2   4.33/1   1.11/5

2. Havlík Ivan                48.22   6.18/3   8.27/2  11.20/2  15.01/2  19.36/2  23.33/2  27.29/3  30.20/2  35.59/3  37.46/3
   CHC4602 C KOB Choceň               6.18/3   2.09/1   2.53/2   3.41/4   4.35/5   3.57/2   3.56/2   2.51/3   5.39/5   1.47/2
                                     39.48/3  41.59/3  47.56/2  48.22/2
                                      2.02/1   2.11/1   5.57/2   0.26/1

3. Mikulecký Jan              48.57   6.01/2   8.12/1  11.09/1  14.03/1  18.25/1  22.48/1  26.46/1  30.29/3  34.24/2  36.20/2
   PHK3801 C OK 99 Hradec Králové     6.01/2   2.11/2   2.57/3   2.54/1   4.22/3   4.23/4   3.58/3   3.43/4   3.55/3   1.56/4
                                     38.22/2  41.05/2  48.29/3  48.57/3
                                      2.02/1   2.43/2   7.24/5   0.28/3

4. Novotný Petr               51.38   7.18/4   9.31/3  12.50/3  16.27/3  20.50/3  25.12/4  29.10/4  33.02/4  36.46/4  38.44/4
   PHK3802 C OK 99 Hradec Králové     7.18/4   2.13/3   3.19/4   3.37/3   4.23/4   4.22/3   3.58/3   3.52/5   3.44/2   1.58/5
                                     41.16/4  44.31/4  51.06/4  51.38/4
                                      2.32/4   3.15/4   6.35/4   0.32/4

5. Seidl Karel                57.13   7.24/5  14.55/5  18.32/5  21.58/5  26.09/5  30.43/5  35.53/5  38.35/5  42.56/5  44.50/5
   SRK4301 C SOOB Spartak Rychnov n   7.24/5   7.31/5   3.37/5   3.26/2   4.11/2   4.34/5   5.10/5   2.42/2   4.21/4   1.54/3
                                     46.57/5  50.41/5  56.47/5  57.13/5
                                      2.07/3   3.44/5   6.06/3   0.26/1

kategorie H60C ( 4100 m,  0 m, 9 k)
                                         K 1      K 2      K 3      K 4      K 5      K 6      K 7      K 8      K 9      cíl
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Vykysalý František         43.22   6.04/1  10.43/1  14.39/1  19.12/1  23.07/1  29.42/1  34.01/1  39.23/1  42.56/1  43.22/1
   PHK3002 C OK 99 Hradec Králové     6.04/1   4.39/1   3.56/1   4.33/1   3.55/1   6.35/4   4.19/2   5.22/1   3.33/1   0.26/1

2. Korda Miloslav             47.12   7.25/2  12.25/2  16.35/2  21.19/2  25.36/2  31.30/2  36.22/2  42.36/2  46.42/2  47.12/2
   PHK3201 C OK 99 Hradec Králové     7.25/2   5.00/2   4.10/2   4.44/2   4.17/2   5.54/2   4.52/3   6.14/2   4.06/2   0.30/2

3. Maršík Oldřich             54.44   8.32/4  13.33/3  18.35/3  24.13/3  33.02/3  38.23/3  42.34/3  48.55/3  53.59/3  54.44/3
   SNA3501 C TJ Start Náchod          8.32/4   5.01/3   5.02/3   5.38/4   8.49/5   5.21/1   4.11/1   6.21/3   5.04/3   0.45/4

4. Štěpánek Rudolf            63.58  10.28/5  16.48/4  22.21/4  27.44/4  33.18/4  39.32/4  50.07/4  57.30/4  63.08/4  63.58/4
   SRK3401 C SOOB Spartak Rychnov n  10.28/5   6.20/4   5.33/4   5.23/3   5.34/3   6.14/3  10.35/5   7.23/4   5.38/5   0.50/5

5. Hlušička Bohuslav          70.03   8.18/3  23.44/5  31.11/5  37.05/5  42.39/5  49.46/5  55.41/5  63.43/5  69.20/5  70.03/5
   ALB4101 C ZŠ Albrechtice           8.18/3  15.26/5   7.27/5   5.54/5   5.34/3   7.07/5   5.55/4   8.02/5   5.37/4   0.43/3

MS Ruffer Jan                 65.31   8.41    15.26    26.30    33.37    38.56    45.22    55.11    60.57    64.47    65.31
   SNA5002 C TJ Start Náchod          8.41     6.45    11.04     7.07     5.19     6.26     9.49     5.46     3.50     0.44