Nabídka karty SPORT ident Ž

Karta Sportident je potřebné osobní vybavení závodníka při použití elektronického systému ražení Sportident se záznamem mezičasů.

Na základě avizovaného zájmu orienťáků mimo VČ oblast nabízíme i závodníkům z ostatnich oblastí možnost pořídit si vlastní kartu (čip,fakáč) Sportident.

V letošním roce se v Česku poběží se Sportidentem velká část závodů. Se systémem SI se poběží všechny soutěže VČ oblasti, SI zavádí ještědská oblast, poběží se s ním SAXBO, Botas cup, 5 dnů Jičín, MČ v Novém Boru, proslýchá se, že SI použijí na republikových závodech pořadatelé z USK Praha, Turnova, Brna a asi se najdou i další. Vzhledem k tomu že dochází k velkému rozvoji používání systému SI, se již určitě mnohým vyplatí pořídit si vlastní kartu. Pro informaci - v Česku je stanoveno půjčovné za kartu max. 40Kč za den a pokud vyrazíte do zahraničí, zaplatíte v přepočtu 50 - 70 kč za den.

Kartu nabízíme v omezeném množství za cenu 600Kč.

Objednávku zašlete na adresu:

         TJ SPORTCENTRUM
         Nad Cihelnou 862
     506 01 Jičín
         E-mail: sjc#objicin.tpc.cz

Objednávka musí být podložená zálohou 300 Kč ( za kartu) složenou na účet : 11434-541/0100 SPORTCENTRUM Jičín u KB Jičín

Do variabilního symbolu uveďte:

Doplatek 300Kč bude inkasován při dodávce karty.

Po obdržení závazné objednávky ještě před dodáním karty Vám zašleme číslo karty SI, abyste ho mohli uvést v přihlášce k registraci u ČSOB pro sezónu 2000 ( konečný termín registrace 29. 2. 2000)

Distribuce karty bude prováděna na závodech

Dodávku jinou formou bude možno dohodnout individuálně.

Informace : Ladislav Hrubý
       tel.: 0433/523652
       mobil : 0603/732010 
       E-mail: sjc#objicin.tpc.cz