Východočeská oblast ČSOB
Poděkování oddílům

Vážení, rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří nějakou částí svého jednání přispěli k opětovnému mistrovskému titulu našeho žákovského výběru. Děkujeme především trenérům žáků, kteří věnují spousty volného času, energie a svých vědomostí našim mladým nadějím. Děkujeme všem vedením oddílů, kteří umožňují jejich účast na soustředěních, děkujeme rodičům - za jejich pochopení a morální podporu doma. Dále paní Ivě Mádlové za organizační práci a všem ostatním na oblasti za podporu. Letos jsme poprvé nezískali ještě i další medaili, ale jsou i takové roky, kdy není všechno, jak jsme byli zvyklí. Chtěli bychom Vám říct, že děti jsou opravdu skvělé, moc a moc se snažily a naši soupeři se konečně stali opravdovými soupeři a bojovali s námi. Možná, že naše oblast přispěla tím, že donutila ostatní oblasti k lepší přípravě na toto mistrovství, k tomu, že bude v budoucnu mnoho dobrých dorostenců, kteří vyrostou z těchto žáků.

V našem žákovském výběru východočeské oblasti se loučíme s těmi, kteří odcházejí do dorostu a někteří z nich mají i několik medailí z MČR oblastních výběrů. Jistě se s nimi budeme setkávat i na stupních vítězů v dorosteneckých kategoriích. Jsou to:

Honza Beneš, Štěpán Holas a Míša Špicarová z Jičína
Zuzka Hermanová a Bára Sůvová z Pardubic
Vendula Doležalová z OK 99 Hradec Králové
Aleš Malý z Jilemnice
Martin Samek a Jana Andršová z Rychnova nad Kněžnou
Kája Vízková a Petr Bláha ze Slávie Hradec Králové

Doufáme, že se na jaře opět setkáme s těmi mladšími, kteří nás snad budou zase reprezentovat a uděláme všechno pro to, aby jsme zase byli mistři !!!!!

Těšíme se na Hradečáky - Lucku Machútovou, Honzu Kubáta, Honzu Panchártka, Elišku Linderovou, Věrku Mádlovou, Terku Hypiusovou, Zdeňka Šabatku a další, o kterých v Hradci jen tušíme, že tam patří. Rychnováci, vaši nejlepší - Martina Jirčáková, Ondřej Jirčák, Lukáš Pátek, Adam Dusílek a samozřejmě noví a další.
Pardubice - Zuzka Kiacová a Janička Knapová, doufáme, nejsou jediné u Vás pro žákovský výběr, od Vás byli vždycky dobří žáci.
Z Jičína se těšíme na Lucku Soukupovou a ostatní ze skupiny žactva.
Jilemnice - bratři Ondra a Tomáš Henychovi - příští rok stále ještě dvanáctky, naše želízko v ohni a Bohdana Augustinová - zranění jí nedovolilo účast na mistrovství.
Vamberk má Honzu Klapala a Věrku Mullerovou a možná i další.
Vrchlabáci - určitě opět pošlete Jáchyma Daňka a Vojtu Krajíčka a máte-li, i děvčata, která se probojují do první desítky.

Všem děkujeme za reprezentaci naší oblasti, těšíme se na společná soustředění a společně prožitá mistrovství v nejkrásnějších žákovských kategoriích.

Marcela a Radek Kubíčkovi